Розробка складних сайтів

Якщо вас не влаштовує жоден із варіантів
Розробка складних сайтів
bg image

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ НАЙСКЛАДНІШІ ДУМКИ

Ми готові виконати роботи з проектування та створення будь-яких нестандартних веб-рішень у галузі дизайну та функціоналу ресурсу.

01/
СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕСУ
Користувальницькі CRM, ERP, партнерські системи та інші бізнес-рішення для ефективної автоматизації бізнес-процесів
02/
РІШЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ
B2B, B2C та C2C системи електронної комерції, безпечні та стабільні інтернет-магазини, онлайн-ринки та аукціони.
03/
КОРПОРАТИВНІ ВЕБ-РІШЕННЯ
Веб-рішення для бізнесу: сховища документів, програмне забезпечення робочого процесу, корпоративні блоги, форуми, програмне забезпечення для планування.
04/
РОЗРОБКА SAAS
Розробляємо складні SaaS-рішення, які є безпечними, ефективними та інноваційними.
05/
СПІЛЬНОТИ ТА ПОРТАЛИ
Соціально-орієнтовані портали, спільноти, соціальні мережі, складні мультимедійні системи зв'язку.
06/
ІГРИ ТА РОЗВАГИ
Ігрові автомати, онлайн-ігри, казино, азартні та розважальні послуги з високоякісною 3D-графікою.
image

Особливості розробки складних сайтів

Проєктування. Щоб збудувати будинок, потрібен докладний план. Щоб зробити сайт, потрібен такий самий план, в якому прописано кожен елемент та модель їхньої взаємодії. Детальне проєктування дозволяє передбачити можливі проблеми та ризики розробки.
Технічні складнощі. Жоден великий проєкт не обходиться без технічних складнощів та обмежень. Але усе можна вирішити, потрібно лише знайти підхід. Тому розробники ретельно підбирають стек технологій та продумують формат своєї роботи.
Досвід. Розробка складних сайтів може бути простою, якщо спирається на досвідчених фахівців. Команда з великим портфоліо може врахувати всі неочевидні дрібниці розробки: від тонкощів юзабіліті до обмежень тих чи інших технологій.

ДОСЯГАЄМО МАКСИМАЛЬНИХ ПОКАЗНИКІВ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО СТІЙКІСТЬ ДО ВИСОКИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Організуємо високу обчислювальну швидкість та безперебійну роботу з коротким часом відгуку. Використовуємо можливості балансування навантаження та хмарних обчислень для ключових користувацьких операцій та обробки даних у реальному часі для підвищення продуктивності.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ГРАМОТНУ ОПТИМІЗАЦІЮ

Максимально ефективно використовуємо апаратні ресурси під час роботи з великими наборами даних. За необхідності оптимізуємо використання пам'яті та доступної обчислювальної потужності з використанням керованих подіями та розподілених архітектур. Наші фахівці використовують стислі мови для досягнення вищої продуктивності з меншою кількістю рядків коду.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО МАКСИМАЛЬНУ НАДІЙНІСТЬ

Розробляємо системи, стійкі до відмов компонентів, включаючи програмні та мережеві збої і гарантуємо високу доступність контенту користувача. Наша мета – нульовий час простою системи.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО МАСШТАБУВАННЯ

Створюємо надійні системи, які можуть масштабуватися до кількох ядер на одному або кількох серверах у мережі. Масштабовані системи можуть обробляти дедалі більший обсяг роботи та посилювати розраховані на багато користувачів взаємодії.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Основні переваги індивідуальних проектів

 1. Ексклюзивний веб-сайт це насамперед зростання впізнаваності вашого бренду. Унікальний дизайн виділяє вас з-поміж конкурентів та викликає більше довіри у відвідувачів.
 2. Повна інтеграція з бізнес-процесами. При розробці креативних сайтів орієнтуються на особливості вашого підприємства, тому він здатний не лише залучати клієнтів, а й спростити роботу вашим співробітникам.
 3. Багатозадачність. Один ресурс для кількох бізнес-цілей. Наприклад, ви зможете продавати товари онлайн, презентувати нові продукти та послуги, вести блог, підвищуючи охоплення та знаходити партнерів одночасно.

Як розробляються індивідуальні сайти

Етапи створення сайту повністю повторюють розробку звичайних проектів. Але від замовника потрібно набагато більше зворотного зв'язку, а передпроектні дослідження та аналітика стають одним із найважливіших кроків у роботі. Сюди входить:

 1. Оцінка проекту.
 2. Збір необхідних відомостей (маркетингові дослідження ринку, конкурентів та аудиторії, SWOT-аналіз підприємства).
 3. Спільна із замовником розробка маркетингової стратегії.
 4. Проектування та дизайн.
 5. Реалізація програмної частини.
 6. Тестування.
 7. Введення в експлуатацію.
 8. Техпідтримка та масштабування.

Часто необхідно працювати над проектами, які взагалі не мають аналогів у світі. Тому від розробників вимагається не лише бездоганне знання технологій, але й креативність.

Відгуки клієнтів

Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що лежить в основі розробки складних сайтів?
Розробка складних сайтів завжди ґрунтується на плануванні. Докладний план дозволяє передбачити можливі проблеми та ризики для розробки. Крім того, вирішальним моментом стане підбір стека технологій та стратегії роботи. Але все це буде неефективним без досвідчених фахівців, які роблять створення складних сайтів простою справою.

02.
Як формуються ціни на створення складного сайту?
Створення складного сайту – це індивідуальна розробка, вартість якої залежить від багатьох факторів. Серед них можна згадати й тип майбутнього сайту, і його структуру, дизайн та інше. Також на ціну дуже впливає чисельність команди розробників. Чим більше залучено експертів й чим вони кваліфікованіші - тим дорожче коштує їхня робота. Зв'яжіться з нами й менеджери зможуть точно розрахувати вартість розробки.

03.
Чому варто замовити розробку складного сайту у WEZOM?
Розробка складного сайту може стати простою, якщо замовити її в професіоналів. Для цього її краще замовити у WEZOM, адже компанія виділяє на кожен проект окрему команду розробки. До цієї команди входять не лише програмісти, а й маркетологи, дизайнери, тестувальники. Такий підхід до реалізації проекту гарантує створення успішних складних сайтів, кейси яких є в портфоліо на сайті компанії.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.