click fraud detection
services case

РОЗРОБКА СКЛАДНИХ САЙТІВ

ПРОЕКТУЄМО Й РЕАЛІЗУЄМО МАСШТАБОВАНІ І ВІДМОВОСТІЙКІ РЕСУРСИ ПІД ВИСОКІ НАВАНТАЖЕННЯ
custom
project
ВТІЛИМО В ЖИТТЯ
НАЙСКЛАДНІШІ 
ЗАДУМИ

Ми готові здійснити роботи з проектування й створення будь-яких нестандартних веб-рішень у галузі дизайну та функціонала ресурсу.

CВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Ми розробляємо стабільні, надійні та масштабовані архітектури інтернет-продуктів у поєднанні з найвищими тенденціями й найновітнішими технологіями.
maxi
mum
ДОСЯГАЄМО
МАКСИМАЛЬНИХ 
ПОКАЗНИКІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Індивідуальні або креативні сайти – це складні проекти, які створюються з нуля для бізнесу замовника. Це дещо більше, ніж звичайний інтернет-магазин чи корпоративний портал. Він може включати в себе функціонал одразу декількох типів ресурсів, виконуючи їхні задачі.

Розробка складних сайтів

При створенні складних сайтів необхідно враховувати наступні риси:

 • креативний дизайн, який намальований з нуля у фірмовому стилі бренду;
 • унікальний функціонал;
 • налаштування CMS для зручного адміністрування (включаючи нестандартний функціонал).

Варто розуміти, що

 • адаптивність;
 • оптимізована швидкість завантаження;
 • первинна SEO-оптимізація;
 • інтеграція з системами аналітики;
 • налаштування маркетингових каналів

також необхідні для креативних сайтів, але не є їхніми визначними рисами. Такий набір повинен бути присутнім у кожному повноцінному веб-проекті.

Відмінність складних сайтів від шаблонних веб-проектів

Основна відмінність полягає в тому, що при розробці сайту підвищеної складності, дизайн, а також більшість програмних рішень створюються з нуля, а не використовуються готові шаблони чи плагіни. На індивідуальних сайтах часто використовуються 3D-моделі товарів, AR-технології, інтерактивні анімації та інший унікальний контент.

Через це, при впровадженні додаткових інструментів або графічних елементів, швидкість завантаження сайту не знижується, а у користувача не складається враження, неначе він зайшов на один із сотень, схожих один на одного, ресурсів.

Як розробляються індивідуальні сайти

Етапи створення сайту цілком повторюють розробку звичайних проектів, але від замовника потребується більше зворотнього зв'язку, а передпроектні дослідження й аналітика стають одним із найважливіших кроків у роботі. До них належать:

 1. Оцінка проекту.
 2. Збір необхідних відомостей (маркетингові дослідження ринку, конкурентів й аудиторії, SWOT-аналіз підприємства).
 3. Спільне з замовником розроблення маркетингової стратегії.
 4. Проектування й дизайн.
 5. Реалізація програмної частини.
 6. Тестування.
 7. Ввід в експлуатацію.
 8. Техпідтримка й масштабування.

Часто необхідно працювати над проектами, які зовсім не мають аналогів у світі. Тому від розробників вимагається не лише бездоганне знання технологій, але й креативність.

Як розпочати розробку складного сайту

Перш, ніж замовити розроблення сайту будь-якої складності, необхідно зібрати всю інформацію, яка знадобиться виконавцю. Потрібно сформувати концепцію майбутнього проекту, для того, щоб скоротити час на узгодження й утвердження задач на різних етапах.

Для того, щоб створити дійсно вигідне позиціонування бренду, необхідно ретельно вивчити ринок, виділити те, що вже існує і обміркувати, як запропонувати дещо краще. Також важливо розуміти, якими мотивами керуються ваші потенційні клієнти, чого вони хочуть, і що готові купляти.

Для того, щоб не рухатися наосліп, необхідно провести комплексне маркетингове дослідження. Ви можете скористатися послугами наших аналітиків для збору й аналізу необхідної інформації. Для цього просто зателефонуйте на один із номерів, які ви бачите на сайті.