Frontend розробка

Ми розробляємо фронтенд для додатків, сайтів і веб-сервісів.

Послуги з фронтенд розробки

Фронтенд розробка – це створення клієнтської частини сайту. Тобто фронтенд-розробник займається створенням елементів інтерфейсу та візуальної частини продукту. Такі фахівці - майстри на всі руки, які мають навички програміста, верстальника та дизайнера.

01
Дизайн та розробка інтерфейсної архітектури
Успішність будь-якого діджитал-продукту визначається його зовнішнім виглядом. Дизайн має бути лаконічним, зрозумілим, дотримуватися корпоративного стилю та виконувати ключові завдання бізнесу клієнта. Для цього створювана інтерфейсна архітектура максимально відповідає високим вимогам UX/UI дизайну та вирізняється ергономічністю, щоб її міг опанувати будь-який користувач.
02
UI/UX-розробка
Цей етап фронтенд розробки додатка визначає інтерфейс, з яким у результаті взаємодіятиме користувач. UI/UX-дизайн впливає на зростання бізнесу та збільшення продажів, оскільки покращує користувальницький досвід та задоволеність клієнтів, що впливає на кількість користувачів конкретного додатка.
03
Користувальницькі веб-додатки
Це найчастіше односторінкові інструменти, що надають сервіс безпосередньо з браузера. Вони вимагають опрацювання максимально простого та зрозумілого інтерфейсу, інакше користувач не довго розбиратиметься, а просто залишить ресурс, пішовши до конкурентів. Тут успіх досягається завдяки чіткому балансу функціонала та юзабіліті під час розробки фронтенду.
04
Кросплатформна розробка
Універсальне рішення для створення додатків: кросплатформна технологія означає використання єдиного стека технологій як для Android, так і для iOS. Це прискорює реліз додатка та знижує його вартість, адже для розробки потрібно менше спеціалістів, а сам процес спрощується завдяки створенню єдиного модуля під різні системи.

Переваги фронтенд-розробки

Розробка фронтенду надає цілий перелік переваг, зокрема:

  • Пропрацювання інтерфейсу сайту чи додатку, що гарантує гідний рівень CX-архітектури, якості верстки та загального візуального виконання.
  • Контроль якості. Розробники ще до стадії тестування можуть переконатися, що всі сторінки продукту функціонують правильно.
  • Можливість заздалегідь узгодити всі аспекти frontend розробки з бекендом, що допомагає уникати несподіваних проблем з функціональністю на релізі.
  • Адаптація продукту для роботи на всіх пристроях, операційних системах та браузерах.

Наш процес Frontend розробки

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
Збирання вимог.
На нульовому етапі відбувається вивчення вихідної інформації, уточнення вимог та термінів, а також фіксація домовленостей. Розробники з'ясовують, яка функціональність потрібна продукту, як його можна зробити якісним, зручним, швидким та ефективним у використанні. За підсумками цього створюється ТЗ для подальшої розробки.
Дизайн.
Створення починається з розробки UX/UI-дизайну, зрозумілого та простого у використанні. Дизайнери продумують як зовнішній вигляд додатка, так і взаємозв'язки його внутрішнього функціонала. Після цього створюються видимі для користувача елементи інтерфейсу та всі функції взаємодії з веб-сайтами та додатками.
Розробка.
Після дизайну настає черга створення клієнтської частини сайту. Фронтенд розробка передбачає верстку шаблону сайту та створення інтерфейсу користувача. Саме це визначає, який вигляд матимуть видимі елементи сайту: шрифти, картинки, анімації, спливні екрани, звуки при натисканнях та все інше, з чим взаємодіє користувач.
Запуск.
Після розробки продукту, команда розробки виконує його тестування, під час якого перевіряють весь функціонал, виявляють та усувають баги. Після успішних тестів продукт виходить у реліз й впроваджується у бізнес. Під час проводиться його налаштування та підключення додаткових сервісів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Що вирізняє нас як компанію, яка займається фронтенд-розробкою?

Замовляючи frontend розробку у нас, ви отримуєте абсолютно гнучкий формат співпраці, а також команду менеджерів та розробників із двадцятирічним досвідом. Ми завжди створюємо кастомне рішення для потреб клієнта.

За бажання ви можете обрати будь-яку модель налаштування роботи та звітності. Наш менеджер залишатиметься з вами на зв'язку в режимі 24/7. На кожному з етапів розробки ми проводимо презентацію, ділимося результатами та отримуємо ваш фідбек. Це дозволяє просувати проект у вірному напрямку та у фіналі отримати продукт, який повністю відповідатиме вашим вимогам.

Наші комерційні пропозиції завжди прозорі та написані зрозумілою мовою. Ви завжди знаєте, скільки й за що саме сплачуєте. Попередню суму буде погоджено ще до початку проекту, а будь-яку зміну вартості ми погоджуватимемо до впровадження цієї зміни у розробку, адже для нас важливий комфорт клієнта.

Наші розробники володіють усіма актуальними технологіями фронтенду. Наші команди мають досвід розробки як нативного, так і кросплатформного софту на React Native, Flutter, Swift, Objective-C та інших. Розробники готові інтегрувати до проекту будь-які сучасні інструменти та технології, від алгоритмів штучного інтелекту до VR – все залежить лише від ідей, амбіцій та можливостей клієнта.

Після завершення проекту та релізу продукту ми не кидаємо клієнта напризволяще, а надаємо гарантійну та післягарантійну техпідтримку. Якщо йдеться про післягарантію, то для неї існують різні пакети сервісу техпідтримки. Як правило, клієнти залишаються з нами на роки, ми допомагаємо їм з масштабуванням та розвитком платформи.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Найпоширеніші питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке фронтенд-розробка?
Frontend розробка - це створення інтерфейсу користувача на клієнтській стороні додатка або веб-сайту. Інакше кажучи, це розробка всього, що бачить користувач, коли відкриває веб-сторінку, й з чим він взаємодіє – кнопки, анімація, банери. У процесі автор фронтенд розробки взаємодіє з дизайнерами, UX-аналітиками та бекендерами.

02.
Яка різниця між пронтенд та бекенд розробкою?
Якщо говорити образно, то фронтенд та бекенд - це сцена та залаштунки веб-розробки. І якщо фронтендери створюють інтерфейси, при цьому вивчаючи та враховуючи досвід користувача, то бекендери розробляють внутрішню складову сервісу, його бізнес-логіку.

03.
Скільки часу потрібно на фронтенд-розробку?
Час, потрібний на фронтенд розробку сайту або додатка залежить від багатьох факторів. Серед них можна назвати складність завдання, стек технологій, розмір залученої команди розробників та їхній професійний рівень. І хоча термін розробки суто індивідуальний, але, як правило, на frontend розробку зазвичай потрібно від двох-трьох місяців до року.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.