Frontend розробка

Ми розробляємо фронтенд для додатків, сайтів і веб-сервісів.
Frontend розробка
bg image

Послуги з фронтенд розробки

Фронтенд розробка – це створення клієнтської частини сайту. Тобто фронтенд-розробник займається створенням елементів інтерфейсу та візуальної частини продукту. Такі фахівці - майстри на всі руки, які мають навички програміста, верстальника та дизайнера.

01/
Дизайн та розробка інтерфейсної архітектури
Успішність будь-якого діджитал-продукту визначається його зовнішнім виглядом. Дизайн має бути лаконічним, зрозумілим, дотримуватися корпоративного стилю та виконувати ключові завдання бізнесу клієнта. Для цього створювана інтерфейсна архітектура максимально відповідає високим вимогам UX/UI дизайну та вирізняється ергономічністю, щоб її міг опанувати будь-який користувач.
02/
UI/UX-розробка
Цей етап фронтенд розробки додатка визначає інтерфейс, з яким у результаті взаємодіятиме користувач. UI/UX-дизайн впливає на зростання бізнесу та збільшення продажів, оскільки покращує користувальницький досвід та задоволеність клієнтів, що впливає на кількість користувачів конкретного додатка.
03/
Користувальницькі веб-додатки
Це найчастіше односторінкові інструменти, що надають сервіс безпосередньо з браузера. Вони вимагають опрацювання максимально простого та зрозумілого інтерфейсу, інакше користувач не довго розбиратиметься, а просто залишить ресурс, пішовши до конкурентів. Тут успіх досягається завдяки чіткому балансу функціонала та юзабіліті під час розробки фронтенду.
04/
Кросплатформна розробка
Універсальне рішення для створення додатків: кросплатформна технологія означає використання єдиного стека технологій як для Android, так і для iOS. Це прискорює реліз додатка та знижує його вартість, адже для розробки потрібно менше спеціалістів, а сам процес спрощується завдяки створенню єдиного модуля під різні системи.
image

Переваги фронтенд-розробки

Розробка фронтенду надає цілий перелік переваг, зокрема:

Пропрацювання інтерфейсу сайту чи додатку, що гарантує гідний рівень CX-архітектури, якості верстки та загального візуального виконання.
Контроль якості. Розробники ще до стадії тестування можуть переконатися, що всі сторінки продукту функціонують правильно.
Можливість заздалегідь узгодити всі аспекти frontend розробки з бекендом, що допомагає уникати несподіваних проблем з функціональністю на релізі.
Адаптація продукту для роботи на всіх пристроях, операційних системах та браузерах.

Наш процес Frontend розробки

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Збирання вимог.

На нульовому етапі відбувається вивчення вихідної інформації, уточнення вимог та термінів, а також фіксація домовленостей. Розробники з'ясовують, яка функціональність потрібна продукту, як його можна зробити якісним, зручним, швидким та ефективним у використанні. За підсумками цього створюється ТЗ для подальшої розробки.

Дизайн.

Створення починається з розробки UX/UI-дизайну, зрозумілого та простого у використанні. Дизайнери продумують як зовнішній вигляд додатка, так і взаємозв'язки його внутрішнього функціонала. Після цього створюються видимі для користувача елементи інтерфейсу та всі функції взаємодії з веб-сайтами та додатками.

Розробка.

Після дизайну настає черга створення клієнтської частини сайту. Фронтенд розробка передбачає верстку шаблону сайту та створення інтерфейсу користувача. Саме це визначає, який вигляд матимуть видимі елементи сайту: шрифти, картинки, анімації, спливні екрани, звуки при натисканнях та все інше, з чим взаємодіє користувач.

Запуск.

Після розробки продукту, команда розробки виконує його тестування, під час якого перевіряють весь функціонал, виявляють та усувають баги. Після успішних тестів продукт виходить у реліз й впроваджується у бізнес. Під час проводиться його налаштування та підключення додаткових сервісів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Що вирізняє нас як компанію, яка займається фронтенд-розробкою?

Замовляючи frontend розробку у нас, ви отримуєте абсолютно гнучкий формат співпраці, а також команду менеджерів та розробників із двадцятирічним досвідом. Ми завжди створюємо кастомне рішення для потреб клієнта.

За бажання ви можете обрати будь-яку модель налаштування роботи та звітності. Наш менеджер залишатиметься з вами на зв'язку в режимі 24/7. На кожному з етапів розробки ми проводимо презентацію, ділимося результатами та отримуємо ваш фідбек. Це дозволяє просувати проект у вірному напрямку та у фіналі отримати продукт, який повністю відповідатиме вашим вимогам.

Наші комерційні пропозиції завжди прозорі та написані зрозумілою мовою. Ви завжди знаєте, скільки й за що саме сплачуєте. Попередню суму буде погоджено ще до початку проекту, а будь-яку зміну вартості ми погоджуватимемо до впровадження цієї зміни у розробку, адже для нас важливий комфорт клієнта.

Наші розробники володіють усіма актуальними технологіями фронтенду. Наші команди мають досвід розробки як нативного, так і кросплатформного софту на React Native, Flutter, Swift, Objective-C та інших. Розробники готові інтегрувати до проекту будь-які сучасні інструменти та технології, від алгоритмів штучного інтелекту до VR – все залежить лише від ідей, амбіцій та можливостей клієнта.

Після завершення проекту та релізу продукту ми не кидаємо клієнта напризволяще, а надаємо гарантійну та післягарантійну техпідтримку. Якщо йдеться про післягарантію, то для неї існують різні пакети сервісу техпідтримки. Як правило, клієнти залишаються з нами на роки, ми допомагаємо їм з масштабуванням та розвитком платформи.

Відгуки клієнтів

Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Найпоширеніші питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке фронтенд-розробка?
Frontend розробка - це створення інтерфейсу користувача на клієнтській стороні додатка або веб-сайту. Інакше кажучи, це розробка всього, що бачить користувач, коли відкриває веб-сторінку, й з чим він взаємодіє – кнопки, анімація, банери. У процесі автор фронтенд розробки взаємодіє з дизайнерами, UX-аналітиками та бекендерами.

02.
Яка різниця між пронтенд та бекенд розробкою?
Якщо говорити образно, то фронтенд та бекенд - це сцена та залаштунки веб-розробки. І якщо фронтендери створюють інтерфейси, при цьому вивчаючи та враховуючи досвід користувача, то бекендери розробляють внутрішню складову сервісу, його бізнес-логіку.

03.
Скільки часу потрібно на фронтенд-розробку?
Час, потрібний на фронтенд розробку сайту або додатка залежить від багатьох факторів. Серед них можна назвати складність завдання, стек технологій, розмір залученої команди розробників та їхній професійний рівень. І хоча термін розробки суто індивідуальний, але, як правило, на frontend розробку зазвичай потрібно від двох-трьох місяців до року.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.