Розробка доповненої реальності

Підсилюйте свій бізнес за допомогою імерсивних технологій майбутнього.
Розробка доповненої реальності
bg image

Що таке доповнена реальність?

Доповнена реальність – це технологія, що дозволяє інтерактивним способом надавати цифрову інформацію у фізичному середовищі. За допомогою технологій поєднуються два простори – віртуальний та реальний світ. Розробка доповненої реальності допомагає бізнесу впровадити ефективні інструменти, покращити взаємодію між клієнтом та компанією та надавати абсолютно нові послуги.

image

Розробка додатків із доповненою реальністю

Існує кілька видів технологій доповненої реальності. Безмаркерна технологія розпізнає через камеру пристрою ландшафт та накладає віртуальну сітку. На ній утворюються точки, до яких прив'язується віртуальний простір та можна створити доповнену реальність. Технології на базі маркерів використовують додаткові пристрої, але їхня точність набагато вища. Просторова технологія використовує координати для розміщення віртуального об'єкта у просторі.

У нас ви можете замовити доповнену реальність, обравши необхідну технологію. Залежно від потреб бізнесу ми підбираємо стек технологій та реалізуємо проект. Головне завдання – створити ефективний інструмент, що дозволяє об'єднати два світи.

Проекти доповненої реальності

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Доповнена реальність в освіті

Розробка доповненої реальності дозволяє легко показувати наукові експерименти, робити навчання інтерактивним та зрозумілим для будь-якого користувача, використовувати практичні навички для їхнього закріплення. Це сильний інструмент для освітніх програм. Він допомагає утримувати інтерес, підвищує засвоєння матеріалу, дає практичні завдання та робить процес навчання цікавим.

AR- у сфері будівництва, нерухомості та архітектури

Розробка AR застосунків допомагає на етапі планування виявляти помилки та уникати їх у реальності. Одна справа – дивитися на креслення та уявляти, як виглядатиме об'єкт. Цілком інше – використовувати доповнену реальність, в якій на порожньому просторі показується об'єкт архітектури або майбутній дизайн. Застосунки мають попит у дизайнерів, архітекторів, забудовників.

Технології доповненої реальності у медицині

Створити доповнену реальність у медицині дуже просто. Це ефективний інструмент, який допомагає дивитися на проблему з різних кутів. Нерідко подібні застосунки застосовуються для відновлення пацієнтів після низки захворювань, серед яких інсульт, спінальні або мозкові травми та інші. Сучасні технології забезпечують зручну взаємодію людини з навколишнім світом.

AR-технології в бізнесі та торгівлі

Технології дозволяють значно скорочувати цикли продаж, забезпечити клієнтам ефект занурення, познайомити з продуктом або послугою, вивчити переваги. Ще до покупки клієнт зможе випробувати у віртуальному світі товар та зрозуміти його можливості. Існує маса інструментів, що дозволяє зробити продаж більшими за допомогою AR-технологій.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Ціна розробки AR застосунків

Вартість формується індивідуально, залежно від багатьох факторів. На ціну впливають такі параметри, як: складність завдання та технічні вимоги, час на виконання проекту, кількість та рівень навичок залучених фахівців, стек технологій, що підбирається, та багато інших факторів.

Як вам дізнатися, скільки коштує розробка доповненої реальності? Це можна зробити, прийшовши до нас в офіс на консультацію. Ми обговоримо проект, ваші ідеї та подумаємо, як їх можна реалізувати. Потім ми складемо приблизний план, завдання та методи їх реалізації. Після цього вже можна говорити про приблизну ціну.

Під час консультацій ми чітко сформулюємо завдання, підберемо стек технологій, визначимо кількість фахівців. На цьому етапі можна дати детальний розрахунок проекту та сказати вартість.

Ми укладаємо договір, у якому прописано кожен етап та його вартість. Оплачувати можна як одразу весь проект, так і поетапно. Усі організаційні питання обговорюються та повністю контролюються з обох сторін. Замовити доповнену реальність дуже легко. Залишіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами, ми проведемо консультацію та розпочнемо виконання проекту.

Відгуки клієнтів

Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чим відрізняється доповнена реальність від віртуальної?
Віртуальна реальність має інше завдання. Вона відтворює реальне середовище життя у цифровому світі. Тобто копіювання інтер'єру до застосунку та його зацифрування – це віртуальна реальність. Доповнена ж забезпечує накладання віртуальних елементів на реальний світ. Наприклад, розташування віртуальних меблів у реальній кімнаті.

02.
Що таке технологія доповненої реальності?
Якщо простою мовою, це технологія, що накладає віртуальну сітку на реальний світ. Для цього використовується камера пристрою, через яку застосунок "бачить" реальну картинку. А за допомогою спеціальної сітки та маркерів розміщує віртуальні об'єкти на екрані телефону. Часто розробка доповненої реальності використовується для демонстрації можливостей, оцінки майбутнього проекту та планування.

03.
Скільки коштує розробка AR застосунку?
Ціна залежить від поставлених завдань, використання стеку технологій та безлічі інших факторів. Перш ніж замовити доповнену реальність, важливо розуміти, які завдання та роль вона виконуватиме. Після цього проводиться консультація, де оцінюється проект.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.