Розробка доповненої реальності

ЩО ТАКЕ ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ?

Доповнена реальність – це технологія, що дозволяє інтерактивним способом надати цифрову інформацію у фізичному середовищі. За допомогою технологій об'єднуються два простори – віртуальний та реальний світ. Розробка доповненої реальності допомагає бізнесу впровадити ефективні інструменти, покращити взаємодію між клієнтом та компанією та надавати абсолютно нові послуги.

РОЗРОБКА ДОДАТКІВ ІЗ ДОПОВНЕНОЮ РЕАЛЬНІСТЮ

Існує кілька видів технологій доповненої реальності. Безмаркерна технологія розпізнає через камеру пристрою ландшафт та накладає віртуальну сітку. На ній утворюються точки, до яких прив'язується віртуальний простір та можна створити доповнену реальність. Технології на базі маркерів використовують додаткові пристрої, але їх точність набагато вища. Просторова технологія використовує координати для розміщення віртуального об'єкта у просторі.

У нас ви можете замовити доповнену реальність, обравши потрібну технологію. Залежно від потреб бізнесу ми підбираємо стек технологій та реалізуємо проект. Головне завдання – створити ефективний інструмент, що дозволяє об'єднати два світи.

ПРОЕКТИ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ

faq

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Ціна розробки AR додатків

Вартість формується індивідуально, залежно від багатьох факторів. На ціну впливають такі параметри, як: складність завдання та технічні вимоги, час на виконання проекту, кількість і рівень навичок залучених фахівців, стек технологій, що підбирається, і багато інших факторів.

Як вам дізнатися, скільки коштує розробка доповненої реальності? Це можна зробити, прийшовши до нас в офіс на консультацію. Ми обговоримо проект, ваші ідеї та подумаємо, як їх можна реалізувати. Далі ми складемо приблизний план, завдання та методи їх реалізації. Після цього вже можна говорити про приблизну ціну.

У ході консультацій ми чітко сформулюємо завдання, підберемо стек технологій, визначимо кількість спеціалістів. На цьому етапі можна дати детальний розрахунок проекту та сказати вартість.

Ми укладаємо договір, у якому прописано кожен етап та його вартість. Оплачувати можна як за цілий проект, так і поетапно. Усі організаційні питання обговорюються та повністю контролюються з обох сторін. Замовити доповнену реальність дуже легко. Залишіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами, ми проведемо консультацію та розпочнемо виконання проекту.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором