Розробка рішень на основі Machine Learning

ЩО ТАКЕ МАШИННЕ НАВЧАННЯ?

Машинне навчання – це методика аналізу даних, що дозволяє машині самостійно навчатися за допомогою розв'язання масивних завдань. Тобто завдання вирішується не прямим способом, а завдяки визначенню закономірностей у вхідних даних. Простіше кажучи, машин лернінг дозволяє комп'ютеру вивчати схожі ситуації, вибудовувати логічні ланцюжки та формувати нові рішення. Застосування машинного навчання у бізнесі дозволяє оптимізувати витрати, шукати вразливі місця та покращувати робочі процеси.

ВПРОВАДЖЕННЯ МАШИННОГО НАВЧАННЯ У БІЗНЕС

Машинне навчання у бізнесі застосовується все частіше. Ще 10 років тому весь облік та розрахунки велися в електронних таблицях, і це у кращому випадку. Однак сучасні компанії впроваджують машинне навчання, завдяки якому вдається звести до нуля помилки у розрахунках. Крім того, чим більше даних давати системі, тим більше інструментів отримується.

Наприклад, можна аналізувати угоди, основні алгоритми машинного навчання вивчатимуть їх та виявлятимуть слабкі місця у продажах, сильні сторони, ефективні методи роботи. При правильному впровадженні машин лернінг можна оптимізувати будь-який робочий процес.

ПЕРЕВАГИ MACHINE LEARNING ДЛЯ БІЗНЕСУ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Вартість застосування функції машинного навчання

Машинне навчання для бізнесу є сильним інструментом. Але багатьом здається, що ця сучасна технологія коштує дуже дорого і підходить тільки великим компаніям. Однак на практиці застосування машинного навчання можливе і в компанії, де працює 2-3 особи. Можливо, в таких компаніях технологія буде ще важливішою.

Вартість впровадження технології залежить від багатьох факторів. Одним із головних є поставлене завдання. Що саме має робити комп'ютер? Чому він має навчатися? Спочатку важливо зрозуміти основну проблему чи завдання, яке потрібно оптимізувати. Далі фахівці розглядають, як машинне навчання може допомогти вирішити це завдання. Потім формується план робіт, і фахівець визначає, яке рішення для конкретного бізнесу можна застосувати.

У ході аналітики розраховується проект. Його вартість залежить від стека технологій, кількості залучених фахівців, кількості витраченого часу на розробку та складності завдання. Ми в компанії Wezom детально аналізуємо проект та пропонуємо кілька ефективних рішень.

Після затвердження проекту ми називаємо вартість і фахівці почнуть розробляти основні алгоритми машинного навчання. Підписуються всі договори, кожен етап робіт супроводжується звітом. Ви чітко будете розуміти, що і скільки коштує. Детальну вартість ми можемо сказати лише після обговорення проекту. Зв'яжіться з нами, і ми обговоримо, розрахуємо вартість і продумаємо рішення поставленого завдання для вашого бізнесу.     

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором