Послуги DevOps

Послуги DevOps потрібні будь-якому бізнесу, який пов'язаний з диджиталізацією.
Послуги DevOps
bg image

Як ми можемо допомогти вашому проекту?

Послуги DevOps потрібні компаніям, які запускають діджитал продукти чи стартапи. Йдеться про набір практик та інструментів, які поєднують роботу розробників та операційного відділу. Дуже часто роботі заважають нестача гнучкості та відсутність налагодженої комунікації між відділами під час управління проектом. Фахівці DevOps розв'язують ці проблеми. 

01/
Автоматизація розгортання середовища тестування та розробки
DevOps послуги містять налаштування процесів контролю якості. Наші спеціалісти підбирають необхідні технології, розгортають софт для тестування, що допомагає якісно розробити продукт. Ми автоматизуємо процес та налаштовуємо інструменти для тестів, формуємо ефективне середовище розробки.
02/
Налаштування системи моніторингу та сповіщень, збирання та аналіз метрик
Швидке реагування на збої – одне з головних завдань у DevOps розробці. Для цього застосовується система метрик та моніторингу, що дозволяє швидко реагувати на будь-які зміни у проекті. Це гарантує безперебійну роботу продукту та миттєве вирішення проблемних ситуацій.
03/
Оптимізація розгортання інфраструктури в хмарні сервіси, виділені сервери
Сучасна диджиталізація бізнесу містить функцію перенесення даних на хмару чи виділений сервер. Це гарантує безпеку збереження даних, а також забезпечує якісну роботу продукту. Послуги DevOps мають функцію перенесення всієї інфраструктури в хмару або виділені сервери.
04/
Автоматизація процесів
Процеси, які можна прискорити та спростити, мають бути автоматизованими. Це знімає навантаження зі співробітників, прискорює процеси роботи компанії, покращує взаємодію. DevOps розробка передбачає автоматизацію робочих процесів, починаючи від приймання співробітника на роботу, й закінчуючи обробкою замовлень та формуванням документації.
image

Які завдання розв'язує DevOps-інженер

DevOps послуги – це комплексне рішення, яке призначене для ефективної розробки та якісного запуску продукту.

Головне завдання DevOps інженера – забезпечити підвищення ефективності та безпеки розробки софту. Він поєднує в собі найкращі якості розробника та операційного співробітника. Вирішує наступні завдання:

розробляє продукт та бере участь у всіх життєвих циклах проєкту;
усуває помилки на ранніх стадіях розробки;
мінімізує ризики проблем безпеки та покращує архітектуру застосунку;
робить продукт зручним, а отже, прозорим, інтуїтивно зрозумілим та приємним;
організує процес релізу;
покращує якість продукту та забезпечує безперебійне постачання та інтеграцію;
автоматизує робочі процеси.

Що входить до послуг DevOps

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Планування

Фахівці вивчають концепцію продукту, напрацювання, документацію та на основі даних створюють план подальшої розробки. Це допомагає уникнути помилок на старті проекту та виробити чіткий план дій для фахівців. DevOps послуги мають бути ретельно прорахованими та підготовленими.

Розробка

Основне завдання – продумати алгоритм розробки та покращення інфраструктури продукту, який відповідатиме принципам DevOps розробки. На цьому етапі відбувається робота з кодуванням. Впроваджуються інновації, запускаються інтеграції, при цьому важливо зберегти якість та стабільність продукту.

Доставляння

Застосунок розгортається поетапно у всіх робочих середовищах, відбуваються налаштування базової інфраструктури. Автоматизуються процеси, контролюється продуктивність. Якщо деякі процеси необхідно фіксувати вручну, фахівці виконують низку заходів та доводять їх до автоматизації.

Використання

Послуги DevOps не обмежуються розробкою продукту, це лише один з етапів його життєвого циклу. Далі необхідно використовувати платформу, відстежувати її ефективність та продовжувати підтримку, тому що внесення змін – це також частина робочого процесу.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Основні методики DevOps

DevOps послуги мають на увазі застосування певних методик, які формують життєвий цикл продукту. Усі вони спрямовані на прискорення та покращення робочих процесів, автоматизацію рутинних завдань та контроль виконання окремих етапів. Завдяки використанню методик розробка набуває цілісного вигляду, кожен процес контролюється, а продуктивність суттєво підвищується. Розберімо основні методики DevOps.

CI/CD – безперервність інтеграції та постачання

Завдяки системам управління конфігурацією виконується моніторинг та контроль за станом ресурсів системи. Зокрема відстежується працездатність серверів, баз даних, віртуальних машин. Це дозволяє стежити за працездатністю товару кожному етапі й своєчасно запобігати конфліктам конфігурації. Методологія підходить для керування проектами будь-якого масштабу.

Управління версіями

Фундаментальна практика, що дозволяє швидко відновити код чи полегшити аналіз. Через спільну роботу над кодом існує ймовірність припущення помилок або збоїв у системі. Але керування версіями дозволяє відкотити назад процес й відстежити, де саме сталася помилка. Завдяки структурованості та роботі в загальному файлі, ймовірність припущення помилок зменшується.

Гнучка розробка ПЗ

DevOps послуги дозволяють виконувати гнучку розробку ПЗ. Це один з найголовніших факторів, який впливає на швидкість розробки та якість. Особлива увага приділяється командній діяльності. Взаємозв'язок між учасниками розробки дозволяє ефективніше досягати результатів. Також враховуються відгуки клієнтів, їх зауваження та побажання. Адаптивність проекту підвищується, що позитивно впливає на загальну якість розробки.

Інфраструктура як код

Одна з головних концепцій, якою керується DevOps розробка - ставитися до інфраструктури, як до кода. Подібний підхід дозволяє керувати ресурсами безпосередньо під час написання коду продукту. Системні ресурси під час розгортання стають контрольованими та функціональними. Автоматизація розгортання зменшує ймовірність помилок та виключає людський фактор.

Управління ресурсами системи

Методика дозволяє відстежити стан системи та зрозуміти, чи присутні відхилення від раніше призначеної конфігурації. Завдяки чіткому опису та топології ресурсів системи легко одразу помітити будь-які зміни. Управління спрощується, а масштабування стає зрозумілішим та ефективнішим, навіть у складних середовищах.

Постійний моніторинг

Метод дозволяє розв'язувати проблеми в режимі реального часу та відстежувати будь-які зміни. Головна перевага – він показує, як підвищити продуктивність та покращити розробку надалі. Тобто, DevOps розробка використовує метадані, збирання інформації про продуктивність стека й передбачає розробку плану з покращення процесів.

Які результати застосування DevOps-практик?

Що дають послуги DevOps та які мають результати? Головне завдання – об'єднати людей, процеси та технології. Це дозволяє вибудувати ефективну роботу та створити досконалий продукт. Як наслідок – швидкий вихід на ринок, адаптація під будь-які зміни на ринку, підтримка стабільності роботи, висока швидкість відновлення проблем. DevOps розробка має наступні результати:

  • ефективність розробки підвищується приблизно на 20% - завдяки чіткому плану дій та скороченню другорядних завдань;
  • швидкість розгортання збільшується в рази - завдяки автоматизації процесів, зменшенню ймовірності помилок та дотриманню чіткого алгоритму дій;
  • забезпечується безпека збереження коду;
  • стабільність роботи системи підвищується на 50%, оскільки на ранніх етапах розробки можна відстежити працездатність продукту, виявити помилки та усунути їх, а також зменшити вплив людського фактора;
  • економія до 60% вартості на розробку, оскільки більшість процесів автоматизується, ймовірність доробок зменшується, взаємозв'язок між командами дозволяє працювати чітко за наміченим планом.

У компанії WEZOM ми підбираємо фахівців, які здатні вирішити завдання. Вам не потрібно тримати в штаті свого співробітника, оскільки DevOps послуги вигідніше брати на аутсорс. Зателефонуйте нам, щоб обговорити деталі та дізнатися докладніше, як надається послуга, що до неї входить та скільки вона коштує.

Відгуки клієнтів

Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.