Створення сайту знайомств

Особливості розробки сайту знайомств

Розробка сайту знайомств дуже відрізняється від створення інших видів порталів. Такі ресурси мають бути розраховані на одночасну активність сотень тисяч користувачів, тому необхідно заздалегідь подбати, щоб вони витримували високі навантаження.

Ваше завдання – створити приємне та зручне середовище для спілкування користувачів, а також надати функціонал та можливості, які утримають їх у вас. Тому ось два ключові напрямки, яким варто приділити увагу: дизайн інтерфейсу та програмна частина.

Як замовити розробку сайту знайомств у WEZOM?

Перед розробкою сайту знайомств під ключ слід сформувати концепцію самого проекту. Важливо продумати основні моменти майбутнього ресурсу:

 • хто ЦА;
 • способи монетизації;
 • яка мета сайту (наприклад, спростити спілкування, пошук пари тощо);
 • головні конкурентні переваги.

Чим докладніше ви сплануєте бізнес-модель, тим менше розбіжностей та затяжних погоджень буде під час розробки.

 

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ
Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Сайт надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.
ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ
Маючи добре структурований сайт, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.
ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ
Сайт надає можливість залучати більше потенційних клієнтів за допомогою створення акцій, програм лояльності, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажу.
РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ
Забезпечення доступності ваших товарів та послуг для ширшої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати сайт спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якої локації з доступом до Інтернету.
ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.
БУТИ ДОСТУПНИМ
Ваш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Створення сайту знайомств – багатоступеневий процес, де основний наголос робиться на швидкість роботи та зручність інтерфейсу. Чим зручніший ресурс для користувача – тим він привабливіший. А тому юзабіліті – це ключова турбота розробників.

Етапи розробки

Процес створення сайтів знайомств складається з наступних етапів:

 1. Аналіз конкурентів та ЦА. Перед початком проектування важливо вивчити функціонал та маркетингову стратегію основних конкурентів, це дозволить зрозуміти, як перевершити їх. Також необхідно вивчити особливості користувачів сайтів знайомств, щоб врахувати їхні інтереси.
 2. Проектування. Після того, як всю необхідну інформацію зібрано, розробники беруться за створення прототипу. Це дозволяє заздалегідь виявити та виправити будь-які помилки у логіці роботи сайту та неузгодженості замовника з виконавцем.
 3. Дизайн та верстка. Крім зручності інтерфейсу та привабливості дизайнер також має забезпечити адаптивність ресурсу. Для цього можна зобразити кілька шаблонів під різні типи екранів.
 4. Програмування. Одне з найважливіших завдань технічних фахівців – це забезпечити високу швидкодію. Для цього вони оптимізують розмір зображень, скорочують час на обмін запитами між хостингом та сервером, налаштовують кешування тощо.
 5. Перевірка якості. Комплексне тестування, завдання якого – ndash; виявити та усунути баги.
 6. Вибір хостингу. Чим більше користувачів буде на сайті, тим більше обчислювальних потужностей сервера йому знадобиться. Тому, обираючи хостинг, варто врахувати, що ресурс зростатиме. Часто під його потреби потрібний окремий сервер.

Вартість розробки

Вартість розробки сайту знайомств залежить від таких факторів:

 • масштаб сайту;
 • технології, що використовуються;
 • складність функціонала проекту;
 • вибір двигуна;
 • розробка додаткових інтерактивних графічних елементів.

Чим більший та складніший потрібен сайт, тим більше в нього необхідно вкласти. Щоб розрахувати точну вартість власного проекту, ви можете звернутися до наших спеціалістів за номером, вказаним на сайті.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.