Розробка програм для Android

Надайте гідний сервіс користувачам найпопулярнішої мобільної ОС.
Розробка програм для Android
bg image

Послуга розробки мобільних додатків для Android

В епоху швидкого розвитку мобільних технологій, розробка мобільних додатків під Android відіграє ключову роль у залученні широкої аудиторії. Ця операційна система залишається найпопулярнішою, саме тому мобільний додаток на ній – це найкращий спосіб звернутися до величезної аудиторії. Команда WEZOM, яка має понад 20 років досвіду в індустрії, готова реалізувати такий додаток з нуля. Ми маємо величезний досвід у створенні якісних, функціональних і привабливих додатків для будь-яких завдань бізнесу. 

Наші фахівці досконало володіють усіма необхідними технологіями нативної розробки, такими як мова Kotlin та середовище розробки Android Studio. Ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальний підхід, гарантовану якість та консультації з фахівцями, що мають за плечима понад 20 років досвіду в індустрії.

01/
Побудова стратегії та консультування
Ви можете розраховувати на наших досвідчених менеджерів, що реалізували десятки успішних проєктів. Вони проаналізують потреби та виклики вашого бізнесу й запропонують оптимальні рішення. Ми допоможемо розробити ефективну стратегію для вашого IT-продукту, яка враховує цілі та доступні ресурси бізнесу.
02/
Дизайн інтерфейсу користувача (UI/UX)
У роботі над користувацьким досвідом та інтерфейсами дизайнери WEZOM покладаються на методологію дизайн-мислення IBM та підходи Nielsen Norman Group. Ми уважно слідкуємо за сучасними трендами у дизайні інтерфейсів та оновленнями гайдів Google з побудови UI (зокрема, Material Design).
03/
Розробка додатків
Фахівці пишуть код додатка на бекенді та фронтенді, налагоджують збереження та обмін даних, забезпечують усі необхідні інтеграції, проводять попереднє юніт-тестування модулів, аби гарантувати їх коректну роботу.
04/
Тестування
Команда QA контролює якість додатка на кожному етапі розробки. Фахівці тестують кожен модуль і компонент системи окремо і разом, використовуючи регресійні, функціональні та UI-тести. Відтак ми можемо гарантувати високу якість продукту на релізі.
05/
Оптимізація продуктивності
Наші фахівці готові оцінити продуктивність додатка та визначити зони її зростання, а за потреби - й оптимізувати код. Це дозволить забезпечити стабільність, ефективність та швидкодію продукту.
06/
Підтримка та обслуговування
Команда WEZOM готова взяти на себе підтримку додатка після релізу – усунення багів, підготовка апдейтів, реалізація нових функцій, розробка нових модулів тощо. Ми також можемо надати додаткові послуги із тестування й доопрацювання продукту: навантажувальні тести, перевірка безпеки тощо.
07/
Інтеграція з іншими системами
Сьогодні жоден додаток не може обійтися без сторонніх API та зовнішніх залежностей. Наші фахівці готові інтегрувати ці інструменти, а також протестувати коректність та безпеку їх роботи у вашому додатку.
image

Ключові причини розробити Android-додаток

Наразі Android – це найпоширеніша мобільна ОС у світі, що захопила близько 70% ринку. Це означає, що просто зараз по всьому світу налічується близько 3 млрд активних користувачів Android. Крім того, пристрої на Android дешеві, практичні, гнучкі в кастомізації та цілком універсальні.

Вирішення завдань компанії. Розробка під Android дозволяє реалізувати практично будь-який функціонал: від eCommerce та звичних онлайн-сервісів, до корпоративних особистих кабінетів ERP. Немає такого бізнес-процесу, який неможливо було б оптимізувати в форматі мобільного додатку.
Зміцнення лояльності користувачів. Мобільний додаток – це острівець присутності вашого бренду на смартфоні користувача. Тож він завжди має змогу звернутися до ваших послуг і скористатися вашими сервісами в декілька кліків. Крім того, ви отримуєте змогу надсилати користувачу персональні сповіщення.
Впровадження програми лояльності. Додаток на Android надає широкі можливості побудови особистих кабінетів покупця та реалізації програм лояльності в eCommerce. Інструменти на кшталт кешбеку допомагають перемагати у жорсткій конкуренції за покупця.
Збільшення продажів. Мобільний додаток надає вкрай важливі переваги у продажах: зручність і постійна доступність для споживача; ефективні програми лояльності, що утримують клієнтів; а також широкі можливості для аналітики й вивчення поведінки споживачів.

Технології для розробки мобільних Android-додатків

Реалізуйте вашу ідею Android-додатку з нашою командою експертів.

Kotlin

Cучасна, безпечна та гнучка мова програмування для Android, підтримує функціональне та об'єктно-орієнтоване програмування.

Android Studio

Використовуємо офіційне інтегроване середовище розробки для Android, з широкими можливостями для ефективної розробки та відладки.

XML

Гнучкий і масштабований фреймворк для опису даних, широко використовується в Android для структурування розмітки інтерфейсу користувача.

Android XML Data Binding

Фреймворк для прямого зв'язування UI компонентів з даними, який зменшує код та підвищує продуктивність розробки.

Android Jetpack

Набір бібліотек та інструментів, що полегшують розробку, підтримуючи кращі практики та сприяючи сумісності з різними версіями Android.

Retrofit

Ефективний фреймворк, який полегшує взаємодію з веб-сервісами, автоматизуючи запити та обробку даних.

Volley

Фреймворк який використовуємо для швидкого та ефективного виконання мережевих запитів та обробки зображень.

Room

База даних для Android, яка забезпечує простий у використанні інтерфейс для зберігання та управління даними в додатках.

JUnit

Використовуємо цей фреймворк для модульного тестування, що спрощує процес перевірки та забезпечує надійність коду в Android додатках.

Espresso

Фреймворк для автоматизованого тестування інтерфейсів, забезпечує простоту та ефективність в проведенні UI тестів.

Git

Потужний засіб контролю версій, що дозволяє ефективно управляти змінами коду та співпрацювати в командах при розробці Android-додатків.

З чого складається розробка програм для Android


01/

Аналіз та стратегія

Проєкт починається із чіткого визначення концепції, мети та цільової аудиторії додатка. За необхідності ми також вивчаємо рішення конкурентів та вимоги користувачів. Усе це дозволяє визначити стратегію розробки, обрати стек технологій та сформувати необхідну команду.
Аналіз та стратегія

02/

Проєктування

Дизайнери опрацьовують логіку UX, готують векторні макети та дизайн-прототипи, які відображають структуру додатка та елементи його інтерфейсу. Тим часом розробники розробляють архітектуру додатка, обирають патерни проєктування та структуру коду.
Проєктування

03/

Дизайн

На етапі дизайну Android-додатку акцент робиться на розробці стильного, інтуїтивного інтерфейсу з інтерактивними елементами та зручними шрифтами, що забезпечують кращий користувацький досвід.
Дизайн

04/

Розробка

Фахівці пишуть код додатка на бекенді та фронтенді, реалізують його модулі відповідно до затвердженого дизайну та архітектури. На цьому ж етапі проводиться попереднє юніт-тестування модулів та функцій, покликане виявити помилки.
Розробка

05/

Тестування

Команда QA проводить низку тестів, аби гарантувати якісну технічну реалізацію додатка. Функціональне тестування перевіряє, чи відповідає додаток вимогам проєкту. Інтеграційне тестування має гарантувати правильну взаємодію окремих компонентів додатка. UI-тести перевіряють інтерфейс, а тести продуктивності – швидкодію та надійність продукту в реальних сценаріях.
Тестування

06/

Оптимізація та виправлення помилок

Розробники усувають усі виявлені під час тестування помилки й конфлікти. Додаткове регресійне тестування гарантує, що виправлення старих багів не призводить до появи нових. Крім того, фахівці визначають вузькі ланки у швидкодії коду й усувають їх, аби гарантувати продуктивність.
Оптимізація та виправлення помилок

07/

Випробування

На фінальних етапах розробки додатка розробники можуть провести бета-тестування з обраними користувачами. Це дозволяє побачити роботу продукту в реальних умовах та отримати зворотний зв’язок від аудиторії.
Випробування

08/

Випуск

Випуск додатка у Google Play потребує дотримання правил та вимог платформи, а також його відповідного пакування. Досвідчені фахівці можуть істотно пришвидшити цей процес. Якщо йдеться про внутрішній додаток організації, то додаток може не випускатися в Google Play. Натомість його роблять доступним на корпоративних серверах.
Випуск

09/

Підтримка та оновлення

Реліз додатка – це лише початок його життєвого циклу. Після випуску продукту наша команда усуває будь-які технічні проблеми протягом гарантійного терміну. Водночас розробники можуть працювати над подальшим розвитком додатка: готувати апдейти, додавати новий функціонал.
Підтримка та оновлення

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Залишились запитання?

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чи може мобільний додаток підвищити конверсії?
Так. Додаток на Android відкриває будь-якому бізнесу найкоротший шлях до величезної аудиторії. Він може стати потужним інструментом для підвищення онлайн-продажів і конверсії, але для цього йому необхідно запропонувати якісний UX, бути привабливим та дійсно корисним для користувача.

02.
Скільки часу займає розробка мобільного додатку на Android?
Терміни розробки залежать від масштабів і складності проєкту. Наприклад, найпростіший MVP можна реалізувати за декілька тижнів, а комплексний додаток з унікальним функціоналом може потребувати понад 6 місяців розробки. Аби краще розуміти терміни розробки у конкретному проєкті, варто обговорити його з нашими фахівцями.

03.
Скільки коштує створення Android додатку?

Вартість створення додатка для Android розраховується індивідуально, залежить від різних факторів, зокрема:

  • рівня кваліфікації команди;
  • складності програмування;
  • кількості функцій та сервісів;
  • складності дизайну;
  • обсягу необхідних маркетингових та UX-досліджень;
  • потреби залучити до проекту додаткових спеціалістів зі специфічних областей (наприклад, для побудови IP-телефонії чи інтеграції засобів ШІ).

Щоб дізнатися орієнтовну ціну за створення додатка для вашого бізнесу, проконсультуйтеся з нашим менеджером.


04.
На чому Wezom найбільше розробляє додатки для Android?
Сучасний інструментарій для нативної розробки на Android – це перш за все мова Kotlin і такі IDE як Android Studio й Jetpack Compose. Крім того, ця екосистема пропонує безліч мікрофреймворків та бібліотек під будь-які завдання. Технологічний стек завжди підбирається під кожний проєкт індивідуально.

05.
Які гарантії та умови оплати?

Компанія WEZOM надає вигідні умови гарантії. Ми можемо пройти з вами весь шлях розробки - почати з однієї ідеї, і довести її до релізу готового продукту. Також пропонуємо додаткові умови для подальшої техпідтримки. Все прописується в договорах, ви знаєте, за що і скільки платите. Жодних таємних платежів, оплата поетапна, кожен етап обговорюється окремо. Ви можете замовити додаток для Android в WEZOM і отримайте якісний робочий продукт, який приносить користь компанії.


06.
Які спеціалісти потрібні для розробки мобільних додатків під Android?

Розробка Android додатків потребує команди спеціалістів з різних напрямків:

  • Керівник проекту – визначає мету та завдання додатка, планує роботу команди.
  • Дизайнери (UI/UX) – розробляють концепцію дизайну, інтерфейс, визначають оптимальну взаємодію користувача з додатком.
  • Фронтендери та бекендери – програмують мобільний застосунок.
  • Менеджери, аналітики – проводять маркетингові дослідження, аналіз ринку, визначають потреби ЦА, будують стратегії тощо.

В залежності від складності проєкту, можуть знадобитись й спеціалісти інших напрямків.


Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.