Розробка CRM систем

Керуйте продажами та сервісом вашої компанії через єдину IT-платформу.

Створення CRM для бізнесу

CRM – важлива складова будь-якого сайту для підприємства. Це система, яка збирає, структурує та допомагає аналізувати інформацію про різні бізнес-процеси, що виконуються на сайті. При цьому готові рішення часто не повністю відповідають індивідуальним вимогам сайту до системи керування стосунками з клієнтами. У таких випадках потрібна розробка CRM, яка спеціалізована під бізнес-процеси компанії.

 

Які переваги отримує бізнес від розробки CRM?

Створення платформи управління відносинами з клієнтами допомагає вивести рівень сервісу компанії на новий рівень. Ви зможете продавати більше, підтримувати лояльність ваших клієнтів та будувати комплексний, персоналізований маркетинг. У порівнянні з готовими рішеннями індивідуальна розробка CRM надає низку переваг:

Кастомізація. Ви зможете налаштувати нову CRM під унікальну специфіку вашого бізнесу з огляду на особливості продукту, ринку, клієнтів та конкурентів.Розробка CRM на замовлення дозволяє реалізувати практично будь-який функціонал та будь-який інтерфейс, зробити платформу максимально зручною та звичною для персоналу.
Незалежність. Власна платформа робить бізнес самодостатнім, забезпечує незалежність від зовнішніх вендорів CRM-систем, які можуть змінювати ціни і тарифи, переглядати умови ліцензії, припиняти підтримку тих чи інших сервісів на власний розсуд. При цьому ви можете розвивати та масштабувати свою платформу так, як вважаєте за потрібне.
Безпека. Індивідуальна платформа дозволяє ретельно контролювати доступ до даних CRM, забезпечувати їх надійний захист від витоків, зламів чи втрат. Кастомне створення CRM на замовлення допомагає вам мінімізувати ризики кібератак, відкриває всі можливості дотримання норм та стандартів захисту персональних даних клієнтів.
Інтеграція з іншими системами. Ви зможете оптимально інтегрувати вашу індивідуальну CRM-систему з будь-якими внутрішніми та зовнішніми інструментами, такими як ERP, бухгалтерія, платформи маркетингу, аналітики тощо. Створення CRM з нуля допоможе налагодити обмін даними між різними підрозділами компанії, підвищити загальну ефективність операцій та якість прийняття рішень.

Створюємо індивідуальну crm систему для вашого бізнесу

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ІНДИВІДУАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Розробка CRM-системи під конкретні завдання без використання «коробкових рішень»

ПЛАНУВАННЯ ТА ДОТРИМАННЯ СТРОКІВ

Детальне планування всіх етапів перед початком розробки та дотримання строків

БЕЗПЕКА

Розроблена система може бути розміщена на сервері замовника

Гарантія

Надаємо гарантію на розроблену систему. Це означає, що ми виправлятимемо помилки, не виявлені при здачі проекту.

ІНТЕГРАЦІЯ

Індивідуальний підхід до створення дозволяє інтегрувати кінцевий продукт у будь-який сервіс чи систему

ПОСТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми готові обслуговувати систему на постійній основі, щоб забезпечити її безперебійну роботу.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки CRM

Створення системи CRM містить наступні етапи:

 1. Постановка задачі замовником, заповнення брифу. Один з найважливіших етапів, де необхідно максимально точно розписати всі завдання, які має виконувати система.
 2. Збирання даних про сайт та особливості бізнес-процесів. Фахівці вивчають, як влаштована ваша робота на цей час та яким чином її краще оптимізувати, після цього формують ТЗ.
 3. Розробка CRM. Створення системи на основі технічного завдання та рекомендацій клієнта.
 4. Тестування та інтеграція на сайт. Ретельна перевірка працездатності кожного елемента CRM та його встановлення.
 5. Навчання. Фахівці навчають співробітників компанії працювати з програмним продуктом.
 6. Підтримка. Протягом затвердженого строку співробітники технічної підтримки відстежують працездатність різних елементів системи, за необхідності, вносять доопрацювання. Перший місяць після інтеграції клієнтоорієнтовані фахівці зобов'язані виконувати доопрацювання безплатно.

Система може розміщуватись як на хостингу розробника (SaaS), так і на вашому власному (Standalone). У першому випадку лише ви маєте доступ до функціонала, але вносити програмні доробки можуть лише спеціалісти виконавця. У другому – ви отримуєте повну свободу дій над програмним продуктом.

Відгуки клієнтів

Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке crm?

Програмне забезпечення для управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) - це інструмент, що дозволяє вашій компанії краще використовувати дані, які ви вже збираєте від своїх клієнтів і потенційних клієнтів. Це дає змогу створювати списки контактів, профілі клієнтів, керувати й аналізувати взаємодії, а також збільшувати прибуток.

Оскільки CRM існує в багатьох формах, включно з налаштованими та готовими рішеннями, розробка програмного забезпечення CRM - це процес створення або впровадження таких рішень у компанії, адаптації або коригування функцій відповідно до конкретних потреб клієнта.


02.
Які завдання вирішує CRM система

CRM дозволяє налаштувати збирання та сортування даних таким чином, щоб максимально спростити їх аналіз для власника. Яких саме даних? Розглянемо докладніше:

 • Розподіл завдань між співробітниками та моніторинг їх виконання – внутрішнє керування робочим процесом.
 • Збирання інформації про активність конкретного клієнта, а також формування груп для участі в бонусних системах та розсилання пропозицій зі знижками та акціями – контроль комунікацій із клієнтами.
 • Групування клієнтської бази на різних етапах ланцюжка продажу або стадії виконання замовлення.
 • Фінансова інформація та документообіг;
 • Витрати на маркетингові інструменти та їх ефективність – окупність маркетингових інвестицій.
 • Збирання даних про активність користувачів сайту для маркетингових досліджень.

03.
Вартість розробки CRM-системи

Вартість розробки залежить від складності майбутнього програмного продукту, а також фахівців, які виконують роботу. Цей показник розраховується індивідуально для підприємства, тому неможливо заздалегідь сформувати список цін для різних типів продукту.

Якщо ви бажаєте визначити бюджет, необхідний для створення CRM під ваші потреби, зв'яжіться з нашими менеджерами телефоном, який бачите на сайті. Ми зможемо виконати попередній розрахунок, якщо ви надасте необхідну інформацію.


04.
Як замовити розробку CRM-програми від Wezom?

Створення системи CRM з нуля – послуга, яку ми надаємо вже давно. Ми забезпечили десятки сайтів в Україні й не тільки, ефективними системами моніторингу та контролю внутрішніх процесів, незалежно від тематики чи складності серверної частини.

Одна з наших переваг у тому, що ми приділяємо увагу не лише функціональності панелі, а й зручності її інтерфейсу. Тому ви зможете швидко опанувати всі можливості програми, навіть якщо таких буде величезна кількість.


Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.