0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка на React JS

Ми використовуємо можливості React JS для створення візуально привабливих, сучасних та інтерактивних інтерфейсів користувача.

Розвивайте свій бізнес за допомогою розробки React.js

React js розробка дозволяє створювати продукти будь-якої складності для малого та великого бізнесу. Впровадження діджитал інструментів дозволить створити стильний та практичний інтерфейс, розробити логіку програми та зробити його багатофункціональним. Завдяки React js можна реалізувати складні проекти та запустити нові інструменти для бізнесу. Можна робити не тільки сайти та веб-версії продуктів, але й мобільні програми, використовуючи ідентичну структуру коду.

Щасливі клієнти

Що ми пропонуємо?

Компанія Wezom пропонує послуги з розробки на React js. Використовуючи цю технологію, ми пропонуємо такі рішення:

  • Розробка фронтенду з нуля. React js дозволяє зробити якісний стильний інтерфейс, що дозволяє користувачам орієнтуватися у додатку та почуватися комфортно.
  • Розробка програм повного стека з використанням стека MERN (MongoDB, Express.js, React, Node.js). Він дозволяє вирішувати різні бізнес-задачі та підходить практично для кожного сегменту.
  • Розробка веб-додатків повного циклу, включаючи бізнес-аналіз, дизайн та контроль якості. Ми створюємо діджитал продукти «під ключ», а починаємо з аналітики та докладного дослідження вашого бізнесу та потреб ринку. Тому даємо не просто якісну програму, а сервіс, що вирішує конкретні бізнес-завдання.
  • Перехід на нові версії React (поточна стабільна версія, з якою ми працюємо, - це React v16). Ми стежимо за оновленнями та виходом нових бібліотек.
  • Підтримка та супроводження наявних програм React. Слідкуємо за функціональністю, пропонуємо покращення та розширення можливостей.
Процес
З чого складається розробка
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Аналіз
Вивчаємо особливості бізнесу, конкурентів, цільову аудиторію
Аналіз дозволяє зрозуміти, що потрібно для бізнесу, які є завдання та як їх вирішити. На основі зібраних даних ми формуємо стратегію розробки програми або веб-сервісу та робимо план робіт.
Проектування
Дизайнери розробляють інтерфейс, створюється прототип веб-сервісу
На даному етапі фахівці роблять візуальну частину програми, а також розташування елементів. Це дозволяє «побачити», як виглядатиме програма в майбутньому. За прототипом працюватимуть програмісти.
Програмування та розробка
Створюється логічна частина програми, робиться верстка інтерфейсу.
Програмісти розробляють робочі модулі згідно з ТЗ. Верстальник робить всі елементи клікабельними та активними, а розробники створюють бекенд та логіку сервісу.
Тестування та налагодження
Програма перевіряється на наявність помилок.
Розробка на React js обов'язково включає етап тестування та перевірку працездатності кожної функції. У разі виявлення проблем вони усуваються.
Запуск та підтримка
Запуск програми та впровадження у бізнес.
Ми не просто створюємо продукт на React js, а впроваджуємо його у бізнес. Він повинен виконувати своє завдання, і ми простежимо, щоб усе працювало як треба.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Збільште свою конкурентну перевагу за допомогою розробки React.js  у WEZOM

Компанія Wezom пропонує послуги з розробки додатків для бізнесу з використанням технологій React js. Ми не просто робимо продукт, ми створюємо інструмент управління бізнесом. Разом ми поставимо завдання, зрозуміємо, що і як можна покращити в управлінні та діджиталізації, і зробимо продукт, який вирішуватиме конкретні завдання вашого бізнесу.

Наші фахівці проведуть дослідження та запропонують варіанти покращення компанії за рахунок диджиталізації. Впровадження нових інструментів дозволить покращити роботу з клієнтами, розширити аудиторію та залучити нових покупців. Випередження конкурентів, надання більш якісних послуг та розширення можливостей бізнесу дозволить отримати потужні конкурентні переваги.

Розробка на React js дозволяє реалізувати практично будь-які ідеї. Ми впроваджуємо технології у структуру бізнесу, і вони починають працювати та приносити компанії вигоду. Чому варто довіритися Wezom? Ось кілька причин:

  • ми разом з вами аналізуємо бізнес та створюємо персональні продукти для вирішення конкретних завдань;
  • супроводжуємо на кожному етапі, проводимо спільну роботу та надаємо всі звіти;
  • кожна оплата є прозорою та поетапною, ви будете знати, за що ви платите гроші;
  • ми робимо наголос не тільки на функціональність, але й на візуал, ми переконані, що будь-який продукт має бути стильним, зручним та приємним;
  • надаємо технічну підтримку та надаємо гарантійне обслуговування, ви можете бути впевнені, що діджитал інструмент буде успішно впроваджений у бізнес.

Зателефонуйте нам, щоб отримати консультацію та обговорити подальший план робіт. Дізнайтесь докладніше про React js розробки, вартості, термінів. Ми відповімо на ваші запитання та підберемо оптимальне рішення для вашого бізнесу.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором