Системи та сервіси для бізнесу

Озбройте свій бізнес потужними цифровими інструментами

Розробка ІТ-інструментів будь-якої складности

Сьогодні бізнесу недостатньо просто добре працювати, щоб процвітати. Важливо випереджувати конкурентів у перегонах технологій - постійно підвищувати ефективність процесів, оптимізувати комунікацію у компанії, знижувати витрати.

WMS-система
01/
Платформа управління складом, яка допомагає використовувати його простір із максимальною ефективністю. Збільште оборотність товарних запасів та скоротіть витрати завдяки діджиталу.
TMS-Система
02/
Незамінний інструмент для логістичних та виробничих компаній, що допомагає ефективно керувати автопарком. Вибудовуйте оптимальні транспортні маршрути доставляння та контролюйте перевезення у режимі real-time.
ERP-система
03/
Масштабна платформа для управління ресурсами підприємства, яка дозволяє диджиталізувати й оптимізувати всю його роботу: від промислових операцій до HR та бухгалтерії.
CRM-система
04/
Діджитал-середовище для автоматизації роботи з клієнтами. Допомагає менеджерам ефективно вести кожного клієнта чи покупця крізь весь цикл взаємодії з компанією, полегшує персоналізований маркетинг.
LMS-система
05/
Цифрова платформа, призначена для створення, управління та відстеження освітніх курсів і програм навчання. LMS може бути використана в навчальних закладах, корпоративному секторі для навчання співробітників, а також індивідуальними викладачами для створення онлайн-курсів.

Переваги рішень WEZOM

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Індивідуальність та кастомність

Розробляємо кастомні інструменти під унікальні запити й особливості вашого бізнесу. Вам не доведеться підлаштовуватися під чужий софт.

Покращення внутрішньої комунікації

Цифрові платформи надають компанії єдину базу даних та універсальні інструменти зв'язку. Запитання, які можна було узгоджувати тижнями, вирішуються протягом 15 хвилин.

Електронний документообіг

Переведення діловодства компанії до "цифри" - це не лише економія паперу та часу, а й спрощення роботи бізнесу із зовнішніми контрагентами.

Повна прозорість процесів

Диджиталізація надає зручний зріз даних з будь-якого завдання чи проекту компанії. Виявити слабкі місця та болючі точки бізнесу стане набагато простіше.

Скорочення витрат

Цифрові системи дозволяють бізнесу виконувати завдання із залученням меншої кількості людей та ресурсів. Це означає, що компанія може суттєво заощадити.

Скорочення навантаження на персонал

Діджитал інструменти автоматизують рутину, яка з'їдає багато часу менеджерів. Компанія може використовувати час своїх співробітників набагато ефективніше.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.