Розробка кросплатформних додатків

Замовити розробку кросплатформного застосунку
Розробка кросплатформних додатків
bg image

Послуга розробки кросплатформного додатку

Кросплатформовий додаток – це мобільний софт, що може працювати на різних операційних системах з однієї кодової бази. Такі застосунки створюються на кросплатформових фреймворках на кшталт Flutter та React Native, тож бізнес позбавляється необхідності інвестувати додатковий час та кошти у дві окремих нативних розробки під iOS та Android.

01/
Консультації та стратегічне планування
На старті наші аналітики та менеджери досліджують запит клієнта та проблеми його бізнесу. У діалозі з клієнтом ми визначаємо головні особливості продукту, очікування від нього. Це дозволяє рамково визначити стратегію розробки.
02/
Аналіз вимог та мети проєкту
Команда розробки кросплатформного додатку спільно з клієнтом визначає, хто, як і навіщо буде користуватися додатком. Етап аналітики дозволяє визначити цільову аудиторію додатка, його основні функції та можливості, технічні та дизайнерські вимоги до продукту тощо. На основі аналізу вимог готується детальне технічне завдання.
03/
Дизайн інтерфейсу та взаємодії (UI/UX)
Дизайнери моделюють юзабіліті, користувацький досвід та візуальний інтерфейс мобільного додатку, відповідно до його мети, концепції та функціоналу. Мета дизайнера – створити зручний, корисний, актуальний та естетично привабливий продукт.
04/
Розробка
Фахівці реалізують клієнтську частину мобільного додатку у коді, втілюють в життя задум дизайнерів. Для кросплатформової розробки зазвичай використовуються фреймворки Flutter, React Native та Xamarin.
05/
Адаптація під різні платформи
Кросплатформовий застосунок має не лише коректно працювати на Android та iOS, але й враховувати особливості юзабіліті цих платформ, дотримуватись стандартів і гайдів побудови інтерфейсів. Він також має без проблем відображатись на будь-яких діагоналях дисплея.
06/
Бекенд-розробка
Фахівці з бекенду реалізують серверну частину застосунку, що відповідає за бізнес-логіку, збереження та обмін даними. Програмісти бекенду використовують такі мови як PHP, Java, Python, Ruby тощо.
07/
Тестування
Контроль якості продукту здійснюється через модульні, інтеграційні, функціональні тести тощо. Тестування можна проводити як мануально (вручну), так і автоматизовано – за допомогою скриптів та інших інструментів.
08/
Підтримка та обслуговування
Реліз застосунку у сторах – це лише початок. За необхідності розробники беруться за технічну підтримку, розвиток та обслуговування додатка – усувають останні баги, удосконалюють UX та інтерфейс, готують нові модулі та функціонал.
09/
Оптимізація продуктивності
Розробники проводять тестування продуктивності й виявляють такі проблеми як витоки пам’яті, блокування потоків, надмірні запити до сервера тощо. Як результат, додаток буде працювати швидше і стабільніше.
10/
Дослідження ринку та аналіз конкурентів
Бізнес-аналітики та маркетологи проводять дослідження ринку, на якому працює клієнт. Це дозволяє визначити сильні та слабкі місця продуктів конкурентів, врахувати чужі помилки й сформувати унікальну пропозицію.
image

Навіщо вам кросплатформний додаток?

Розробка кросплатформного додатка – це найкоротший шлях для виходу на широкий мобільний ринок, що охоплює як користувачів Android, так і прихильників iOS. Створення одного універсального додатка потребує менше часу і коштів, ніж розробка двох окремих нативних продуктів. При тому сучасний кросплатформовий застосунок майже ні в чому не поступається нативним.

Вирішення завдань компанії. У форматі мобільного сервісу можна ефективно реалізувати практично будь-який бізнес-процес. Продажі, взаємодія з клієнтами та партнерами, таск-менеджмент, процеси HR, онлайн-навчання – уявіть, що всі ці завдання можна виконувати на смартфоні.
Підвищення лояльності користувачів. Кросплатформовий додаток дозволяє створювати особисті кабінети покупця для Android та iOS, тобто залучити максимально широку аудиторію. З таким інструментом можна будувати персоналізований маркетинг і підтримувати інтерес користувача до вашого бренду.
Впровадження програми лояльності. Особистий кабінет покупця стає надзвичайно потужним інструментом завдяки таким механізмам як бонусна програма, кешбек та персоналізовані пропозиції. Вони підштовхують ваших користувачів повертатися в додаток знову і знову.
Збільшення продажів. Мобільний товарний каталог і програма лояльності врешті заохочують користувача витрачати більше, робити нові покупки. Тож кросплатформовий мобільний додаток може стати одним із найефективніших каналів онлайн-продажів для вашого бізнесу.

Технології для розробки кросплатформних додатків

Створіть додаток для будь-якої платформи з нами. Зверніться до нас для розробки інноваційних кросплатформних рішень!

Flutter

Високоефективний фреймворк для кросплатформної розробки, що забезпечує швидке створення якісних мобільних додатків.

Dart

Потужна віртуальна машина, оптимізована для швидкого виконання Dart коду у кросплатформних додатках, забезпечуючи високу продуктивність.

Skia Graphics Engine

Високопродуктивний графічний двигун, що підтримує векторну графіку та растрове зображення.

Provider та Riverpod

Гнучкі пакети для керування станом додатку, забезпечуючи чистоту коду та легкість управління станами в кросплатформних проєктах.

Visual Studio Code

Сучасний та потужний редактор коду, підтримує численні мови програмування та інструменти, ідеальний для кросплатформної розробки.

Flutter DevTools

Набір інструментів для налагодження та профілювання додатків Flutter, забезпечуючи глибокий аналіз продуктивності та інтерфейсу.

Unit-тести

Ключовий компонент розробки, що гарантує коректність окремих частин коду, забезпечуючи надійність і якість кросплатформних додатків.

З чого складається технологія Cross Platform App


01/

Планування

Наші експерти досліджують запит клієнта, конкурентне середовище та цільову аудиторію нового додатку. Це дозволяє визначити вимоги проєкту, мету продукту та його функціонал, обрати технології розробки (наприклад, Flutter), сформувати графік роботи та розклад проєкту. Планування врешті дозволяє перейти до розробки архітектури та юзабіліті додатку.
Планування

02/

Дизайн

Після створення концепції продукту дизайнери моделюють юзабіліті та користувацький досвід майбутнього додатку, а також розробляють екрани інтерфейсу. Для цього фахівці створюють макети, прототипи й вайрфрейми, в яких визначають ключову логіку функціоналу, структуру й візуальні рішення продукту. Мета UI/UX дизайнера – зробити застосунок корисним, зручним та естетично довершеним.
Дизайн

03/

Технічна реалізація

Команда розробників втілює додаток в коді. Спочатку фахівці формують базову архітектуру додатка з огляду на концепцію і потреби проєкту. Далі вони реалізують функціонал клієнтської частини за допомогою кросплатформового фреймворка, проводять усі необхідні інтеграції. За необхідності фахівці бекенду також розробляють і компоненти серверної частини з нуля.
Технічна реалізація

04/

Тестування

Фахівці QA проводять низку тестів контролю якості продукту. На ранніх етапах розробки окремі компоненти коду перевіряються в рамках модульного тестування. Далі проводиться інтеграційне тестування, що має гарантувати коректну взаємодію компонентів. Після цього проводиться функціональне тестування, що має підтвердити відповідність продукту вимогам проєкту. QA-інженери також проводять тестування продуктивності, безпеки та регресійне тестування.
Тестування

05/

Виправлення помилок та оптимізація

Після тестування кросплатформного додатка розробники виправляють всі виявлені помилки. Це допомагає забезпечити надійність, безпеку, стабільність та юзабіліті продукту. Також розробники оптимізують код додатка, використовуючи різні методи, такі як рефакторинг, мініфікація, компресія тощо. Це допомагає покращити продуктивність та зменшити ресурсомісткість продукту, зменшити час його завантаження та споживання батареї.
Виправлення помилок та оптимізація

06/

Реліз

Публікація додатка в App Store та Play Market потребує дотримання низки правил і стандартів цільових платформ. Наприклад, Apple прискіпливо перевіряє дизайн додатка на відповідність власним гайдам побудови UI, а Google уважно ставиться до вікових обмежень в користуванні продуктом. Реліз додатка на Android може проводитись і поза Play Market – через власний сервер.
Реліз

07/

Підтримка та обслуговування

Після релізу кросплатформного додатку на iOS та Android його життєвий цикл лише починається. Розробники беруться за його підтримку – працюють над помилками, покращують UI та користувацький досвід, готують апдейти. Вони також аналізують фідбек від користувачів додатка, аби покращувати вже наявний функціонал чи розширювати його новими можливостями.
Підтримка та обслуговування

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Замовити розробку кросплатформного додатку у WEZOM?

Якщо вам потрібно вийти на два ринки одразу, запустивши застосунки одночасно, але при цьому добре заощадити - кросплатформна технологія прийде вам на виручку. Це той тип розробки, який дбайливо ставиться до вашого гаманця, при цьому забезпечує вам швидку та якісну розробку продукту. Якщо ви вже бачите, яким має бути ваш майбутній проект – зв'яжіться з нами, ми будемо раді разом попрацювати над вашим успіхом.

У нашої компанії досвід у розробці понад 20 років, безліч успішних проектів як сайтів, так і застосунків. Нас обирають, тому що ми пропонуємо гнучкі умови розробки, але при цьому завжди укладаємось у строки; дотримуємося вимог та побажань своїх клієнтів, але при цьому пропонуємо нові та оптимальні рішення; пропонуємо величезний досвід та експертизу, але за прийнятною ціною.

У нас працюють професіонали, які забезпечать вам ідеальну комунікацію, оптимальні процеси, прозору фінансову політику та бездоганний результат.

Якщо у вас є питання, або ви хочете отримати безплатну консультацію - зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб. Наші менеджери нададуть вам відповіді. І якщо ви досі не впевнені, який тип застосунку вам потрібен, на консультації ми допоможемо вам прийняти рішення з професійної точки зору.

Відгуки клієнтів

Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Можливо у вас залишились питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке кросплатформний мобільний застосунок?
Кросплатформний мобільний застосунок - це такий застосунок, який запускається та функціонує на різних платформах: Android, iOS, Windows. Перевага його в тому, що код написаний лише один раз, і ви розробляючи один кросплатформний застосунок, грубо кажучи, отримуєте одразу кілька нативних.

02.
Які ключові переваги кросплатформного додатка?
Такий додаток має кодову базу, яку можна запустити як на Android, так і на iOS. До появи кросплатформних рішень додатки під різні операційні системи доводилось розробляти окремо, тобто проєкт вимагав приблизно вдвічі більше ресурсів на розробку та підтримку. Сучасні кросплатформні додатки практично ніяк не поступаються нативним за швидкодією і можливостями.

03.
Чи може мобільний додаток підвищити конверсії?
Так. Кросплатформний додаток дає вам вихід на максимально широку аудиторію усіх мобільних ОС та дозволяє реалізувати цінні можливості для продажів: програми лояльності, персональні пропозиції, нагадування про товари в кошику тощо. Все це може істотно підвищити показники конверсії вашого бізнесу.

04.
Скільки часу займає розробка кросплатформного мобільного додатку?
Терміни реалізації проєкту залежать від його складності й масштабів. Найпростішу MVP з базовими можливостями eCommerce можна створити за пару місяців, тоді як складний і унікальний функціонал застосунку може затребувати півроку розробки й більше. Аби приблизно розуміти строки реалізації конкретного проєкту, проконсультуйтесь з нашими експертами.

05.
Хто буде працювати над моїм застосунком?
У нас у компанії розробкою займаються цілі команди, що виділяються під кожен проект. Зокрема, над вашим проектом працюватиме менеджер, який допоможе скоординувати вашу роботу з командою розробки та розв'язати всі питання; дизайнери, які подбають про створення прототипу та макета вашого застосунку; розробники, які створять код вашого застосунку; та тестувальники, які перевірять та забезпечать якість продукту.

06.
Від чого залежить вартість розробки?
Вартість розробки залежить, по-перше, від функціонала, який потрібно розробити. Це ті можливості, які будуть реалізовані у вашому застосунку. По-друге, від складності цього функціоналу. Чим складніше функції, тим більше часу та зусиль потрібно на їхню розробку. До того ж часто має значення й рівень фахівця. Деякі завдання можуть бути не під силу джуніорам, а година розробки від спеціаліста дорожча з кожним рівнем. По-третє, це ваша участь та кількість правок. Оскільки робота оплачується за кількістю витрачених годин, ви сплачуєте за час, який команда витратить на розробку продукту. Деякі процеси залежать від ваших рішень, і що швидше ви визначитеся, то швидше команда зможе продовжити продуктивну роботу. Постійне внесення змін на ходу також може збільшити строки та вартість розробки. Ми готові до того, що, можливо, доведеться щось змінювати вже в процесі, щоб досягти кращих результатів, але основні пункти намагайтеся продумувати одразу, щоб не витрачати час у процесі.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.