Розробка сайту з особистим кабінетом

РОЗРОБКА ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ НА САЙТІ

Сайт з особистим кабінетом розкриває нові можливості для бізнесу: ефективна комунікація всередині компанії та з клієнтами, автоматизація процесів, докладні звіти, впровадження нових інструментів для масштабування і поліпшення бізнесу. Ми допоможемо створити сайт з особистим кабінетом і зробити управління компанією ще ефективніше.

Особливості створення сайту з особистим кабінетом

Розробка особистого кабінету для сайту відкриває широкі можливості для бізнесу. Впровадження нових інструментів, автоматизація процесів, спрощення документообігу, детальна звітність. Це лише малі можливості, які дає особистий кабінет. Він допомагає організувати роботу всередині компанії, а також поліпшити взаємодію з клієнтами. Функціонал може бути найрізноманітнішим, але є мінімальні рекомендовані інструменти, які необхідно впроваджувати в ході розробки особистих кабінетів:

  • форма реєстрації та авторизації користувача з призначенням ролі;
  • картка з персональними даними користувача;
  • історія взаємодії з партнерами і клієнтами;
  • персональні програми лояльності, інформація про знижки, бонуси та інші індивідуальні привілеї;
  • інструменти документообігу для автоматизації та прискорення обробки замовлень;
  • онлайн чат для комунікації між компанією і клієнтом;
  • інструменти автоматичних розрахунків і складання типових договорів;
  • інструменти ведення звітностей.

Ми допоможемо скласти індивідуальний стек інструментів для вашої сфери бізнесу.

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Технології для сайтів з особистими кабінетами       

Ми намагаємося підібрати найбільш ефективний стек технологій, вирішуючий завдання бізнесу. Наша мета - створити ефективний сайт з особистим кабінетом, який буде виконувати поставлені цілі. Для легких проектів, які не мають високого навантаження або складних завдань і не потребують індивідуальних інструментів, ми використовуємо такі технології, як PHP, MySQL, JavaScript та інші. Вони допомагають якомога швидше реалізувати проект, не витративши великий бюджет компанії на розробку.       

Однак не завжди цей стек здатний впоратися з поставленими завданнями. Якщо бізнесу потрібно впровадження унікальних інструментів, сайт буде відчувати великі навантаження або необхідна взаємодія з безліччю сервісів, ми застосовуємо інші технології, серед яких: Vue.JS, Python, Django, PostgreSQL та інші. Завдання наших фахівців - створити сайт з особистим кабінетом, який буде працювати швидко, безперервно і безпечно.    

Етапи розробки WEB сайту з особистим кабінетом в Wezom     

Фахівці компанії Wezom пропонують послугу розробки особистих кабінетів. Ми здатні виконати завдання будь-якої складності, реалізувати необхідні інструменти, які допоможуть бізнесу масштабуватися і стати ефективніше.                     

Проводимо консультацію, на якій обговорюємо проект і визначаємо початкові завдання. Перед тим, як почнеться розробка особистого кабінету для сайту, необхідно чітко зрозуміти, які завдання він буде виконувати, які інструменти необхідно впроваджувати. Наші аналітики вивчають особливості бізнесу, конкурентів, цільову аудиторію і збирають всі дані для створення плану. Потім ми розробляємо прототип проекту. Після його затвердження дизайнер приступає до розробки.           

Ми вважаємо, що інструмент повинен бути не тільки потужним і функціональним, але і зручним. Навіть якщо це розробка особистих кабінетів, особлива увага приділяється UX дизайну. Вашим співробітникам, партнерам, клієнтам повинно бути зручно і приємно знаходитися в кабінеті. Після затвердження дизайну до роботи приступають технічні фахівці.              

Програмісти створюють необхідні інструменти і реалізують проект технічно. Впроваджуються необхідні послуги, використовується стек технологій для розробки особистого кабінету для сайту. Далі проводиться тестування і здійснюється запуск проекту.

Скільки коштує розробка WEB сайту з особистим кабінетом    

Вартість розробки сайту залежить від безлічі параметрів. Є обов'язкові функції, такі, як реєстрація і авторизація користувача, створення профілю, навігація, інструменти для роботи або взаємодії з сайтом. Є додаткові інструменти, такі, як створення програми лояльності, окремі кабінети для менеджерів і керівництва, підключення сторонніх сервісів, інструменти для документообігу і багато інших.     

Чим більше функцій впроваджується в сайт з особистим кабінетом користувача, тим дорожче він коштує. При цьому кожен інструмент має свій набір функцій. Наприклад, функціонал реєстрації може бути по номеру телефону, з підтвердженням по СМС, впровадження «капчі» для захисту від підбору пароля, інструменти авторизації через соціальні мережі. Все це впливає на ціну.                

Ми пропонуємо зателефонувати нам або залишити заявку, щоб детальніше обговорити вартість проекту. Наш консультант детально розповість вам про всі можливості і відповість на всі питання.           

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором