Створення маркетплейсів

Увірвіться у світ eCommerce з власним "цифровим гіпермаркетом"!
Створення маркетплейсів
bg image

Розробка функціональних маркетплейсів

Маркетплейс – це онлайн-гіпермаркет для незалежних продавців, які об'єднуються на одній платформі. Amazon, eBay, AliExpress, Avito, Lamoda – це лише частина маркетплейсів, які успішно реалізовані. Ми пропонуємо створення маркетплейсів під ваші вимоги.  В2С MarketPlace здатний працювати з різними продавцями, навіть якщо у них невеликі товарні групи.

Розробка агрегатора – це успішна бізнес-модель, що пропонує незалежним продавцям реалізовувати товар. При керуванні інтернет-магазином процеси постійно змінюються та потребують уваги. Маркетплейс працює інакше.

Залучення продавців – єдине завдання дієвого маркетплейса. Ваше завдання – надати необхідні інструменти. Онлайн-гіпермаркет має потужний трафік клієнтів, широку географію продажу, технічно оптимізований для різних ніш. Продавцям немає потреби окремо розвивати свій магазин, витрати на рекламу зменшуються, а сам маркетплейс підходить як для B2B, так і B2C.

image

Особливості створення маркетплейсу

Кожен маркетплейс має свої особливості та можливості. Розробка агрегатора дає головну перевагу – це використання лише необхідних функцій та інструментів. Але всіх їх поєднують спільні особливості:

Простий дизайн. Немає необхідності створювати складний дизайн, все має бути зрозумілим для продавців, які не володіють глибокими навичками в онлайновій торгівлі.
Рейтинг магазинів. Коли відвідувачі можуть залишати відгуки, формується рейтинг продавця. Це дає кілька переваг. Продавці будуть якісніше надавати свої послуги, що сприятливо вплине на мікроклімат у самому маркетплейсі.
Забезпечення доставки. Через велику кількість продавців та особливих вимог до доставки необхідно виробити єдину систему. Створення сайтів агрегаторів має на увазі, що власник візьме на себе зобов'язання щодо організації доставки.
Налаштування платежів. Для продавців можливість оплати різними способами – це гарна перевага, особливо якщо впроваджуються інструменти для оплати частинами, розстрочки або кредиту. Прайс-агрегатор повинен подбати про те, щоб налаштування платежів було простим та комфортним.
Інструменти для роботи у сфері B2B Marketplace. Якщо ваша платформа орієнтується на великих клієнтів, слід надати потужні інструменти для реалізації своїх товарів та послуг.
Адаптивність та функціональність. Будь-який прайс-агрегатор має бути адаптивним під різні пристрої.

ПЕРЕВАГИ МАРКЕТПЛЕЙСІВ:

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АДАПТИВНІСТЬ ДО ПРИСТРОЇВ

Прайс-агрегатор добре зображається як на комп'ютерах, так і на мобільних пристроях. Продавцям немає потреби окремо розробляти мобільну версію магазину. Тому вони обирають маркетплейси.

ШВИДКЕ НАЛАШТУВАННЯ МАГАЗИНУ

Вбудовані інструменти дизайну дозволяють налаштувати магазин як за шаблоном, так і створити унікальний вигляд. Все інтуїтивно зрозуміло та просто. Відмінне рішення для тих, хто хоче швидко запуститись.

АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ

Шаблони листів, автоматичні заявки, автоматичний прорахунок залишків товару та інші інструменти дозволяють автоматизувати багато бізнес-процесів й значно спростити ведення онлайн торгівлі.

БЕЗПЕКА ДАНИХ

Створення власного маркетплейсу гарантує якісну безпеку даних завдяки захищеним серверам, а резервне копіювання захищає від технічних помилок.

ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОСУВАННЯ

Інструменти оптимізації – SEO-оптимізація, налаштування реклами, послуги просування та багато інших можливостей – дозволяють налаштувати контент так, щоб він приваблював відвідувачів, був корисним та ефективним.

АНАЛІТИКА ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРІЇ

Онлайн-гіпермаркет формує цільову аудиторію та надає інструменти для її вивчення. Продавці одержують рейтинги, покупці залишають відгуки. А зібрані дані дають змогу покращити маркетинг.
Давайте поговоримо про ваш маркетплейс
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки Маркетплейсу в Wezom

Компанія Wezom займається створенням маркетплейсів під ключ. Ми починаємо з ідеї, а закінчуємо релізом проекту та його технічною підтримкою.

 • Важливо ще до старту розробки проекту ретельно продумати бізнес-ідею. Яку роль виконуватиме платформа? Це буде В2С MarketPlace, чи майданчик, орієнтований на В2В сегмент? Можливо, це буде багатофункціональна платформа, яка б задовольняла потреби обох напрямків. Наші фахівці вивчають специфіку ніші та ринку.
 • Можна розробити прайс-агрегатор для певної ніші. Він буде більш дієвим, вузькоспрямованим та специфічним. Для глобального онлайн-гіпермаркету потрібно більше часу, інвестицій та інструментів, але й прибутковість буде вищою завдяки охопленню більшої аудиторії. У будь-якому випадку, спочатку визначаються бізнес-моделі та ідеї.
 • Далі відбувається підбір методів вирішення бізнес-завдань. Аналізуються конкуренти, формується загальне бачення проекту, створюються перші начерки ідей. Визначаються приблизні строки та виконується оцінка вартості робіт. Докладнішу вартість створення маркетплейсу фахівці можуть сказати лише на етапі затвердженого прототипу. Але навіть у цьому випадку вона може змінюватись й змінюватися під час робіт.
 • Після аналітики розробляється прототип проекту та затверджується із замовником. Далі дизайнер розпочинає розробку візуальної частини. Готовий макет також затверджується, після чого програмісти розпочинають технічну реалізацію.
 • Коли технічно всі інструменти готові та маркетплейс готовий до запуску, виконується детальне тестування. Фахівці компанії Wezom запускають платформу та надають технічну підтримку у гарантійний термін.

Ми впевнені у своїй роботі, ось кілька аргументів на користь Wezom:

 • над проектом працює велика група фахівців: дизайнери, маркетологи, розробники, тестувальники, командна робота дає ефективний результат;
 • ми допомагаємо проаналізувати нішу, і якщо не впевнені у результативності, одразу говоримо про це, адже не хочемо, щоб ваші інвестиції були марними;
 • жодних таємних платежів або несподіваних цінників, реальна вартість створення маркетплейсу може змінюватися під час роботи, але ми говоримо про це до того, як вносяться зміни, і завжди пропонуємо альтернативні рішення;
 • ми не запускаємо проект доти, доки повністю не будемо впевнені, що все працює, як треба;
 • ми чудово розуміємо, що ваше завдання – створити успішний бізнес, а наша – допомогти технічно реалізувати ідеї, тому наші фахівці розмовляють зрозумілою мовою та докладно пояснюють усі робочі процеси;
 • ми навчаємо ваших співробітників користуватися сервісами та допомагаємо розібратися у функціоналі, ви не залишитеся наодинці з новою платформою доти, доки повністю в ній не розберетеся;
 • наші дизайнери вважають, що краса має бути у всьому, тому ми робимо наголос не лише на технічну частину, але й на візуальне оформлення, використовуємо фірмовий стиль, робимо інтерфейс приємним та зрозумілим;
 • знаючи, що вам, напевно, захочеться розвиватися й масштабуватися, ми заздалегідь продумуємо можливість розширення бізнесу, щоб потім вартість масштабування була невисокою.

Замовити створення сайтів агрегаторів дуже просто. Зателефонуйте нам, й фахівці компанії детально проконсультують та нададуть відповідь на всі ваші запитання. Ми пояснимо, як усе працює, які інструменти потрібні, і як виглядатиме проект надалі. Також ви можете приїхати до нас в офіс та отримати консультацію особисто. Розвивайте бізнес та вривайтеся до діджитал-простору.

Відгуки клієнтів

Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Які дії включає процес створення маркетплейсу?
Процес створення маркетплейсу складається з багатьох елементів, у тому числі бізнес-аналіз, ui, ux дизайн, програмування, тестування реалізованих рішень.

02.
Скільки часу потрібно, щоб створити маркетплейс?
Час створення сайту маркетплейсу залежить від багатьох факторів, ключовими з яких є рівень складності проекту та кількість додаткових функцій. У разі великих проектів процес може тривати 6-9 місяців.

03.
Чи надаєте ви технічну підтримку?
Так, наша пропозиція включає комплексну технічну підтримку, а також можливість розробки нового функціонала. В рамках такої діяльності ми гарантуємо виконання оновлень та моніторинг ресурсу.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.