0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка сайтів та програм на Laravel

Використовуйте Laravel для створення функціональних веб-проектів.

Розробка на Laravel Framework

Розробка проектів на Laravel дозволяє створювати сайти та веб-сервіси будь-якої складності, впроваджувати нові інструменти у бізнес та покращувати його можливості. Laravel – це інструмент із відкритим вихідним кодом, великою базою знань та ком'юніті, завдяки чому можна реалізовувати практично будь-які завдання. Створюйте ефективний сайт для вашого бізнесу, використовуючи швидкі та сучасні технології Laravel.

Щасливі клієнти

Індивідуальні рішення Laravel від Wezom

Створення проекту на Laravel дозволяє реалізувати практично будь-які ідеї та задуми. Це багатофункціональний інструмент, за допомогою якого можна створювати такі рішення:

 • Сайти. Можна зробити блог, сайт-візитку, портфоліо, портал, будь-який інформаційний чи новинний ресурс.
 • Інтернет магазини. Інструменти дозволяють створювати інтернет-магазини будь-якої складності, з фільтрами, кошиком, особистим кабінетом.
 • Маркетплейси. Створюйте великі маркетплейси, підключайте інших продавців, розділяйте ролі, роблячи для кожного окремий кабінет.
 • B2B портали. Створення проекту на Laravel підходить для великих B2B порталів, на яких можна проводити тендери, угоди, настроїти документообіг та співпрацювати з іншим бізнесом.
 • Додатки. За допомогою додаткових інструментів можна створювати мобільні програми для бізнесу.
 • CRM. Власні CRM дозволять ефективно управляти відділом продажу та контактувати з клієнтами, надаючи якісні послуги.
 • ERP. Для підприємств можна створювати ERP та організовувати роботу між відділами, диджиталізувати весь бізнес та контролювати кожну дію компанії.
Процес
З чого складається розробка
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Регламентний аналіз проекту
Вивчаємо особливості бізнесу, підписуємо договір про нерозголошення, вивчаємо конкурентів, клієнтів, визначаємо, які завдання допоможе вирішити використання діджитал інструменту.
Створення проекту на Laravel починається з аналізу, завдяки якому ми формулюємо цілі та підбираємо способи їх реалізації. Розробляється технічне завдання дизайнерів.
UX/UI дизайн
Дизайнери роблять елементи для сайту, створюють макети, прототипи, використовують фірмові кольори компанії, роблять візуальну частину.
Завдяки прототипу, який створюється на даному етапі, вдається зрозуміти, як виглядатиме кінцевий продукт і як отримати такий результат. Створюється ТЗ для програмістів.
Розробка/тестування
Починається фізичне створення проекту на Laravel, спираючись на макет, робиться верстка, збираються модулі, проводяться інтеграції зі сторонніми сервісами.
Сайт стає робочим, всі елементи починають функціонувати і виконує свої завдання. Проводиться тестування, перевіряється працездатність елементів, рівень навантаження, безпека.
Запуск та підтримка
Послуги розробки на Laravel включають запуск сайту або веб-сервісу, встановлення на домен та хостинг, підключення сервісів, впровадження діджитал інструменту у бізнес.
Ми навчаємо ваших співробітників використовувати продукт, робимо всі налаштування, запускаємо його та надаємо гарантійну підтримку. Слідкуємо за тим, щоб сайт виконував свої завдання та приносив бізнесу прибуток та вигоду.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Чому вибирають Wezom?

Компанія Wezom пропонує створення сайтів, маркетплейсів, програм, інтернет магазинів та інших проектів за допомогою технології Laravel. Вона дозволяє зробити продукт швидко, якісно та впровадити практично будь-які функції. Нас обирають з таких причин:

 • ми відкрито працюємо, ви зможете повністю контролювати хід робіт, відстежувати результат, ми збираємо всі звітності та надаємо їх вам;
 • всі оплати проводяться відкрито, ви чітко знаєте, скільки і за що платите, не потрібно переживати, що вам «включать» додаткові послуги, будь-які зміни обговорюються та вносяться до договору;
 • виділяємо окрему групу програмістів, які займаються лише вашим проектом, тому розробка проектів на Laravel відбувається швидко та якісно;
 • ми надаємо технічну підтримку та супровід після розробки, встановлюємо та запускаємо сайт, навчаємо ваших співробітників користуватися ним;
 • проводимо тести, відстежуємо результати перевірки безпеки, слідкуємо за працездатністю;
 • впроваджуємо всі інструменти, які допомагають розвивати ваш бізнес, залучати нових клієнтів та збільшувати зростання компанії.

Зателефонуйте нам, щоб отримати детальну консультацію, дізнатися про вартість та терміни реалізації вашого проекту. Якщо ви не знаєте, що потрібно вашому бізнесу, як його можна диджиталізувати, приходьте до нас в офіс, ми обговоримо все, запропонуємо варіанти та інструменти, які допоможуть зробити вашу компанію ще кращою.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором