click fraud detection

ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

SEO
solution

SEO ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

Онлайн-торгівля - один з найбільш перспективних способів вести бізнес в мережі. На сьогодні щорічний обіг грошових коштів в інтернет-торгівлі вимірюється мільярдами доларів і продовжує зростати. Але щоб отримувати таким чином прибуток, недостатньо просто створити якісний сайт, важливо залучити до себе покупців в мережі. Для цього і необхідно просування інтернет магазину.
ЯК РОЗКРУТИТИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН?

Замовляючи seo просування інтернет магазину, переконайтеся, що Seo - саме те, що потрібно вашому сайту. Якщо ресурс морально застарів або створений неякісно, ​​то ніякий маркетинг не принесе гідний результат. В цьому випадку вам може знадобитися новий магазин.

Скільки коштує просування інтернет магазину?

Щоб оцінити якість власного ресурсу і з'ясувати ціну просування, ви можете замовити SEO аудит інтернет магазину у наших фахівців. Аналітики перевірять його за основними технічними критеріями, з точки зору дизайну, зручності, функціональності і seo оптимізації. Після цього ми зможемо повідомити вам, які результати може дати розкрутка інтернет магазину. Також після аудиту у вас буде готовий список робіт по поліпшенню власного сайту.

con
trol
Повністю знімемо з вас функціональне навантаження
КОНТРОЛЬ 
ОТРИМАНИХ 
РЕЗУЛЬТАТІВ
Вам знадобиться 1 година в місяць на контроль виконаних робіт і динаміки результатів
01
Особистий кабінет з можливістю контролю робіт в онлайн-режимі
02
Можливість обговорити результати з кожним фахівцем команди в телефонному або онлайн-режимі
03
Щотижнева і щомісячна звітність, адаптована для комфортного сприйняття
04
Контроль виконаних завдань по кожному фахівцю команди
unli
mited
НЕОБМЕЖЕНИЙ ОБСЯГ
ВИКОНУВАНИХ 
РОБІТ
Ми будемо просувати ваш ресурс відразу по всіх параметрах, постійно покращуючи всі показники
01
Просуваємо необмежену кількість ключових запитів і сторінок сайту
02
Виконуємо в 7 разів більший обсяг робіт за той самий бюджет, що й інші компанії
03
Не обмежуємо час роботи фахівця. Всі завдання виконуються до отримання результату по seo просування сайту в пошукових системах Google
04
Усуваємо всі недоліки, а не тільки консультуємо, що потрібно зробити
Проекти
НАША ЕФЕКТИВНІСТЬ 
ПІДТВЕРДЖЕНА 
ЦИФРАМИ
Наші кейси скажуть за нас
Термін просування
24 місяці
Трафік із seo
c 4.5к до 17К
seo case
Укрбуд
Website
Витрати клієнта
$3580
ROI,%
764
Прибуток клієнта
$257150
seo case
Lester
Website
Витрати клієнта
$1500
ROI,%
155
Прибуток клієнта
$19180
seo case
54 Kards
Website
РЕЗУЛЬТАТ
НАШОЇ СПІВПРАЦІ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Пошукове просування інтернет-магазину - це коммплекс заходів, які:

  • дозволяють залучити нових відвідувачів;
  • збільшити конверсію сайту;
  • підвищити середній чек покупця;
  • налаштувати систему повернення покупців і програму лояльності;
  • створити позитивну репутацію ресурсу в мережі.

Ставимо перед собою мету не просто залучати на сайт відвідувачів, наше завдання - забезпечити високий показник продажів і середній чек при мінімальних витратах на маркетинг.

Щоб досягти цього, недостатньо кількох каналів трафіку потрібна комплексна робота як над самим сайтом, так і над зовнішніми маркетинговими інструментами. Таким чином всі використовувані канали комунікації з клієнтом доповнюють один одной, приносячи найкращий результат.

Комплексні роботи по просуванню інтернет-магазина:

Інтернет-маркетологу доступний цілий арсенал інструментів для розкрутки інтернет-магазину. Умовно їх можна розділити на ті, що підвищують відвідуваність (зовнішні) і ті, які збільшують конверсію (внутрішні), при цьому головне завдання кожного з інструментів - збільшити продажі, хоч і різними шляхами.

Просування інтернет магазину в топ. Досить масштабний і тривалий процес, завдання якого - збільшити видимість сайту в пошуку, залучаючи звідти основний обсяг відвідувачів на сайт. SEO буває внутрішнім і зовнішнім. Внутрішнє - це робота над самим сайтом: технічна оптимізація, розширення СЯ, оптимізація контенту. Зовнішня оптимізація - це робота над посилальним профілем (публікації контенту з посиланнями на інші сайти).

  1. Просування інтернет магазину в топ. Досить масштабний і тривалий процес, завдання якого - збільшити видимість сайту в пошуку, залучаючи звідти основний обсяг відвідувачів на сайт. SEO буває внутрішнім і зовнішнім. Внутрішнє - це робота над самим сайтом: технічна оптимізація, розширення СЯ, оптимізація контенту. Зовнішня оптимізація - це робота над посилальним профілем (публікації контенту з посиланнями на інші сайти).
  2. SMM - маркетинг в соціальних мережах. Це ще один великий набір інструментів завдання якого - привернути увагу користувачів соціальних мереж до бренду, тим самим отримавши звідти клієнтів. Контекстна реклама - набір інструментів, які можуть в короткі терміни привести цільових відвідувачів на сайт.
  3. Контекстна реклама - це спосіб показу рекламних повідомлень бренду тим користувачам, які зацікавлені в покупці певних товарів магазину.
  4. Контент-маркетинг. Це не просто частина зовнішньої пошукової оптимізації, а самостійний інструмент для розкрутки інтернет-ресурсу. За допомогою публікацій вашого контенту на популярних тематичних сайтах ви отримуєте цільові переходи на власний інтернет-магазин, а також підвищуєте впізнаваність власного бренду. За допомогою продуманої контент-стратегії можливо вибудовувати складні системи продажів, повертати поточних клієнтів або впливати на думку цільової аудиторії про певну продукцію.
  5. Email-маркетинг розрахований в першу чергу на формування постійної бази покупців. З його допомогою ви підвищуєте лояльність поточних клієнтів і забезпечуєте додаткові продажі.

Кожен з цих інструментів може принести в рази більше продажів, в комплексі з іншими.

Етапи seo оптимізації інтернет-магазину

Важливо грамотно розподілити роботи по розкрутці інтернет магазину. Таким чином ви зможете не тільки оптимізувати витрати часу, але і почати отримувати перший прибуток відразу після запуску сайту.

Перед початком робіт відбувається узгодження. Замовник обговорює проект з виконавцями. Також на даному етапі проводяться маркетингові дослідження ніші, які дозволяють спрогнозувати можливий результат, а також розробляється стратегія просування.

Роботи починаються в першу чергу над самим інтернет-магазином. Фахівці роблять його зручним і зрозумілим для користувача. Налаштовують навігацію, підвищують Page Speed, допрацьовують дизайн сторінок, усувають технічні помилки. Пошукове просування інтернет магазину починається ще на етапі його розробки, фахівці налаштовують коректну індексацію і усувають технічні помилки SEO.

Після цього переходять до повномасштабної внутрішньої SEO-оптимізації магазину, а також до налаштування рекламних кампаній. Завдяки рекламі ви зможете отримувати перші продажі відразу після її запуску. Але щоб цей інструмент був рентабельним, необхідна ретельна настройка показів і вибір найбільш ефективних способів реклами.

Зовнішня пошукова оптимізація магазину, SMM, контент-маркетинг і розсилка - інструменти постійного впливу на аудиторію. Їх завдання - поступово і безперервно підвищувати трастові ресурси для пошукових систем, сприяти зростанню трафіка і покращувати репутацію бренду. Тому використовувати їх потрібно постійно.

Незважаючи на величезний вибір маркетингових інструментів, пошукова видача залишається основним джерелом клієнтів для інтернет-магазину. Тому SEO просуванню інтернет-магазину під ключ приділяється особлива увага.

Сайт повинен не просто відповідати вимогам пошукових систем, а бути цікавим для користувачів.

Вартість розкрутки інтернет магазину

Пошукове просування сайту інтернет магазину - це складний комплекс робіт, оцінка якого відбувається індивідуально. При цьому в комплексному просуванні задіюють і інші канали трафіку і інструменти взаємодії з користувачем. До того ж, бюджет на розкрутку включає і оплату сервісів, роботу авторів контенту, витрати на PR-публікації. Тож не дивно, що заздалегідь визначити вартість просування практично неможливо.

Проте ви можете розрахувати бюджет на розкрутку свого інтернет-магазину разом з нашими фахівцями під час безкоштовної консультації. Для цього зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, всі контакти ви можете знайти на цій сторінці.