EAM - Система

Індивідуальна система управління та керування активами
EAM - Система
bg image

Навіщо потрібна система управління активами

Як використовувати матеріальну базу вашого підприємства з максимальною користю? Як збільшити термін експлуатації машин та обладнання, уникаючи збитків, пов'язаних з аваріями та ремонтом? Як автоматизувати техобслуговування сотень та тисяч одиниць техніки на великому транспортному підприємстві? Всі ці завдання дозволяє вирішити цифрова система управління активами(Enterprise Asset Management, EAM).


01
Цифрова система управління активами
Йдеться про софт, який дозволяє ефективно керувати найважливішими фізичними засобами компанії: обладнанням, автомобілями, верстатами, комп'ютерами, нерухомістю та будь-якою іншою власністю

02
Платформи для управління корпоративними активами
Вони охоплюють процеси обслуговування кожної одиниці техніки в компанії протягом усього її життєвого циклу: від закупівлі до списання. Цифровий контроль за активами підприємства дозволяє мінімізувати ризики та провести оптимізацію використання ресурсів, тобто скоротити витрати й отримати від вашої матеріальної бази максимальну користь.

Ключові клієнти

Відданість найвищим стандартам якості виробництва, широкий досвід і щире прагнення допомогти нашим клієнтам забезпечили нам стратегічну співпрацю з компаніями-лідерами ринку в багатьох секторах і регіонах.
image

Завдання системи управління активами для бізнесу

Керуйте всіма ресурсами свого бізнесу ефективно та централізовано. Цифрова система управління активами дозволяє налагодити в компанії прозорий і точний менеджмент обладнання, транспорту, нерухомості, інфраструктури та інших ресурсів. Діджитал дає змогу використовувати ці активи максимально дбайливо і корисно.


Менеджмент техобслуговування
Система управління активами дає змогу компаніям ефективно планувати обслуговування і ремонт обладнання та транспортних засобів, уникаючи поламок і простою.

Оптимізація використання активів
Софт для менеджменту активів допомагає оптимізувати використання активів, включно з плануванням та оптимізацією маршрутів, управлінням складськими запасами, ресурсами тощо.

Підвищення безпеки та надійності
Платформа управління активами сприяє поліпшенню безпеки та надійності обладнання і транспортних засобів шляхом регулярного моніторингу та обслуговування.

Зниження операційних витрат
Ефективне управління активами дає змогу знизити операційні витрати завдяки оптимізації використання ресурсів, зменшенню простоїв і зниженню витрат на ремонт.

Етапи розробки системи управління активами


01
Аналіз вимог та підготовка ТЗ

Аналіз вимог та підготовка ТЗ

Розробка та впровадження системи управління активами починається з вивчення ідей та вимог клієнта. Наша команда досліджує проблеми, з якими стикається бізнес клієнта, вивчає платформи та рішення конкурентів, що існують на ринку. Все це дозволяють описати ключовий функціонал нового продукту та скласти докладне техзавдання.

02
Створення прототипів продукту та дизайну

Створення прототипів продукту та дизайну

Коли проєкт набув чіткої концепції, дизайнери можуть почати прототипування UX та інтерфейсу. Корпоративний софт часто страждає від надмірної складності та недружнього дизайну, вимагає ретельного налаштування для повсякденного використання. Наше завдання на цьому етапі – зробити нову систему дуже простою. Десктопні, веб- та мобільні рішення для управління активами мають бути зручними та зрозумілими будь-якому користувачеві.

03
Програмування

Програмування

Після затвердження дизайну настає черга бекенд- та фронтенд-розробників – вони підбирають стек технологій під індивідуальні вимоги проекту та втілюють систему в коді. Сучасна EAM-платформа потребує створення кросплатформних інструментів управління, які працюватимуть як у мобайлі, так і з робочого столу. Реалізація такого рішення – це трудомісткий процес, який може потребувати кількох місяців роботи.

04
Контроль якості

Контроль якості

На етапі програмування кожен новий модуль системи ретельно тестується на наявність багів. Але коли всі модулі готові, наші QA-фахівці додатково проводять їхнє регресійне тестування. Це дозволяє уникнути непередбачених помилок та конфліктів у системі. На цьому етапі можна додатково протестувати UX, щоб внести невеликі виправлення або поліпшення в інтерфейс перед релізом.

05
Використання платформи, інтеграції

Використання платформи, інтеграції

Складний корпоративний софт на зразок EAM вимагає інтеграції багатьох сторонніх сервісів та API. Йому можуть знадобитися WMS рішення, інтеграція GPS для геолокаційного моніторингу активів, засоби аналітики та бухгалтерії тощо. Наше завдання на цьому етапі - реалізувати безшовну інтеграцію систем керування активами у бізнес, забезпечити їхню швидкодію та повну сумісність з диджитал-інструментами, необхідними клієнту.

06
Реліз та пострелізна підтримка

Реліз та пострелізна підтримка

Після успішної інтеграції інструментів, система готова до запуску. На релізі ми допомагаємо компанії клієнта з налаштуванням платформи та навчанням персоналу. Наші програмісти також готові усунути будь-які технічні проблеми із системою у гарантійний період. Надалі починається пострелізна підтримка: ми готові оновлювати систему, запускати нові модулі та впроваджувати в продукт нові технології (наприклад, моделі машинного навчання для активів).

bg image

Стек технологій

Ми вивчаємо нові технології в міру їх появи, щоб можливості нашої команди зі створення інструментів для вас нічим не обмежувалися. Для кожного проекту ми підбираємо індивідуальний набір технологій, який стане оптимальним інструментом створення продукту.
Усі технології
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Що кажуть клієнти

Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Тимур Сніжко
Тимур Сніжко
Директор по маркетингу СК "Країна"
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem

Часті питання

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

01
Коли потрібна система управління активами?
Платформа EAM - це відмінне рішення для компаній, які керують великою та технічно складною матеріальною базою. Найчастіше це промислові, логістичні, транспортні, телекомунікаційні підприємства. Система управління активами необхідна компаніям, які хочуть ефективно контролювати життєвий цикл своїх об'єктів та обладнання, керувати ризиками та витратами на його обслуговування. Впровадження EAM-софту підвищує операційну ефективність у компанії, автоматизує завдання підтримки та техобслуговування, покращує якість роботи з ключовими об'єктами. Як показує досвід, чим раніше компанія замислюється про диджиталізацію менеджменту своїх активів, тим простіше їй розвиватися надалі. У міру зростання масштабів бізнесу зростає й складність впровадження EAM.

02
Якою є вартість розробки індивідуальної системи управління активами?
Вартість реалізації будь-якого IT-продукту залежить від низки чинників: масштаби системи, складність функціонала, необхідні продукту технології. З іншого боку, вартість визначається ринком і залежить від актуального рейту на розробку в тому чи іншому регіоні світу. Щоб дізнатися про орієнтовну вартість проекту, рекомендуємо обговорити його з нашими менеджерами. Вони можуть оцінити техзавдання або концепцію необхідного вам продукту в трудових годинах, а отже і назвати приблизну суму. З нашого досвіду у цій ніші, проекти зі створення EAM вимагають інвестицій у десятки, а іноді й у сотні тисяч доларів. Але переваги диджиталізації дозволяють швидко відбити ці витрати.

03
Що краще: індивідуальна система управління активами чи стандартизоване рішення?
Обидва рішення мають власні переваги, які кожен бізнес може оцінити собі самостійно. Стандартні "коробкові" рішення можна запустити відносно швидко і дешево, вони дають непоганий базовий функціонал, що дозволяє вирішувати ключові завдання управління активами. З іншого боку, користувачі коробкових та SaaS-рішень потрапляють у залежність від чужих технологій та не можуть кастомізувати систему під свої потреби. У міру зростання бізнесу можливостей стандартного софту часто стає недостатньо, або ці можливості починають обходитися дуже дорого. Індивідуально створена система управління активами вимагає тривалого циклу розробки та запуску (від трьох-чотирьох місяців до року), але натомість стає власністю її замовника. Компанія отримує платформу, в якій враховано всі її індивідуальні потреби та особливості бізнесу. Кастомний софт можна без обмежень розвивати та масштабувати у будь-якому напрямку. Це також найкраще рішення з точки зору захисту внутрішніх корпоративних даних.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.