0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка торгових тендерних майданчиків

Тендерний майданчик для бізнесу

Тендерний майданчик – це платформа для проведення онлайн торгів серед компаній. Використовуються тендерні майданчики для малого бізнесу та великих підприємств. Завдання платформи – забезпечення доступності учасникам торгів, створення прозорих умов та організація самого процесу з використанням інструментів автоматизації. Створення тендерного майданчика дає можливість бізнесу взаємодіяти, дотримуючись юридичних зобов'язань та відкритості проведення угод.

Основні функції торгових майданчиків

Розробка тендерного майданчика робиться для того, щоб забезпечити взаємодію компаній та організувати чесні та прозорі торги. Одні пропонують товари чи послуги, інші створюють проекти та шукають постачальників. Одна з функцій майданчика для тендеру – забезпечити доступність участі. Будь-яка компанія не обмежується територіально. Усі торги проводяться прозоро під час аукціону.

Сам процес торгів має зрозумілу структуру, майданчик має зрозумілий інтерфейс. Завдяки анонімності учасників аукціону забезпечується високий рівень конкурентності та усуваються підставні угоди. Крім того, розробка тендерних майданчиків забезпечує зручний документообіг, а достовірність підтверджується електронним підписом.

У компанії Wezom ми пропонуємо створення тендерних майданчиків для бізнесу. Це рішення дозволяє створити власну платформу для торгів. Ваша компанія зможе збільшити свій дохід, впроваджуючи новий інструмент, і вигідно використовувати майданчик для своєї мети. 

 

Переваги створення електронного тендерного майданчика

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Основні етапи розробки тендерного майданчика

Розробка стратегії

Спочатку нам необхідно обговорити з вами проект і зрозуміти, які завдання. Навіщо потрібний майданчик? Які інструменти мають бути? Яким має бути функціонал? Важливо зрозуміти загальну стратегію створення. Для цього ми проводимо консультацію з вами, аналізуємо конкурентів, вивчаємо ринок та дивимося на потреби потенційних учасників. Так ми розробляємо стратегію, за якою відбуватиметься розробка тендерного майданчика.

Підбір функціональних можливостей, які будуть доступні адміністрації майданчика та учасникам торгів

Фахівці вивчають можливості, підбирається функціонал, який впроваджуватиметься у майданчик. Складається список інструментів, функціональних можливостей, які будуть доступні як для адміністрації майданчика, так і для учасників торгів. Залежно від функціоналу підбирається стек технологій, формується команда фахівців, які займатимуться розробкою.

Планування структури тендерного майданчика

Дизайнер формує зовнішній вигляд майданчика. Враховуються як зовнішні особливості, дотримання фірмових кольорів, nbsp; так і юзабіліті. Важливо, щоб будь-який учасник міг легко орієнтуватися в інтерфейсі. Створюється прототип, після його затвердження робиться верстка, відбувається візуальне створення тендерного майданчика.

Проектування

Технічні фахівці, спираючись на технічне завдання, пишуть код та створюють робочі модулі. Програмісти впроваджують усі задуми та роблять інструменти робітниками. Інтегруються сторонні послуги, створюється система безпеки, підключається домен і хостинг. Платформа готується до запуску.

Запуск

Після розробки проводиться тестування, імітація дій користувачів, перевіряється вразливість системи безпеки. Якщо все гаразд, ми навчаємо ваших співробітників користуватися інтерфейсом, керувати торгами, додавати контент. Вивантажуємо сайт та запускаємо його. На цьому створення тендерного майданчика вважається закінченим.

Зателефонуйте нам, і ми обговоримо всі деталі. Ми розповімо, який функціонал має бути, скільки коштує розробка тендерного майданчика, у який термін виконується. Створимо разом потужний торговий інструмент.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором