Розробка торгових тендерних майданчиків

Оптимізуйте свої закупівлі за допомогою веб-технологій!

Тендерний майданчик для бізнесу

Тендерний майданчик – це платформа для проведення онлайн торгів серед компаній. Використовуються тендерні майданчики для малого бізнесу та великих підприємств. Завдання платформи – забезпечення доступності учасникам торгів, створення прозорих умов та організація самого процесу з використанням інструментів автоматизації. Створення тендерного майданчика надає можливість бізнесу взаємодіяти, дотримуючись юридичних зобов'язань та відкритості проведення угод.

Основні функції торгових майданчиків

Розробка тендерного майданчика робиться для того, щоб забезпечити взаємодію компаній та організувати чесні та прозорі торги. Одні пропонують товари чи послуги, інші створюють проекти та шукають постачальників. Одна з функцій майданчика для тендеру – забезпечити доступність участі. Будь-яка компанія не обмежується територіально. Усі торги проводяться прозоро під час аукціону.

Сам процес торгів має зрозумілу структуру, майданчик має зрозумілий інтерфейс. Завдяки анонімності учасників аукціону забезпечується високий рівень конкурентності та усуваються підставні угоди. Крім того, розробка тендерних майданчиків забезпечує зручний документообіг, а правдивість підтверджується електронним підписом.

У компанії Wezom ми пропонуємо створення тендерних майданчиків для бізнесу. Це рішення дозволяє створити власну платформу для торгів. Ваша компанія зможе збільшити свій дохід, впроваджуючи новий інструмент, та вигідно використовувати майданчик для своїх цілей. 

 

Переваги створення електронного тендерного майданчика

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
Вигоди для замовників
Створення тендерних майданчиків спрощує реєстрацію тендеру, процес проведення тендеру, закупівлі відкриті, гарантії якості та обслуговування. Забезпечується чесна конкуренція, ймовірність договірних угод значно знижується. Легко виставляти умови, доповнювати та змінювати їх, за необхідності, обирати постачальників. Економія часу та коштів на організацію тендеру.
Вигоди для постачальників
Тендерні майданчики для малого бізнесу відкривають великі можливості. Будь-яка компанія може чесно брати участь у тендерах, проводити угоди та відкриті процеси закупівель. Ринок збуту товарів чи послуг значно розширюється, зручний пошук дозволяє знаходити вигідні для компанії контракти. Швидкість подання заявки зростає, гарантується здорова конкуренція.
Проста взаємодія
Розробка тендерних майданчиків вигідна як замовникам, так і постачальникам. Зручна система комунікації дозволяє швидко укладати угоди, домовлятися про співпрацю та значно знижує ймовірність зривів строків виконання та інших проблем організації співпраці двох компаній. Це інструмент для ефективної прозорої торгівлі, у якій виграють обидві сторони.
Зручний документообіг
Уся документація ведеться в електронному вигляді. Значно зменшується ймовірність помилок. Швидкість оформлення документів збільшується, типові шаблони допомагають правильно скласти найпопулярніші види документів. Справжність підтверджується електронним цифровим підписом. Тендерні майданчики для малого бізнесу та великих підприємств є зручним інструментом для відкритої торгівлі.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Основні етапи розробки тендерного майданчика

Розробка стратегії

Спочатку нам необхідно обговорити з вами проект й зрозуміти, які завдання. Навіщо потрібний майданчик? Які інструменти мають бути? Яким має бути функціонал? Важливо зрозуміти загальну стратегію створення. Для цього ми проводимо консультацію з вами, аналізуємо конкурентів, вивчаємо ринок та дивимося на потреби потенційних учасників. Так ми розробляємо стратегію, за якою відбуватиметься розробка тендерного майданчика.

Підбір функціональних можливостей, які будуть доступні адміністрації майданчика та учасникам торгів

Фахівці вивчають можливості, підбирається функціонал, який впроваджуватиметься у майданчик. Складається список інструментів, функціональних можливостей, які будуть доступні як для адміністрації майданчика, так і для учасників торгів. Залежно від функціонала підбирається стек технологій, формується команда фахівців, які займатимуться розробкою.

Планування структури тендерного майданчика

Дизайнер формує зовнішній вигляд майданчика. Враховуються як зовнішні особливості, дотримання фірмових кольорів, так і юзабіліті. Важливо, щоб будь-який учасник міг легко орієнтуватися в інтерфейсі. Створюється прототип, після його затвердження робиться верстка, відбувається візуальне створення тендерного майданчика.

Проектування

Технічні фахівці, спираючись на технічне завдання, пишуть код та створюють робочі модулі. Програмісти впроваджують усі задуми та роблять інструменти робітниками. Інтегруються сторонні послуги, створюється система безпеки, підключається домен та хостинг. Платформа готується до запуску.

Запуск

Після розробки виконується тестування, імітація дій користувачів, перевіряється вразливість системи безпеки. Якщо все гаразд, ми навчаємо ваших співробітників користуватися інтерфейсом, керувати торгами, додавати контент. Вивантажуємо сайт та запускаємо його. На цьому створення тендерного майданчика вважається закінченим.

Зателефонуйте нам, і ми обговоримо всі деталі. Ми розповімо, який функціонал має бути, скільки коштує розробка тендерного майданчика, у який строк вона виконується. Створимо разом потужний торговий інструмент.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.