Розробка торгових тендерних майданчиків

Оптимізуйте свої закупівлі за допомогою веб-технологій!
Розробка торгових тендерних майданчиків
bg image

Тендерний майданчик для бізнесу

Тендерний майданчик – це платформа для проведення онлайн торгів серед компаній. Використовуються тендерні майданчики для малого бізнесу та великих підприємств. Завдання платформи – забезпечення доступності учасникам торгів, створення прозорих умов та організація самого процесу з використанням інструментів автоматизації. Створення тендерного майданчика надає можливість бізнесу взаємодіяти, дотримуючись юридичних зобов'язань та відкритості проведення угод.

image

Основні функції торгових майданчиків

Розробка тендерного майданчика робиться для того, щоб забезпечити взаємодію компаній та організувати чесні та прозорі торги. Одні пропонують товари чи послуги, інші створюють проекти та шукають постачальників. Одна з функцій майданчика для тендеру – забезпечити доступність участі. Будь-яка компанія не обмежується територіально. Усі торги проводяться прозоро під час аукціону.

Сам процес торгів має зрозумілу структуру, майданчик має зрозумілий інтерфейс. Завдяки анонімності учасників аукціону забезпечується високий рівень конкурентності та усуваються підставні угоди. Крім того, розробка тендерних майданчиків забезпечує зручний документообіг, а правдивість підтверджується електронним підписом.

У компанії Wezom ми пропонуємо створення тендерних майданчиків для бізнесу. Це рішення дозволяє створити власну платформу для торгів. Ваша компанія зможе збільшити свій дохід, впроваджуючи новий інструмент, та вигідно використовувати майданчик для своїх цілей. 

 

Переваги створення електронного тендерного майданчика

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Вигоди для замовників

Створення тендерних майданчиків спрощує реєстрацію тендеру, процес проведення тендеру, закупівлі відкриті, гарантії якості та обслуговування. Забезпечується чесна конкуренція, ймовірність договірних угод значно знижується. Легко виставляти умови, доповнювати та змінювати їх, за необхідності, обирати постачальників. Економія часу та коштів на організацію тендеру.

Вигоди для постачальників

Тендерні майданчики для малого бізнесу відкривають великі можливості. Будь-яка компанія може чесно брати участь у тендерах, проводити угоди та відкриті процеси закупівель. Ринок збуту товарів чи послуг значно розширюється, зручний пошук дозволяє знаходити вигідні для компанії контракти. Швидкість подання заявки зростає, гарантується здорова конкуренція.

Проста взаємодія

Розробка тендерних майданчиків вигідна як замовникам, так і постачальникам. Зручна система комунікації дозволяє швидко укладати угоди, домовлятися про співпрацю та значно знижує ймовірність зривів строків виконання та інших проблем організації співпраці двох компаній. Це інструмент для ефективної прозорої торгівлі, у якій виграють обидві сторони.

Зручний документообіг

Уся документація ведеться в електронному вигляді. Значно зменшується ймовірність помилок. Швидкість оформлення документів збільшується, типові шаблони допомагають правильно скласти найпопулярніші види документів. Справжність підтверджується електронним цифровим підписом. Тендерні майданчики для малого бізнесу та великих підприємств є зручним інструментом для відкритої торгівлі.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Основні етапи розробки тендерного майданчика

Розробка стратегії

Спочатку нам необхідно обговорити з вами проект й зрозуміти, які завдання. Навіщо потрібний майданчик? Які інструменти мають бути? Яким має бути функціонал? Важливо зрозуміти загальну стратегію створення. Для цього ми проводимо консультацію з вами, аналізуємо конкурентів, вивчаємо ринок та дивимося на потреби потенційних учасників. Так ми розробляємо стратегію, за якою відбуватиметься розробка тендерного майданчика.

Підбір функціональних можливостей, які будуть доступні адміністрації майданчика та учасникам торгів

Фахівці вивчають можливості, підбирається функціонал, який впроваджуватиметься у майданчик. Складається список інструментів, функціональних можливостей, які будуть доступні як для адміністрації майданчика, так і для учасників торгів. Залежно від функціонала підбирається стек технологій, формується команда фахівців, які займатимуться розробкою.

Планування структури тендерного майданчика

Дизайнер формує зовнішній вигляд майданчика. Враховуються як зовнішні особливості, дотримання фірмових кольорів, так і юзабіліті. Важливо, щоб будь-який учасник міг легко орієнтуватися в інтерфейсі. Створюється прототип, після його затвердження робиться верстка, відбувається візуальне створення тендерного майданчика.

Проектування

Технічні фахівці, спираючись на технічне завдання, пишуть код та створюють робочі модулі. Програмісти впроваджують усі задуми та роблять інструменти робітниками. Інтегруються сторонні послуги, створюється система безпеки, підключається домен та хостинг. Платформа готується до запуску.

Запуск

Після розробки виконується тестування, імітація дій користувачів, перевіряється вразливість системи безпеки. Якщо все гаразд, ми навчаємо ваших співробітників користуватися інтерфейсом, керувати торгами, додавати контент. Вивантажуємо сайт та запускаємо його. На цьому створення тендерного майданчика вважається закінченим.

Зателефонуйте нам, і ми обговоримо всі деталі. Ми розповімо, який функціонал має бути, скільки коштує розробка тендерного майданчика, у який строк вона виконується. Створимо разом потужний торговий інструмент.

Відгуки клієнтів

Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.