Розробка SAAS

Модель software as a service може стати новим вектором розвитку вашого бізнесу

Розробка SAAS рішень

SAAS системи – це рішення для швидкого запуску проекту та отримання практичного результату з використанням готових технологій. Компанії не потрібно розробляти власне програмне забезпечення, вона бере його в оренду. Це зручно, дешевше за власну розробку й допомагає отримати необхідний функціонал з підтримкою та обслуговуванням компанії-розробника. SAAS система підходить для всіх операційних систем, легко оновлюється та швидко запускається.

01/
Кросплатформеність
SAAS системи працюють на будь-якій платформі та пристрої. Орендарям програми немає необхідності вибирати варіант, з якою системою працювати, а власнику сервісу не потрібно переживати за технічне утримання на різних платформах. Кросплатформенність та кросбраузерність дозволяють використовувати SAAS проект під різні завдання.
02/
Інтеграція
Розробка SAAS сервісів дає можливість інтегруватися з іншими програмами та поєднувати їх можливості в єдину систему. Це говорить про те, що легко розширити функціонал, підібрати індивідуальні інструменти та рішення для конкретних завдань бізнесу, а також персоналізувати налаштування та вибрати тільки те, що необхідно компанії.
03/
Ефективність
Розробка SAAS рішень для малого та середнього бізнесу – це чудова можливість вигідно отримати якісні інструменти. Розробляти унікальні рішення для кожного бізнесу дорого та не завжди виправдано. Створення SAAS сервісу дозволяє бізнесу брати в оренду інструменти та отримувати послуги. Це доступно та ефективно.
04/
Безпека
SAAS система регулярно оновлюється, особлива увага приділяється захисту та безпеки даних. Підприємства можуть бути впевнені у збереженні конфіденційної інформації. Виконується регулярне резервне копіювання, тому вся інформація зберігається. Ваші клієнти можуть бути впевнені у безпеці системи.

Види SaaS-рішень

Інноваційні стартапи. Створення SAAS сервісу підходить для технологічних стартапів. Протягом короткого часу він дає змогу реалізувати проєкт, протестувати його, набрати першу аудиторію. Розробка SAAS не навантажує сервер, працює зі стартапами будь-якого напрямку та підходить для недорогого обслуговування та утримання
Системи автоматизації бізнесу. Платформи автоматизації бізнесу, CRM, ERP та інші розробляються на основі SAAS системи. Створювати власні інструменти автоматизації може середній та великий бізнес. Що робити малому бізнесу та підприємцям, які щойно стали на шлях диджиталізації? Для цього є технологія SAAS сервісу. Інструмент допомагає компаніям отримати бажаний результат без великих вкладень.
Мобільні застосунки. Мобільні системи SAAS застосовуються в тому випадку, якщо цільова аудиторія використовує мобільні пристрої для взаємодії з бізнесом. Якщо функціонал програми неможливо реалізувати на комп'ютері або в цьому нема потреби, створюються мобільні застосунки.

Етапи робіт:


01/

Аналіз завдання та складання ТЗ

Вивчаються потреби бізнесу, визначаються основні завдання та складається план робіт для фахівців. Формується чітке розуміння інструменту, який необхідно розробити, та створюється покроковий план дій.
Аналіз завдання та складання ТЗ

02/

Прототипування та UI/UX-дизайн

Дизайнери розробляють інтерфейс, роблять прототип, щоб побачити, як виглядатиме SAAS проєкт після закінчення робіт. Створюється прототип, промальовуються всі елементи інтерфейсу, будується логіка програми, розміщення компонентів.
Прототипування та UI/UX-дизайн

03/

Програмна розробка

Створення SAAS сервісу технічно, складання коду, використання модулів, інтеграція систем. Фахівці створюють готову систему з виконанням усіх вимог та технічних умов.
Програмна розробка

04/

Тестування

Проводиться тестування, визначаються та виправляються помилки, імітується діяльність клієнтів. Тестування дозволяє зрозуміти, як SAAS система коректно працює. Особлива увага приділяється підвищеному навантаженню та системі безпеки.
Тестування

05/

Впровадження

Підключається домен, робляться всі налаштування, проводиться навчання працівників. Наші фахівці допомагають повністю запустити систему та проконтролюють, щоб усе працювало ідеально.
Впровадження

06/

Супровід та підтримка

Надається гарантійна підтримка, вирішуються технічні складності у разі їх виникнення, надається консультативна допомога. Розробка SAAS включає підтримку. Наша мета – зробити ваш проєкт ефективним та прибутковим. Ми допомагаємо розібратися у всіх тонкощах та нюансах.
Супровід та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Характерні особливості SaaS систем

SAAS система має наступні особливості:

 • містить інструменти аналітики;
 • інтегрується з іншими сервісами;
 • дозволяє масштабувати бізнес;
 • легко монетизується;
 • безпечна у використанні;
 • зручно оновлюється;
 • підходить для будь-яких операційних систем.

Розробка SAAS сервісів дозволяє реалізувати практично будь-які ідеї та зробити інструменти для кожної сфери бізнесу.

Відгуки клієнтів

Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке SAAS?
SAAS система – це продаж програмного продукту як послуги. Доступ надається користувачеві через Інтернет. Замість того, щоб придбати технологію або програмне забезпечення, або ж розробляти їх для свого бізнесу його з нуля, компанія може орендувати програмне забезпечення. Користувач оплачує послугу за певний період часу та користується можливостями. При цьому вся технічна сторона лежить на власнику системи SAAS, клієнт отримує функціонал та інструменти, які йому необхідні.

02.
Навіщо потрібні веб-сервіси?
Веб-сервіси дозволяють диджиталізувати бізнес та впровадити нові інструменти взаємодії компанії та клієнта. Для власника SAAS системи це можливість монетизувати сервіс та отримувати пасивний прибуток завдяки здачі інструментів в оренду. Для бізнесу це можливість за невелику вартість перевірити гіпотези, протестувати нові функції та запропонувати своїм клієнтам унікальні рішення для їхніх потреб.

03.
Які проекти варто реалізовувати на SAAS-платформах?
Створення SAAS сервісу ідеально підходить для перевірки бізнес-гіпотези. Він підходить для проектів, не надто вимогливих до інтерфейсу та графічного дизайну, а також для застосунків, у яких логіка не часто змінюватиметься. Іноді такі системи використовують як тимчасове рішення, доки виконується основна розробка. Це інструмент, який дає змогу отримати швидке рішення за невелику вартість.

04.
Чому варто замовити розробку SaaS у WEZOM

Ось кілька причин:

 • ми пропонуємо унікальні рішення для кожного виду бізнесу та підбираємо найефективніші інструменти для досягнення результату;
 • жодних таємних платежів, ви завжди знаєте, за що платите й на якому етапі перебуває розробка;
 • ми складаємо докладні звіти та проводимо консультації на кожному етапі розробки, що мінімізує правки та помилки;
 • підбираємо команду для кожного завдання, щоб вирішити його швидко та якісно;
 • супроводжуємо від початку обговорення проекту до повного запуску.

Зателефонуйте нам, щоб дізнатися детальніше та отримати консультацію. Давайте разом зробимо ваш бізнес кращим.


Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.