0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка на Node js

Попереду своїх конкурентів, розвиваючи свій бізнес за допомогою послуг розробки node.js.

Створюйте високопродуктивні програми за допомогою Node js

Node js вважається провідною платформою для веб-розробки, що працює з технологіями JavaScript. Вона призначена для розробки ігор, чатів та інших програм та сервісів, які вимагають швидкого відгуку. Розробка на Node js використовується такими компаніями, як PayPal, Trello, Uber, Walmart, Netflix та сотнями інших. Використовуйте надійну сучасну технологію для свого бізнесу.

Щасливі клієнти

Що ми пропонуємо?

Наша компанія пропонує послуги розробки сайтів на Node js  та інших веб-сервісів та програм для бізнесу. Особливості роботи з Wezom:

 • Послуги розробки Node.js для створення серверної частини з нуля. Ми реалізуємо будь-яку вашу ідею за допомогою сучасних технологій.
 • Розробка програм з повним стеком за допомогою Node.js з вибраним вами зовнішнім середовищем (Angular, React, Vue.js). Створення веб-додатку на Node js, що виконує поставлені завдання бізнесу.
 • Розробка веб-додатків повного циклу, від бізнес-аналізу та дизайну до програмування та контролю якості. Обговоримо ідею, сформуємо завдання та створимо продукт, який працюватиме для вашого бізнесу та реалізовуватиме поставлені цілі.
 • Міграція з інших серверних сервісів (Ruby, Java, PHP, Python тощо) на Node.js. Якщо у вас є продукт, ми допоможемо перенести його. Створення проекту Node js  дозволить масштабувати існуючі сервіси та покращити їх функціональність.
 • Підтримка та супроводження існуючих веб-застосунків Node.js. Вже є готовий продукт? Довірте його обслуговування експертам. Ми проконтролюємо, щоб він безвідмовно працював, і покращимо його можливості.
Процес
З чого складається розробка
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Аналіз
Вивчення цільової аудиторії, особливостей бізнесу, конкурентів, затребуваності продукту
Ми збираємо дані та формуємо звіт, на основі якого розробляється стратегія впровадження нового продукту у бізнес. Так технологія на Node js стане ефективнішою і швидше.
Проектування
Створення прототипу веб-сервісу, створення проекту Node js, розробка інтерфейсу
На даному етапі ми формуємо візуальну частину та розробляємо логіку програми. Відразу буде зрозуміло, що вийде. Складається ТЗ для розробників.
Розробка
Написання модулів, формування логічної частини товару, створення робочих інструментів, верстка.
На даному етапі програмісти роблять функціонал робітником, створюється інтерфейс прототипу, збирається веб-продукт в єдину робочу систему.
Тестування
Проводяться тести серверної частини, перевіряється юзабіліті.
Створення веб-додатку на Node js обов'язково включає етап тестування, на якому визначаються похибки та виправляються помилки. Все доводиться до ідеалу.
Запуск та підтримка
Інтегруємо продукт у бізнес, допомагаємо налаштувати інструменти, навчаємо співробітників
Створення Node js проекту не обмежується технічною розробкою. Ми допомагаємо запуститися, проводимо консультації, навчання та повністю впроваджуємо веб-інструмент у бізнес. Додатково надаємо його підтримку та обслуговування.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Особливості розробки програм на Node js

Розробка на Node js має такі особливості:

 • можна створювати веб-програми, мобільні програми, сайти, веб-сервіси, бізнес-програми для різних напрямків – це унікальний інструмент із широкими можливостями;
 • інтенсивне використання даних дозволяє обробляти велику кількість запитів і працювати з великим трафіком, простіше кажучи, програма не буде виснути і «ламатися» при великих навантаженнях;
 • широка екосистема дозволяє створювати будь-які інструменти, реалізуючи складні функції, можна вирішити практично будь-яке завдання;
 • взаємодія між розробниками проста, тому що технологія має єдину структуру та універсальний вигляд.

Розробка сайтів на Node js для бізнесу – це чудове рішення, що дозволяє діджиталізуватися та виділитися серед конкурентів.

Збільште свою конкурентну перевагу за допомогою розробки Node js у Wezom

Компанія Wezom пропонує створення Node js проекту будь-якої складності для вашого бізнесу. У нашій компанії працюють професіонали, які проведуть консультації, складуть стратегію розвитку бізнесу за допомогою впровадження діджитал інструментів та створять програму, яка вирішує бізнес-завдання. Що ми даємо своїм клієнтам:

 • повний спектр обслуговування, консультації, поетапна робота та чітке виконання всіх завдань;
 • розробку програми або веб-сервісу, який покращуватиме діяльність вашої компанії та розвиватиме бізнес;
 • навчання співробітників, впровадження технологій у бізнес та запуск інструментів;
 • гарантійна технічна підтримка та обслуговування продукту.

Збільшуйте конкурентні переваги, впроваджуючи нові технології у свій бізнес разом із Wezom. Зателефонуйте нам, обговоримо деталі та придумаємо разом, як зробити ваш бізнес ще кращим.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором