Emerging Technology

Технології майбутнього - штучний інтелект, VR, блокчейн та багато іншого.

Розробка проривних ІТ-рішень

Штучний інтелект, нейромережі, інтернет речей, Big Data – всі ці інструменти вже сьогодні формують вигляд бізнесу. Хто знає, як вони змінять світ завтра, які можливості відкриють? Не проґавте нові тренди.

Розробка штучного інтелекту для бізнесу
01
Алгоритми за день зроблять те, на що великій команді аналітиків знадобилися б місяці. Використовуйте AI, щоб прогнозувати ситуацію на ринках та виявляти у процесах приховані закономірності.
Розробка рішень на основі Machine Learning
02
Нещодавно нейромережі навчилися покращувати якість знімків у наших смартфонах, а завтра зможуть замінити копірайтерів, художників та дизайнерів. Їхні можливості безмежні.
Розробка рішень Data Science для бізнесу
03
У цифровій економіці успіху дедалі частіше досягають не підприємці, а дослідники. Будь-який перспективний бізнес потребує засобів аналітики даних.
Data Analytics
04
Що ви насправді знаєте про свій бізнес та конкурентів? Аналіз масивів даних може надати вам дуже несподівані відповіді на найважливіші питання, допоможе діяти творчо.
BIG DATA рішення
05
Сьогодні завдання бізнесу полягає не в тому, щоб зібрати цінні дані, а в тому, щоб виділити з колосального обсягу інформації найцінніші показники. Рішення для аналізу великих даних розв'язують цю проблему.
IoT розробка
06
Економіка майбутнього - це "розумні" будинки, автоматизовані промислові лінії та дистанційна медицина. Все це стає можливим завдяки засобам інтернету речей.

Переваги рішень Emerging Tech від WEZOM

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
Індивідуальний підхід
Ми створюємо IT-рішення з наголосом на бізнес-аналітику, ретельно вивчаючи унікальну специфіку та вимоги вашої компанії.
Універсальність
Використовувати машинні алгоритми та засоби data-аналізу можна практично у будь-якому середовищі, для будь-яких завдань. Промислове моделювання, предиктивна аналітика, персоналізований маркетинг - все залежить виключно від ваших потреб.
Простота масштабування
Можна впровадити інструменти Big Data та Deep learning у великій ERP-системі управління підприємством. Але можна спробувати використовувати мережу для обробки бази даних 1С або оптимізації базової CRM-системи. Це завжди надає цікаві результати.
Постійний розвиток
Передові технології швидко розвиваються, але наша команда уважно стежить за ними. Ваш проект спиратиметься на найактуальніші тренди Data Science та Machine Learning.
Ефективність інвестицій
Існує думка, що технологія в передових нішах коштує дуже дорого. Але ми знаємо, як отримати від інвестицій в Emerging Tech максимальну віддачу, забезпечити баланс ціни та якості.
Гарантія та пострелізна підтримка
Ви не залишитеся віч-на-віч з нейромережею. Ми доведемо продукт до релізу, усунемо всі його недоліки протягом гарантійного періоду й допоможемо з його налаштуванням та розвитком у майбутньому.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.