Послуги та рішення для новітніх технологій

Технології майбутнього - штучний інтелект, VR, блокчейн та багато іншого.
Послуги та рішення для новітніх технологій
bg image

Розробка проривних ІТ-рішень

Штучний інтелект, нейромережі, інтернет речей, Big Data – всі ці інструменти вже сьогодні формують вигляд бізнесу. Хто знає, як вони змінять світ завтра, які можливості відкриють? Не проґавте нові тренди.

Розробка штучного інтелекту для бізнесу
01/
Алгоритми за день зроблять те, на що великій команді аналітиків знадобилися б місяці. Використовуйте AI, щоб прогнозувати ситуацію на ринках та виявляти у процесах приховані закономірності.
Розробка рішень на основі Machine Learning
02/
Нещодавно нейромережі навчилися покращувати якість знімків у наших смартфонах, а завтра зможуть замінити копірайтерів, художників та дизайнерів. Їхні можливості безмежні.
Розробка рішень Data Science для бізнесу
03/
У цифровій економіці успіху дедалі частіше досягають не підприємці, а дослідники. Будь-який перспективний бізнес потребує засобів аналітики даних.
Data Analytics
04/
Що ви насправді знаєте про свій бізнес та конкурентів? Аналіз масивів даних може надати вам дуже несподівані відповіді на найважливіші питання, допоможе діяти творчо.
BIG DATA рішення
05/
Сьогодні завдання бізнесу полягає не в тому, щоб зібрати цінні дані, а в тому, щоб виділити з колосального обсягу інформації найцінніші показники. Рішення для аналізу великих даних розв'язують цю проблему.
IoT розробка
06/
Економіка майбутнього - це "розумні" будинки, автоматизовані промислові лінії та дистанційна медицина. Все це стає можливим завдяки засобам інтернету речей.
Розробка VR проектів
07/
Віртуальна та доповнена реальність – це майбутнє IT. Сьогодні вона змінює не лише індустрію розваг, але й промисловість, освіту, логістику.

Переваги рішень Emerging Tech від WEZOM

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Індивідуальний підхід

Ми створюємо IT-рішення з наголосом на бізнес-аналітику, ретельно вивчаючи унікальну специфіку та вимоги вашої компанії.

Універсальність

Використовувати машинні алгоритми та засоби data-аналізу можна практично у будь-якому середовищі, для будь-яких завдань. Промислове моделювання, предиктивна аналітика, персоналізований маркетинг - все залежить виключно від ваших потреб.

Простота масштабування

Можна впровадити інструменти Big Data та Deep learning у великій ERP-системі управління підприємством. Але можна спробувати використовувати мережу для обробки бази даних 1С або оптимізації базової CRM-системи. Це завжди надає цікаві результати.

Постійний розвиток

Передові технології швидко розвиваються, але наша команда уважно стежить за ними. Ваш проект спиратиметься на найактуальніші тренди Data Science та Machine Learning.

Ефективність інвестицій

Існує думка, що технологія в передових нішах коштує дуже дорого. Але ми знаємо, як отримати від інвестицій в Emerging Tech максимальну віддачу, забезпечити баланс ціни та якості.

Гарантія та пострелізна підтримка

Ви не залишитеся віч-на-віч з нейромережею. Ми доведемо продукт до релізу, усунемо всі його недоліки протягом гарантійного періоду й допоможемо з його налаштуванням та розвитком у майбутньому.

Наші послуги в галузі новітніх технологій

Emerging Technology – це область найсучасніших відкриттів сфери IT, які змінюють світ просто зараз. Ми готові надати низку послуг на цьому напрямку
Консалтинг Emerging Technology
Фахівці допоможуть вашому бізнесу визначити потреби, цілі та стратегії використання найсучасніших технологій. Команда проаналізує поточний стан вашого бізнесу, вивчить тенденції ринку та конкуренцію, запропонує рекомендації та плани дій для покращення продуктивності та конкурентоспроможності бізнесу за допомогою Emerging Technology.
Послуги R&D
Напрямок дослідження та розробок (Research and development) – це шлях забезпечення бізнесу доступу до передових інновацій у сфері Emerging Technology. Послуги R&D охоплюють проведення експериментів, тестів, прототипування, оцінку ризиків та можливостей нових технологій, створення інноваційних концепцій та ідей для вирішення практичних бізнес-викликів за допомогою IT.
Розробка рішень Emerging Technology
Це можливість реалізувати усі новаторські ідеї та стратегії вашого бізнесу у вигляді функціональних та надійних IT-продуктів. Реалізація розробки новітніх технологій передбачає проєктування, програмування, інтеграцію, налаштування, тестування, впровадження та оптимізацію рішень, які використовують Emerging Technology для потреб бізнесу.
Підтримка та розвиток продуктів Emerging Technology
Це процес забезпечення стабільної та безперебійної роботи рішень на базі новітніх технологій. Підтримка охоплює моніторинг ефективності, діагностику, виправлення помилок, налаштування, оновлення, модернізацію, розширення та адаптацію IT-платформи. Вона також передбачає навчання та консультування користувачів, які використовують новітні технології для бізнес-потреб.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті запитання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Як розробка та інтеграція новітніх технологій може покращити ефективність бізнесу?
Використання новітніх технологій на кшталт штучного інтелекту, Big Data та смарт-контрактів може відкрити перед бізнесом величезні перспективи: оптимізація витрат, підвищення продуктивності та якості послуг, покращення комунікації з клієнтами тощо. Усе залежить від потреб бізнесу та ефективності впровадження технологій.

02.
Як обрати оптимальні технології для конкретних бізнес-задач?
Emerging Technology – це дуже широкий термін, що об’єднує безліч технологічних рішень: штучний інтелект, data-аналіз, інтернет-речей, AR/VR, блокчейн тощо. Аби зорієнтуватися у цих технологіях, варто проаналізувати ключові потреби бізнесу та обрати під них найпрактичніші варіанти. Рекомендуємо шукати оптимальні рішення з розробки новітніх технологій у тісній комунікації з фахівцями.

03.
Як ви забезпечуєте конфіденційність та безпеку даних при розробці новітніх технологій для бізнесу?
За необхідності ми підписуємо з нашими партнерами NDA та суворо дотримуємося його. У розробці наших рішень ми орієнтуємось на найкращі світові стандарти кібербезпеки та захисту даних (ISO 27001, NIST CSF, GDPR). На додачу, будь-яка наша розробка новітніх технологій проходить через суворе багатоетапне тестування на стабільність та безпеку.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.