UX/UI дизайн

НЕЗАБУТНІЙ ДОСВІД ВАШИХ КОРИСТУВАЧІВ

ЩО ТАКЕ UX І UI-ДИЗАЙН?

UX / UI-дизайн - це про інтерфейс, з яким користувач взаємодіє, і про досвід, який користувач отримує.

Основна мета будь-якого бізнесу - збільшити обсяг продажів і збільшити зростання бізнесу. UX / UI-дизайн відіграє важливу роль в досягненні цієї мети: покращує користувальницький досвід і задоволеність клієнтів, що в кінцевому підсумку допомагає збільшити кількість користувачів конкретного додатка.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

НАША ЕКСПЕРТНІСТЬ В ДИЗАЙНІ:

Наша команда на ринку вже понад 20 років, за цей час довелося мінятися і удосконалюватися багато разів, щоб відповідати часу, трендам і очікуванням користувачів. За цей час наша команда багато чому навчилася, в тому числі і бути більш гнучкими, надавати безліч несхожих один на одного варіантів і мислити виходячи за рамки. Тепер ми сміливо можемо назвати себе експертами в таких сферах:

  • дизайн сайту;
  • створення дизайну інтернет-магазину;
  • дизайн мобільного додатка;
  • дизайн веб і десктопних додатків;
  • розробка користувальницького інтерфейсу.

Ви можете ознайомитися з нашими роботами в портфоліо, до того ж там є цілі історії створення UI і UX дизайну для деяких сайтів, можете подивитися на наш досвід в дії.

Процес
Процес розробки UX / UI-дизайну
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
ВСЕБІЧНИЙ АНАЛІЗ
Перш ніж стати до роботи, ми ретельно аналізуємо і вивчаємо продукт, конкурентів, цільову аудиторію і завдання бізнесу.
Чітке розуміння сильних і слабких сторін компанії, а також цілей, яких необхідно досягти за допомогою дизайну.
ЦИФРОВА СТРАТЕГІЯ
Розробляємо стратегію просування бренду в онлайн просторі та комунікаційну мету.
Покроковий план розвитку вашого бренду в діждітал.
UX ДИЗАЙН
Створюємо детальний прототип, продумуючи кожну деталь на шляху взаємодії користувача з продуктом.
Призначений для користувача досвід, який зробить ваших клієнтів постійними.
РОЗРОБКА UI
Малюємо зовнішній вигляд програмного забезпечення з урахуванням всіх ваших уподобань і фірмового стилю.
Привабливий дизайн продукту, який запам'ятається і виділить вас серед інших.
ЗАПУСК І ПІДТРИМКА
Ми можемо втілити ваш дизайн в життя, або довірити розробку вашій команді фахівців і відповісти на всі їхні запитання.
У вас готовий, комплексний і неповторний UI і UX дизайн вашого програмного продукту.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
faq
FAQ

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Особливості UX дизайну інтерфейсів

Оскільки UX-дизайн охоплює весь шлях користувача, проектування - це ціле мистецтво, що охоплює різні сфери і вимагає від дизайнера чималого досвіду і знань в візуальному проектуванні, програмуванні, психології та дизайні взаємодії. 

Створення дизайну для користувачів також означає, що ви маєте працювати з розширеними можливостями щодо доступності та обліку фізичних обмежень багатьох потенційних користувачів. Звичайно, попередньо варто досліджувати свою цільову аудиторію, щоб знати, на що робити наголос. Але з цим наша команда вам допоможе. 

Типові завдання UX-дизайнера розрізняються, але часто включають в себе дослідження користувачів, створення портретів цільової аудиторії, розробку каркасів, макетів та інтерактивних прототипів, а також тестування дизайну. Звичайно, завдання дизайнерів можуть сильно відрізнятися від однієї організації до іншої, але вони завжди вимагають, щоб спеціалісти захищали інтереси користувачів і ставили їх потреби в центр всіх зусиль з проектування та розробки. Саме тому більшість UX-дизайнерів працюють в тій чи іншій формі, орієнтованої на користувача, і продовжують направляти свої найбільш поінформовані зусилля, поки вони не вирішать всі відповідні проблеми і не задовольнять оптимальним чином потреби користувачів.

Замовити розробку UX / UI-дизайну в WEZOM

Якщо ви хочете замовити UX і UI розробку в компанії WEZOM, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Наш менеджер дізнається у вас всі подробиці і побажання, і надасть вам більш докладну інформацію про рішення, які ми можемо вам запропонувати.

Потім, якщо умови вас влаштовують, наша команда береться за справу. Ми проведемо ретельне дослідження ваших конкурентів, щоб знати, що представлено на ринку, і вигідно виділити вас серед усіх можливих варіантів. Вивчаємо цільову аудиторію, щоб визначити потреби, бажання і заперечення користувачів, і за допомогою дизайну переконуємо їх в якості та необхідності вашого продукту. 

Після детальних досліджень, на їх основі ми розробляємо стратегію просування бренду в інтернеті, щоб ресурс був не просто красивим і зручним, але і розвивався та приносив прибуток своєму власникові. 

І нарешті розробляємо прототип програмного забезпечення, і макет дизайну, з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Ми надаємо вам кілька альтернативних варіантів, щоб ви могли вибрати найоптимальніший для вас. 

На кожному етапі ми звітуємо вам про виконану роботу, ділимося результатами і цікавимося вашою думкою, щоб вчасно внести правки і в результаті отримати продукт, який повністю закриє ваші потреби. 

Ми працюємо абсолютно прозоро, ви завжди знаєте, скільки і за що платите. Попередня сума буде обговорена до початку розробки, а будь-які зміни у вартості - до ухвалення відповідних змін у продукт. Нам важливий ваш комфорт і ваш успіх. 

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором