UX/UI дизайн

Ми ЗАВЖДИ ставимо юзабіліті та користувацький досвід на перше місце в наших проєктах.
UX/UI дизайн
bg image

Що таке UX та UI-дизайн?

UX / UI-дизайн - це про інтерфейс, з яким користувач взаємодіє, та про досвід, який користувач отримує. 

Основна мета будь-якого бізнесу – збільшити обсяг продажів та збільшити зростання бізнесу. UX / UI-дизайн відіграє важливу роль у досягненні цієї мети: покращує користувальницький досвід та задоволеність клієнтів, що в кінцевому підсумку допомагає збільшити кількість користувачів конкретної програми.

01/
UI-дизайн
Дизайн інтерфейсу користувача, або User Interface (UI) Design - це процес створення зовнішнього вигляду програми або ресурсу. Дизайнери прагнуть розробити інтерфейс, який буде приємний користувачам, але водночас не відволікатиме від головних завдань. Тобто потрібно створити незабутній, унікальний, але при цьому певною мірою непомітний вигляд програмного забезпечення. Але головне – дизайн інтерфейсу має нести цінності бренду.
02/
UX-дизайн
User Experience (UX) Design - розробка досвіду користувача. Цей процес має на увазі продумування всього процесу взаємодії користувача з продуктом, всіх сценаріїв, які він може пройти та цілей, яких може досягти. Дизайнери прагнуть зробити програмне забезпечення якомога зручнішим для користувачів.
image

Наша експертність у дизайні:

Наша команда на ринку вже понад 20 років, за цей час довелося змінюватися та вдосконалюватися багато разів, щоб відповідати часу, трендам та очікуванням користувачів. За цей час наша команда багато чому навчилася, у тому числі й бути гнучкішими, надавати безліч несхожих один на одного варіантів та мислити виходячи за межі. 

Ви можете ознайомитись з нашими роботами в портфоліо, до того ж там є цілі історії створення UI та UX дизайну для деяких сайтів, можете подивитися на наш досвід у дії.

Тепер ми можемо назвати себе експертами у наступних сферах:

дизайн сайту;
створення дизайну інтернет-магазину;
дизайн мобільного застосунку;
дизайн веб та десктопних застосунків;
розробка інтерфейсу користувача.

Процес розробки UX/UI-дизайну


01/

Всебічний аналіз

Перш ніж приступити до роботи, ми ретельно аналізуємо та вивчаємо продукт, конкурентів, цільову аудиторію та завдання бізнесу. Чітке розуміння сильних та слабких сторін компанії, а також цілей, яких необхідно досягти за допомогою дизайну.
Всебічний аналіз

02/

Цифрова стратегія

Розробляємо стратегію просування бренду в онлайн просторі та комунікаційну мету. Покроковий план розвитку вашого бренду в диджитал.
Цифрова стратегія

03/

UX Дизайн

Створюємо докладний прототип, продумуючи кожну деталь по дорозі взаємодії користувача з продуктом. Досвід користувача, який зробить ваших клієнтів постійними.
UX Дизайн

04/

Розробка UI

Малюємо зовнішній вигляд програмного забезпечення з урахуванням всіх ваших уподобань та фірмового стилю. Привабливий дизайн продукту, який запам'ятається та виділить вас серед інших.
Розробка UI

05/

Запуск та підтримка

Ми можемо втілити ваш дизайн у життя, або довірити розробку вашій команді фахівців та відповісти на всі їхні запитання. У вас готовий, комплексний та неповторний UI та UX дизайн вашого програмного продукту.
Запуск та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Особливості UX дизайну інтерфейсів

Оскільки UX-дизайн охоплює весь шлях користувача, проектування - це справжнє мистецтво, яке охоплює різні сфери та вимагає від дизайнера чималого досвіду та знань у візуальному дизайні, програмуванні, психології та дизайні взаємодії. 

Створення дизайну для користувачів-людей також означає, що ви маєте працювати з розширеними можливостями щодо доступності та обліку фізичних обмежень багатьох потенційних користувачів. Звичайно, попередньо варто досліджувати свою цільову аудиторію, щоб знати, на що наголошувати. Але з цим наша команда допоможе. 

Типові завдання UX-дизайнера відрізняються, але часто включають дослідження користувачів, створення портретів цільової аудиторії, розробку каркасів, макетів та інтерактивних прототипів, а також тестування дизайну. Звичайно, завдання дизайнерів можуть сильно відрізнятися від однієї організації до іншої, але вони завжди вимагають, щоб дизайнери захищали інтереси користувачів та ставили потреби користувачів у центр усіх зусиль з проектування та розробки. Саме тому більшість UX-дизайнерів працюють у тій чи іншій формі, орієнтованій на користувача, і продовжують спрямовувати свої найінформованіші зусилля, поки вони не вирішать усіх відповідних проблем та не задовольнять оптимальним чином потреби користувачів.

Замовити розробку UX/UI-дизайну у WEZOM

Якщо ви хочете замовити UX та UI розробку в компанії WEZOM, просто зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб. Наш менеджер дізнається у вас про всі подробиці та побажання, і надасть вам детальнішу інформацію про рішення, які ми можемо вам запропонувати.

Тому, якщо умови вас влаштовують, наша команда береться за справу. Ми проводимо ретельне дослідження ваших конкурентів, щоб знати, що представлено на ринку, та як вигідно виділити вас з-поміж усіх можливих варіантів. Вивчаємо цільову аудиторію, щоб визначити потреби, бажання та заперечення користувачів, та за допомогою дизайну переконати їх у якості та необхідності вашого продукту. 

Після детальних досліджень, на їх основі ми розробляємо стратегію просування бренду в інтернеті,  щоб ресурс був не просто красивим та зручним, але й розвивався та приносив прибуток своєму власнику. 

І нарешті розробляємо прототип програмного забезпечення, та макет дизайну, з урахуванням усіх ваших вимог та побажань. Ми надаємо вам кілька альтернативних варіантів, щоб ви могли обрати оптимальний для вас. 

На кожному етапі ми звітуємо вам про виконану роботу, ділимося результатами та цікавимося вашою думкою, щоб вчасно внести правки та в результаті отримати продукт, який повністю закриє ваші потреби. 

Ми працюємо абсолютно прозоро, ви завжди знаєте, скільки та за що ви платите. Попередньо суму буде обумовлено ще до початку розробки, а будь-які зміни у вартості - до впровадження відповідних змін у продукт. Нам важливий ваш комфорт та ваш успіх. 

Відгуки клієнтів

Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
У яких випадках потрібне проектування інтерфейсу?
У всіх. Незалежно від того, який продукт вам потрібно розробити - сайт візитку або складний програмний застосунок - якщо користувач має виконати якусь дію, отже потрібно продумати логіку роботи таким чином, щоб він міг інтуїтивно цю дію здійснити, не замислюючись про те, як це зробити, та з мінімальним ризиком ненавмисних помилок. При розробці будь-яких програмних продуктів ми обов'язково приділяємо особливу увагу дизайну UX, це один з основних етапів розробки.

02.
Що впливає на вартість та строки розробки UI/UX?
Насамперед структура вашого продукту. Скільки буде сторінок, якою є логіка роботи програмного забезпечення, скільки цільових дій може зробити користувач - все це впливає на обсяг роботи дизайнера. А від нього залежить і вартість, і тривалість розробки. Також важливою є наявність у вас попередніх дизайн-продуктів: фірмового стилю компанії, брендбука, де він докладно викладається, чіткого бачення майбутнього продукту, або хоча б прикладів та схематичних викладів вашої концепції. Всі ці матеріали значно полегшують та прискорюють роботу спеціалістів. Ще один важливий елемент у розробці будь-якого продукту – це ваша участь. Наскільки ви занурені в розробку, як чітко викладаєте свої вимоги, як швидко реагуєте - все це також може як прискорити, так і уповільнити процес. І, звичайно, виправлення та зміни. Чим конструктивніші та детальніші ваші зауваження до запропонованих версій, тим легше нам створити потрібну. Що менше непередбачених змін під час розробки, то швидше ми зможемо виконати свою роботу. Щоб дізнатися конкретні строки або вартість - зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і наш менеджер проконсультує вас з усіх питань, що вас цікавлять.

03.
Чому за розробкою варто звернутися до WEZOM
Наш досвід та експертність дозволяють нам створювати продукти, які потрапляють у вимоги замовників, відповідають вимогам та виправдовують очікування клієнтів. Нас обирають, бо ми відповідаємо за результати своєї репутації. Наша мета - ваш успіх, а тому ми глибоко занурюємося в бізнес своїх клієнтів, проводимо різноманітні дослідження та пропонуємо вам ідеї та варіанти, які допоможуть досягти максимального результату. Якщо ви хочете замовити UI/UX дизайн, або у вас залишилися питання – зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб та отримайте безплатну консультацію.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.