WMS – система управління складом

ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ ТА ЧАСУ ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ ТА ПРИБУТКУ.

ЩО ТАКЕ WMS?

WMS система – це програмне забезпечення, яке дозволяє виробничим організаціям оптимізувати контроль та адміністрування всіх складських операцій з моменту надходження товару чи матеріалу на склад до моменту його переміщення. Успішна система управління складом автоматизує та оптимізує прийом та розміщення запасів, комплектування та відвантаження замовлень, а також поповнення запасів.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

ОСОБЛИВОСТІ WMS

Кожна система - це інструмент вирішення певних завдань. І відрізняються вони саме тим, які процеси автоматизують, які завдання виконують та які проблеми вирішують. Впровадження WMS системи на склад дозволить вам організувати роботу так, щоб отримати максимальні переваги, при цьому торкаються абсолютно всіх робочих процесів.

 • Приймання та облік товару: допомагає організувати вивантаження товарів на доці, що найближче до зони зберігання, та моментальне внесення всіх товарів до бази.
 • Оптимізація процесу зберігання: допомагає враховувати та відстежувати необхідні умови для зберігання тих чи інших товарів, а також надає зручну карту розташування.
 • Управління персоналом: допомагає менеджерам складу контролювати продуктивність працівників за допомогою ключових показників (KPI), які допомагають зрозуміти, якщо хтось працює вище або нижче за стандарти.
 • Документообіг: допомагає впорядкувати всю документацію, забезпечує доступ до неї в одному місці в будь-який час, і гарантує точність та збереження всіх даних.
 • Комплектація та відвантаження: полегшує збирання необхідних товарів, їх упаковку та навантаження, водії завжди знають, до якого доку під'їжджати.
 • Обслуговування клієнтів: забезпечує гладке та безперебійне спілкування з клієнтом, швидке та безпомилкове обслуговування, що веде до підвищення задоволеності ваших клієнтів.
 • Управління складом: організовуйте робочі процеси та логіку так, як це буде максимально зручно та продуктивно саме для вашої компанії.
 • Звітність: допомагає аналізувати продуктивність складських процесів та визначати моменти, що потребують покращень.
Процес
З чого складається розробка WMS
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
ОЦІНКА ПРОЕКТУ
Визначити цільову аудиторію; Поставити цілі та завдання, які має вирішувати продукт; Розрахувати необхідну кількість ресурсів.
Ви отримуєте повне зведення робіт за проектом, у тому числі вартість та тривалість розробки.
ВИЗНАЧЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ
Підібрати рішення для ваших завдань; Описати можливості програмного продукту; Затвердити функціонал.
Детальний опис функціональних можливостей інструменту.
UI/UX ДИЗАЙН
Розробити структуру системи; Створити прототип; Розробити дизайн макету.
Детальна візуалізація майбутньої системи.
РОЗРОБКА
Front-end розробка (зовнішня частина товару); Back-end технологія (системна частина товару).
Реалізація програми WMS.
ТЕСТУВАННЯ
Переконатись, що система працює без помилок; Підвищити якість продукту; Переконатися у відповідності з вашими вимогами.
Ваш інструмент готовий до запуску.
ЗАПУСК ТА ПІДТРИМКА
Поліпшити продукт у міру експлуатації; Допомогти вашим співробітникам у освоєнні системи; Допомогти в налаштуванні процесів та виправленні дрібних недоліків.
Процеси запущені, WMS працює та приносить прибуток.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
faq
FAQ

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Вибір автоматизованої системи WMS

Система WMS на складі – незамінний помічник, який значно спрощує та автоматизує процеси, і при цьому не потребує зарплати. Але потребує інвестицій. Незалежно від того, вирішите купити готове рішення або замовите кастомну розробку, така система буде коштувати вам певних зусиль і грошей. Тому до вибору підходити потрібно серйозно.

Щоб переваги, які приносить система управління складом, обернулися для вас додатковим прибутком, зверніть увагу на деякі важливі фактори, перш ніж ухвалити рішення.

 • Порахуйте коефіцієнт повернення інвестицій (ROI): вигода від розробки або купівлі системи повинна не тільки окупати витрати, але, хоч і в довгостроковій перспективі, перевершувати їх і приносити прибуток вашому бізнесу.
 • Проаналізуйте свої існуючі процеси: так ви зможете зрозуміти, які сторони потребують удосконалення, які процеси варто автоматизувати і які інструменти зможуть оптимізувати вашу систему до того рівня, який влаштує вас і перевершить ваших конкурентів.
 • Оцініть ринок: зараз мова не про ваших конкурентів, мова про рішення, з яких ви обираєте – які з них вирішать усі ваші завдання, максимально підійдуть та підлаштуються під тип вашого бізнесу?
 • Дивіться на перспективу: безумовно автоматизація процесів і впровадження WMS системи допоможе вам удосконалюватися і вийти на новий рівень, ваша компанія отримає можливості для розвитку і, швидше за все, захоче ними скористатися - інструмент, який ви оберете, повинен не тільки привести вас до такої можливості, але й супроводжувати вас на шляху зростання.

Як замовити розробку та впровадження WMS системи у WEZOM?

Якщо у вашому виборі переважила кастомна технологія – ми з радістю створимо вам індивідуальну систему. Ми розуміємо, що ви вибираєте з кількох компаній, тому розповімо відразу, що на вас чекає з нами.

Для початку наші менеджери дізнаються, для вирішення яких проблем ви хочете розробити систему, детально опишуть нашу пропозицію і дадуть відповіді на всі питання з приводу приблизних термінів, цін і процесів.

Потім бізнес-аналітики допоможуть знайти оптимальні рішення, які стануть корисними для вас, і при цьому будуть вигідною інвестицією, а не марною тратою часу і грошей.

А коли ми з вами все затвердимо, ми надамо вам оффер з детальним описом етапів робіт, тривалості та вартості кожного з них та умов співпраці.

Не хвилюйтеся, ми розуміємо, що вам потрібен час для вирішення і іноді виникають питання повторно, або через якийсь час. Ми відповімо на все.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором