Індивідуальна розробка WMS-системи

Оптимізація управляння складом для вашого комфорту та прибутку.
Індивідуальна розробка WMS-системи
bg image

Що таке WMS?

WMS система - це програмне забезпечення, яке дозволяє виробничим організаціям оптимізувати контроль та адміністрування всіх складських операцій з моменту надходження товару чи матеріалу на склад до моменту його переміщення. Успішна система управління складом автоматизує та оптимізує прийом та розміщення запасів, комплектування та відвантаження замовлень, а також поповнення запасів.

01/
Швидкий пошук товару та скорочення помилок при відвантаженні
Оскільки всі товари та їх розташування внесені до бази, ви завжди знаєте, що і де потрібно шукати. Таким чином, ви значно скорочуєте час на пошук потрібного товару на складі, а також можете переконатися, що відвантажено саме і тільки те, що потрібно.
02/
Економія часу та грошей на інвентаризації
Розробка WMS-системи може значно оптимізувати процеси у вашому складському управлінні. Зокрема, відомості з адресами товарів готує програма, що дозволяє значно прискорити цей процес. Під час інвентаризації відвантаження та приймання товарів призупиняються, але завдяки скороченню тривалості інвентаризації за допомогою ефективної WMS-системи, ви підвищуєте продуктивність свого бізнесу.
03/
Ефективне використання площі складу
Людина не завжди може продумати як правильно сортувати та розставити товари, щоб використовувати простір по максимуму. WMS допоможе врахувати умови зберігання, групи товарів, інвентарні та людські ресурси, щоб розробити схему розкладання товарів, яка забезпечить максимальну ефективність.
04/
Актуальні залишки за складом
Розробка WMS-систем дозволяє автоматизувати управління складом, зокрема вести повний облік товарів у системі. Завдяки цьому, кількість товарів у наявності прораховується автоматично. Маючи такі дані у постійному та швидкому доступі, ви завжди знаєте, коли потрібно поповнити запаси, або навпаки — коли не варто закуповувати товари, яких залишилося багато, тим самим оптимізуючи складське господарство та знижуючи витрати.
image

Особливості WMS

Кожна система – це інструмент для вирішення певних завдань. І відрізняються вони саме тим, які процеси автоматизують, які завдання виконують та які проблеми вирішують. Впровадження WMS системи на склад дозволить вам організувати роботу таким чином, щоб отримати максимальні переваги, які при цьому стосуються абсолютно всіх робочих процесів.

Приймання та облік товару: допомагає організувати вивантаження товарів на доку, який знаходиться найближче до зони зберігання, та здійснює моментальне внесення всіх товарів до бази.
Оптимізація процесу зберігання: допомагає враховувати та відстежувати необхідні умови для зберігання тих чи інших товарів, а також надає зручну карту розташування.
Управління персоналом: допомагає менеджерам складу контролювати продуктивність працівників за допомогою ключових показників (KPI), які допомагають зрозуміти, якщо хтось працює вище або нижче стандартів.
Документообіг: допомагає впорядкувати всю документацію, забезпечує доступ до неї в одному місці в будь-який час, та гарантує точність і збереження всіх даних.
Комплектація та відвантаження: полегшує збирання необхідних товарів, їх упаковування та навантаження, водії завжди знають, до якого доку під'їжджати.
Обслуговування клієнтів: забезпечує гладке та безперебійне спілкування з клієнтом, швидке й безпомилкове обслуговування, що сприяє підвищенню задоволеності ваших клієнтів.
Управління складом: організовуйте робочі процеси та логіку так, як це буде максимально зручно та продуктивно саме для вашої компанії.
Звітність: допомагає аналізувати продуктивність складських процесів та визначати моменти, що потребують покращень.

З чого складається розробка WMS


01/

Оцінка проєкту

Визначити цільову аудиторію. Поставити цілі та завдання, які має вирішувати продукт. Розрахувати необхідну кількість ресурсів. Ви отримуєте повне зведення робіт за проектом, у тому числі вартість та тривалість розробки.
Оцінка проєкту

02/

Визначення функціональності

Підібрати рішення для ваших завдань. Описати можливості програмного продукту. Затвердити функціонал. Детальний опис функціональних можливостей вашого інструменту.
Визначення функціональності

03/

UI/UX дизайн

Розробити структуру системи. Створити прототип. Розробити дизайн макет. Детальна візуалізація майбутньої системи.
UI/UX дизайн

04/

Розробка

Front-end розробка (зовнішня частина товару). Back-end розробка (системна частина товару). Реалізація WMS програми.
Розробка

05/

Тестування

Переконатись, що система працює без помилок. Підвищити якість продукту. Перевіритись відповідно до ваших вимог. Ваш інструмент готовий до запуску.
Тестування

06/

Запуск та підтримка

Поліпшити продукт у міру експлуатації. Допомогти вашим співробітникам у освоєнні системи. Допомога в налаштуванні процесів та виправленні дрібних недоліків. Процеси запущені, WMS працює та приносить прибуток.
Запуск та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вибір автоматизованої системи WMS

Система WMS  на складі – незамінний помічник, який значно спрощує та автоматизує процеси, і при цьому не вимагає зарплати. Але потребує інвестицій. Незалежно від того, вирішите купити готове рішення або замовите кастомну розробку, така система буде коштувати вам певних зусиль та грошей. Тому до вибору потрібно підходити серйозно.

Щоб переваги, які приносить система управління складом, обернулися для вас додатковим прибутком, зверніть увагу на деякі важливі фактори, перш ніж ухвалити рішення.

  1. Порахуйте коефіцієнт повернення інвестицій (ROI): вигода від розробки або купівлі системи має не лише окупати витрати, але, хоч і в довгостроковій перспективі, перевершувати їх та приносити прибуток вашому бізнесу.
  2. Проаналізуйте свої робочі процеси: так ви зможете зрозуміти, які сторони потребують удосконалення, які процеси варто автоматизувати та які інструменти зможуть оптимізувати вашу систему до того рівня, який влаштує вас і перевершить ваших конкурентів.
  3. Оцініть ринок: зараз мова не про ваших конкурентів, мова про рішення, з яких ви обираєте - які з них вирішать усі ваші завдання, максимально підійдуть і підлаштовуються під тип вашого бізнесу?
  4. Дивіться на перспективу: безумовно автоматизація процесів та впровадження WMS системи допоможе вам удосконалюватись та вийти на новий рівень, ваша компанія отримає можливості для розвитку і, швидше за все, захоче ними скористатися – інструмент, який ви оберете, має не лише підвести вас до такої можливості, але й супроводжувати вас на шляху зростання.

Відгуки клієнтів

Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
У чому різниця між ERP та WMS?
WMS – це автономне рішення, яке фокусується на контролі складської діяльності, тоді як система ERP – це комплексне програмне забезпечення, яке допомагає своїм користувачам полегшити потік інформації між усіма сферами бізнесу. Всі відділи, такі як фінанси, управління взаємовідносинами з клієнтами, проекти, продажі можуть бути об'єднані в одну повну систему. Хоча ви можете використовувати обидві системи, і WMS, і ERP, для управління вашим складом, але кожна з них має свій власний набір атрибутів та завдання, які вони виконують.

02.
Що краще: готове рішення чи кастомна система керування складом?
На перший погляд, готові рішення можуть здатися кращими, оскільки вони дешевші, і вам не потрібно витрачати зусилля та час на їх розробку. Проте існує ризик того, що вам не зможуть запропонувати той пакет, який влаштує вас і підійде вашій компанії або вам доведеться переплачувати за непотрібні функції. Замовляючи кастомну розробку, ви отримуєте інструмент, який заточений саме під ваші цілі, розв'язує проблеми вашого бізнесу з огляду на структуру та організацію компанії. До того ж під час розробки індивідуального продукту, ви заздалегідь закладаєте можливості для зростання та масштабування вашої компанії та інструментів. Кастомна система управління складом – це інвестиція у майбутнє.

03.
Скільки коштує створення WMS?
Вартість розробки подібних рішень залежить від багатьох факторів. Насамперед це той функціонал, який необхідний вашій компанії. Ми не робимо коробкових рішень, тому не можемо одразу назвати ціну. Але ми зможемо сказати докладніше, щойно обговоримо з вами проект та підберемо рішення для вашого бізнесу. Зв'яжіться з нами, наш менеджер проконсультує вас, та зорієнтує щодо вартості різних функціональних рішень на прикладах.

04.
Як замовити розробку та впровадження WMS системи у WEZOM?

Якщо у вашому виборі переважила кастомна технологія - ми з радістю створимо вам індивідуальну систему. Ми розуміємо, що ви обираєте з декількох компаній, тому розповімо одразу, що на вас чекає.

Для початку наші менеджери дізнаються, для розв'язання яких проблем ви хочете розробити систему, детально опишуть нашу пропозицію та нададуть відповіді на всі питання з приводу приблизних строків, цін та процесів.

Потім бізнес-аналітики допоможуть знайти оптимальні рішення, які стануть корисними для вас, і при цьому будуть вигідною інвестицією, а не марною тратою часу та грошей.

А коли ми з вами все затвердимо, ми надамо вам оффер з детальним описом етапів робіт, тривалості та вартості кожного з них та умов співпраці.


Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.