Виділена команда розробників

ФАХІВЦІ, ЯКІ ГОТОВІ ВТІЛИТИ ВАШ ПРОЕКТ В ЖИТТЯ У НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

ПОСЛУГА ВИДІЛЕНОЇ КОМАНДИ

Виділена команда розробників - це група фахівців, які візьмуть на себе роботу з розробки вашого програмного продукту. Ця група переходить в розпорядження вашої компанії і стає немов вашими віддаленими співробітниками.

Наша команда розробників націлена на результат, ми не просто пишемо код, ми створюємо інструменти, які вирішують проблеми вашого бізнесу і допомагають йому рости. Ми зацікавлені у вашому успіху.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

КОЛИ СЛІД ЗАЛУЧАТИ ВИДІЛЕНУ КОМАНДУ

Є дуже багато способів отримати програмне забезпечення для своєї компанії: замовити розробку під ключ, купити готове рішення або зібрати на конструкторі. Але є ще один варіант - найняти команду фахівців, які зроблять все під вашим керівництвом. Так коли ж вам потрібна команда розробників?

  • У вас є своя, внутрішня команда розробників, але вона не справляється. Так, таке буває. Іноді просто не вистачає спеціалістів, а іноді - компетенції співробітникам для виконання певних завдань. І в тому, і в іншому випадку виділена команда зможе істотно посилити вашу і вивести розробку продукту на новий рівень.
  • Проект гнучкий і склад команди доводиться міняти постійно. Ніхто не зможе дозволити собі наймати і звільняти співробітників кожні два тижні. Та й репутація компанії може постраждати від такої взаємодії з працівниками. Наймаючи команду розробки, ви отримуєте групу співробітників, якій платите, тільки коли вони вам корисні. Якщо ж завдань для певного співробітника немає і не передбачається - команду можна скоротити. Так само працює і навпаки - якщо вам терміново потрібно посилити команду, ми виділимо ще співробітників, і вам не доведеться підбирати їх самостійно.
  • У вас немає чіткого технічного бачення кінцевого результату. Якщо ви знаєте, що вам потрібно, але не знаєте, як цього домогтися, вам потрібна команда технічних фахівців. Вони допоможуть розробити чітке технічне завдання і навіть можуть запропонувати більш оптимальні шляхи вирішення ваших питань.
  • Вам потрібно швидко запустити проект і немає часу на пошук кожного окремого співробітника. Досить важко шукати всіх фахівців окремо, перевіряти рівень їх компетенції, а потім ще й намагатися налагодити їх взаємодію. Ви втратите купу часу і сил, а результат залишиться під питанням. На те, щоб зібрати команду, яка буде володіти необхідними навичками і знаннями в певній сфері, потрібно не більше декількох тижнів. Тобто ви практично відразу одержуєте скоординованих розробників, які готові стати до роботи над вашим проектом.
Процес
Етапи роботи
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
ЗБІР ВИМОГ
Ми визначаємо, для яких саме завдань вам потрібна команда, як потрібно буде працювати і якого результату досягти.
Чіткий список вимог до розробників для максимально точного підбору команди.
ПІДБІР ФАХІВЦІВ
Пошук команди розробників, яка буде оптимальною для виконання ваших завдань, спираючись на зібрані вимоги.
Фахівці з потрібним набором навичок готові стати до роботи над вашим проектом.
ВПРОВАДЖЕННЯ КОМАНДИ
Підібрана команда розробки знайомиться з проектом і максимально занурюється у ваш бізнес.
Розробники точно знають, яких результатів їм потрібно домогтися і формують чітке бачення шляху до мети.
ФОРМУВАННЯ ЗВІТНОСТІ
Команда і стейкхолдери домовляються про всі процеси, ведення звітності та порядок контролю робіт.
Ви в курсі кожного етапу розробки і контролюєте всі процеси.
ЗАПУСК ПРОЕКТУ
Налагоджуємо робочі процеси і починаємо роботу над продуктом.
Проект запущений, команда стала до розробки.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
faq
FAQ

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Наші переваги

Обираючи команду розробки, ви маєте знати, чого очікувати, який рівень і якість вам можуть запропонувати. Наша компанія вже понад 20 років займається розробкою, за цей час нам багато чого вдалося досягти. Якщо ви вирішите взаємодіяти з нами, на вас чекає:

  • Спрацьована команда: процеси налагоджені, комунікація між співробітниками побудована, вам не доведеться вникати в технічні деталі проекту або особливості кожного із співробітників, щоб скоординувати роботу. Ви отримуєте не просто набір фахівців, а команду, яка єдиним цілим рухається до мети.
  • Великий досвід та експертиза: за час роботи ми зіткнулися з безліччю різних, досить складних і цікавих завдань, і знайшли рішення для кожної з них. При цьому кожен раз занурюючись у бізнес клієнтів, наші співробітники знайшли глибокі знання в різних сферах діяльності, які тепер готові застосувати на вашому проекті.
  • Якість роботи: ми націлені на результат, а тому робимо одразу швидко і якісно, ​​щоб не витрачати час і гроші на переробки.
  • Максимальне занурення: наша команда стає частиною вашого бізнесу, повністю вникає в процеси і особливості, щоб підібрати ідеальний інструмент.
  • Нуль витрат на адміністрування: вам не потрібно вести організаційні процеси, підбирати, наймати і організовувати співробітників - все зроблено за вас.
  • Оптимальні розцінки за роботу: ми працюємо абсолютно прозоро, ви завжди знаєте, скільки і за що ви платите, заздалегідь і без сюрпризів.

Запускайте свій проект з командою WEZOM

У нашому штаті понад 200 співробітників, готових стати до розробки вашого проекту в найкоротші терміни. Якщо ви готові почати роботу з кращою виділеною командою розробки, або у вас залишилися якісь питання, залиште замовлення на сайті, і наш менеджер передзвонить вам найближчим часом.

Консультації абсолютно безкоштовні, тож не соромтеся уточнювати все, що вас турбує. Це рішення потрібно прийняти виважено і аргументовано. Щоб поки ви розвиваєте свій бізнес, ми змогли створити для вас всі необхідні інструменти.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором