Виділена команда розробників

Фахівці, які готові втілити ваш проект у найстисліші строки

Послуга виділеної команди

Виділена команда розробників - це група спеціалістів, які візьмуть на себе роботу з розробки вашого програмного продукту. Ця група переходить у розпорядження вашої компанії й стає немов вашими віддаленими співробітниками. 

Наша команда розробників націлена на результат, ми не просто пишемо код, ми створюємо інструменти, які розв'язують проблеми вашого бізнесу та допомагають йому зростати. Ми зацікавлені у вашому успіху.

01/
Веб-розробники
Кваліфіковані Front-end та Back-end програмісти, які допоможуть створити вам рішення для будь-якого вашого бізнес-завдання. Великий стек технологій, великий досвід у розробці та повна віддача справі – те, що вирізняє наших розробників з-поміж інших. Така команда розробників зможе створити як невелике програмне рішення, так і цілий механізм взаємопов'язаних інструментів.
02/
DevOps-інженери
DevOps сприяє коротшим та керованішим ітераціям завдяки впровадженню передових методів, автоматизації та нових інструментів. DevOps – це не технологія у розумінні цього слова, але вона охоплює все, від організації до культури, процесів та інструментів. Наші фахівці допоможуть грамотно організувати процеси та підвищити продуктивність.
03/
Розробники додатків
Команда розробників програм відрізняється від розробників веб-ресурсів. Наші фахівці знають специфіку роботи кожної платформи, вимоги кожного магазину додатків, очікування користувачів кожного продукту, і використовують це, щоб зробити вашу програму максимально прибутковою та якісною.
04/
QA-інженери
Фахівці з тестування та забезпечення якості знайдуть і запобігають усім можливим та існуючим помилкам у програмному продукті. Але наша команда прагне не тільки усунути баги, ми дбаємо про те, щоб продукт був якісним, відповідав усім вимогам, виконував завдання бізнесу та закривав потреби користувачів.

Коли слід залучати виділену команду

Є багато способів отримати програмне забезпечення для своєї компанії: замовити розробку під ключ, купити готове рішення або зібрати на конструкторі. Але є ще один варіант – винайняти команду фахівців, які зроблять все під вашим керівництвом. 

То коли саме Вам потрібна команда розробників? 
У вас є власна внутрішня команда розробки, але вона не справляється. Звісно, таке буває. Іноді просто бракує співробітників, інколи ж - компетенції співробітникам до виконання певних завдань. І в тому, і в іншому випадку виділена команда зможе суттєво посилити вашу та вивести розробку продукту на новий рівень. 
Проєкт гнучкий та склад команди доводиться змінювати постійно. Ніхто не зможе дозволити собі винаймати та звільняти працівників кожні два тижні. Та й репутація компанії може постраждати від такої взаємодії із працівниками. Винаймаючи команду розробки, ви отримуєте групу співробітників, якій платите, лише коли вони вам потрібні. 
У вас немає чіткого технічного бачення кінцевого результату. Якщо ви знаєте, що вам потрібно, але не знаєте, як цього досягти, вам потрібна команда технічних фахівців. Вони допоможуть розробити чітке технічне завдання й навіть можуть запропонувати кращі шляхи вирішення ваших завдань. 
Вам потрібно швидко запустити проєкт і немає часу на пошуки кожного окремого співробітника. Досить трудомістко шукати всіх фахівців окремо, перевіряти рівень їхньої компетенції, а потім ще й намагатися налагодити їхню взаємодію. Тобто ви одразу отримуєте скоординованих розробників, які готові взятися до роботи над вашим проєктом. 

Етапи роботи


01/

Збір вимог

Ми визначаємо, для яких завдань вам потрібна команда, як потрібно буде працювати і якого результату досягти. Чіткий список вимог до розробників максимально точного підбору команди.
Збір вимог

02/

Підбір спеціалістів

Пошук команди розробників, яка буде оптимальною для виконання ваших завдань, спираючись на зібрані вимоги. Фахівці з потрібним набором навичок готові розпочати роботу над вашим проєктом.
Підбір спеціалістів

03/

Впровадження команди

Підібрана команда розробки знайомиться з проектом та максимально занурюється у ваш бізнес. Розробники точно знають, яких результатів їм потрібно досягти та формують чітке бачення шляху до мети.
Впровадження команди

04/

Формування звітності

Команда та стейкхолдери домовляються про всі процеси, ведення звітності та порядок контролю робіт. Ви в курсі кожного етапу розробки та контролюєте всі процеси.
Формування звітності

05/

Запуск проекту

Налагоджуємо робочі процеси та приступаємо до роботи над продуктом. Проєкт запущено, команда розпочала розробку.
Запуск проекту

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Наші переваги

Обираючи команду розробки, ви маєте знати, чого очікувати, який рівень та якість вам можуть запропонувати. Наша компанія вже понад 20 років займається розробкою, за цей час нам багато чого вдалося досягти. Якщо ви вирішите взаємодіяти з нами, на вас чекає: 

  • Спрацьована команда: процеси налагоджені, комунікація між співробітниками побудована, вам не доведеться вдаватися в технічні деталі проекту чи особливості кожного зі співробітників, щоб скоординувати роботу. Ви отримуєте не просто набір фахівців, а команду, яка спільно прямує до мети. 
  • Великий досвід та експертиза: за час роботи ми зіткнулися з безліччю різних досить складних та цікавих завдань, і знайшли рішення для кожного з них. При цьому щоразу занурюючись до бізнесу клієнтів, наші співробітники набули глибоких знань у різних сферах діяльності, які тепер готові застосувати на вашому проекті. 
  • Якість роботи: ми націлені на результат, а тому робимо відразу швидко та якісно, ​​щоб не витрачати час та гроші на перероблювання. 
  • Максимальне занурення: наша команда стає частиною вашого бізнесу, повністю поринає у процеси та особливості, аби підібрати ідеальний інструмент. 
  • Нуль витрат на адміністрування: вам не потрібно вести організаційні процеси, підбирати, наймати та організовувати співробітників - все зроблено за вас. 
  • Оптимальні розцінки за роботу: ми працюємо абсолютно прозоро, ви завжди знаєте, скільки та за що ви сплачуєте, заздалегідь й без сюрпризів. 

Запускайте свій проект із командою WEZOM

У нашому штаті понад 200 співробітників, готових розпочати розробку вашого проекту в найкоротші строки. Якщо ви готові розпочати роботу з найкращою виділеною командою розробки, або у вас залишилися якісь питання, залиште заявку на сайті, й наш менеджер зателефонує вам найближчим часом. 

Консультації абсолютно безплатні, тому не соромтеся уточнювати все, що вас цікавить. Це рішення потрібно ухвалити виважено та аргументовано. Щоб доки ви зайняті розвитком свого бізнесу, ми змогли створити вам всі необхідні інструменти. 

Відгуки клієнтів

Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Як винайняти команду розробників?
Перш ніж приступити до пошуку команди розробників, потрібно визначитися з цілями та завданнями, щоб зрозуміти, що саме команда має для вас зробити. Так вам значно простіше спілкуватися з кандидатами. Потім досліджуйте пропозиції на ринку, підберіть тих розробників, цінності яких збігаються з вашими, щоб ви розмовляли однією мовою й бачили спільну мету - успішний продукт. А потім, навіть якщо ви не знаєте, як відбувається взаємодія і як налагоджуються процеси співпраці з командою розробників програмного забезпечення, вам про все розкажуть менеджери компаній, які пропонують таку послугу. І ви зможете обрати той варіант взаємодії, який буде для вас найзручнішим. Щоб дізнатися про принцип роботи виділеної команди розробників у WEZOM - залиште заявку або зв'яжіться з нами у будь-який інший зручний для вас спосіб. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання.

02.
Що таке структура команди?
Для кожного завдання потрібен спеціаліст свого роду: для написання коду програми – розробники, для створення прототипу та макета – дизайнери, для перевірки якості продукту – тестувальники, і так далі. Залежно від особливостей вашого проекту, вам можуть знадобитися різні фахівці та різна їх кількість. Саме конкретний набір тих чи інших фахівців, необхідних роботи над проектом, називають структурою команди.

03.
Які переваги виділеної команди розробників?
Команда складається з досвідчених розробників, які вже вирішували аналогічні завдання та знають, як потрібно діяти в більшості ситуацій. Вони спрацьовані та організовані, але при цьому повністю занурені у ваш бізнес, і ставлять ваші цілі понад усе.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.