click fraud detection

РОЗРОБКА ДОДАТКІВ ДЛЯ IOS

native
applications
ми розроблюємо високоякісні
ІНВЕСТИЦІЇ У ВЛАСНИЙ 
БІЗНЕС

Мобільні додатки для операційної системи iOS дозволяють залучити клієнтів для власного бізнесу з числа користувачів iPhone iPad, а також отримувати прибуток від монетизації.

Наскільки це перспективно? Насьогодні у світі існує близько мільярда активних пристроїв, які працюють на операційній системі iOS. Це дуже великий сегмент інтернет-користувачів, які надають перевагу саме формату мобільного додатку для пошуку інформації, спілкування або розваг. Ви взаємодієте з активною аудиторією, яка має високий рівень прибутку і готова платити за якісний програмний продукт.

ОЗНАЙОМТЕСЬ
ОСОБЛИВОСТІ ДОДАТКТІВ IOS

Розробляючи додатки для iOS, важливо врахувати наступні особливості:

 • Попит. Необхідно оцінити, чи буде софт мати популярність серед користувачів iPhone. Для цього необхідний комплексний маркетинговий аналіз поточних пропозицій на ринку.
 • Зручність для користувача. Додаток повинен бути дійсно корисним.
 • Універсальність. Софт повинен однаково добре працювати на всіх версіях iOS. Таким чином ви зможете в рази збільшити охоплення аудиторії.
 • Відповідність вимогам AppStore. Для того, щоб розмістити додаток на AppStore і зробити його доступним для скачування, необхідно врахувати всі вимоги платформи.
СВІЖІ РОБОТИ
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Ми розроблюємо інтуїтивні й привабливі користувацькі інтерфейси для всіх платформ в поєданні з найостаннішими тенденціями й найновішими технологіями.
mobile case
ALL4YOU
Website
mobile case
MOBILE SUPPORT & SECURITY
Website
mobile case
Моя охорона лідер
Website
ПОВНИЙ
ЦИКЛ СТВОРЕННЯ 
МОБІЛЬНОГО 
ДОДАТКУ
Керування
Аналітика конкурентного середовища й
наявних на ринку рішень
UX/UI/IA-проектування
Дизайн інтерфейсів
01
02
03
04
05
06
07
08
09
Розробка функціоналу
Тестування, налагодження й аудит
Підключення аналітики
Публікація в App Store/
Google Play і подальша підтримка
ДЛЯ УСПІШНОСТІ ПРОЕКТУ
НАША КОМАНДА РОБИТЬ 
ВСЕ МОЖЛИВЕ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Власники iPhone – величезний, постійно зростаючий сегмент мобільних користувачів, які рідко відмовляються від власних уподобань при виборі операційної системи й виробника пристроїв. Тому якщо ви хочете знайти підхід до даного сегмента користувачів смартфонів, найкращим виходом стане створення додатку для iOS.

Розробка додатків для iOS - складний процес, де важливо врахувати технічну й маркетингову складову. Програмний продукт повинен відповідати наступним вимогам:

 • Зручний інтерфейс;
 • Корисність для користувача;
 • Коректна робота усіх компонентів програми при різних сценаріях взаємодії;
 • Підтримка всіх версій ОС;
 • Повна відповідність вимогам AppStore;

Задачі, які виконує додаток, можуть бути наступними:

 • спростити взаємодію з підприємством (замовлення послуг, купівлі і т.д.);
 • надавати користувачу інструмент для роботи, пошуку інформації або розваги;
 • налагоджувати комунікацію за допомогою додатку;
 • використання додатку як прямого джерела прибутку (за допомогою монетизації).

Розглянемо більш докладно, як саме відбувається робота над подібними рекламними продуктами.

Основні етапи розробки

Розробка мобільних додатків для iOS починається з дослідження ринку, а саме:

 • аналіз споживчого попиту й ЦА;
 • дослідження конкурентів і аналогів майбутнього софту;
 • SWOT-аналіз підприємства.

Наступний етап при створенні додатків для iPhone – проектування. UX/UI-спеціалісти створюють прототип додатку, у якому опрацьовуються різноманітні сценарії користувача з програмою, а також створюються макети користувальницьких екранів.

Наступним етапом є дизайн інтерфейсу, під час якого формується візуальне оформлення у додатку.

Коли прототип і дизайн екранів готовий, розробники починають програмування. Саме це і є створення самого додатку, але без попередніх етапів його неможливо здійснити якісно.

Головний софт ретельно перевіряють тестувальники, після чого публікують на App Store, де його можуть завантажити користувачі. Після опублікування, спеціалісти з техпідтримки забезпечують коректну роботу додатку, а у випадку необхідності, вносять доповнення та правки.

Вартість розробки додатку для IPhone

Для того, щоб розрахувати вартість розробки додатків для IPhone, спеціалістам необхідно знати, який саме додаток потрібно створити. Прогнозувати необхідний бюджет неможливо, якщо немає інформації про те, який функціонал є необхідним, які задачі виконуватиме додаток і т.д.

Тому якщо ви бажаєте дізнатися точну вартість, зверніться до наших менеджерів за телефоном. Ми безкоштовно вас проконсультуємо й допоможемо розрахувати бюджет на розробку додатка.

Факти про користь mobile для бізнесу

Для того, аби точно спрогнозувати, яку вигоду ви можете отримати при замовленні розробки додатка для iOS, необхіднікомплексні маркетингові дослідження. На основі споживчих опитувань й аналізу конкурентів, аналітики зможуть точно розрахувати сегмент користувачів, яких зацікавлять можливості програмного продукту. Розглянемо загальні переваги для бізнесу, які надає нам додаток:

 1. Ріст аудиторії з кількості мобільних користувачів. Завдяки зручному сервісу, ви отримуєте значну конкурентну перевагу у боротьбі за мобільних користувачів.
 2. Ріст споживчої лояльності. Додаток є набагато більш швидким і зручним у використанні, ніж сайт. Завдяки йому ви утримуєте значну частину постійних клієнтів, а також ви підвищуєте рівень задоволеності власними послугами.
 3. Джерело прибутку. Додаток також може виступати основним джерелом прибутку для підприємства завдяки різноманітним методам монетизації.

Саме тому розробка програм для iOS – найкраще рішення, якщо ви хочете налагодити ефективну комунікацію з мобільною аудиторією з числа користувачів iPhone.