Розробка застосунків для iOS

Надайте найкращий сервіс користувачам культових гаджетів Apple!
Розробка застосунків для iOS
bg image

Створення мобільних додатків під iOS

Команда WEZOM готова створити рішення, що допоможе вам достукатись до аудиторії найпопулярнішого смартфона на світі. Ми вже 24 роки розробляємо диджитал-продукти для бізнесу, тож маємо неоціненний досвід створення додатків для iOS з нуля.

Наша робота будується на Agile-підходах та методології Scrum. iOS-розробники WEZOM досконало володіють усіма необхідними технологіями: це мови Swift та Objective-C, середовище Xcode, фреймворк CocoaPods, набір для створення інтерфейсів SwiftUI тощо. Ми гарантуємо нашим клієнтам творчий індивідуальний підхід та високу якість продукту.

01/
Консультації та стратегія
Наші менеджери мають за плечима понад 20 років досвіду в індустрії. Вони готові вивчити ідеї чи проблеми вашого бізнесу, аби запропонувати найкращі рішення. Ми допоможемо побудувати стратегію розробки та розвитку продукту, з огляду на ваші цілі, доступні ресурси та строки.
02/
Дизайн та UI/UX
У створенні інтерфейсів та побудові користувацького досвіду наші дизайнери покладаються на рекомендації Nielsen Norman Group. Ми слідкуємо за сучасними трендами дизайну й оновленнями гайдлайнів Apple зі створення додатків.
03/
Розробка додатка
Наші фахівці бекенду та фронтенду готові технічно реалізувати додаток на IOS з нуля, провести попереднє юніт-тестування, налаштувати усі необхідні інтеграції та забезпечити успішний реліз додатка в App Store.
04/
Тестування
Кожен модуль додатка на iOS ретельно тестується ще на етапі розробки. А коли всі його модулі й компоненти готові, проводяться додаткові регресійні, функціональні та UI-тести. Наш підрозділ QA гарантує високу якість продукту на релізі.
05/
Оптимізація та підтримка
Наша команда готова провести оптимізацію коду вашого ПЗ, аби гарантувати йому ефективність, стабільність та швидкодію. Ми також можемо надавати будь-які послуги підтримки – від усунення технічних негараздів, до реалізації нового функціоналу.
06/
Розгортання та публікація
Публікація додатка в App Store вимагає суворого дотримання усіх правил платформи, тож не завжди проходить без складнощів. Наша команда має досвід роботи з платформами Apple, а відтак може уникнути типових помилок.
07/
Оновлення та розширення
Реліз вашого додатка в App Store – це лише початок. Ми готові розвивати та масштабувати проєкт після релізу: покращувати UI, додавати новий функціонал, розробляти нові модулі. Так ваш додаток буде зберігати актуальність роками.
image

Які переваги принесе розробка iOS-додатку бізнесу?

На Apple припадає близько третини світового ринку смартфонів, тож у світі налічується близько 1,5 млрд користувачів iOS. Це лояльна аудиторія, яка в середньому робить покупки в додатках частіше, ніж користувачі Android. Ігнорувати цей ринок неможливо. Наведемо лише деякі переваги, які надає власний нативний застосунок:

Рішення завдань компанії. Мобільний додаток може вирішувати найрізноманітніші завдання бізнесу. З ним можна реалізувати будь-який онлайн-сервіс: eCommerce, сфера обслуговування, дистанційна медицина, освіта, корпоративний менеджмент, комунікація тощо.
Збільшення лояльності користувачів. Мобільний додаток максимально наближує користувача до вашого бренду. Адже послуги застосунку доступні завжди й усюди, ними можна скористатися за пару кліків. Крім того, бізнес отримує можливість надсилати користувачу персональні сповіщення.
Впровадження системи лояльності. Не секрет, що утримання старого клієнта коштує бізнесу набагато дешевше, ніж залучення нового. Програми лояльності відіграють величезну роль у цій царині. Такі механізми як кешбек, бонуси та персоналізовані пропозиції допомагають бізнесу будувати тривалі відносини зі споживачами.
Нарощування продажів. Мобільний додаток може стати одним з найпотужніших інструментів для продажів товарів та послуг онлайн. Він надає зручний доступ до вашого сервісу або товарного каталогу, допомагає будувати програму лояльності та збирати фідбек від клієнтів, аби покращувати сервіс

Технічний стек для розробки iOS-додатків

У розробці мобільних додатків для iOS ми використовуємо найактуальніші та перевірені технології.

Swift

Ця мова програмування є сучасною, швидкою та безпечною мовою, яка сприяє зручному розвитку додатків для iOS.

Objective-C

Традиційна мова програмування для платформи iOS, яку розробляла сама Apple. Хоча Swift стає все більш популярною, Objective-C все ще використовується в існуючих проектах та додатках.

Xcode

Офіційне інтегроване середовище розробки для платформ iOS та macOS. Xcode надає розробникам інструменти для написання коду, відлагодження, тестування та розгортання додатків.

UIKit

Основний фреймворк для розробки користувацького інтерфейсу мобільних додатків на iOS. Включає в себе набір класів та інструментів для створення графічних інтерфейсів користувача.

Foundation

Застосовуємо цей фреймворк в розробці мобільних додатків на iOS, який надає базові класи та інструменти для роботи з даними, мережею, файловою системою та іншими фундаментальними аспектами розробки.

Core Data

Фреймворк для роботи з базами даних та забезпечення об'єктно-орієнтованого підходу до зберігання даних.

Core Animation

Фреймворк застосовується для роботи з анімацією та графікою, що використовується для створення зручного та привабливого користувацького інтерфейсу.

SwiftUI

Сучасний фреймворк для створення інтерфейсу користувача за допомогою Swift. Це альтернатива UIKit, яка дозволяє створювати додатки за допомогою декларативного підходу.

CocoaPods та Carthage

Менеджери залежностей, які дозволяють легко встановлювати та оновлювати бібліотеки та фреймворки у проекті.

TestFlight

Питання тестування розробляємих додатків на iOS, є дуже важливим. Для цього використовуємо платформу для бета-тестування та розгортання прототипів додатків перед виходом в App Store.

Етапи розробки додатків для iOS


01/

Аналіз та стратегія

На цьому етапі треба чітко визначити мету створення нового додатку та його аудиторію, провести дослідження аналогічних продуктів на ринку, аби визначити їх переваги та недоліки. Усе це допоможе побудувати стратегію розробки, обрати стек технологій та сформувати команду для проєкту.
Аналіз та стратегія

02/

Проєктування

Дизайнери моделюють користувацький досвід та розробляють макети інтерфейсу (UI/UX). На цьому етапі створюються дизайн-прототипи додатка, що відображають його структуру та інтерфейс. Водночас програмісти визначають архітектуру продукту, обирають патерни проєктування й структуру коду.
Проєктування

03/

Дизайн

Успішність користування додатком залежить від його дизайну та зручності, що вимагає розробки на основі маркетингових досліджень та врахування вимог платформи iOS. Робота над інтерфейсом також включає проробку функціональних особливостей для спрощення навігації та мінімізації кількості кроків для досягнення мети користувача.
Дизайн

04/

Розробка

Програмісти фронтенду та бекенду втілюють додаток у коді, відповідно до розробленого дизайну та визначеної внутрішньої архітектури. На етапі розробки проводиться юніт-тестування окремих модулів та функцій додатка, аби завчасно виявити більшість помилок.
Розробка

05/

Тестування

Фахівці QA проводять низку тестів, аби забезпечити якість продукту. Функціональне тестування перевіряє відповідність додатка вимогам проєкту. Інтеграційне тестування має гарантувати коректну взаємодію окремих компонентів додатка. UI-тести перевіряють інтерфейс, а тести продуктивності – швидкодію та відмовостійкість ПЗ.
Тестування

06/

Оптимізація

Розробники проводять комплексний аналіз швидкодії додатка, аби виявити й ліквідувати усі проблемні ланки в продуктивності. Водночас вони усувають помилки та конфлікти, виявлені на етапі тестування.
Оптимізація

07/

Випробування

Коли додаток попередньо завершений та протестований, розробники можуть залучити невелику вибірку користувачів до бета-тестування. Воно дозволяє випробувати попередні версії додатка та отримати зворотний зв'язок від аудиторії.
Випробування

08/

Випуск

Розробники готують фінальну версію додатка до релізу, із дотриманням усіх вимог та політики платформи Apple. Якщо пакування додатка для релізу було успішним, він стає доступним для користувачів в App Store.
Випуск

09/

Підтримка та оновлення

Після релізу додатка в App Store команда готова усунути будь-які технічні проблеми протягом місячного гарантійного терміну. Ми розв'язуємо будь-які технічні питання та надаємо технічну підтримку. Крім того, команда готова працювати над подальшими апдейтами та новим функціоналом додатка.
Підтримка та оновлення

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Які терміни розробки під iOS?

Терміни розробки мобільного додатку під операційну систему iOS залежать від різних факторів, зокрема від:

 • складності проекту,
 • кількості функцій, екранів;
 • кваліфікації розробників (чим досвідченіша команда, тим швидше буде зроблений застосунок);
 • комунікації між клієнтами та розробниками - чим вона краща, тім швидше зазвичай просувається проект.

Створення додатка з невеликою кількістю функцій триватиме 2-4 місяці. Якщо потрібен великий інтернет-магазин, знадобиться 7-8 місяців, а в деяких випадках – до року.


02.
Скільки коштує створення iOS додатку?

Ціна розробки iOS-додатку залежить від багатьох чинників, зокрема:

 • вартості маркетингового дослідження;
 • складності дизайну;
 • особливостей програмування;
 • кількості функцій;
 • інтеграції сторонніх сервісів;
 • тестування;
 • релізу;
 • кваліфікації спеціалістів, що працюватимуть над проектом.

Кожен проект унікальний, тому щоб дізнатися орієнтовну вартість вашого проєкту, зв'яжіться з менеджером WEZOM.


03.
Які пристрої охоплює розробка додатків для iOS?

Ми розробляємо додатки для всіх актуальних пристроїв Apple, де використовується система iOS, зокрема:

 • iPhone – смартфони;
 • iPad – планшети;
 • Apple Watch – розумні годинники.

Створюючи застосунок для iOS, ми враховуємо можливості та обмеження кожного з цих пристроїв, що дозволяє забезпечити максимальну сумісність з різними моделями та версіями ОС.


04.
На чому WEZOM найчастіше розробляє додатки для iOS?
В сучасний стек нативної розробки на iOS входить мова програмування Swift, середовище розробки XCode, фреймворки SwiftUI, CocoaPods тощо. За необхідності також використовується Objective-C. Стек технологій формується під кожний проєкт індивідуально.

05.
Чи може мобільний додаток підвищити конверсії?
Дослідження показують, що користувачі iOS в середньому роблять у додатках більше покупок, ніж користувачі Android. Тож додаток на IOS цілком може бути ефективним інструментом підвищення конверсії та продажів. Для цього він має бути зручним, привабливим та по-справжньому корисним для своєї аудиторії.

06.
Чи надаєте ви підтримку після проекту?
Ми обов'язково надаємо підтримку після завершення проєкту. Зокрема навчаємо персонал на стороні клієнта та усуваємо проблеми в гарантійний термін після релізу. Якщо клієнту потрібна більш складна пострелізна підтримка, її можна окремо прописати в угоді - відповідно до унікальних потреб бізнесу.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.