IT рішення для бізнесу

Діджитал-інструменти для вашого бізнесу

Знайдемо рішення ваших завдань

Наша команда вивчить ваші бізнес-процеси та виявить у них точки зростання. А потім запропонує для них оптимальне рішення: сайт, мобільний застосунок, кастомний софт, або ж комплексну цифрову екосистему для трансформації бізнесу.

SAP-системи
01/
Масштабні платформи для централізованого управління підприємством. Мета такого софту - перетворити колектив із тисяч співробітників на єдиний організм.
SAAS
02/
Створюйте або використовуйте програму за принципом Software as a Service. Це схоже на Netflix: постачальник надає клієнтам доступ до софту за передплатою.
Single Page Application
03/
Надайте клієнтам простий та зручний доступ до ваших продуктів за допомогою міні-застосунку на веб-технології. Такі рішення використовуються у сервісах Google.
Розробка ПЗ
04/
Створення кастомного софту під конкретні завдання може вивести будь-який бізнес на новий рівень. Такий продукт забезпечує компанії стійкість та незалежність.
Виділена команда
05/
До вашого розпорядження надійде колектив досвідчених розробників. Фактично, вони тимчасово стануть частиною вашого штату й допоможуть вирішити будь-яке завдання.
MVP
06/
Не інвестуйте до масштабної розробки, якщо хочете перевірити на практиці гіпотезу чи новий інструмент. Створення мінімально життєздатного продукту буде найкращим рішенням.
Progressive Web App
07/
Технологія PWA дозволяє об'єднати в одному продукті переваги сайту та мобільного застосунку. Вони запускаються на будь-якій ОС, й разом з тим індексуються пошуковими системами.
Послуги кібербезпеки
08/
Захистіть свій бізнес від кіберзагроз з нашими передовими послугами кібербезпеки, гарантуючи конфіденційність та цілісність ваших даних.
UX/UI дизайн
09/
Естетика та інтерфейс діджитал-продукту безпосередньо впливає на його успіх. Проектування дизайнерських рішень краще довірити професіоналам.

Чому варто працювати з нами

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Залучення команди

Ми хочемо розібрати вашу проблему на гвинтики й допомогти виявити найкраще рішення. Підберемо найкращі технології, зрозуміло пояснимо їх переваги.

Ми завжди на зв’язку

Закріплений за вами менеджер готовий відповідати на питання стосовно проекту в режимі 24/7, а розробники надають зворотний зв'язок щодня.

Зрозуміла комерційна пропозиція

Жодних сумнівних формулювань, прихованих платежів та приписок дрібним шрифтом у договорах. Наші клієнти завжди розуміють за що платять.

Ми маємо 20+ років досвіду

Компанія WEZOM заснована в 1999 році й пройшла шлях від маленької веб-студії до великого IT-холдингу. Ми набули чималого досвіду, й знаємо про тонкощі розробки майже все.

Ви можете обирати формат співпраці

Клієнти можуть обрати як модель Fix Price, так і принцип Time & Material. Але ми постараємося підказати краще рішення, щоб отримати найкращий результат з найменшими витратами.

Гарантія та підтримка після релізу

Не важливо, наскільки складним є ваш продукт, ми доведемо проект до кінця. Усунемо всі проблеми протягом гарантійного періоду й допоможемо з подальшим розвитком продукту.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.