Розробка програмного забезпечення для транспорту та логістики

АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

КАСТОМНА РОЗРОБКА ПЗ ДЛЯ ЛОГІСТИКИ

Користувачі звикли до максимуму зручностей і вже давно хочуть, щоб усі їхні покупки опинялися в руках за пару кліків і за лічені хвилини. Так, з необхідністю в доставці зіткнулися не лише великі оптові компанії, а більшість підприємств взагалі.

Автоматизація транспортної логістики допомагає оптимізувати всі процеси, пов'язані з транспортуванням товарів, і отримати максимальну користь для бізнесу.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

ІНДИВІДУАЛЬНІ LOGISTICS РІШЕННЯ ВІД WEZOM

  • MVP - якщо у вас є лише ідея продукту, краще не витрачати час та гроші на тривалу розробку деталей, а запустити мінімально життєздатний продукт та перевірити на ньому всі гіпотези.
  • Маркетплейси - торговий майданчик допоможе об'єднати всю інформацію в одному місці та зробити процес збирання та відправлення замовлень автоматичним.
  • Особисті кабінети - у ланцюжку логістичних послуг у кожної сторони свої завдання та інтереси, і для кожної з них можна зробити кабінет із необхідними функціями.
  • B2B портали - роботу з оптовим бізнесом теж можна автоматизувати, так усі сторони будуть впевнені у безпеці та якості угоди, а товарообмін буде легше організувати.
  • SAAS - будь-яке програмне забезпечення може окупатися не лише шляхом прямої експлуатації, а шляхом так званого надання в оренду.
  • Додатки - для постійного доступу до вашого інструменту розробіть додатки, які допоможуть організувати роботу співробітників поза офісом.
  • CRM - допомагає правильно вибудовувати взаємини з клієнтами та не втратити жодної інформації.
  • ERP – управління ресурсами підприємства належним чином допоможе вам заощадити значну кількість часу, фінансів та зусиль.
  • TMS – одне з основних рішень у сфері логістики та вантажоперевезень, допоможе тримати всі процеси під контролем, оптимізувати використання ресурсів та підвищити продуктивність.
  • WMS – робота на складі займає суттєвий час, ці процеси теж можна автоматизувати, щоб підвищити ефективність вашої компанії.
Процес
З чого складається розробка
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
АНАЛІЗ
Визначаємо цілі та завдання вашого бізнесу, аналізуємо цільову аудиторію та конкурентів.
Підібрано необхідний інструмент або набір інструментів для досягнення ваших цілей.
РОЗРОБКА
Створюємо підібраний інструмент лише на рівні коду.
Створено функціональне програмне забезпечення для логістики.
ТЕСТУВАННЯ
Перевіряємо практично готовий продукт на наявність дефектів, усуваємо їх і вдосконалюємо ваш інструмент.
Забезпечено високу якість програмного рішення для транспортування
ЗАПУСК ТА ПІДТРИМКА
Допомагаємо впровадити ваш інструмент у бізнес-процеси вашої компанії, надаємо гарантійну технічну підтримку.
Ваша програма автоматизації транспортної логістики випущена та приносить прибуток.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
faq
FAQ

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Чому обирають WEZOM?

WEZOM - компанія з багаторічним досвідом у розробці програмного забезпечення для логістики, і при цьому з високою експертністю не лише в написанні коду, а й у самій сфері, в тому числі. Завдяки нашим знанням та досвіду, ми допомагаємо нашим клієнтам знайти ще більш корисні та цікаві рішення, відкривати нові горизонти та розширювати можливості їхнього бізнесу.

Нас цінують, тому що ми повністю поринаємо в бізнес клієнтів і намагаємось вирішити проблему зсередини. Для нас ваш успіх важливий як власний. При цьому у нас гнучкий підхід до розробки, який дозволяє отримати ідеальний продукт.

Нам вірять, бо ми завжди дотримуємось обіцянок, а наша політика є прозорою. Ви завжди знаєте, за що платите, скільки часу займе розробка і на якому етапі знаходиться ваш продукт. Ми дотримуємося термінів та не випадаємо з бюджету. Звичайно, якщо ви не вносите зміни у процесі роботи. І тут ми обговоримо з вами наслідки цих змін. Іноді ми й самі пропонуємо покращення в ході справи, але одразу розповідаємо, наскільки це може збільшити терміни та вартість, і залишаємо ухвалення рішення вам.

Нами пишаються, тому що продукти, які ми розробляємо, приносять користь та вигоду своїм власникам багато років, а ми, як компанія з відомим ім'ям, із задоволенням розповідаємо про них у своєму портфоліо.

З нами спокійно, тому що наша команда завжди на зв'язку, і менеджер супроводжує вас на всьому шляху розробки, консультує з усіх питань і допомагає в ухваленні важливих технічних рішень. Більше того, із завершенням розробки ми допомагаємо впровадити продукт у ваші бізнес-процеси, за необхідності навчаємо персонал, і обов'язково надаємо технічну підтримку.

Щоб розпочати розробку з нами, просто залиште заявку на сайті. Наш менеджер передзвонить вам для надання безкоштовної консультації та зорієнтує подальші кроки.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором