Розробка ПЗ для сфери освіти

Розкрийте потенціал освіти з нашим передовим програмним забезпеченням
bg image
Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Кастомна розробка програмного забезпечення для навчання

До сфери E-Learning входять різні діджитал-продукти: інформаційні системи для навчання, базові та спеціалізовані онлайн-тренінги, електронні курси, LMS, освітній софт для бізнесу та навчальних закладів. Всі ці рішення дозволяють вибудувати стабільний, доступний та зручний для всіх процес навчання. За допомогою діджиталу можна створити комплексне освітнє середовище під будь-які завдання. Але реалізувати ці переваги електронного навчання найкраще дозволяє саме індивідуальна розробка ПЗ, яка виконується під запити окремо взятої організації.

Переваги індивідуальної розробки програм для навчання

Чому індивідуальна розробка програм професійного навчання вирішує завдання освіти краще, ніж пакетні рішення та SaaS-сервіси? Назвемо її ключові переваги:

01/
Формування навчального середовища
Розробка кастомних інструментів для E-learning може виходити далеко за межі створення освітнього онлайн-майданчика. Платформи дистанційного навчання можуть містити інструменти для організації та контролю навчального процесу: конструктори онлайн-курсів та тестів, “електронні класи”, засоби перевірки та сертифікації знань тощо.
02/
Індивідуальне створення інтерфейсу та функціоналу
Кастомна розробка дозволяє створювати саме той освітній досвід, який потрібен окремо взятій індустрії, окремо взятому бізнесу чи організації. Індивідуальні рішення для дистанційного навчання дозволяють уникнути обмежень стандартних комерційних рішень та зосередитися на ключовому необхідному функціоналі, найважливіших інструментах та модулях.
03/
Оптимізація навчальних матеріалів
Індивідуальна розробка програм навчання – ідеальна можливість зібрати всі матеріали для навчання в єдиній платформі. Лише так можна налагодити їхню централізовану перевірку, оновлення та поширення для зручності викладачів та учнів. Від цього залежить ефективність віддаленої освіти.
04/
Масштабованість та гнучкість
Індивідуальне програмне забезпечення для E-learning можна створювати з урахуванням перспектив подальшого розвитку, передбачивши простоту додавання нових функцій і масштабування всієї системи. Це дозволить швидко та ефективно адаптувати систему до нових потреб, чого часто не можуть забезпечити готові рішення для спеціалізованого навчання від вендорів.
05/
Тонка настройка “піраміди знань” та кривої навченості.
Індивідуально створені рішення для управління навчальним процесом дозволяють автоматизовано розподіляти навчальні матеріали за рівнем складності та категоріями учнів. Ви можете вільно створювати багатоступеневу систему навчання. Наприклад: перший ступінь може містити базові тренінги для вступного ознайомлення з тематикою, а останній – спеціалізовані модулі для професіоналів.
06/
Безпека та конфіденційність
E-learning платформи можуть працювати з персональними даними, а отже, потребують відповідального підходу до кібербезпеки. Індивідуальна розробка дозволяє впровадити будь-які заходи захисту даних, авторизації та аутентифікації. Вона також дозволить повною мірою контролювати політику збереження даних.
07/
Інноваційність
Кастомні сучасні платформи дистанційного навчання. дозволяють експериментувати з формами, методиками та технологіями освіти задля покращення ефективності освіти. При цьому переважна більшість готових комерційних LMS-рішень залишаються консервативними, оскільки орієнтуються на широку аудиторію.

Індивідуальні освітні платформи для дистанційного навчання від WEZOM

Наша команда створила низку успішних та ефективних продуктів для дистанційного навчання у галузі IT, промисловості, логістики. Ми створюємо індивідуальне програмне забезпечення для дистанційного навчання, яке покликане вирішувати практичні завдання бізнесу. Часто потреба у такій розробці пов'язана з тим, що доступні на ринку готові рішення неспроможні надати належний клієнту функціонал, забезпечити гнучкість в управлінні електронними курсами.

01/
LMS-системи
В одному з кейсів ми з нуля розробили кастомну LMS-платформу для нашого освітнього проекту WEZOM Academy. Новий особистий кабінет для студентів та оптимізація навчального процесу дозволили збільшити продаж IT-курсів на 30%.
02/
Віртуальна класна кімната
Впровадьте власний інструмент для спільних веб-конференцій з онлайн-дошкою, кімнатами для переговорів та можливостями спільного використання екрану для вчителів та учнів.
03/
Прискорене електронне навчання
Дозвольте своїй цільовій аудиторії не витрачати місяці або навіть роки на проходження курсу - надайте їм нові знання за кілька днів або тижнів.
04/
Мобільне дистанційне навчання
Запустіть зручне та зрозуміле рішення для людей, які хочуть навчатися за допомогою смартфонів або планшетів.
05/
Електронне онлайн-навчання
Створіть власне цифрове рішення для електронного навчання, щоб забезпечити надання навчальних та тренінгових курсів для вашої онлайн-аудиторії.

Етапи розробки ПЗ для сфери освіти


01/

Аналіз вимог

На даній стадії проекту відбувається визначення цілей, потрібних функцій, обсягу робіт та специфікацій для розробки IT-платформи. Уточнення вимог здійснюється через активне обговорення з замовником, аналіз ринку та цільової аудиторії. Важливо, щоб кожна вимога була чітко сформульована, недвозначна та піддавалася кількісній оцінці.
Аналіз вимог

02/

Проєктування

Розробники працюють над створенням структури та вигляду IT-платформи, визначаючи її ключові компоненти, їхні зв'язки, використовувані протоколи, технічні рішення та критерії безпеки. Архітектура розроблюваної системи повинна бути продуктивною, легко налаштовуваною, масштабуємою та здатною до інтеграції з вже існуючими системами.
Проєктування

03/

Розробка

Етап розробки ІТ-рішення для освіти зосереджується на створенні програмного продукту, що відповідає встановленим вимогам і освітнім цілям. На цьому етапі програмісти та розробники працюють над кодуванням, створенням баз даних, інтерфейсів користувача та інтеграцією необхідних API.
Розробка

04/

Тестування та валідація

На даному етапі відбувається оцінка якості та ефективності роботи IT-платформи. Група забезпечення якості (QA) застосовує широкий спектр методик тестування, включаючи функціональне тестування, тестування на навантаження, інтеграційне тестування, регресивне та приймальне тестування. Цей процес допомагає ідентифікувати та усунути практично всі помилки та технічні проблеми перед запуском продукту.
Тестування та валідація

05/

Розгортання та інтеграція

Після завершення розробки IT-платформи, вона інтегрується у робоче середовище клієнта. Цей процес включає процедури як-от інсталяція, конфігурація, перенесення існуючих даних, а також з'єднання з іншими корпоративними системами. Інтеграційні роботи забезпечують сумісність та ефективну взаємодію, обмін інформацією та синхронізацію робочих процесів між новою платформою та іншими елементами ІТ-інфраструктури компанії.
Розгортання та інтеграція

06/

Запуск та підтримка

Імплементуємо розроблене рішення в робочі процедури вашої компанії, допомагаємо вийти на ринок. Також, проводиться спостереження, модернізація, оптимізація, налаштування, надання консультацій, освітні заходи та інші види робіт, спрямовані на управління і поліпшення IT-системи.
Запуск та підтримка

Чому обирають WEZOM?

Розробка індивідуальної платформи для освіти від WEZOM, це можливість реалізувати практично будь-яку ідею, адже продукт створюється під вирішення освітніх завдань вашого бізнесу.

Досвідчена команда

Ми створюємо IT-рішення для бізнесу вже 23 роки, у нас за плечима понад три з половиною тисячі успішних проектів у різних нішах: eCommerce, виробництво, логістика, освіта. Команда WEZOM запустила та розвиває власні електронні курси для бізнесу в IT.

Налагоджений процес створення ІТ-продуктів

Наша команда працює за agile-техніками та готова пройти з вами весь шлях розробки: від першої консультації до релізу та подальшої підтримки проекту.

Якісна комунікація

Ми готові відповідати на звернення клієнта в режимі 24/7, надаємо оперативний та змістовний зворотний зв'язок з будь-яких питань розробки.

Повна прозорість

Наші комерційні пропозиції складаються максимально зрозуміло – без “води”, складних термінів та двозначних формулювань. Ми регулярно презентуємо перед клієнтами результати кожного етапу проекту та надаємо будь-яку необхідну звітність.

Штат у 300+ фахівців

У WEZOM на фултаймі працюють сотні сертифікованих спеціалістів: досвідчених розробників, дизайнерів, аналітиків, менеджерів. Це виключає ситуації виникнення проблем на проекті через брак співробітників чи кадрового голоду.

Спрямованість на результат

Ми не любимо сліпо виконувати ТЗ, наш пріоритет – надати бізнесу максимально цінний продукт. Наші аналітики та менеджери готові ділитися своїм досвідом та пропозиціями, щоб реалізувати вашу ідею якомога ефективніше.
Обговоримо проєкт
Ольга
IT Sales Manager
Підбираю IT-рішення для зростання бізнесу клієнтів. Не допущу "злив бюджету", гарантую зрозумілість, прозорість та результат.
Працює з Метінвест, NIKO, SANAHUNT, Еліка, Premier Hotels and Resort, Servier
7+
років у компанії
100+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Євген
Business developer
Я пишаюся своїми проектами і дуже радий, що мої клієнти вдячні мені!
Працює з ROSHEN, ІНТЕРПАЙП, Delivery Group, APTIV, ELIT Ukraine
8+
років у компанії
160+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Вікторія
IT Sales Manager
Моє завдання полягає в тому, щоб зрозуміти поточну ситуацію, цілі та завдання бізнесу, запропонувати ефективний шлях вирішення та супроводити вас від першого контакту до успішного релізу проекту!
Працює з John Deere, STVOL, Anabel Arto, Є-Гроші, Kimito
4+
років у компанії
100+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Василь
IT Sales Manager
Допомагаю своїм клієнтам вирішувати складні бізнес-завдання за допомогою кастомних IT-рішень
Працює з Країна, Корпорацією нерухомості РІЕЛ, Cooper&Hunter, Укртелеком, Agrimatco
6+
років у компанії
150+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Ольга
IT Sales Manager
Підбираю IT-рішення для зростання бізнесу клієнтів. Не допущу "злив бюджету", гарантую зрозумілість, прозорість та результат.
Працює з Метінвест, NIKO, SANAHUNT, Еліка, Premier Hotels and Resort, Servier
7+
років у компанії
100+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Євген
Business developer
Я пишаюся своїми проектами і дуже радий, що мої клієнти вдячні мені!
Працює з ROSHEN, ІНТЕРПАЙП, Delivery Group, APTIV, ELIT Ukraine
8+
років у компанії
160+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!

Відгуки клієнтів

Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Які програми використовуються для дистанційного навчання?
Для дистанційного навчання використовують безліч різних платформ та програм, які відрізняються за функціоналом, відкритістю та формами монетизації. Ось лише деякі популярні рішення: Moodle, iSpring, ATutor, WebTutor та інші. Окремо варто виділити спеціалізовані навчальні платформи для дистанційного навчання – так звані LMS (Learning Management System). Такий софт дозволяє створювати спеціалізовані навчальні курси, забезпечувати процес навчання та відстежувати його прогрес. LMS використовують для навчання персоналу, клієнтів та партнерів компаній. Приклади таких рішень на ринку: Google Classroom, Moodle, Blackboard, TalentLMS та багато інших. Проте, послуга розробки пз для освіти є доволі розповсюдженою, бо багато організацій розробляють власні LMS під індивідуальні потреби, оскільки рішення, що існують на ринку, не можуть забезпечити їм всього необхідного функціоналу та гнучкості.

02.
Як створити свою платформу для навчання?
Для створення нової LMS будь-який бізнес чи організація можуть сформувати внутрішню IT-команду та розпочати роботу над нею з нуля. Проте розробка електронних навчальних програм потребує великого досвіду та технічної експертизи. Щоб прискорити розробку та забезпечити якість продукту, бізнес може звернутися за допомогою до досвідченої команди розробників. Така співпраця дозволить створити ефективну LMS-систему в стислий термін, уникнути більшості помилок та мінімізувати ризики для проекту.

03.
Що належить до програм професійного навчання?
До таких програм належить широкий спектр освітніх ресурсів та платформ для підвищення кваліфікації, професійних навичок та компетенцій фахівців у різних галузях. Перелічувати типи електронних навчальних програм можна дуже довго. Це онлайн-курси, вебінари, віртуальні класи та практикуми, інтерактивні електронні підручники, електронні тренінги для підприємств, платформи LMS та інше. та адаптивного навчання. Подібні ресурси можуть працювати у форматі веб- або мобільних додатків, надавати широкі інтерактивні можливості, містити в собі елементи гейміфікації та адаптивного навчання.

04.
Навіщо розробляти індивідуальні рішення для освіти?
Розробка ПЗ для освіти на замовлення дозволяє створити унікальні рішення, які точно відповідають специфічним потребам освітніх установ та їхніх користувачів, забезпечуючи максимальну ефективність навчального процесу. Індивідуальні освітні рішення можуть включати адаптивні системи навчання, персоналізовані плани навчання, інтеграцію з існуючими базами даних і системами управління навчальними процесами, а також розширені можливості для онлайн-навчання та оцінювання. Це не тільки покращує доступність і якість освіти, але й сприяє більш ефективному залученню студентів і підвищенню їхньої мотивації до навчання, використовуючи інноваційні технології та підходи.

05.
Які переваги індивідуальних рішень для освіти?
Індивідуальна розробка платформ для освіти пропонує значні переваги порівняно з готовими рішеннями, оскільки дозволяє точно відповідати специфічним потребам та цілям навчальної установи. Це забезпечує вищу гнучкість у налаштуванні функціоналу, інтеграції з іншими системами та розширенні можливостей платформи в майбутньому. Крім того, індивідуальні рішення сприяють підвищенню залученості та мотивації учнів завдяки використанню інноваційних підходів і технологій, призначених для конкретної аудиторії. Це також забезпечує кращу безпеку даних та приватності, оскільки система розробляється з урахуванням конкретних вимог до захисту інформації, що є критично важливим для освітніх організацій.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.