Progressive Web App

Гнучке та адаптивне мобільне рішення для всіх пристроїв
Progressive Web App
bg image

Progressive web apps: що це таке?

Прогресивні веб-застосунки, або PWA, - це застосунки, які розробляються на веб-технологіях, як звичайні сайти, але при цьому сприймаються як повноцінні нативні програми. Вони дуже надійні й працюють в будь-якому браузері на будь-якій платформі, не важливо iOS або Android, все, що має зробити користувач - це увійти до системи та користуватися застосунком. При цьому PWA встановлюється на робочий стіл девайсу й робота з ним не відрізняється від нативних програм.

01/
Знаходиться через пошукові системи
Оскільки йдеться про веб-додаток, посилання тут теж є. А значить, воно може бути знайдено пошуковою системою, і на нього може йти трафік. Все, що вам потрібно – перевірити, що посилання індексується у пошукових системах.
02/
Інтерфейс як у програми
Користувачам незручно працювати з сайтами з мобільних пристроїв, вони віддають перевагу програмам. Прогресивний веб додаток з вигляду та використання практично не відрізняється від нативного, а значить, користувачі легко розберуться з його інтуїтивним інтерфейсом.
03/
Швидко завантажується
PWA програми забезпечують високу швидкість завантаження, незважаючи на те, наскільки якісне та швидкісне інтернет-підключення. Можна зробити так, що програма буде працювати навіть без підключення до мережі. Іноді користувачам важливо мати доступ до необхідної інформації, навіть якщо немає інтернету.
04/
Стійкий до високих навантажень
На відміну від звичайного веб сайту, прогресивні веб-додатки спираються не тільки на роботу браузера, але і на кеш користувача, тому високі навантаження їм не страшні. Неважливо як багато людей одночасно вирішувати скористатися вашими послугами, PWA це впорається.
image

Коли використовуються PWA застосунки?

Сучасний світ дуже динамічний, і застосунки мають встигати, або навіть випереджати своїх користувачів та їх очікування. Продуктивність і клієнтський досвід стали ключовими показниками ефективності діджитал-інструментів, звідси й з'явилися Progressive Web Applications.

Як і будь-який інший тип програм, прогресивні веб-застосунки мають свої особливості, які обумовлюють випадки їх використання. Якщо ви досі не визначилися з тим, який тип застосунку вам потрібен, подумайте про наступні твердження:

застосунок потрібно розробити протягом короткого терміну;
бюджет на розробку не надто великий;
цільова аудиторія застосунку дуже широка;
для успіху застосунку важливо отримувати трафік із пошукових систем;
застосунок має працювати на різних пристроях та платформах;
періодично потрібно буде оновлювати застосунок або змінювати якісь його частини.

01/

Дослідження та підготовка технічних вимог

Визначити цільову аудиторію. Провести аналіз конкурентів. Визначити та сформулювати вимоги до майбутнього додатку. Чітке розуміння кінцевої мети.
Дослідження та підготовка технічних вимог

02/

Проєктування та дизайн

Створити прототип майбутньої програми. Розробити дизайн макет. Повна візуалізація готового результату.
Проєктування та дизайн

03/

Програмування

Розробити частину програми. Розробити серверну частину програми. Компілювати код. Програма функціонує та готова до запуску.
Програмування

04/

Тестування та запуск

Перевірити рівень якості програми. Виправити всі можливі помилки. Запустити програму. Продукт випущено на ринок і працює на вас.
Тестування та запуск

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Які завдання допомагає вирішити застосунок PWA

Якщо коротко - це ті самі завдання, які допомагають вирішити нативні застосунки та сайт. Але PWA справляється з цим набагато витонченіше.

  • Кафе та ресторани можуть використовувати PWA для створення електронного меню, обробки замовлень, координації кур'єрського доставляння та іншого. Крім того, це чудовий канал рекламної розсилки.
  • Готельний бізнес може використовувати PWA для своєчасного інформування користувачів про появу доступних номерів та “гарячих” пропозиціях. Застосунок може використовуватися та для попереднього бронювання.
  • У медицині PWA можуть стати ефективним інструментом цілодобової підтримки пацієнта. Такий інструмент швидко надаватиме інформацію щодо наявності в аптеках ліків або графік приймання фахівців. Push-сповіщення можна використовувати для нагадування необхідності приймати ліки.
  • Інтернет-магазини можуть створити за допомогою PWA каталог товарів, який буде доступний користувачеві навіть без доступу до мережі. Приймання замовлення та оновлення каталогу відбудуться, коли з'єднання буде відновлено. Крім того, через застосунок магазин може регулярно нагадувати про себе повідомленнями: повідомляти про акції, знижки та нові надходження.
  • Онлайн-ЗМІ можуть використовувати PWA як швидку альтернативу сайту, а також для просування цікавих користувачеві матеріалів та термінових новин.
  • Сфера обслуговування може нагадувати користувачеві про необхідність регулярних послуг (замінити мастило у машині, проводити прибирання в офісі, відвідувати салон краси, etc).
  • Освітні сервіси можуть нагадувати користувачеві про необхідність регулярних занять, повідомляти про нові курси та вигідні підписки.

Як інструмент PWA, що продає, відмінно показує себе в тих галузях, де користувач зазвичай лінується встановлювати нативну програму – тут особливо важливою є можливість замовити послугу або зробити покупку в один клік. Головне – не втомити клієнта спамом нав'язливих push-повідомлень. Розсилка має бути максимально корисною та своєчасною.

Відгуки клієнтів

Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чим PWA відрізняється від SPA?
PWA - прогресивні веб-застосунки - працюють швидше, завантажуються практично миттєво, можуть працювати з поганим інтернет підключенням або взагалі без нього. До того ж користувач може додати застосунок на робочий стіл й доступ до нього значно спроститься. SPA - односторінкові програми - потребують деякий час на завантаження, ви можете помітити це під час підвантаження контенту, обов'язково потребують інтернет-з'єднання й працюють лише з веб-браузера. Вони ідеальні для обробки великої кількості інформації, без особливого фокуса на зовнішній вигляд, як, наприклад Gmail.

02.
Різниця між PWA та нативним мобільним застосунком?
Обидва типи застосунків пропонують користувачеві практично однакову взаємодію та приємний досвід, але вони різні. Насамперед з технічного боку. Річ у тому, що нативні застосунки розробляються під кожну платформу окремо (наприклад, iOS або Android), встановлюються на гаджет, тому весь застосунок зберігається на пристрої користувача. Прогресивні веб-застосунки можуть використовуватися в браузері, на телефон або планшет встановлюється лише оболонка, яка забезпечує миттєвий доступ та завантаження застосунку. При цьому вони можуть бути встановлені й однаково добре функціонують будь-якому пристрої з будь-якою операційною системою.

03.
Скільки коштує розробка застосунків PWA?
Вартість розробки PWA залежить від кількох факторів. Чим складніше логіка та функціонал застосунку, тим дорожче коштуватиме його створення. Це саме стосується часу, адже замовляючи розробку ви платите за годину роботи спеціалістів. Чим складніше функціонал, тим більше його реалізовувати, а чим більше часу витрачається на розробку, тим дорожче вона коштує. Все залежить від конкретного проекту. Зв'яжіться з нами, і ми обрахуємо вартість розробки рішення для вас. Говорячи про час, варто згадати й вашу участь у розробці. Чим більше змін буде внесено під час роботи, тим більше й ціна відрізнятиметься від спочатку обумовленої.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.