click fraud detection
734
ПОРТФОЛІО
ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАШИХ РОБІТ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Портфоліо сайтів Wezom company

Портфоліо сайтів є одним з головних критеріїв, на який звертають увагу потенційні замовники під час вибору виконавця. За своєю суттю портфоліо веб-студії вважається візитною карткою компанії, і в більшості випадків саме портфоліо грає вирішальну роль в тому, чи вибере клієнт компанію або ж продовжить пошуки.

Якщо замовнику відразу сподобалося представлене портфоліо, створення сайтів зі своєю вартістю відходить на другий план. Особливо це розуміють представники великих компаній, які розуміють, що подібні вкладення в інтернет-проекти окупляться за короткий час, якщо створення сайтів буде виконано на вищому рівні. Портфоліо, яке позитивно оцінено потенційним клієнтом, в більшості випадків підштовхує людину зробити наступний крок - зв'язатися з менеджерами компанії і дізнатися вартість всіх необхідних робіт. Завдяки портфоліо замовник має досить повне уявлення про те, який функціонал і дизайн повинен мати його майбутній ресурс.

Як видно, портфоліо сайтів є дуже важливою складовою, яку повинна мати кожна поважаюча себе веб-студія. Портфоліо з успішно виконаними проектами має і наше агентство системних інтернет-рішень Wezom.

Портфоліо виконаних проектів - важлива складова успішної студії

Потрібна справді якісна і доступна розробка сайту? Портфоліо нашого агентства системних інтернет-рішень пропонує ознайомитися з переліком успішно виконаних нами проектів, які створювалися протягом усього періоду діяльності компанії. Всі створені нами проекти розподілені за категоріями, які відповідають тематиці створеного ресурсу. У цьому розділі ви можете знайти такі категорії сайтів, як інтернет-магазини, сайти-візитки, фінанси, туризм, авто / мото і так далі. У нашому портфоліо представлені виконані проекти, починаючи з 2004 року, так як більшості раніше створених сайтів вже не існує. Завдяки тому, що всі проекти розподілені за категоріями і років створення, у вас є можливість фільтрувати сайти по одному з цих критеріїв. У деяких випадках скріншоти проектів можуть відображати не такий зовнішній вигляд ресурсу, який передбачала первісна розробка сайтів (портфоліо). Причина - досить часто клієнти самостійно вносять деякі зміни в функціонал і зовнішній вигляд своїх сайтів.

Якщо ви бажаєте, перш ніж замовляти розробки сайту відібрати деякі проекти в якості прикладів для вашого майбутнього ресурсу, то у вас є можливість додати їх в свої вибрані роботи. Потім ви більш детально ознайомитесь з їх дизайном, функціональністю і визначитеся з тим, яка саме розробка сайту (портфоліо) вам необхідна. для цього скористайтеся кнопкою «Мені подобається ця робота» на сторінці проекту.

Для кожного замовника ми намагаємося створити оптимальний варіант сайту, який буде максимально ефективним. Команда професіоналів розробляє по-справжньому красиві веб-сайти, які дають можливість пишатися своїм портфоліо. Наша веб-студія має дуже значну перевагу. Воно полягає в умінні втілювати в життя нестандартні рішення для реалізації вашого проекту. У стінах нашої веб-студії створюються кращі сайти, і це не просто слова! Ознайомившись з портфоліо сайтів, ви не зможете залишитися байдужими до таких неповторним веб-рішень.

В нашому портфоліо

... показані сайти, створені протягом усієї історії діяльності агентства. Якщо поруч з роботою немає посилання на сайт, значить, він вже не існує. З цієї ж причини портфоліо сайтів починається з 2004 року. Сайти можуть змінювати свій дизайн і функціонал, тому деякі скріншоти відрізняються від реального зовнішнього вигляду самого сайту. Ви можете фільтрувати портфоліо сайтів по роках або по категорії.

Перегляньте наші роботи і виберіть варіанти, ідеї і приклади, які вам би хотілося реалізувати в своєму проекті.