Розробка VR проектів

ЩО ТАКЕ ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ (VR)?

VR – відносно новий засіб масової інформації, який пропонує захоплюючі можливості для новаторської оповіді історій. Це також зовсім інший спосіб створення контенту, порівняно з традиційним ТБ, фільмом або навіть панорамним відео.

VR відрізняється від 360-градусного відео, яке знімається з використанням спеціальних камер, робочого процесу та техніки, але все ж таки має чимало спільного з традиційним відео. Створення віртуальної реальності набагато більше схоже на створення комп'ютерної гри, і в ній можуть брати участь програмісти, експерти з просторового звуку, керівники технічних проектів та багато інших.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

КОМУ МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ СТВОРЕННЯ VR?

Багатьом важко уявити віртуальну реальність у будь-якій сфері крім ігор. Але вони помиляються. На сьогодні віртуальна реальність вже набула застосування у деяких сферах, і продовжує підкорювати інші. Ця тенденція покликана полегшити життя та покращити якість будь-яких послуг. Розкажемо лише кілька прикладів, де вигода від створення віртуальної реальності є максимально очевидною:

  • Медіа та розваги: ​​можливість проводити музичні концерти з ефектом присутності, залучати аудиторію до відвідування музеїв, спортивних заходів та парків розваг за допомогою потужних засобів розробки програм віртуальної реальності.
  • Медицина: в медицині практика на віртуальній реальності є привабливою альтернативою живим тренуванням із дорогим обладнанням, небезпечними ситуаціями чи чутливими технологіями. Хірурги можуть тренуватися з віртуальними інструментами та пацієнтами, передавати свої віртуальні навички в операційну.
  • Виробництво: віртуальна реальність при використанні в промисловості може допомогти у вирішенні широкого кола проблем: підвищити продуктивність, знизити витрати на навчання та підвищити доступність нових продуктів на ринку.
  • Освіта: візуалізація наукових та інженерних даних вже протягом багатьох років отримує вигоду з віртуальної реальності, хоча нещодавні інновації в технології відображення викликали інтерес до всього, від молекулярної візуалізації до архітектури та моделей погоди.
  • Нерухомість: довгі переговори та ускладнені графіком візити на об'єкти нерухомості вже в минулому, віртуальна реальність дає можливість відвідати об'єкт онлайн, при цьому здобувши досвід реального перебування там. Понад те, візити можна зробити інтерактивними, щоб користувачі отримали повноцінний досвід взаємодії.

Якщо ви задумуєтеся про розробку додатків віртуальної реальності, значить у вас вже є уявлення, як цю технологію застосувати у вашій сфері. Якщо ви не впевнені у своїй ідеї або є якісь питання – не соромтеся, зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію.

Процес
Етапи роботи
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
РОЗРОБКА КОНЦЕПЦІЇ
Насамперед потрібно детально продумати, для чого вам потрібно створення віртуальної реальності, які завдання ви хочете так вирішити та яких результатів досягти.
Вибудовуємо чіткий план впровадження віртуальної реальності у бізнес.
ПЕРЕДПРОЕКТНА ПІДГОТОВКА
Дослідження ринку, цільової аудиторії, особливостей вашого бізнесу – запорука успішного проекту.
Вся інформація зібрана, поетапний план розробки програми віртуальної реальності готовий.
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ
Створити програмну та візуальну частину продукту, перевірити його на якість, усунути усі дефекти та вдосконалити.
Віртуальна реальність для вашого бізнесу стає реальною.
ЗАПУСК ТА ПІДТРИМКА
Вихід на ринок, за необхідності - допомога співробітникам у освоєнні нового програмного продукту та підтримка якості.
Ваш проект запущений та приносить перші плоди.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
faq
FAQ

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Запустіть VR проект із командою WEZOM

Наша команда займається розробкою програмних продуктів вже понад 20 років, за цей час ми втілили багато проектів та здобули безцінний досвід. Але ми не зупиняємось на досягнутому, наша команда йде в ногу з часом і ми освоюємо все нові та нові технології, щоб допомогти вашому бізнесу рости та розвиватися. І ми із задоволенням створимо віртуальну реальність для вас.

Щоб розпочати взаємодію з нашою командою, достатньо залишити заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами, розкаже всі деталі, попросить відповісти на певні питання, щоб дізнатися подробиці про ваш бізнес та необхідне рішення, а потім запропонує варіанти та зорієнтує за ціною та термінами.

Нас цінують за прозору фінансову політику, гнучкий підхід до розробки та клієнтоорієнтованість. Приймаючи нашу пропозицію, ви не просто купуєте розробку віртуальної реальності, ви знайдете партнера, якому важливий ваш успіх.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором