Розробка VR проектів

Віртуальна реальність покращує досвід користувачів та підвищує цінність ваших продуктів
Розробка VR проектів
bg image

Що таке віртуальна реальність?

VR – відносно новий засіб масової інформації, який пропонує захопливі можливості для новаторського оповідання історій. Це також зовсім інший спосіб створення контенту в порівнянні з традиційним ТБ, фільмом або навіть панорамним відео.

VR відрізняється від 360-градусного відео, яке знімається з використанням спеціальних камер, робочого процесу та техніки, але все ж таки має багато спільного з традиційним відео. Створення віртуальної реальності набагато більше схоже на створення комп'ютерної гри, і в ній можуть брати участь програмісти, експерти з просторового звуку, керівники технічних проектів та багато інших.

01/
Допоможе покупцям краще зрозуміти ваш продукт.
Коли ми купуємо якийсь елемент одягу, ми завжди перш за все хочемо його приміряти, а потім вже купувати. Віртуальна реальність дає таку можливість із будь-яким продуктом. Покупцям набагато зрозуміліше і приємніше буде познайомитися з цим продуктом у віртуальній реальності, ніж за картинками та описом.
02/
Залучає користувачів.
Оскільки віртуальна реальність – це досить цікавий і, поки що, незвичайний досвід для користувачів, вони із задоволенням будуть проводити більше часу з продуктом, який дає таку можливість. До того ж, далі до всіх маркетингових каналів підключиться ще й сарафанне радіо, яке принесе багато нових клієнтів, а бізнес отримає з цього додаткову користь.
03/
Продемонструє у деталях майбутній проект.
Трапляються випадки, коли проект потрібно продати до його завершення. Або навіть до початку його втілення у життя. Але, коли йдеться про якісь глобальні і дорогі інвестиції, мало хто повірить на слово. Розробка віртуальної реальності допоможе точно відтворити майбутній продукт у віртуальному світі та зробити демонстрацію потенційним покупцям чи інвесторам максимально наочною та переконливою.
04/
Передає інформацію в ігровій формі.
Усім відомий факт: чим цікавіший нам процес отримання інформації, тим краще ми її запам'ятовуємо. Віртуальна реальність допомагає використати цю тенденцію у своїх цілях. Це буде корисно і для навчальних закладів, і для практикантських програм, і підготовки нових співробітників.
image

Кому може бути корисним створення VR?

Багатьом важко уявити віртуальну реальність у будь-якій галузі окрім ігор. Але вони помиляються. На сьогодні віртуальна реальність вже набула застосування в деяких сферах й продовжує підкорювати інші. Ця тенденція покликана полегшити життя та покращити якість будь-яких послуг. 

Якщо ви замислюєтеся про розробку програм віртуальної реальності, отже у вас вже є уявлення, як цю технологію застосувати у вашій сфері. Якщо ви не впевнені у своїй ідеї або є якісь питання - не соромтеся, зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію.

Розкажемо лише декілька прикладів, де вигода від створення віртуальної реальності є максимально очевидною:

Медіа та розваги: ​​можливість проводити музичні концерти з ефектом присутності, залучати аудиторію до відвідування музеїв, спортивних заходів та парків розваг за допомогою потужних засобів розробки програм віртуальної реальності.
Виробництво: віртуальна реальність при використанні в промисловості може допомогти у вирішенні широкого кола проблем: підвищити продуктивність, знизити витрати на навчання та підвищити доступність нових продуктів на ринку. 
Освіта: візуалізація наукових та інженерних даних вже протягом багатьох років отримує вигоду з віртуальної реальності, хоча нещодавні інновації в технології зображення викликали інтерес до всього, від молекулярної візуалізації до архітектури та моделей погоди.
Нерухомість: довгі переговори та ускладнені графіком візити на об'єкти нерухомості вже в минулому, віртуальна реальність дає можливість відвідати об'єкт онлайн, при цьому отримавши досвід реального перебування там. На додаток, візити можна зробити інтерактивними, щоб користувачі набули повноцінного досвіду взаємодії.

Етапи роботи


01/

Розробка концепції

Насамперед потрібно детально продумати, для чого вам потрібно створення віртуальної реальності, які завдання ви хочете так вирішити та яких результатів досягти. Вибудовуємо чіткий план впровадження віртуальної реальності у бізнес.
Розробка концепції

02/

Передпроектна підготовка

Дослідження ринку, цільової аудиторії, особливостей вашого бізнесу – запорука успішного проекту. Вся інформація зібрана, поетапний план розробки програми віртуальної реальності готовий.
Передпроектна підготовка

03/

Реалізація проекту

Створити програмну та візуальну частину продукту, перевірити його на якість, усунути усі дефекти та вдосконалити їх. Віртуальна реальність для вашого бізнесу стає реальною.
Реалізація проекту

04/

Запуск та підтримка

Вихід на ринок, при необхідності - допомога співробітникам у освоєнні нового програмного продукту та підтримка якості. Ваш проєкт запущений та приносить перші плоди.
Запуск та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Запустіть VR проект із командою WEZOM

Наша команда займається розробкою програмних продуктів вже понад 20 років, за цей час ми втілили багато проектів та набули неоціненного досвіду. Але ми не зупиняємось на досягнутому, наша команда йде в ногу з часом й ми опановуємо дедалі нові та нові технології, щоб допомогти вашому бізнесу зростати та розвиватися. І ми із задоволенням створимо віртуальну реальність для вас.

Щоб розпочати взаємодію з нашою командою, достатньо залишити заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами, розкаже всі деталі, попросить відповісти на певні питання, щоб дізнатися подробиці про ваш бізнес і необхідне рішення, а потім запропонує варіанти та зорієнтує за ціною та строками.

Нас цінують за прозору фінансову політику, гнучкий підхід до розробки та клієнтоорієнтованість. Приймаючи нашу пропозицію, ви не просто купуєте розробку віртуальної реальності, ви знайдете партнера, якому важливий ваш успіх.

Відгуки клієнтів

Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке vr-застосунок?
Програми віртуальної реальності – це певне програмне забезпечення, яке допомагає отримати віртуальний досвід за допомогою реальних гаджетів. Такі програми розробляються за допомогою новітніх технологій, щоб покращити досвід користувачів, знизити ризики, підвищити якість обслуговування, краще засвоювати інформацію або просто для розваг.

02.
Де використовується розробка vr-застосунків?
Використання віртуальної реальності вже помічено в багатьох сферах: це й медицина для кращої та безпечнішої практики лікарів, й архітектура з ландшафтним дизайном для попередньої візуалізації проектів, й маркетинг для покращення досвіду користувачів, й інженерія з візуалізацією процесів, й мистецтво для реалістичнішого досвіду, й, звичайно, розваги, адже до хорошого швидко звикаєш, й людям хочеться дедалі нових та нових відчуттів.

03.
Як формується вартість розробки віртуальної дійсності?
Звичайно, ціна розробки такого проекту залежатиме від його складності насамперед. Які саме функції потрібні, наскільки широка візуалізація, наскільки деталізований досвід потрібно створити, чи передбачено інтерактивну взаємодію всередині віртуального світу – все це впливає на кінцеву вартість. До того ж важливо які цілі ви ставите перед проектом, і варто враховувати, яку нішу займає ваш бізнес, адже це все також може обумовлювати майбутній застосунок. Для детальної консультації щодо вартості розробки саме вашого проекту – залиште заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами та відповість на всі запитання.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.