click fraud detection

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Створення сайтів будь-якої складності
СТВОРЕННЯ САЙТІВ
solution
СТВОРЮЄМО САЙТИ
ВЕБ-РІШЕННЯ ПІД 
ЗАДАЧІ ВАШОГО 
БІЗНЕСУ
Ми маємо великий досвід в розробці веб-сайтів, e-commernce комплексів та інтернет-магазинів. Кожний проект в нашій компанії – це комплекс послуг, який охоплює аналітику, проектування, дизайн, розробку й виведення продукту на ринок.
Не знаете
ЯКИЙ САЙТ ПІДІЙДЕ САМЕ 
ВАМ?
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
ЩО МИ РОБИЛИ Й ДЛЯ КОГО
ОСТАННІ ПРОЕКТИ
Наш 20-річний досвід роботи й широка експертиза в різних бізнес-сферах дозволяють створювати IT-інструменти, які трансформують і прискорюють ваш бізнес.
ОСНОВНІ

ЕТАПИ РОЗРОБКИ
САЙТУ ПІД КЛЮЧ

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ
ЗАМОВЛЯЮЧИ РОЗРОБКУ 
ВЕБ-РЕСУРСУ У WEZOM
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Створення сайту – це складний процес, який виходить далеко за рамки звичайного програмування. Аби результат був якісним, потрібна окрема команда, в яку входять: аналітик, маркетолог, дизайнер, спеціалісти з front-end та back-end, копірайтер, а також SEO-спеціаліст, 3D-конструктор і багато інших, в залежності від особливостей ресурсу.

Чому ж в розробці сайту все так складно? Вся справа в тому, що сучасні сайти створюються під конкретні бізнес-цілі замовника. Вони повинні не просто функціювати, а приносити результат: продавати, рекламувати, викликати інтерес, збирати контактні дані.

Через безперервне зростання конкуренції користувачі завжди бачать мінімум декілька десятків аналогічних пропозицій, як тільки вводять якийсь запит до пошукової системи. Аби вибрали саме ваш сайт, необхідно зробити його дійсно якісним і корисним з точки зору потенційного клієнта.

Що треба розуміти перед створенням сайту в Києві

Слід завчасно визначити, який саме сайт вам потрібно розробити. У digital-середовищі можна виокремити три основних класи програмних продуктів:

 1. Готові рішення – з розробкою не мають нічого спільного, це звичайна оренда сайту та його доналаштування.
 2. Шаблонні рішення – швидке й дешеве конструювання сайтів з використанням готових рішень. Розробкою може називатися лише умовно, оскільки спеціаліст по суті просто допрацьовує вже готові елементи.
 3. Індивідуальні рішення – сайти, які створюються з нуля під завдання замовника. Вони є інструментом для бізнесу, який збільшує його прибуток. Характерні риси таких ресурсів: унікальний дизайн, індивідуально підібраний функціонал і практично повна відсутність багів і помилок в роботі

Аби створити сайт в Києві, який буде дійсно корисним, спеціалісти в першу чергу вивчають нішу, для якої його розробляють. Це важливий аспект роботи, оскільки дозволяє не працювати наосліп, а визначити завчасно, яким саме має бути ресурс, аби він сподобався клієнтам і вирізнявся на фоні конкурентів.

Які веб-сайти ми розробляємо?

Складність виготовлення сайтів залежить від типу ресурсу. Наприклад, односторінники не потребують складних програмних рішень, але основний акцент зміщується на етапи дизайну й контенту, а от для e-commernce вирішальну роль відіграє функціонал та інтеграція з різноманітними сервісами. Аби краще розуміти особливості, розглянемо основні типи веб-проектів.

 1. Інтернет-магазин. Складний багатосторінковий сайт, характерною рисою якого є те, що він інтегрований із системами оплати. Із його допомогою можна здійснювати повноцінну онлайн-торгівлю.
 2. Корпоративний сайт. Офіційний сайт компанії, який виконує одразу декілька важливих функцій: залучення клієнтів, розширення охоплення бренду, формування іміджу. Особлива увага тут приділяється дизайну
 3. Індивідуальний проект. Сайт, який виконує ряд завдань одразу декількох типів веб-ресурсу. Він може продавати, інформувати, формувати імідж, презентувати продукт чи бренд, збирати заявки й виступати засобом спілкування між користувачами одночасно, причому це ще далеко не все. Такі проекти не обмежені стандартним набором функцій, а тому для їхнього створення потрібні найдосвідченіші й найталановитіші розробники

Створення інтернет-ресурсу кожного з окреслених видів потребує особливих навичок у розробці. Важливо, аби спеціаліст розумів мету, з якою він створює ресурс.

Що таке розробка сайтів під ключ?

Виготовлення сайту під ключ – це різновид розробки, де весь комплекс робіт виконує одна компанія – від проектування до первинної оптимізації й масштабування. Такий варіант співробітництва можливий лише в тому випадку, якщо виконавець володає всіма ресурсами, необхідними замовникові сайту.

При створенні сайтів під ключ всю роботу виконує одна й та ж сама компанія. Від замовника ж потребується лише своєчасний вихід на зв’язок і затвердження робіт. Це в рази швидше й зручніше, ніж контролювати одночасно декількох розрізнених спеціалістів.

Від чого залежать вартість і строки розробки сайту?

Розробка веб-сайтів оцінюється за допомгою часу, який знадобився спеціалістам для роботи з ним. У кожного розробника власні розцінки на одну годину роботи. Чим складніша робота, ти вища ціна.

Аби розрахувати попередню вартість створення сайту під ключ, необхідно сформувати список задач і надіслати його розробникам на оцінку. Однак попередні розрахунки ви можете провести ще до початку робіт. В цьому вам може допомогти проект-менеджер під час безкоштовної консультації.

Чому варто довірити виготовлення сайту компанії Wezom?

Ми з 2000-го року займаємося створенням сайтів в Україні та за її межами. Серед наших клієнтів є як великі організації, так і невеликі локальні підприємства, які розпочали свою роботу саме зі створення сайту. Кожний наш сайт – це командна праця розробників, де кожний намагається найкращим чином виконати свою частину роботи.

Розробка інтернет-проектів потребує не лише вмінь, але й бажання спеціалістів зробити сайт дійсно результативним. Ми завжди намагаємося створити ресурс, яким зможемо пишатися:

 • привабливий;
 • функційний;
 • сучасний.

Наші проекти цінують не лише замовники та їх клієнти. Ресурси, розроблені у Wezom, щороку отримують престижні нагороди в українських та міжнародних рейтингах сайтів.

Як замовити створення веб-сайтів у Wezom?

Якщо вас цікавлять послуги з розробки сайту в Києві, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами у будь-який зручний для вас спосіб:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • залишивши заявку для зворотного зв’язку.

У нас ви зможете замовити ресурс будь-якої складності, в Україні та будь-якому іншому куточку світу. За час роботи ми навчилися ефективно працювати за будь-якого формату комунікації з клієнтом.