Розробка програмного забезпечення

Індивідуальне вирішення всіх ваших завдань

Розробка ПЗ для бізнесу

Розробка програмного забезпечення допомагає автоматизувати багато процесів вашого бізнесу. В результаті ви отримуєте інструмент, який ідеально підходить під завдання саме вашого бізнесу, вирішує ваші проблеми, оптимізує процеси, спрощує управління компанією, покращує клієнтський досвід та виводить компанію на новий рівень. Розробка програмного забезпечення на замовлення розширює межі для вашого бізнесу. 

01/
Корпоративні IT-рішення
Продукти, які оптимізують та автоматизують роботу середнього та великого бізнесу. Управління компанією, документообіг, робота зі співробітниками – все можливо диджиталізувати та зібрати на одному ресурсі, підвищуючи ефективність роботи вашої команди.
02/
Програми для електронної комерції
Інтернет-магазини, торгові майданчики та платформи – все, що допомагає продавати та купувати в інтернеті. Такі рішення роблять процес торгівлі швидким, зручним та приємним. А єдина база даних та автоматизація процесів допоможе вам легко обробляти ще більше замовлень і виходити на нові ринки.
03/
Системи та сервіси (CRM, ERP, WMS, TMS)
Багато процесів у веденні бізнесу можна довірити машинам. Так ви зменшите людський фактор у монотонній роботі, та звільніть інтелект співробітників для більш творчих завдань. Сюди відносяться системи управління взаємовідносинами з клієнтами – CRM, системи планування ресурсів підприємства – ERP, системи управління складом та транспортом – WMS та TMS.
04/
Програми та рішення для мобільних платформ
Смартфони значно полегшують життя своїм власникам, але диктують певні правила в діджитал-світі. Розробка програмних додатків може бути для двох цілей: полегшити та оцифрувати роботу співробітників або спростити та зробити безперервним клієнтський досвід.

У якому разі потрібне індивідуальне ПЗ?

Зараз є багато готових шаблонних рішень, які дозволяють за відносно невеликі гроші та у стислі терміни отримати інструмент. То навіщо тоді індивідуальні рішення?  Все дуже просто. Шаблонні рішення мають великі обмеження за функціональними можливостями, а купувати пакет сервісів як послуги може бути невигідно, тому що вам просто не підходить жодний із пакетів.

Розглянемо випадки, коли доречно вдатися до розробки програмного забезпечення на замовлення: 

У вашого бізнесу досить складна та унікальна логіка: у світі просто не існує готового рішення, яке зробить те, що вам потрібно, і так, як вам потрібно. Розробка програмних продуктів уможливить вирішення саме ваших завдань.
У вас специфічна ніша або продукт: за таких умов знайти готове рішення теж буває складно, а індивідуальна розробка допоможе врахувати всі вимоги та завдання. 
Вам важко підібрати для свого бізнесу сервіс як послугу: часто так буває, що в деяких пакетах вам не вистачає функцій, а в інших їх забагато, і доводиться переплачувати. 
Ваш бізнес зростає та розвивається, або прагне цього: індивідуальний продукт допоможе вам передбачити та закласти можливості для подальшого зростання й масштабування, щоб вам не довелося на кожному етапі створювати чи купувати все нові та нові продукти. 
Вам потрібно багато різних інтеграцій: часто одного ресурсу мало, і бізнес користується набором різних інструментів, які допомагають максимально автоматизуватися. Для зручності та прискорення процесів ці інструменти інтегруються між собою.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ ПО:


01/

Бізнес-аналіз

вивчення конкурентів;
дослідження цільової аудиторії;
визначення завдань та цілей продукту. Чіткий план розробки вашого продукту.
Бізнес-аналіз

02/

Створення дизайну та архітектури

Проектування програмного продукту;
Створення макетів дизайну. Детальна візуалізація структури та зовнішнього вигляду майбутнього продукту.
Створення дизайну та архітектури

03/

Розробка програмного продукту

Front-end розробка;
Back-end розробка;
компілювання коду. Функціональний інструмент для вирішення ваших завдань.
Розробка програмного продукту

04/

Тестування

Перевірка якості програмного продукту;
виправлення будь-яких помилок або можливих збоїв. Покращена якість програмного забезпечення для вашого бізнесу.
Тестування

05/

Впровадження та підтримка

Запуск програмного продукту;
допомога з виходом на ринок;
навчання ваших співробітників;
пост релізна технічна підтримка. Ваш інструмент запущений, працює та приносить вам прибуток.
Впровадження та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Чому ми є найнадійнішою компанією з розробки програмного забезпечення?

  • Якісний продукт

У WEZOM ми спочатку створюємо MVP, щоб перевірити ефективність вашого продукту. Грунтуючись на початкових відгуках, ми продовжуємо вносити зміни до продукту, доки він не буде точно відповідати тому, що ви хотіли.

  • Швидкий розвиток

Наша команда, яка має багатий досвід і багатий досвід, оптимізує всі процеси та застосовує найкращі agile-практики, що призводить до скорочення часу розробки рекомендованих програмних додатків приблизно на 50%.

  • Стек нових технологій

Ми охоплюємо весь спектр технологій та мов програмування, які можуть вам знадобитися для вашого проекту, від системної архітектури до розробки зовнішнього та внутрішнього інтерфейсу та обслуговування після постачання.

  • Повна прозорість

Ми вважаємо, що взаємна довіра та прозорість є ключем до ефективних ділових відносин. Ми завжди тримаємо наших клієнтів у курсі стану їх проектів та даємо чітке уявлення про кожне технологічне рішення.

Відгуки клієнтів

Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке розробка програмного забезпечення на замовлення?
Це процес створення оригінального та унікального програмного продукту, який відповідає потребам конкретного бізнесу.

02.
Скільки коштує створення спеціального програмного забезпечення?

Вартість розробки ПЗ залежить від багатьох факторів. Її неможливо назвати одразу й точно, тому що кожен проект індивідуальний, відповідно й ціна на нього буде не такою, як на будь-якій іншій. Але розгляньмо, що впливає на ціну розробки, щоб ви одразу знали, чого очікувати. 

  • Тип рішення: очевидно, що розробка сайту-візитки, інтернет-магазину та системи управління доставлянням, наприклад, істотно відрізнятимуться. 
  • Функціонал: чим більше функцій буде у вашого продукту, чим складніше ці функції, тим дорожчою буде вартість розробки. 
  • Час: все просто, оплата на ринку праці за розробку відбувається погодинно, а значить чим більше годин триває розробка вашого продукту, тим дорожче він вам коштуватиме. Тут важливо враховувати, що час значною мірою залежить від складності функціонала, але це не обмежується. Оскільки ми практикуємо гнучкий підхід до розробки, під час робіт можуть вноситися правки та зміни з вашого боку, а їхнє впровадження також потребує часу. 
  • Інтеграція: від кількості інструментів, які потрібно зв'язати в єдиний механізм, також залежить вартість розробки. 

03.
Скільки часу займає створення індивідуального програмного продукту?
Компанія з розробки програмного забезпечення на замовлення витрачає приблизно 4-9 місяців від дослідження ідеї до завершення тестування та остаточного випуску. Для створення високоякісного та надійного програмного проекту необхідна ретельна розробка.

04.
Чому варто замовити розробку ПЗ у WEZOM?

Замовляючи розробку у нас, ви отримуєте не лише індивідуальний продукт, який закриє всі потреби вашого бізнесу та клієнтів, виведе вас на новий рівень та допоможе зростати та розвиватися. Ви отримуєте ще й досвід ведення плавного та цікавого процесу розробки. 

На кожному кроці вас супроводжуватиме наш менеджер, якому завжди можна поставити запитання, якщо вас щось цікавить чи щось не зрозуміло. Він розповість вам про кожен етап, і забезпечить вам повний контроль над процесом: ви будете в курсі всього й протягом всьому шляху, від першого начерку до готового робочого продукту. 

Якщо ви готові замовити розробку програмного забезпечення, або хочете щось уточнити, залиште заявку, і наш менеджер вам передзвонить, або зв'яжіться у будь-який інший зручний для вас спосіб отримання безплатної консультації щодо створення програмного забезпечення в WEZOM.


Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.