Розробка програмного забезпечення

ІНДИВІДУАЛЬНЕ РІШЕННЯ ВСІХ ВАШИХ ЗАВДАНЬ

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Розробка програмного забезпечення допомагає автоматизувати безліч процесів вашого бізнесу. В результаті ви отримуєте інструмент, який ідеально підходить під завдання саме вашого бізнесу, вирішує ваші проблеми, оптимізує процеси, спрощує управління компанією, покращує клієнтський досвід і виводить компанію на новий рівень. Розробка ПЗ на замовлення розширює межі для вашого бізнесу.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

В ЯКОМУ ВИПАДКУ НЕОБХІДНО ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПЗ?

Зараз є багато готових шаблонних рішень, які дозволяють за відносно невеликі гроші і в стислі терміни отримати інструмент. Так навіщо тоді потрібні індивідуальні рішення?

Все дуже просто. У шаблонних рішень великі обмеження по функціональним можливостям, а купувати пакет сервісів як послуги може бути невигідно, тому що вам просто не підходить жодний пакет. Давайте розглянемо випадки, коли доречно вдатися до розробки ПЗ на замовлення:

  • У вашого бізнесу досить складна і унікальна логіка : в світі просто не існує готового рішення, яке зробить те, що вам потрібно, і так, як вам потрібно. Розробка програмних продуктів зробить можливим вирішення саме ваших завдань.
  • У вас специфічна ніша або продукт : в таких умовах знайти готове рішення теж буває складно, а індивідуальна розробка допоможе врахувати всі вимоги і завдання.
  • Вам важко підібрати для свого бізнесу сервіс як послугу : часто так буває, що в деяких пакетах вам недостатньо функцій, а в інших - їх занадто багато, і доведеться переплачувати. Цю проблему легко вирішує розробка вашого індивідуального програмного забезпечення. Не хвилюйтеся, практика показує, що окупаються персоналізовані рішення таких проблем досить швидко.
  • Ваш бізнес зростає і розвивається: або прагне до цього . Індивідуальний продукт допоможе вам передбачити і закласти можливості для подальшого зростання і масштабування, щоб вам не довелося на кожному етапі створювати або купувати все нові і нові продукти.
  • Вам потрібно багато різних інтеграцій : найчастіше одного ресурсу мало, і бізнес користується набором різних інструментів, які допомагають максимально автоматизувати. Для зручності і прискорення процесів, ці інструменти інтегруються між собою.
Процес
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ ПЗ:
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
БІЗНЕС-АНАЛІЗ
Вивчення конкурентів; дослідження цільової аудиторії; визначення завдань і цілей продукту.
Чіткий план розробки вашого продукту.
СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ ТА АРХІТЕКТУРИ
Проектування програмного продукту; створення макетів дизайну.
Детальна візуалізація структури і зовнішнього вигляду майбутнього продукту.
РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ
Front-end розробка; Back-end розробка; компіляція коду.
Функціональний інструмент для вирішення ваших завдань.
ТЕСТУВАННЯ
Перевірка якості програмного продукту; виправлення будь-яких помилок або можливих збоїв.
Покращена якість програмного забезпечення для вашого бізнесу.
ВПРОВАДЖЕННЯ І ПІДТРИМКА
Запуск програмного продукту; допомога з виходом на ринок; навчання ваших співробітників; пост релізна технічна підтримка.
Ваш інструмент запущений, працює і приносить вам прибуток.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Вартість розробки програмного забезпечення

Вартість розробки ПО залежить від безлічі факторів. Її неможливо назвати відразу і точно, тому що кожен проект індивідуальний, відповідно і ціна на нього буде не така, як на будь-який інший. Але давайте розглянемо, що впливає на ціну розробки, щоб ви одразу знали, чого очікувати.

  1. Тип рішення: очевидно, що розробка сайту-візитки, інтернет магазину і системи управління доставкою, наприклад, будуть істотно відрізнятися.
  2. Функціонал: чим більше функцій буде у вашого продукту, чим складніші ці функції, тим дорожче буде вартість розробки.
  3. Час: все просто, оплата на ринку праці за розробку відбувається погодинно, а значить чим більше годин займає розробка вашого продукту, тим дорожче він вам обійдеться. Тут важливо враховувати, що час в значній мірі залежить від складності функціоналу, але не обмежується цим. Оскільки ми практикуємо гнучкий підхід до розробки, в ході робіт можуть вноситися правки і зміни з вашого боку, а їх впровадження теж займає час.
  4. Рівень фахівців: ще один фактор, який частково залежить від складності функціоналу, адже деякі завдання будуть не під силу початківцям розробникам. Крім складності робіт, рейт пов'язаний ще і з часом. Більш просунуті розробники справляються з завданнями швидше і якісніше, так і розробка і тестування займає менше часу. Так, у вас є вибір: менше вартість, але більше годин, або вища вартість, але швидше.
  5. Інтеграції: від кількості інструментів, які потрібно зв'язати в єдиний механізм, теж залежить вартість розробки.

Так, виглядає складно і заплутано. Насправді все значно простіше - зателефонуйте нам або залиште заявку, і наш менеджер розповість вам докладно, скільки буде коштувати розробка саме вашого проекту.

Замовити розробку ПО в WEZOM?

Якщо ви дійшли до цього розділу, значить вже дійшли до того, що вам потрібна індивідуальна розробка програмного забезпечення. Дозвольте запропонувати вам свої послуги.

 

Компанія WEZOM надає послуги з розробки програмного забезпечення вже більше 20 років, наш досвід і експертність, набуті за ці роки, дозволяють нам створювати якісні рішення будь-яких завдань для наших клієнтів. Нас цінують за професіоналізм, високу якість, постійну підтримку зв'язку, уважне ставлення до деталей та індивідуальний підхід.

Замовляючи розробку у нас, ви отримуєте не лише індивідуальний продукт, який закриє всі потреби вашого бізнесу і клієнтів, виведе вас на новий рівень і допоможе рости і розвиватися. Ви отримуєте ще і досвід ведення плавного та цікавого процесу розробки.

На кожному кроці вас буде супроводжувати наш менеджер, якому завжди можна задати питання, якщо вас щось цікавить або щось не зрозуміло. Він розповість вам про кожен етап, і забезпечить вам повний контроль над процесом: ви будете в курсі всього і на всьому шляху, від першого обрису до готового робочого продукту.

Якщо ви готові замовити розробку програмного забезпечення, або хочете щось уточнити, залиште замовлення, і наш менеджер вам передзвонить, або зв'яжіться будь-яким іншим зручним для вас способом для отримання безкоштовної консультації про створення програмного забезпечення в WEZOM.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором