Single Page Application

Легке та універсальне рішення для нескладних проектів
Single Page Application
bg image

Як працюють односторінкові програми (SPA)

Single page application або односторінковий веб-застосунок - це такий тип застосунків, який відкривається в браузері й при цьому не потребує постійного перезавантаження сторінки. Це можливо, оскільки таким застосункам не потрібно постійно надсилати запити на сервер, а контент на сторінці завантажується динамічно. Таким чином, користувач набуває досвіду дуже подібного на досвід взаємодії зі звичайним десктопним або нативним застосунком.

01/
Крос-платформність
Оскільки SPA програми відкриваються в браузері, воно однаково добре функціонує на будь-яких платформах та операційних системах як iOS, так і Android. А значить вам не потрібно розробляти дві окремі програми, ви заощаджуєте час і гроші.
02/
Висока продуктивність
Об'єм пам'яті, який потрібний для встановлення та роботи цієї програми набагато нижче, адже потрібно зберегти лише одну сторінку. Відповідно сервер менш завантажений і може швидше та продуктивніше обробляти запити від більшої кількості користувачів.
03/
Швидкодія та легкість
Програма не вимагає постійного завантаження сторінок, по суті вона взагалі одна. Відповідно, ця сторінка завантажується відразу при першому відкритті програми, а далі потрібно тільки провантаження різних варіантів контенту, що відбувається набагато швидше. Так взаємодія виходить плавнішою і приємнішою.
04/
Надійність та безпека
SPA програми відрізняються високою надійністю, тому що підключення безпечне, будь-яка передача даних шифрується, а робота самої програми стабільна. Навіть якщо у вас погане підключення до інтернету, завдяки кешування програма все одно успішно завантажиться.
image

Для яких проектів доцільно робити SPA

Практично для будь-яких. Ні, звичайно, для великого інтернет-магазину зі складною логікою розробка SPA буде не актуальною, але для невеликих проектів цілком підійде. 

Багато застосунків, до яких ви звикли, односторінкові. Ви могли цього навіть не помічати, але Gmail, Google Maps, Facebook - всі вони з цієї категорії. 

З досвіду можемо сказати, що розробка SPA застосунків відбувається досить легко та швидко. Але при цьому до кожного проєкту підхід відрізняється, що дозволяє йому бути унікальним та зосередженим на основних функціях. 

Розробка односторінкових веб-застосунків буде актуальною для вас, якщо: 

вам потрібен кросплатформовий застосунок для охоплення більшої аудиторії; 
у вас відносно невеликий проєкт, структура сторінок однакова, а наголос зроблено на контентну частину; 
ви хочете, щоб ваш застосунок відкривався в браузері, ніяк не обмежуючи користувачів, але при цьому надавав гладкий та приємний досвід користувача; 
продукт потрібно розробити досить швидко, і ви хочете заощадити час на розробці кожної сторінки окремо;
вам потрібно, щоб застосунок займав мінімум простору та вимагав невеликих тимчасових витрат для завантаження та роботи. 

Як відбувається створення SPA:


01/

Технічне завдання

визначити цілі та завдання продукту;
пріоритезувати функціонал майбутньої програми;
укласти докладне технічне завдання для розробки. Документ із детальним описом продукту, яким можна провести розробку без зайвих питань.
Технічне завдання

02/

Розробка SPA

створити програмну частину продукту;
розробити інтерфейс користувача;
компілювати код. Продукт, який повністю виконує свої функції та завдання.
Розробка SPA

03/

Тестування

переконатися у відсутності серйозних помилок;
переконатися, що продукт відповідає технічним завданням та вимогам;
визначити підвищити рівень якості програми. Удосконалена версія вашої програми, яка забезпечує безпомилковий досвід для користувача.
Тестування

04/

Запуск програми

зробити програму доступною для користувачів;
надати технічну підтримку на перших термінах життя продукту. Ваша програма нарешті працює і задовольняє ваші вимоги і ваших клієнтів.
Запуск програми

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Замовити розробку SPA у WEZOM?

У нас уже понад 20 років працює ціла команда фахівців, які володіють безліччю технологій для задоволення ваших бізнес потреб та вирішення ваших завдань. 

Якщо ви вирішили замовити розробку програми SPA - зв'яжіться з нами, і ми розповімо, з чого потрібно почати. Якщо ви ще не визначилися з тим, який саме тип програми вибрати, ви можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією, де ми підберемо оптимальне рішення для вас. 

На першому етапі взаємодії ми попросимо вас якнайдокладніше розповісти про продукт, який ви хочете отримати. Хто його використовуватиме? Як? Які завдання він має вирішити? Виходячи з цього, ми запропонуємо вам варіанти рішення, після затвердження яких перейдемо до підбору технологій та складання ТЗ. 

Детальне Технічне Завдання потрібне для того, щоб наші розробники могли наслідувати кроки і створили саме той продукт, який вам потрібен. Тому на цьому етапі радимо бути уважними та учасними, а також підійти до нього з усією відповідальністю. 

Коли ТЗ буде затверджено, ми розробимо прототип та макет майбутньої програми, щоб наочно продемонструвати його зовнішній вигляд та логіку роботи. Ми пропонуємо вам кілька дизайнів на вибір, щоб ви могли підібрати той, що вам до вподоби. 

Після затвердження UI та UX дизайну ми переходимо до розробки. Front-end розробники створюють візуальну частину за макетом, а back-end фахівці розробляють програмну частину, тобто те, як зовнішня оболонка програми буде взаємодіяти з сервером. 

Ще в процесі розробки ми проводимо тестування, щоб у кінцевому продукті не було жодних багів, його якість була на високому рівні, а всі ваші вимоги - задоволені. 

Зрештою, запускаємо продукт і гарантуємо технічну підтримку. 

Якщо у вас залишилися питання, або навпаки, ви зважилися на створення SPA програми - залиште заявку у нас на сайті, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способом, і ми обговоримо всі аспекти подальшої співпраці.

Відгуки клієнтів

Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке SPA?
Односторінкові веб-застосунки - це рішення, яке працює на будь-якій платформі та будь-якому пристрої завдяки тому, що запускається в браузері. При цьому швидка робота застосунку обумовлена тим, що сторінку не потрібно перевантажувати, а клієнт отримує з сервера лише певні блоки контенту, що забезпечує приємний досвід користувача.

02.
Для яких проектів доцільно робити SPA?
Для будь-яких невеликих проектів. Рішення, що вам потрібна саме SPA технологія варто приймати випливаючи з особливостей вашого продукту, передбачуваної взаємодії з ним та технологічних можливостей. Можливості SPA обмеженіші порівняно з нативними програмами, але для проектів, де функціонал не надто складний, це стане чудовим рішенням, щоб задовольнити всі потреби ваших користувачів, охопити велику аудиторію й при цьому відчутно заощадити на розробці.

03.
Як розраховується вартість розробки SPA?
Вартість створення SPA застосунків відносно невелика. На неї так само впливає те, які саме будуть функціональні можливості вашого застосунку, адже від цього залежить й час, який потрібний на розробку, й технічний рівень фахівців, які її здійснюватимуть. Щоб дізнатися детальніше про вартість розробки саме вашого застосунку, зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, а також поставлять питання щодо вашого бачення майбутнього застосунку, й спираючись на цю інформацію зможуть назвати вартість розробки саме вашого рішення. При цьому не варто забувати, що якщо в процесі розробки ви вирішите щось змінити або доповнити, ми виконаємо всі ваші побажання, але вартість може змінитися. Звісно, ​​ми попередимо про це заздалегідь.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.