Single Page Application

ЛЕГКЕ ТА УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ НЕСКЛАДНИХ ПРОЕКТІВ

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ОДНОСТОРІНКОВІ ДОДАТКИ (SPA)

Single page application або односторінковий веб додаток - це такий тип додатків, який відкривається у браузері і при цьому не вимагає постійного перезавантаження сторінки. Це можливо, оскільки таким програмам не потрібно постійно відправляти запити на сервер, а контент на сторінці підгружаєтся динамічно. Таким чином, користувач отримує досвід, дуже схожий на досвід взаємодії зі звичайним десктопним або нативним додатком.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

ДЛЯ ЯКИХ ПРОЕКТІВ ДОЦІЛЬНО РОБИТИ SPA

Практично для будь-яких. Ні, звичайно для великого інтернет магазину зі складною логікою розробка SPA буде неактуальною, але для невеликих проектів цілком підійде.

Чимало додатків, до яких ви звикли, односторінкові. Ви могли цього навіть не помічати, але Gmail, Google Maps, Facebook - все з цієї ж категорії.

Розробка односторінкових веб додатків буде актуальною для вас, якщо:

  • вам потрібний кроссплатформенний додаток для охоплення більшої аудиторії;
  • у вас відносно невеликий проект, і структура сторінок однакова, акцент йде на контентну частину;
  • ви хочете, щоб ваш додаток відкривався у браузері, ніяк не обмежуючи користувачів, але при цьому надавав рівний та приємний для даного користувача досвід;
  • продукт потрібно розробити досить швидко, і ви хочете заощадити час на розробці кожної сторінки окремо;
  • вам потрібно, щоб додаток займав мінімум простору і вимагав невеликих витрат часу для прогрузки та роботи.

З досвіду можемо сказати, що розробка SPA додатків проходить досить легко і швидко. Але при цьому до кожного проекту підхід відрізняється, що дозволяє йому бути унікальним і зосередженим на головних функціях.

Процес
Як відбувається створення SPA:
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ
визначити цілі та завдання продукту; пріоритезувати функціонал майбутньої програми; скласти детальне технічне завдання для розробки.
Документ з детальним описом продукту, за яким можна провести розробку без зайвих питань.
РОЗРОБКА SPA
створити програмну частину продукту; розробити призначений для користувача інтерфейс; скомпілювати код.
Продукт, який повністю виконує свої функції і завдання.
ТЕСТУВАННЯ
перевірити відсутність серйозних помилок; переконатися, що продукт відповідає технічним завданням і вимогам; визначити та підвищити рівень якості додатку.
Удосконалена версія вашої програми, яка забезпечує безпомилковий досвід для користувача.
ЗАПУСК ПРОГРАМИ
зробити додаток доступним для користувачів; надати технічну підтримку на перших строках життя продукту.
Ваша програма нарешті працює і задовольняє ваші вимоги і ваших клієнтів.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
faq
FAQ

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Замовити розробку SPA в WEZOM?

У нас уже більше 20 років працює ціла команда фахівців, які володіють безліччю технологій для задоволення ваших бізнес потреб і вирішення ваших завдань.

Якщо ви вирішили замовити розробку SPA додатку - зв'яжіться з нами, і ми розповімо, з чого потрібно почати. Якщо ви ще не визначилися з тим, який саме тип програми обрати - ви можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією, де ми підберемо оптимальне рішення для вас.

На першому етапі взаємодії ми попросимо вас якомога докладніше розповісти про продукт, який ви хочете отримати. Хто його буде використовувати? Як? Які завдання він повинен вирішити? Виходячи з цього ми запропонуємо вам варіанти вирішення, після затвердження яких перейдемо до підбору технологій і складання ТЗ.

Детальне технічне завдання потрібне для того, щоб наші розробники могли слідувати кроками і створили саме той продукт, який вам потрібен. Тому на цьому етапі радимо бути уважними, а також підійти до нього з усією відповідальністю.

Коли ТЗ буде затверджено, ми розробимо прототип і макет майбутньої програми, щоб наочно продемонструвати її зовнішній вигляд і логіку роботи. Ми пропонуємо вам кілька дизайнів на вибір, щоб ви могли підібрати той, який вам до душі.

Після затвердження UI та UX дизайну ми переходимо до розробки. Front-end розробники створюють візуальну частину по макету, а back-end фахівці розробляють програмну частину, тобто те, як саме зовнішня оболонка додатки буде взаємодіяти з сервером.

Ще в процесі розробки ми проводимо тестування, щоб в кінцевому продукті не виявилося жодних багів, його якість була на високому рівні, а всі ваші вимоги - задоволені.

В кінці звичайно ж запускаємо продукт і надаємо гарантійну технічну підтримку.

Якщо у вас залишилися питання, або навпаки, ви зважилися на створення SPA програми - залиште заявку у нас на сайті, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способом, і ми обговоримо всі аспекти подальшої співпраці.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором