Послуга з управління IT продуктами

Послуга з управління IT продуктами
bg image

Індивідуальні послуги менеджера по продукту

Продуктовий менеджер — це фахівець, який відповідає за розробку продуктів для організації. Завдяки володінню стратегічними навичками та методами, менеджери з продукту правильно визначають його функціональні вимоги та керують випусками його версій.

01/
Визначення бачення продукту
Менеджер з продукту узгодить ваші бізнес-цілі з технологічним стеком проєкту, щоб максимізувати його рентабельність. Завдяки цьому, ваші розробники будуть діяти за вірним сценарієм, згідно з задачами, які ви повинен вирішувати ваш продукт.
02/
Стратегічне планування
Досвідчений продакт менеджер розробить деталізований план з реалізації вашого продукту з послідовним поясненням кожного кроку на шляху до його запуску. Таким чином, ви з самого початку вашої колаборації будете розуміти, як розвивається проєкт.
03/
Управління розробкою
Навіть найкращі технічні спеціалісти можуть діяти контрпродуктивно без належного керівництва. У свою чергу, наш продакт менеджер візьме на себе всі задачі з менеджменту, щоб підвищити ефективність всієї команди.
04/
Аналіз та дослідження ринку
Щоб вам не доводилося робити безліч спроб для досягнення успіху, наш спеціаліст проведе ретельний аналіз ринку та дослідить потенційну аудиторію вашого продукту. Це надасть необхідні інсайти всій команді розробки.
05/
Взаємодія зі стейкхолдерами
Замість того, щоб пояснювати стейкхолдерам перспективи розвитку проєкту самостійно, довірте це завдання нашому фахівцю. Таким чином, ви заручитеся підтримкою досвідченого комунікатора, який вигідно презентує усі переваги вашого продукту.
06/
Лідерство та управління командою
На чолі будь-якої, навіть найзірковішої команди, завжди повинен стояти авторитетний керівник. Наша компанія забезпечить для вашого проєкту саме таку ієрархію, щоб експертність нікого з членів команди не стала перешкодою для його успіху.
image

Переваги послуги керування IT-продуктами в WEZOM

Досягніть топової продуктивності найнятої вами команди розробки – призначте для управління її робочими процесами нашого фахівця з управління продуктами.

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ. Ми розуміємо унікальність кожного проєкту і саме тому адаптуємо наші послуги з управління продуктами згідно з вашими потребами та цілями. Ми знайдемо краще рішення для кожного випадку, будь то адаптація існуючих систем під нові вимоги або розробка принципово нових рішень.
ПРОЗОРА КОМУНІКАЦІЯ. Оскільки продуктивна комунікація є запорукою для ефективного управління проєктами, ми обираємо найякісніші канали зв’язку, щоб ви завжди були проінформовані щодо наших наступних дій. В своїй роботі, ми акцентуємо увагу на прозорості, щоб ви були впевнені в тому, що кожен наступний крок команди наближає вас до успіху.
РОЗШИРЕНА ЕКСПЕРТИЗА. Згідно з моделлю виділених команд, наші продакт менеджери можуть взяти на себе робочі обов’язки технічних власників продуктів та бізнес-аналітиків, щоб вам не доводилось винаймати для цього окремих фахівців. Таким чином, єдиний спеціаліст керівної ланки охопить всі задачі, що виходять за рамки безпосередньої реалізації продукта.
ВИБІР ГНУЧКОЇ МЕТОДОЛОГІЇ. Залежно від специфіки проєкту та ваших індивідуальних вимог, наші спеціалісти можуть побудувати робочі процеси в команді за будь-якою із існуючих Agile-методологій, таких, як Kanban, Scrum тощо. Завдяки цьому, найнята вами команда досягне бажаних результатів за час та кошти, значно менший, аніж ви могли сподіватися.
СИЛЬНІ НАВИЧКИ СПІЛКУВАННЯ. Не дивлячись на те, що ми постійно вдосконалюємо технічну та менеджерську експертизу наших фахівців, ми також не забуваємо і про набування нових, корисних софт навичок, які допомагають нам максимізувати продуктивність командної роботи. Це, в свою чергу, позитивно впливає на якість продуктів, що ми розробляємо.
СЕРТИФІКАТИ. Наші фахівці мають підтверджений незалежними організаціями список компетенцій. Зокрема, вони отримали сертифікати Scaled Agile Framework PO/PM 6/0, Certified Product Manager (CPM) від Product School, а також Enterprise Design Thinking Practitioner від цифрового гіганта IBM.

Які завдання вирішують послуги продуктового менеджера

Послуги з управління продуктами від WEZOM здатні вирішити низку типових проблем, з якими стикаються безпосередні власники цих продуктів.

НЕЧІТКІ ВИМОГИ ТА ЦІЛІ

Власникам продуктів зазвичай складно визначити точні технічні вимоги та мати чітке уявлення про його цілі. Це призводить до певних непорозумінь з командою, уповільнюючи процес розробки та збільшуючи ризики того, що отриманий продукт не відповідає очікуванням.

ПРОБЛЕМИ В ПЛАНУВАННІ ТА УПРАВЛІННІ

Майже всі власники продуктів стикаються з труднощами у створенні планів розробки, визначенні пріоритетів окремих завдань та загалом, ефективному управлінні ресурсами та часом проєкту. Це, в свою чергу, провокує затримки та збої у реалізації проєкту.

ВІДСУТНІСТЬ СПІЛКУВАННЯ ТА КООРДИНАЦІЇ

Відсутність ефективної комунікації між зацікавленими сторонами проєкту та неповне розуміння вимог може спричинити помилкові дії зі сторони команди розробників. В результаті, команда може створити продукт, який не відповідає очікуванням його власника.

ЗМІНА ВИМОГ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ ПРОЄКТУ

Власники продукту часто стикаються з необхідністю внесення змін до поточного проєкту через раптові ринкові тренди чи внутрішні потреби. Це може суттєво збільшити вартість фінального рішення або поставити проєкт на паузу з причини відсутності належних коштів, необхідних на його трансформацію.

НЕЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕСУРСАМИ ТА БЮДЖЕТОМ

Намагання власників продукту самостійно оптимізувати використання ресурсів та управління бюджетом проєкту доволі часто провокує перевитрати початкового бюджету та зміну дедлайнів, що ставить під загрозу його успішний запуск.

НЕДОСТАТНЄ РОЗУМІННЯ ПОТРЕБ КОРИСТУВАЧІВ

Власники можуть отримати рішення, яке недостатньо або зовсім не відповідає очікуванням користувачів через нерозуміння їх реальних потреб та досвіду. Це може призвести до зниженого попиту на продукт (в порівнянні зі спрогнозованим) і набуття ним слабкої ринкової позиції.

Роль продукт менеджера у розробці


01/

Збір даних і дослідження

 • Визначення потреб цільової аудиторії: дослідження ринку, аналіз конкурентів, опитування та проведення персональних інтерв'ю для глибинного розуміння очікувань і потреб користувачів.
 • Формулювання унікальної ціннісної пропозиції: визначення споживацьких проблем, які здатен вирішити ваш продукт, задля зайняття ним стійкої та конкурентоспроможної позиції на ринку.
 • Створення дорожньої карти продукту: визначення пріоритетів для кожної з функцій продукта та дедлайнів для їх розробки.
Збір даних і дослідження

02/

Дизайн і розробка

 • Співпраця у команді: обмін баченням фінального продукта з дизайнерами та розробниками, забезпечення узгодженості та контролю над його реалізацією.
 • Прототипування та тестування: збір відгуків користувачів через тестування прототипів для покращення продуктової концепції.
 • Керування беклогом продукта: оновлення списку завдань для кожного з членів команди та визначення їх пріоритетів задля оптимізації процесу розробки.
Дизайн і розробка

03/

Запуск

 • Розробка маркетингової стратегії: визначення цільової аудиторії, каналів просування та розподілу бюджету.
 • Створення маркетингових матеріалів: Розробка вебсайтів, лендінгів, брошур та рекламних відеороликів.
 • Запуск продукту та моніторинг продуктивності: аналіз ключових показників ефективності для оптимізації стратегії на основі отриманих даних.
Запуск

04/

Технічне обслуговування

 • Збір відгуків користувачів: виявлення проблем та загальне покращення продукту на основі думок користувачів.
 • Випуск оновлень: додавання нових функцій та виправлення помилок для покращення функціональності продукту.
 • Підтримка користувачів: надання допомоги та відповіді на запитання користувачів для забезпечення позитивного досвіду.
Технічне обслуговування

Обговоримо проєкт
Ольга
IT Sales Manager
Підбираю IT-рішення для зростання бізнесу клієнтів. Не допущу "злив бюджету", гарантую зрозумілість, прозорість та результат.
Працює з Метінвест, NIKO, SANAHUNT, Еліка, Premier Hotels and Resort, Servier
7+
років у компанії
100+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Євген
Business developer
Я пишаюся своїми проектами і дуже радий, що мої клієнти вдячні мені!
Працює з ROSHEN, ІНТЕРПАЙП, Delivery Group, APTIV, ELIT Ukraine
8+
років у компанії
160+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Вікторія
IT Sales Manager
Моє завдання полягає в тому, щоб зрозуміти поточну ситуацію, цілі та завдання бізнесу, запропонувати ефективний шлях вирішення та супроводити вас від першого контакту до успішного релізу проекту!
Працює з John Deere, STVOL, Anabel Arto, Є-Гроші, Kimito
4+
років у компанії
100+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Василь
IT Sales Manager
Допомагаю своїм клієнтам вирішувати складні бізнес-завдання за допомогою кастомних IT-рішень
Працює з Країна, Корпорацією нерухомості РІЕЛ, Cooper&Hunter, Укртелеком, Agrimatco
6+
років у компанії
150+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Ольга
IT Sales Manager
Підбираю IT-рішення для зростання бізнесу клієнтів. Не допущу "злив бюджету", гарантую зрозумілість, прозорість та результат.
Працює з Метінвест, NIKO, SANAHUNT, Еліка, Premier Hotels and Resort, Servier
7+
років у компанії
100+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Євген
Business developer
Я пишаюся своїми проектами і дуже радий, що мої клієнти вдячні мені!
Працює з ROSHEN, ІНТЕРПАЙП, Delivery Group, APTIV, ELIT Ukraine
8+
років у компанії
160+
успішних проєктів
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Залишились запитання?

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
🧠Навіщо потрібен менеджер по продукту?
Експертиза фахівців із послуг з менеджменту продукту консолідує в собі технологічний і управлінський досвід, що дозволяє їм самостійно керувати повним циклом розробки та максимізувати продуктивність окремих членів проєктної команди.

02.
💪Яка ключова роль продуктового менеджера?
Спеціаліст з послуг з менеджменту продуктів спрощує та налаштовує комунікаційні процеси всередині команди, забезпечує збір та організацію даних, координує робочі процеси, взаємодіє із стейкхолдерами, відстежує ключові показники ефективності, визначає області для оптимізації продукта тощо.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.