click fraud detection

РОЗКРУТКА САЙТУ

SEO просування сайтів
all
inclusive
All inclusive
SEO ПРОСУВАННЯ 
САЙТУ
Wezom забезпечує результативне просування сайту в пошукових системах, де основний показник ефективності - зростання прибутку наших клієнтів. Послуги з просування сайту вже дозволили масштабувати сотні підприємств. Ми допоможемо зробити ваш бізнес ефективнішим.
ОЗНАЙОМТЕСЯ
ОТРИМАЙТЕ ПЛАН 
ПРОСУВАННЯ САЙТУ
Залиште заявку - фахівці з пошукового маркетингу проведуть короткий аудит і підготують комерційну пропозицію для ефективного просування Вашого сайту в інтернеті.
Напевно Ви вже чули про такі впливові бренди - це наші клієнти
Результати
НАША ЕФЕКТИВНІСТЬ 
ПІДТВЕРДЖЕНА 
ЦИФРАМИ
Наші кейси все скажуть за нас.
Термін просування
24 місяці
Трафік із seo
c 4.5к до 17К
seo case
Укрбуд
Website
Витрати клієнта
$3580
ROI,%
764
Прибуток клієнта
$257150
seo case
Lester
Website
Витрати клієнта
$1500
ROI,%
155
Прибуток клієнта
$19180
seo case
54 Kards
Website
create
today
ПРОЦЕС

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ В ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ

con
trol
ПОВНІСТЮ знімаємо з ВАС ФУНКЦІОНАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ
КОНТРОЛЬ 
РЕЗУЛЬТАТІВ
Вам знадобиться 1 година на місяць для контролю виконаних робіт і відстеження динаміки результатів. Ви будете володіти інформацією в повному обсязі. Ми ретельно документуємо всю нашу діяльність і надаємо вам щомісячний звіт. Коли ви обираєте послугу сео просування сайтів, ви точно знаєте, за що платите і що ми робимо. Повна прозорість є основою нашої роботи з клієнтами.
01
Особистий кабінет з можливістю контролю робіт в онлайн-режимі

02
Можливість обговорити результати з кожним фахівцем команди в телефонному або онлайн-режимі
03
Щотижнева і щомісячна звітність, адаптована для комфортного сприйняття
04
Контроль виконаних завдань по кожному фахівцю команди
on
time
Всі роботи виконуються
ТОЧНО В 
ОБУМОВЛЕНИЙ 
ТЕРМІН
В цілому для виведення 10-40% запитів в ТОП-10 Google необхідно приблизно від 3-х до 5-ти місяців. Щоб вивести до 80% ключових слів в ТОП-10 буде потрібно 5-7 місяців.

Основні завдання по внутрішній оптимізації ресурсу ми проводимо в перші місяці роботи. Далі бюджет на розкрутку перерозподіляємо з акцентом на зовнішню оптимізацію.

01
Командна робота фахівців, орієнтованих на досягнення результату, виключає затягування термінів
02
Спеціально розроблене програмне забезпечення скорочує час виконання завдань і терміни отримання результату

03
Більше 19 років досвіду і автоматизація всіх процесів дозволяє швидко вирішувати поставлені завдання
04
Розкрутка сайтів виконується за гнучкою методологією в багатопотоковому режимі
Вартість просування
ТАРИФИ
Ціна SEO просування сайту за місяць для кожного проекту розраховується індивідуально. Основні фактори, які впливають на бюджет розкрутки веб-ресурсу, це конкуренція і складність робіт.
Оплата здійснюється в національній валюті України.
01
від
$400
02
від
$550
03
від
$0,1
04
від
$1
faq

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

З якого безкоштовного джерела трафіку сайт може отримати найбільше цільових переходів? З пошукової видачі. Саме за допомогою пошуку більшість інтернет-користувачів переходять на сайти. Середньостатистичний корпоративний ресурс отримує близько половини всіх переходів з пошуку, а для сайтів в сфері e-commerce цей показник часто досягає 70-80%.

Пошукове просування сайту дозволяє збільшити відвідуваність на тривалий період. При цьому переходи з органічного пошуку безкоштовні, що в довгостроковій перспективі робить пошукову оптимізацію одним з найбільш рентабельних інструментів в інтернет-маркетингу.

Комплексне просування сайтів Комплексна розкрутка сайту необхідна, щоб підвищити його присутність в пошуку. А саме:

Розширити семантичне ядро, щоб інтернет-ресурс брав участь в пошуку по найбільшій кількості ключів; Збільшити позиції сайту за цими ключам, що дозволяє отримати найбільшу кількість відвідувань з видачі. Мета компетентного SEO-фахівця - залучити клієнтів на сайт, збільшити його прибутковість, а не просто підвищити його позиції і відвідуваність. Тому при розширенні семантики оптимізатори орієнтуються на запити вашої цільової аудиторії - інтернет-користувачів, які є потенційними клієнтами.

Щоб забезпечити ефективне комплексне просування, потрібна ціла команда фахівців, які зможуть виконувати різні аспекти робіт. Крім пошукових оптимізаторів над сайтом працюють аналітики, програмісти, дизайнери, верстальники, копірайтери і тестувальники.

Ми пропонуємо просування сайтів в Google

У країнах СНД є дві основні пошукові системи: Google. Вони користуються різною популярністю серед російськомовних користувачів в залежності від регіону. Механізми просування в цих пошукових системах схожі, але існує кілька важливих відмінностей на які варто звернути увагу.

Вибираючи, в якій з пошукових систем просуватися, орієнтуйтеся на географічне розташування власної ЦА. Google - найпопулярніший пошуковик у світі. Він практично став монополістом в Україні, також в країнах західної Європи і США.

Від чого залежить ціна розкрутки сайтів

Бюджет, необхідний для повномасштабного SEO-просування сайтів, формується на основі індивідуальних особливостей кожного проекту. Він включає оплату таких послуг:

 • робота пошукових оптимізаторів;
 • технічні back-end і front-end доопрацювання ресурсу;
 • послуги авторів контенту;
 • витрати на контент-маркетинг і інші інструменти для нарощування посилальної маси.

Місячний бюджет на просування грунтується на плані робіт, складеному фахівцями. Тому, щоб розрахувати вартість оптимізації, необхідний аналіз технічної складової ресурсу, його контенту і посилальної маси. Ціна просування залежить від стану сайту, а саме:

 • розмір - число сторінок, які необхідно оптимізувати;
 • вік домену;
 • кількість програмних недопрацювань;
 • особливості ніші;
 • рівень конкуренції.

З першого дня робіт по оптимізації ви отримуєте регулярні звіти про виконані завдання і отримані результати. Також ми підключаємо і налаштовуємо системи аналітики, щоб забезпечити вам доступ до всіх необхідних даних.

Переваги сео просування сайтів

При комплексному просуванні сайту фахівці не обмежені в інструментах. Вони використовують всі доступні можливості, щоб підвищити видимість сайту в пошуку і збільшити прибуток його власника.

Завдяки такому підходу вдається досягти набагато кращого результату:

 • ростуть позиції сайту;

Просування вашого сайту автоматично приверне нових клієнтів без додаткових витрат, як у випадку з іншими формами реклами. Стабільні, високі позиції ключових запитів працюють на ваш бізнес, природно залучаючи все більше число клієнтів.

 • збільшується цільовий трафік;

Seo просування буде відображати ваш сайт для конкретних ключових фраз користувачам, яким потрібні ваші послуги або товари. Відображення пропозиції тільки користувачам, які очікують побачити його, безумовно, підвищується ефективність цієї форми реклами.

 • знижується вартість залученого клієнта;

Пошукове просування веб сайту - один з найефективніших способів залучення клієнтів і спрямування їх на ваш сайт. У порівнянні з інтернет-рекламою, SEO є більш результативним і має найкращий коефіцієнт конверсії.підвищується довіра користувачів;

В процесі розкрутки сайту в пошукових системах, крім зосередження уваги на обраних ключових фразах, також відбувається поширення інформації про вашу компанію. В результаті бренд придбає більше довіри, що поліпшить його позиції. Імідж і репутація вашої компанії можуть принести вам більше клієнтів і зміцнити відносини з існуючими.

 • росте кількість лидов і продажів.

У довгостроковій перспективі SEO дуже рентабельно. Потенційні клієнти часто відвідують сайт більше одного разу перед заповненням форми або здійсненням покупки, тому більш високий рейтинг для більшої кількості ключових слів в результатах пошуку збільшує ймовірність конверсії і продажів з плином часу.

Як замовити просування сайту в інтернеті

Ви можете звернеться до наших фахівців за безкоштовною консультацією, щоб дізнатися більше про особливості комплексного просування. Також ми можемо провести комплексну перевірку ресурсу та визначити основні точки його зростання. Просто заповніть форму, яку бачите внизу сторінки, і ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин.

Який порядок дій для початку роботи

Ми починаємо співпрацю з клієнтами з наступних етапів:

 • Консультація. Визначаємо ключові цілі клієнта і завдання просування.
 • Аналіз. Проводимо дослідження сайту, щоб визначити, які результати може дати SEO.
 • Підписання договору. Узгоджуємо план робіт і закріплюємо наші зобов'язання договором.
 • Оплата і старт робіт. Після узгодження всіх завдань клієнт здійснює перший платіж.
 • Надання доступів до FTP та адміністративної панелі. Ми отримуємо необхідні доступи і приступаємо до роботи по поліпшенню сайту.

Якщо вас цікавлять приклади співпраці та отримані результати, ви можете перейти в портфоліо нашої компанії або блог, де ми регулярно ділимося цікавими кейсами з практики.