SEO просування сайту

Збільшення заявок та дзвінків, розширення охоплення цільової аудиторії та зростання популярності бренду в інтернеті.

Що таке SEO просування?

SEO просування сайту - це набір методів і стратегій, спрямованих на оптимізацію, яка полягає в поліпшенні видимості за релевантними запитами і збільшенні відвідуваності сайту в пошукових системах Google, Bing, Baidu, Yahoo!, DuckDuckGo або YouTube.

SEO-оптимізація сайтів - це набір заходів на сайті (on-site) і за його межами (off-site), спрямованих на відповідність сторінки веб-сайту алгоритмам ранжирування пошукової системи. Завдяки якісному виконанню цих робіт, ресурс легко знайти, сканувати, індексувати і відображати в пошуковій видачі за релевантними запитами. Також цей процес позитивно впливає на ранжування та допомагає покращити позиції сайту в видачі пошукових систем.

Переваги сео просування сайтів

Seo просування є ключовим елементом ефективної маркетингової стратегії, що дозволяє домогтися численних переваг для компанії:

Зростання позицій у пошуковій видачі
01
Перші позиції видачі за запитами — це ключова мета SEO. Пам'ятайте, що менше ніж 1% користувачів переходять на другу сторінку в пошуковій системі Google. А тому основна мета, яку переслідує просування сайту в інтернеті — потрапити як мінімум до топ-10 результатів. В ідеалі — до топ-5 або топ-3.
Збільшення обсягу цільового трафіку
02
Сайти, які знаходяться на перших позиціях видачі, залучають основний трафік за ключовими запитами. Якщо сторінки вашого ресурсу не знаходяться в топі, цей показник буде залишатися низьким. А виведення сайту навіть в топ-10 дозволяє збільшити трафік і конверсії на 50-70% і навіть більше.
Підвищення лояльності клієнтів
03
Пошукове просування сайтів підвищує впізнаваність бренду, формує лояльне ком'юніті та збільшує довіру з боку цільової аудиторії. Потенційний клієнт охочіше купує товари й замовляє послуги в тій компанії, яку знає та бачить у своєму інфополі. Саме просування сайту в пошукових системах дозволяє покращити видимість ресурса в мережі, підвищити його впізнаваність і, як наслідок, залучити трафік
Зростання продажів і лідів
04
Позиції ресурсу у видачі безпосередньо пов'язані з кількістю продажів і лідів — це закономірність. І попри те, що ціни на просування сайтів під ключ можуть бути досить високими, усі витрати з лишком окупаються в осяжній перспективі.

Що включає послуга SEO оптимізації сайту

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
Технічний аудит сайту
Технічний аудит – перша та найважливіша частина стратегії пошукового просування сайту. Наше завдання – комплексно вивчити поточний стан сайту та розробити план технічної оптимізації. Далі формується тз для сайту. Таким чином ми усуваємо всі недоліки та складності з ранжуванням сторінок сайту.
Внутрішня оптимізація
Виконуючи технічну оптимізацію, seo-фахівці покращують технічні чинники, виправляють внутрішні помилки, налаштовують редиректи, роботс і сайт-мап, підвищують швидкість завантаження сторінок, додають нові тексти на інтернет-ресурс і доопрацьовують вже існуючі. Це необхідно для кращого ранжування сайту за запитами.
Контентна оптимізація
Робота з контентними факторами полягає в адаптації текстової частини сайту до потреб користувачів. Це допомагає збільшити якість ресурсу в очах пошукових систем, які оцінюють сайт на основі якості текстів і того, наскільки вони відповідають інтенту користувача. Правильне відображення контентного змісту та функціональність на мобільних пристроях мають позитивний вплив на ранжування сайту.
Зовнішня оптимізація
SEO просування завжди має на увазі і зовнішню оптимізацію - лінкбілдинг. Її основне завдання - нарощування маси посилань. Хороший посилання сайту — потужний сигнал для пошукових алгоритмів і важлива складова зростання позицій. Роботи із зовнішньої оптимізації вимагають не тільки підвищення кількості вхідних посилань, а й їхню якість. І найчастіше друге куди важливіше першого!

Етапи просування сайту


01/

Аналіз сайту і стратегія просування

SEO оптимізація сайту завжди починається з його детального аналізу. Етап включає в себе розширений аналіз ресурсу на наявність технічних недоробок і відповідність стандартам пошукових систем. До комплексу робіт входять оцінювання структури сайту і юзабіліті, його технічних характеристик, розбір контенту, перевірка наявності згадок ресурсу в Мережі та інших показників. На основі отриманих під час комплексного аналізу сайту та конкурентів розробляємо індивідуальну стратегію просування та перелік методів SEO, які здатні дати найкращий ефект. На цьому етапі проводять аналіз конкурентів і ухвалюють рішення щодо розширення сайту за рахунок нового контенту і підсторінок, перебудови меню або процесів функціонування, а також ключових змін, які знадобляться сайту для отримання позицій і видимості в пошуковій видачі.
Аналіз сайту і стратегія просування

02/

SEO-аудит і технічна оптимізація сайту

Для реалізації стратегії просування обов'язково проводиться детальний внутрішній аналіз ресурсу, включно з мета-тегами, структурою контенту, внутрішніми посиланнями, схемами навігації, файлом robots.txt, sitemap.xml, індексацією сторінок і формуванням 301 редиректів. Крім того, проводиться пошук і виправлення HTML-помилок, перевірка структури URL, прихованих текстів і дублювання сторінок, У технічну оптимізацію також входить аудит швидкості завантаження сайту і його адаптація для мобільних пристроїв, налаштування мікророзмітки і хлібних крихт, а також мовних версій сайту. За результатами перевірки сайту формується список завдань щодо виправлення виявлених недоробок для подальшої технічної оптимізації. Залежно від поточного стану сайту цей список може бути, як вельми вичерпним, так і невеликим. Все індивідуально.
SEO-аудит і технічна оптимізація сайту

03/

Опрацювання семантичного ядра і структури сайту

Оптимізація сайту передбачає також наповнення його ключами, відповідними до пошукових фраз. Тож на цьому етапі підбирається список релевантних запитів, за якими з пошукової видачі на сторінку приходитимуть зацікавлені користувачі. Проводимо збір ключових слів (кількість високо-, середньо- і низькочастотних), зокрема й завдяки аналізу конкурентних ресурсів. Визначається обсяг і структура семантичного ядра під конкретні пошукові запити з огляду на наміри користувачів. Ґрунтуючись на семантиці, опрацьовується архітектура вебсайту. Вибудовується логіка взаємозв'язків між розділами, сторінками та окремими елементами сайту, налаштування його функціональності та легкості сприйняття для користувача. Спрощуємо шлях цільової аудиторії від першого кліка на сайті до виконання цільової дії. Зручні та зрозумілі сайти мають високі показники конверсії, завдяки підвищенню рівня довіри як пошукових систем, так і користувачів до вашого ресурсу.
Опрацювання семантичного ядра і структури сайту

04/

Створення ефективного контенту та SEO копірайтинг

Етап створення контенту є ще однією важливою складовою роботи над просуванням сайту. Він охоплює підготовку детальних технічних завдань на тексти з урахуванням ключових запитів із семантичного ядра і створення оптимізованого контенту, що максимально відповідає інтересам цільової аудиторії. Ми опрацьовуємо тексти, розподіляємо ключі на сторінці, виключаємо граматичні та логічні помилки. Якісне наповнення сайту, зміцнення позицій у результатах пошукової видачі, приріст цільової аудиторії. Ми завжди приділяємо оптимізованим текстам особливу увагу, тому що саме вони - один із ключових елементів ефективності SEO просування. Недооцінювати їх безумовно не можна.
Створення ефективного контенту та SEO копірайтинг

05/

Створення посилального профілю і зовнішнє просування сайту

Важлива складова робіт із SEO просування - нарощування зовнішньої посилальної маси шляхом розміщення вхідних лінків на сторонніх ресурсах. Що більше авторитетних майданчиків посилаються на ваш проєкт, то кращим є показник релевантності вебсайту, а отже, вищим він у підсумку буде в результатах пошукової видачі. У рамках SEO просування оптимізатори розширюють контрольний профіль сайту завдяки розміщенню беклінків на надійних тематичних ресурсах. Виконується стабільне і поступове нарощування посилальної маси, щоб не допустити санкцій з боку пошукових систем і отримати природний приріст трафіку. Такі роботи із зовнішньої оптимізації допомагають підвищити цінність ресурсу і домогтися зростання позицій сайту у видачі.
Створення посилального профілю і зовнішнє просування сайту

06/

Оптимізація конверсій і збільшення продажів за рахунок просування

Проводимо роботи з вивчення реальних дій користувачів (час на окремій сторінці, кількість кліків, переходів, відсоток відмов, глибина перегляду сторінок). Ці дані можна знайти в Google Analytics. По результатам обчислюємо особливості поведінки користувача в пошуку потрібної кнопки на сторінках сайту. Коригуємо дії з просування сайту для підвищення активності користувачів, приросту цільових дій. Завдяки заходам з оптимізації сайту, пов'язаним з аналізом UX, ми запобігатимемо ситуаціям, коли користувачі не мотивовані на здійснення покупок.
Оптимізація конверсій і збільшення продажів за рахунок просування

07/

Вимірювання показників просування і звітність

Важливим елементом просування сайту є постійний моніторинг та аналіз. Тому стабільно відстежуються основні метрики ефективності та позиції сайту. Це дає можливість оцінити якість виконаних завдань. Також за необхідності вносяться зміни в стратегію просування web-сайту. Тим самим досягається максимальна результативність SEO. Відображення проміжних і кінцевих результатів роботи над проектом - це гарантія прозорості взаємовідносин із замовником. Етап передбачає формування звіту з ключовими показниками ефективності, зручними для оцінки прогресу оптимізації сайту для пошукових систем. В нього вносять показники ключових метрик. До них належать: відвідуваність сайту, видимість в органічному пошуку, розрахунок вартості залучення відвідувача (ліди, продажі), коефіцієнт конверсії, ROI, кількість загальних переходів тощо.
Вимірювання показників просування і звітність

Що ви отримуєте, вибравши пошукове просування сайту від Wezom

Розкрутка сайту - комплекс заходів щодо оптимізації, спрямованих на підвищення видимості сайту в пошукових системах та для успішної роботи необхідні професійні знання. Саме тому краще замовити послугу SEO просування сайту в нашій компанії. Співпраця з Wezom гарантує комплексні рішення та передбачувані результати. Індивідуальний підхід до клієнтів дозволяє нам розробляти SEO стратегії, що поєднують найкраще співвідношення ціни та якості.
Комплексний аудит ніші та бізнесу клієнта
На старті роботи ми уважно вивчаємо особливість бізнесу замовника, умови у конкретній тематичній ніші. Тільки після цього формуємо персональне КП та будуємо детальну стратегію.
Персональний підхід до кожного проекту
Ми розуміємо, що бізнес-процес - гнучка система, яка залежить від багатьох факторів. Тому намагаємося налагодити стосунки із партнерами на індивідуальних умовах. У розробці стратегії досягнення поставленої мети не використовуємо шаблонних рішень.
Команда експертів
За час роботи нашої компанії ми змогли допомогти безлічі клієнтів та напрацювали унікальний досвід у різних нішах. Ми готові запропонувати вам експертні послуги у вашій області, взятися за нестандартні завдання та досягти результату у зазначені терміни.
Чітка мета та зручний формат онлайн-звітів
Підсумком партнерства з нами буде реалізація поставленої мети. Ми гарантуємо дотримання термінів та досягнення конкретного результату: трафік, топ за позиціями. Ви зможете бачити результати роботи у режимі 24/7. В особистому кабінеті буде відкрито доступ до покрокового плану робіт, звітів за минулі періоди, актуальних показників.

Дізнайтесь вартість просування вашого сайту

Ціни на просування сайтів в Інтернеті формуються індивідуально для кожного проекту. Все тому, що на ціну впливає багато чинників: рівень конкуренції в ніші, регіон просування, вихідний стан сайту, складність робіт загалом. Попередні витрати можна озвучити після SEO-аудиту. Обсяг робіт формує кінцеву вартість. Це зумовлено ще й послугами профільних спеціалістів.
Discuss project

Просування сайтів у різних регіонах

Шукаєте пошукове просування вашого сайту? Наша команда SEO-експертів готова адаптувати наші стратегії до ваших потреб і можливостей, незалежно від того, чи є ви великим інтернет-магазином або місцевим веб-сайтом. Ми працюємо по всій Україні та надаємо послуги:

SEO просування у Києві SEO просування в Одесі SEO просування у Тернополі
SEO просування у Харкові SEO просування у Львові SEO просування у Полтаві
SEO просування у Дніпрі SEO просування у Запоріжжі SEO просування у Вінниці
відповідаємо на найпоширеніші питання

ЧАСТІ ПИТАННЯ

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
🔍 Що таке СЕО просування сайту?
Seo просування сайтів - це ряд структурних змін і дій (на сайті і за межами), які роблять сайт більш помітним у пошукових ссистемах і корисним для користувачів.

02.
🌐 Як працює SEO оптимізація сайту?
SEO-оптимізація - це поліпшення параметрів веб-ресурсу, які роблять його кращим для пошукової системи і користувачів. Сайт добре ранжується, займає позиції в результатах видачі і наводить більше людей. Пошукова оптимізація сайту робить сайт ефективним: зростання кількості заявок і дзвінків, підвищення обсягу продажів, залучення лідів тощо.

03.
🚀 Для кого підходить просування сайтів у Києві?
Якісне просування — це актуальна послуга практично для будь-якого бізнесу, який присутній в інтернеті: починаючи зі світових брендів, закінчуючи локальними крафтовими виробництвами. Тому SEO послуги є абсолютно універсальними.

04.
📊 Що робить фахівець з SEO-просування сайтів?
Такий фахівець займається комплексною оптимізацією сайту й виконує роботи з просування: проводить SEO-аудит, складає стратегію, аналізує конкурентів, збирає та систематизує семантичне ядро, спільно з копірайтерами готує оптимізовані тексти й використовує різні методи для досягнення перших позицій сайту в пошуковій видачі. Для цього важливий не тільки досвід у SEO, але й наявність хорошої команди для досягнення комплексного результату.

05.
⏳ Скільки часу потрібно для просування сайту в Києві?
Як правило перші SEO результати можна побачити вже в перший місяць після початку робіт у цьому напрямку. Однак комплексне й ефективне SEO просування вимагає більше часу. Щоб сайт вийшов у топ, необхідно від 3-5 місяців. Але строки залежать від багатьох факторів: конкуренція в ніші, методи просування, специфіка продукту, особливості цільової аудиторії тощо.

06.
💰 Яка вартість SEO-просування в Києві?
Назвати точну вартість можна тільки після комплексного аналізу сайту, конкурентів, ніші та низки інших параметрів. Вона може коливатися від декількох тисяч до десятків тисяч гривень на місяць. Тому, якщо ви хочете замовити пошукове просування, рекомендуємо зв'язатися з менеджером Wezom і обговорити це питання індивідуально.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.