0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка на
Objective-C

Команда розробників WEZOM створює ефективні програми для всіх пристроїв Apple, допомагаючи брендам розширювати мобільну присутність.

Що таке Objective-C

Objective-C – це мова програмування, яка дозволяє створювати програми для операційних систем компанії Apple. Завдяки швидкості та функціональності, зрозумілому синтаксису та великим бібліотекам, створюється багатофункціональний додаток на Objective-C та впроваджуються різні функції. Дана технологія підходить для розробки бізнес-додатків під   MacOS та iOS. Ми допоможемо зробити якісний продукт для вашого бізнесу.

Щасливі клієнти

Послуги з розробки програм на Objective-C

Програмування на Objective-C дозволяє створювати програми різного характеру. Ми надаємо такі послуги з розробки:

 • MVP. Створюємо мінімально життєздатні продукти для перевірки гіпотез, бізнес-ідей та запуску стартапів. Це дозволить економно запустити діджитал продукт та переконатися в його ефективності, оцінити можливості та зрозуміти, у якому напрямку розвивати.
 • Програми / iOS. Створення програм для Apple під будь-які завдання, починаючи від простих віджетів, закінчуючи великими корпоративними порталами, складними обчислювальними програмами та функціональними інструментами.
 • UI/UX Дизайн. Приділяємо увагу інтерфейсу додатків, розробляємо візуал із використанням фірмового стилю, розміщуємо елементи згідно з вимогою компанії Apple до оформлення додатків.
 • Виділена команда. Підбираємо індивідуальну команду для вирішення ваших бізнес-завдань. Це фахівці, які будуть вести ваш проект від ідеї до запуску та результату.

Програмування на Objective-C дозволяє реалізувати практично будь-яку бізнес-ідею та зробити продукт, який працюватиме на макбуках та айфонах.

Процес
З чого складається розробка
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Аналіз проекту
Програмування на Objective-C починається з проведення аналізу та вивчення особливостей компанії. Вивчаються конкуренти, клієнти, бізнес-стратегії.
Складається план подальших робіт, визначаються завдання та формується бачення програми. Це дозволяє зрозуміти, як воно працюватиме і які завдання вирішуватиме.
UX та UI дизайн
Розробляється інтерфейс програми, елементи, що підбираються графічні рішення.
Створюється візуальна частина, і навіть логічна частина програми, елементи розміщуються у своїх місцях, робиться прототип, складається технічне завдання.
Розробка
Виробляється програмування на Objective-C, створюються робочі модулі, робиться верстка програми.
Створюється робоча версія програми з усіма функціями, реалізується макет, всі елементи робляться активними.
Тестування
Проводяться тести визначення помилок, збоїв, перевіряється навантаження.
Тести дозволяють переконатися у безпеці, коректності роботи, перевірити працездатність програми.
Запуск та підтримка
Навчання співробітників, встановлення додатків на платформи, підключення сервісів, інтеграції, технічне обслуговування.
Додаток на Objective-C впроваджується у бізнес, ми допомагаємо запустити його і переконуємось, що він виконує поставлені завдання. Надаємо технічну підтримку та стежимо за тим, щоб усе працювало безвідмовно.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Чому вибирають Wezom?

Компанія Wezom пропонує послуги розробки програм для операційних систем MacOS та iOS. І тому ми використовуємо програмування на Objective-C. Чому вибирають наші послуги:

 • ми проводимо докладні консультації та співпрацюємо з представниками вашого бізнесу протягом усього етапу розробки, тому що ми хочемо створити продукт, який приноситиме вигоду;
 • проводимо детальну аналітику та детально вивчаємо особливості бізнесу, при цьому підписуємо договір про нерозголошення конфіденційної безпеки;
 • особливу увагу приділяємо зовнішньому вигляду додатків, ми робимо так, щоб ваші користувачі відчували себе комфортно, а інтерфейс тривалий час був актуальним;
 • підбираємо індивідуальну команду залежно від бюджету, потреб та поставлених завдань;
 • усі етапи проводяться відкрито, ви можете контролювати процес роботи;
 • ніяких таємних платежів, додаткових послуг або раптових витрат, все дально прописується в договорах, будь-які зміни вносяться до договору після обговорення та погодження;
 • наша мета – зробити програму на Objective-C, яка вирішує конкретні бізнес-завдання компанії, тому ми спочатку вивчаємо потреби бізнесу, а потім розробляємо інструменти, які допомагають ці потреби задовольнити;
 • допомагаємо запустити продукт та впровадити його у бізнес, навчаємо співробітників та супроводжуємо на кожному етапі.

Приїжджайте до нас в офіс, щоб обговорити деталі, провести консультацію та дізнатися, скільки коштуватиме розробка на Objective-C, як швидко ми зможемо реалізувати ваш проект і що для цього потрібно. Давайте зробимо для вашого бізнесу потужний та функціональний додаток, який допоможе вивести його на новий рівень.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором