click fraud detection

PPC КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

ПОСЛУГИ контекстної реклами в GOOGLE ADWORDS
pay per
click
СВІДОМИЙ
ПІДХІД ДО УПРАВЛІННЯ 
КОНТЕКСТНОЮ 
РЕКЛАМОЮ
Підвищуємо ваші доходи і знижуємо ваші витрати.
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
Сертифікація
Ми є сертифікованим агентством Google
Результати
НАША ЕФЕКТИВНІСТЬ 
ПІДТВЕРДЖЕНА 
ЦИФРАМИ
На цій сторінці представлені кілька кейсів, які доводять ефективність контекстної реклами, налаштованої нашими фахівцями. Переконайтеся в усьому самі!
Витрати клієнта
$4500
ROI,%
320
Прибуток клієнта
$18900
PPC case
Leprestore
Website
Витрати клієнта
$719
ROI,%
334
Прибуток клієнта
$12490
PPC case
Art-Bochka
Website
Витрати клієнта
$13930
ROI,%
277
Прибуток клієнта
$52650
PPC case
World of Tanks
Website
Prepa
ration
Етап 1
ПІДГОТОВКА ДО 
РЕКЛАМНОЇ 
КАМПАНІЇ
Грамотна підготовка і не менш грамотне планування термінів і етапів рекламної кампанії допоможуть вам уникнути несподіваних витрат, які можуть виникнути в ході її проведення і зроблять всі рекламні заходи ще більш ефективними.
01
Проводимо глибокий аналіз ніші, цільової аудиторії і конкурентів
02
Відсіюємо нецільову аудиторію, що знижує витрати рекламних кампаній на 3 етапі
03
Враховуємо сезонність бізнесу і знижуємо рівень похибки при аналізі динаміки трафіку
04
Створюємо медіаплан, чітко дотримуємося його і досягаємо необхідних результатів на 3 етапі
Laun
ching
Етап 2
ЗАПУСК 
РЕКЛАМНОЇ 
КАМПАНІЇ
Запуск рекламної кампанії відбувається протягом 1 - 3 днів. Це дозволяє швидко реагувати на попит і залучати цільову аудиторію до свого ресурсу.
01
Впроваджуємо рекламну стратегію з використанням всіх необхідних каналів платної реклами
02
Налаштовуємо автоматизовані сервіси для отримання докладної аналітики й підвищення ефективності рекламної кампанії
03
Встановлюємо «онлайн-консультант» на сайт для додаткового зв’язку з клієнтом і підвищуємо конверсію на всіх етапах воронки продажів
Conduc
ting
Етап 3
ВЕДЕННЯ 
РЕКЛАМНОЇ 
КАМПАНІЇ
На щомісячній основі проводимо детальний аналіз рекламних кампаній. Очищаємо від НЕ конверсійних запитів, оптимізуємо бюджет, коригуємо стратегію в залежності від дій ваших конкурентів.
01
Створюємо різні рекламні оголошення під кожний сегмент цільової аудиторії, тестуємо для виявлення кращих
02
Аналізуємо дані Google Analytics. Налаштовуємо цілі на відвідування сторінок, натиск кнопки, заповнення форм, покупки
03
Враховуємо аналітику й запускаємо додаткові види реклами (медійну, блоки в email, YouTube)
04
Налаштовуємо динамічний ремаркетинг і повертаємо відвідувачів, які зацікавились товаром чи послугою, проте ще не зробили замовлення.
Вартість просування
ТАРИФИ
Оплата здійснюється в національній валюті України.
01
від
$250
02
від
$300
03
від
$450
04
від
$15
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Перш ніж ознайомитися з основними перевагами використання рекламування ... давайте спочатку згадаємо саму концепцію і причини розкрутки сайтів. На даний момент розроблено велику кількість хороших і не дуже стратегій просування веб-ресурсів в пошукових системах. Але в підсумку всі вони зводяться до одного - до залучення на сайт якомога більшої кількості відвідувачів.

Але всі ці методи і стратегії мають один спільний недолік - вони вимагають великих витрат часу. Очікування позитивного результату від пошукової оптимізації може затягнутися на довгі місяці. Але існує інструмент, який позбавлений цього мінуса. Це контекстна реклама. Дана послуга надається абсолютно всіма пошуковими системами. За своєю суттю це відображення інформації та посилання на ваш сайт в певних рекламних зонах, які, як правило, мають найпомітніше розташування. Контекстна інтернет-реклама є основним джерелом доходу компаній, що надають пошукові послуги.

Контекстні оголошення Adwords як спосіб миттєво збільшити відвідуваність сайту Переваги рекламування в інтернеті (укр. Інтернет-рекламування) можна описати за допомогою наступної метафори:

Уявіть, що ваш сайт - це автомобіль, який їде в якийсь пункт призначення. І що цей пункт і є кінцева мета будь-якої пошукової оптимізації. При виконанні розкрутки сайту ви будете рухатися до своєї мети по звичайній трасі з дуже напруженим рухом, обмеженням швидкості, і до того ж досить звивистим і довгим маршрутом. Безумовно, ви доїдете до пункту призначення, але не так скоро, як хотілося б. Контекстне рекламування в інтернет-середовищі, в свою чергу, надає вам окреме шосе з мінімальною довжиною маршруту, необмеженою швидкістю і відсутністю пробок.

Ця метафора повністю показує всю суть того, що відбувається в інтернеті: можна використовувати класичну пошукову оптимізацію, але результат доведеться почекати деякий час. А можна використовувати контекстне рекламування, ціна якого трохи вище, і отримати практично миттєвий результат. Переваги цього способу очевидні, до того ж пошукові компанії постійно покращують свої сервіси, і контекстне рекламування сайту стає все більш ефективним.

Реклама Google Adwords

Google Adwords- це головне джерело контекстної реклами в світі. Для нього характерний високий рівень сервісу, зручність для користувачів, проста навігація. Контекстна реклама, замовлена ??на цьому сервісі, дає дуже швидкий ефект, це своєрідна гарантія зростання трафіку вашого ресурсу. Контекстна реклама «Гугл» базується на тому, що замовник оплачує безпосередньо переходи по його посиланнях. Ця система вигідна як клієнтові, так і пошуковим системам. Дуже багато компаній звертається в сервіс Google Adwords після невдалих спроб виведення сайту в ТОП за допомогою SEO-методів. Це може бути пов'язано як з помилками проведення оптимизационной кампанії, так і з об'єктивними факторами, такими як висока конкуренція. Але незважаючи на свою зовнішню простоту і функціональність, а також на те, що контекстне рекламування в «Гугл» позиціонується як доступне для всіх, дуже важливо довірити процес створення рекламної кампанії професіоналу. Тільки фахівець зможе правильно визначити цілі, а також підібрати ключові фрази під рекламу.

Wezom - якісне розміщення реклами

Контекстна реклама, замовити яку ви можете і самостійно, все ж є досить складним інструментом, в якому багато різних тонкощів і нюансів. Тому при плануванні своєї рекламної кампанії вам буде потрібна допомога професіоналів, які знають всі тонкощі і підводні камені контекстної реклами. Wezom готове взяти на себе проведення всіх заходів рекламного характеру. Аналіз ситуації ринку, підбір ключових слів, планування бюджету - все це виконають наші фахівці. Географія надання наших послуг дуже широка, і не важливо, це контекстна реклама в Києві або будь-якому іншому місті України - ми виконаємо все на найвищому рівні.

Також зобов'язуємось нагадати, що контекстна реклама web-сайту - це всього лише інструмент залучення відвідувачів на ваш ресурс. Ніяка, навіть найдорожча, вона не змусить відвідувача купити ваш товар або послугу, якщо йому щось не сподобалося в самому сайті. Тому в першу чергу приділіть увагу своєму інтернет-ресурсу, його зовнішнім виглядом і зручності. Сайт сам по собі повинен мати у своєму розпорядженні користувача купити товар, і потім повернутися ще раз. Без цього неможлива побудова по-справжньому вигідного комерційного ресурсу, а розміщення контекстної реклами дозволить йому стати ще більшими.