0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

TMS - Система керування транспортом

Логістичний інструмент для автоматизації будь-яких вантажоперевезень

Що таке TMS?

Transport management system - це інструмент, який допомагає вивчати дані про доставки та покращувати показники. Система може отримувати дані про кожен транспортний засіб у реальному часі та аналізувати їхню ефективність, автоматизувати ручну роботу, спростити обробку замовлень і не тільки.

Простіше кажучи, це інструмент, який дозволяє прискорити та впорядкувати доставку, заощадивши при цьому витрати та робочу силу для організації.

Щасливі клієнти

Які модулі можуть включати TMS?

Під час розробки кастомних систем враховуються потреби саме вашої компанії, щоб кінцевий продукт вирішував завдання вашого бізнесу. Проте є певний базовий набір функціоналу:

●     Управління контрактами: зручний перегляд договорів, порівняння витрат, а також відстеження термінів та домовленостей у режимі реального часу та можливість отримувати повідомлення, коли якісь документи вимагають продовження або перегляду.

●     Розрахунок фрахту: функції аудиту, оплати рахунків-фактур та створення нових платіжних ваучерів в одному місці.

●     Звітність та аналітика: історичні дані про відвантаження, моделі розподілу, огляди галузевих тенденцій та наявні ринкові ціни в одному місці, можна використовувати спеціалізовані картки для візуалізації схем доставки для кращого створення стратегії та розробки докладних планів.

>

●     Моніторинг ефективності: регулярні звіти, що настроюються, дозволять вам переглядати KPI, такі як тенденції обсягів, вартість за милю/тонну, кількість доставок, скасовані та відкладені замовлення, а також вносити необхідні покращення у ваш бізнес у будь-який час.< /p>

●     Керування ризиками: завдяки автоматизованому процесу аудиту та автоматичному настроюванню попереджень ви можете ефективно мінімізувати потенційні ризики.

●     Огляд процесу перевезення: можливість відстежувати поставки від моменту отримання до доставки, розумно налаштувати повідомлення про зміну статусу та обмін інформацією про доставку в режимі реального часу між перевізником, дистриб'ютором та клієнтом.

Процес
З чого складається технологія TMS
ЕТАП
РОБОТИ
Результат

Оцінка проекту

Визначити потреби вашого бізнесу;
Зрозуміти завдання, які потрібно вирішити за допомогою продукту, що розробляється;
Розрахувати необхідну кількість ресурсів.
Попередня оцінка робіт: час та вартість розробки вашого TMS рішення.

Визначення вимог та утвердження функціональності

З'ясувати ваші вимоги та очікування;
Продумати можливості системи;
Затвердити функціонал.
Повне уявлення про майбутній інструмент: які завдання та як він вирішуватиме.

UI/UX дизайн

Продумати структуру системи;
Розробити прототип;
Створити дизайн.
Повна візуалізація продукту: ви точно знаєте, на що чекати, ми чітко знаємо, що розробляти.

Розробка

Front-end розробка (зовнішня частина товару);
Back-end розробка (системна частина товару).
Практично готовий функціонуючий інструмент.

Тестування

Запобігти та виявити дефекти;
Виправити знайдені дефекти;
Перевіритися як продукт.
Система керування транспортом, повністю готова до запуску.

Запуск та підтримка

зробити продукт доступним для користувачів;
Допомогти в освоєнні системи;
Підтримка та удосконалення в процесі роботи.
Процеси запущені, інструмент працює та приносить прибуток.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Як вибрати правильну систему TMS

Впровадження TMS системи - це інвестиція, якій потрібен час, щоб окупитись. А тому потрібно розуміти, адже інвестиція в непотрібний функціонал може так ніколи і не стати прибутковою.

На ринку є чимало пропозицій. Це і готові рішення, які пропонують інші компанії, де ви можете вибрати пакет можливостей, який більш-менш підходить вашій компанії, і користуватися софтом з регулярною оплатою. Це коробкові рішення, коли вам збирають і продають набір готових базових функцій. Це і кастомна розробка, коли рішення створюється цілеспрямовано під потреби та потреби вашого бізнесу.

Головний критерій - щоб продукт, який ви використовуватимете, вирішував ваші завдання, полегшував вам життя і приносив прибуток. При цьому бажано підібрати лише необхідний функціонал, не переплачуючи за непотрібні функції. Такого досить складно досягти із готовими рішеннями.

Немаловажним фактором при виборі рішення є його готовність та здатність до масштабування. Адже напевно ви прагнете зростання, і ваш інструмент повинен з легкістю за вами встигати. Інакше доведеться регулярно витрачати час на підбір або розробку нових і нових продуктів під потреби вашої компанії, що зростають.

Ми завжди на стороні індивідуальних рішень, адже навіть ті самі завдання виконуються по-різному в різних компаніях. Розробка “під вас” забезпечить вам лише необхідний функціонал, можливості для зростання та масштабування, персоналізовані інструменти, які враховують специфіку саме вашої компанії, та структуру, до якої буде найзручніше адаптуватися вашим співробітникам.

Замовити розробку та впровадження TMS системи в компанії WEZOM?

Якщо ви вже ухвалили рішення автоматизувати свій бізнес і у вас є низка завдань, які необхідно вирішити – ми з радістю вам допоможемо. Понад 20 років досвіду у розробці програмних продуктів навчили нас робити якісно та вчасно. А експертність у сфері транспорту та логістики дозволить підібрати максимально дієві вирішення ваших проблем. Ми знаємо, як автоматизувати керування транспортною системою для вас.

Насамперед ми надаємо безкоштовну консультацію, вам потрібно тільки залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним для вас способом, і наші менеджери проконсультують вас, дадуть відповіді на всі питання та скоординують у подальших процесах.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором