TMS - Система керування транспортом

ЛОГІСТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ БУДЬ-ЯКИХ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

ЩО ТАКЕ TMS?

Transport management system - це інструмент, який допомагає вивчати дані про доставки та покращувати показники. Система може отримувати дані про кожен транспортний засіб у реальному часі та аналізувати їхню ефективність, автоматизувати ручну роботу, спростити обробку замовлень і не тільки.

Простіше кажучи, це інструмент, що дозволяє прискорити та впорядкувати доставку, заощадивши при цьому витрати та робочу силу для організації.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

ЯКІ МОДУЛІ МОЖУТЬ ВКЛЮЧАТИ TMS?

При розробці кастомних систем враховуються потреби вашої компанії, щоб кінцевий продукт вирішував завдання вашого бізнесу. Проте, є певний базовий набір функціоналу:

  • Управління контрактами: зручний перегляд договорів, порівняння витрат, а також відстеження термінів та домовленостей у режимі реального часу та можливість отримувати повідомлення, коли якісь документи потребують продовження чи перегляду.
  • Розрахунок фрахту: функції аудиту, оплати рахунків-фактур та створення нових платіжних ваучерів в одному місці.
  • Звітність та аналітика: історичні дані про відвантаження, моделі розподілу, огляди галузевих тенденцій та наявні ринкові ціни в одному місці, можна використовувати спеціалізовані карти для візуалізації схем доставки для кращого створення стратегії та розробки докладних планів.
  • Моніторинг ефективності: регулярні звіти, що налаштовуються, дозволять вам переглядати KPI, такі як тенденції обсягів, вартість за милю/тонну, кількість доставок, скасовані та відкладені замовлення, а також вносити необхідні поліпшення у ваш бізнес у будь-який час.
  • Керування ризиками: завдяки автоматизованому процесу аудиту та автоматичному настроюванню попереджень ви можете ефективно мінімізувати потенційні ризики.
  • Огляд процесу перевезення: можливість відстежувати поставки від моменту отримання до доставки, розумно налаштувати повідомлення про зміну статусу та обмін інформацією про доставку в режимі реального часу між перевізником, дистриб'ютором та клієнтом.
Процес
З чого складається розробка TMS
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
ОЦІНКА ПРОЕКТУ
Визначити потреби вашого бізнесу; Зрозуміти завдання, які потрібно вирішити за допомогою продукту, що розробляється; Розрахувати необхідну кількість ресурсів.
Попередня оцінка робіт: час та вартість розробки вашого TMS рішення.
ВИЗНАЧЕННЯ ВИМОГ ТА УТВЕРДЖЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ
З'ясувати ваші вимоги та очікування; Продумати можливості системи; Затвердити функціонал.
Повне уявлення про майбутній інструмент: які завдання та як він буде вирішувати.
UI/UX ДИЗАЙН
Продумати структуру системи; Розробити прототип; Створити дизайн.
Повна візуалізація продукту: ви точно знаєте, на що чекати, ми чітко знаємо, що розробляти.
РОЗРОБКА
Front-end розробка (зовнішня частина товару); Back-end технологія (системна частина товару).
Практично готовий інструмент, що функціонує.
ТЕСТУВАННЯ
Запобігти та виявити дефекти; Виправити знайдені дефекти; Переконатися у якості продукту.
Система керування транспортом, повністю готова до запуску.
ЗАПУСК ТА ПІДТРИМКА
Зробити продукт доступним для користувачів; Допомогти в оволодінні системою; Підтримка та удосконалення в процесі роботи.
Процеси запущені, інструмент працює та приносить прибуток.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
faq
FAQ

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Як вибрати правильну систему TMS

Впровадження TMS системи - це інвестиція, якій потрібен час, щоб окупитись. А тому потрібно розуміти, що інвестиція в непотрібний функціонал може так ніколи і не стати прибутковою.

На ринку є чимало пропозицій. Це і готові рішення, які пропонують інші компанії, де ви можете вибрати пакет можливостей, що більш-менш підходить вашій компанії, і користуватися софтом з регулярною оплатою. Це коробкові рішення, коли вам збирають і продають набір готових базових функцій. Це і кастомна технологія, коли рішення створюється цілеспрямовано під потреби вашого бізнесу.

Головний критерій - щоб продукт, який ви будете використовувати, вирішував саме ваші завдання, полегшував вам життя та приносив прибуток. При цьому бажано підібрати лише необхідний функціонал, не переплачуючи за непотрібні функції. Такого досить складно досягти із готовими рішеннями.

Важливим фактором при виборі рішення є його готовність та здатність до масштабування. Адже напевно ви прагнете зростання, і ваш інструмент має з легкістю за вами встигати. Інакше доведеться регулярно витрачати час на підбір або розробку нових і нових продуктів під потреби вашої компанії.

Ми завжди на боці індивідуальних рішень, адже навіть ті самі завдання виконуються по-різному в різних компаніях. Розробка “під вас” забезпечить вам лише необхідний функціонал, можливості для зростання та масштабування, персоналізовані інструменти, які враховують специфіку саме вашої компанії, та структуру, до якої найзручніше буде адаптуватись вашим співробітникам.

Замовити розробку та впровадження TMS системи у компанії WEZOM?

Якщо ви вже вирішили автоматизувати свій бізнес і у вас є низка завдань, які необхідно вирішити - ми з радістю вам допоможемо. Понад 20 років досвіду у розробці програмних продуктів навчили нас робити якісно та вчасно. А експертність у сфері транспорту та логістики дозволить підібрати максимально дієві вирішення ваших проблем. Ми знаємо, як автоматизувати керування транспортною системою для вас.

В першу чергу ми надаємо безкоштовну консультацію, вам потрібно лише залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним для вас способом, і наші менеджери проконсультують вас, дадуть відповіді на всі питання та скоординують у подальших процесах.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором