TMS - Система керування транспортом

Логістичний інструмент для автоматизації будь-яких вантажоперевезень

Що таке TMS?

Transport management system - це інструмент, який допомагає вивчати дані про доставляння та покращувати показники. Система може отримувати дані про кожен транспортний засіб у реальному часі та аналізувати їхню ефективність, автоматизувати ручну роботу, спростити обробку замовлень й не тільки.

Простіше кажучи, це інструмент, який дозволяє прискорити та впорядкувати доставляння, заощадивши при цьому витрати та робочу силу для організації.

01/
Планування
Основна причина зайвих витрат – погане планування. TMS система може автоматизувати процеси відвантаження та скоротити витрати часу та людських ресурсів. При цьому всі замовлення будуть враховані, а диспетчерам - легко з ними звертатися завдяки сортуванню за місцем призначення, типом вантажу, строком доставляння та іншими параметрами.
02/
Транспортування
Оптимізація маршрутів допоможе підвищити ефективність експлуатації автопарку, скоротити зайвий кілометраж та зношування транспортних засобів. Такий підхід дозволить доставляти замовлення швидше та забезпечить можливість виконання кількох замовлень за один рейс.
03/
Супровід
Підтримуйте зв'язок з водіями та із замовниками протягом усього процесу вантажоперевезення. Ви завжди будете в курсі всіх подій, менеджери зможуть допомогти водіям у разі виникнення непередбачених ситуацій, а клієнти – відстежувати рух свого вантажу онлайн.
04/
Розрахунки
На ціноутворення впливає багато факторів: вартість та витрата палива, ставки водіїв, обслуговування транспортних засобів. Впровадження TMS допоможе автоматично враховувати всі змінні та миттєво надає точні розрахунки вартості та графіка доставок.

Які модулі можуть включати TMS?

Під час розробки кастомних систем враховуються потреби саме вашої компанії, щоб кінцевий продукт вирішував завдання вашого бізнесу. Проте є певний базовий набір функціонала:

Управління контрактами: зручний перегляд договорів, порівняння витрат, а також відстеження строків та домовленостей у режимі реального часу та можливість отримувати повідомлення, коли якісь документи вимагають продовження або перегляду.
Огляд процесу перевезення: можливість відстежувати постачання від моменту отримання до доставляння, розумно налаштувати повідомлення про зміну статусу та обмін інформацією про доставляння в режимі реального часу між перевізником, дистриб'ютором та клієнтом.
Звітність та аналітика: історичні дані про відвантаження, моделі розподілу, огляди галузевих тенденцій та наявні ринкові ціни в одному місці, можна використовувати спеціалізовані картки для візуалізації схем доставляння для кращого створення стратегії та розробки докладних планів.
Моніторинг ефективності: регулярні звіти, що налаштовуються та дозволять вам переглядати KPI, такі як тенденції обсягів, вартість за милю/тонну, кількість доставляння, скасовані та відкладені замовлення, а також вносити необхідні покращення у ваш бізнес у будь-який час.
Керування ризиками: завдяки автоматизованому процесу аудиту та автоматичному настроюванню попереджень ви можете ефективно мінімізувати потенційні ризики.
Розрахунок фрахту: функції аудиту, оплати рахунків-фактур та створення нових платіжних ваучерів в одному місці.

З чого складається технологія TMS


01/

Оцінка проєкту

Визначити потреби вашого бізнесу. Зрозуміти завдання, які потрібно вирішити за допомогою продукту, що розробляється. Розрахувати необхідну кількість ресурсів. Попередня оцінка робіт: час та вартість розробки вашого TMS рішення.
Оцінка проєкту

02/

Визначення вимог та утвердження функціональності

З'ясувати ваші вимоги та очікування. Продумати можливості системи. Затвердити функціонал. Повне уявлення про майбутній інструмент: які завдання та як він вирішуватиме.
Визначення вимог та утвердження функціональності

03/

UI/UX дизайн

Продумати структуру системи. Розробити прототип. Створити дизайн. Повна візуалізація продукту: ви точно знаєте, на що чекати, ми чітко знаємо, що розробляти.
UI/UX дизайн

04/

Розробка

Front-end розробка (зовнішня частина товару). Back-end розробка (системна частина товару). Практично готовий функціонуючий інструмент.
Розробка

05/

Тестування

Запобігти та виявити дефекти. Виправити знайдені дефекти. Перевіритися як продукт. Система керування транспортом, повністю готова до запуску.
Тестування

06/

Запуск та підтримка

Зробити продукт доступним для користувачів. Допомогти в освоєнні системи. Підтримка та удосконалення в процесі роботи. Процеси запущені, інструмент працює та приносить прибуток.
Запуск та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Як обрати правильну систему TMS

Впровадження TMS системи - це інвестиція, якій потрібен час, щоб окупитись. А тому потрібно розуміти, адже інвестиція в непотрібний функціонал може так ніколи й не стати прибутковою.

На ринку є чимало пропозицій. Це й готові рішення, які пропонують інші компанії, де ви можете вибрати пакет можливостей, який більш-менш підходить вашій компанії, і користуватися софтом з регулярною оплатою. Це коробкові рішення, коли вам збирають та продають набір готових базових функцій. Це й кастомна розробка, коли рішення створюється цілеспрямовано під потреби та потреби вашого бізнесу.

Головний критерій - щоб продукт, який ви використовуватимете, вирішував ваші завдання, полегшував вам життя і приносив прибуток. При цьому бажано підібрати лише необхідний функціонал, не переплачуючи за непотрібні функції. Такого досить складно досягти із готовими рішеннями.

Важливим фактором при виборі рішення є його готовність та здатність до масштабування. Адже напевно ви прагнете зростання, і ваш інструмент повинен з легкістю за вами встигати. Інакше доведеться регулярно витрачати час на підбирання або розробку дедалі нових й нових продуктів під потреби вашої компанії, що зростають.

Ми завжди на стороні індивідуальних рішень, адже навіть ті самі завдання виконуються по-різному в різних компаніях. Розробка “під вас” забезпечить вам лише необхідний функціонал, можливості для зростання та масштабування, персоналізовані інструменти, які враховують специфіку саме вашої компанії, та структуру, до якої буде найзручніше адаптуватися вашим співробітникам.

Відгуки клієнтів

Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Навіщо використовується TMS?
Раніше, щоб керувати кожною деталлю системи доставки, потрібно було знайти дуже кваліфікованого менеджера чи армію менш компетентних керівників. Ці варіанти абсолютно неефективні або через брак таланту, або через витрати грошей. TMS збирає всі дані та максимально спрощує управління транспортною системою.

02.
Кому підійде TMS?
Будь-яка компанія, яка має справи з доставкою та транспортуванням, отримає користь від системи транспортної логістики. Якщо є потреба у регулярних циркуляціях товарів, то не важливо, в якій сфері ви працюєте, і спрямовані на оптову чи роздрібну торгівлю, автоматизація бізнесу все одно виведе вас на новий рівень. Головне – правильно підібрати інструмент.

03.
Чим TMS-система є вигідною для транспортної компанії?
Система управління транспортом оптимізує планування та розподіл навантажень, підвищує задоволеність клієнтів, забезпечує доступ до статистичних та аналітичних даних, полегшує управління бізнесом та сприяє зростанню.

04.
Як замовити розробку та впровадження TMS системи в компанії WEZOM?

Якщо ви вже вирішили автоматизувати свій бізнес та маєте низку завдань, які необхідно вирішити – ми з радістю вам допоможемо. Понад 20 років досвіду у розробці програмних продуктів навчили нас робити якісно та вчасно. А експертність у сфері транспорту та логістики дозволить підібрати максимально дієві розв'язання ваших проблем. Ми знаємо, як автоматизувати керування транспортною системою для вас.

Насамперед ми надаємо безплатну консультацію, вам потрібно лише залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним для вас способом, і наші менеджери проконсультують вас, нададуть відповіді на всі питання та скоординують у подальших процесах.


Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.