Back-end розробка

Компанія WEZOM пропонує розробку backend для вашого бізнесу.
Back-end розробка
bg image

Послуги бекенд розробки

Backend розробка – це процес створення “внутрішньої” частини механізму роботи сайту або додатку. Користувач не бачить цих процесів, але вони відіграють ключову роль. Уявіть собі автомобіль: ви тиснете на педаль газу, і він починає їхати. Однак ви не бачите, скільки всього відбувається під капотом з моменту натискання на педаль. Розробка backend – це створення таких механік, тільки при роботі з сайтом або іншим діджитал-продуктом.

01/
Розробка бекенду сайту
Ми створюємо бізнес-логіку роботи програми. Бекенд розробка дозволяє продумати взаємодію користувача з компанією через діджітал-продукт. Виконуючи дії на сайті клієнт отримує відповіді на свої запити, а компанія автоматично взаємодіє з користувачем. Наше завдання – налагодити цей бізнес-процес.
02/
Розробка серверної частини веб-програми
Усі процеси відбуваються на сервері. Користувач надсилає запит через візуальну частину програми, після чого на сервер надходять дані для обробки. Далі там формується відповідь на запит і надається у доступному вигляді. Backend розробка охоплює створення серверної частини програми.
03/
Розробка API та інтеграція
Підключення сторонніх сервісів через API знижує навантаження на додаток та розширює його можливості, така інтеграція розширює функціональність. Розробка бекенда включає налаштування інтеграцій та підключення сторонніх сервісів до додатку. Користувачі отримують необхідний функціонал, при тому витрати на розробку знижуються.
04/
Backend розробка для ERP, CRM, CMS-систем
ERP, CRM та CMS-системи суттєво розширюють можливості бізнесу. Вони допомагають керувати бізнес-процесами компанії. У таких продуктах все побудовано на логічних ланцюжках для автоматизації завдань. Back end розробка дозволяє реалізувати гнучкий та кастомний функціонал під потреби бізнесу.
image

Які завдання розв'язує Back-end розробка?

Бекенд розробка є ключовим етапом створення діджитал-продукту. Вона втілює бізнес-логіку додатку та вирішує такі завдання:

Унікальність ПЗ може стати головною конкурентною перевагою та підвищити лояльність користувачів.
Індивідуальний підхід у серверній розробці якісніше відображає функціональні процеси проекту та дозволяє використовувати інструменти для розвитку бізнесу.
Індивідуальна система безпеки підвищує рівень довіри користувачів та зменшує ймовірність розкрадання персональних даних.
Різні інтеграції зі сторонніми сервісами: картографія, платіжні системи, сервісні API та інше. 
Автоматизація будь-яких робочих процесів, зниження навантаження співробітників за допомогою автоматизації рутинних завдань.
Оптимізація, тобто прискорення завантаження та роботи.

Наш процес Back-end розробки


01/

Стратегія

Ми вивчаємо, яка функціональність потрібна продукту, як його можна зробити якісним, швидким, зручним та ефективним у роботі. Для цього необхідно вивчити особливості бізнесу, наперед продумати етапи масштабування та впровадження додаткових інструментів. Готуємо докладний звіт зі стратегією backend розробки.
Стратегія

02/

Аналіз та планування

На основі стратегії створюється план робіт. Аналітики збирають необхідні дані, підбирається стек технологій, розробляється логіка та архітектура програми. Під час планування підбирається команда розробників, призначається менеджер, визначаються ролі та завдання.
Аналіз та планування

03/

UX/UI дизайн

Дизайнери створюють як зовнішній вигляд програми, так і взаємозв'язок внутрішнього функціоналу. Попри те, що backend розробка непомітна пересічному користувачеві, там також потрібно будувати дизайн. Адже надалі продукт обслуговуватимуть технічні спеціалісти.
UX/UI дизайн

04/

Розробка

Реалізується технічна частина створення продукту, робота із сервером, налаштування та підключення додаткових сервісів через інтеграцію. Це найтриваліший процес створення діджитал-продукту. Особлива увага приділяється функціональності, безпеці та швидкості роботи.
Розробка

05/

Тестування

Під час створення додатку проводиться низка тестів. Код перевіряється на наявність помилок, вивчаються поведінкові фактори, тестується навантаження. Також перевіряється система безпеки. У разі виявлення проблем звіти передаються розробникам для оперативного усунення.
Тестування

06/

Розгортання та підтримка

Після успішних тестів наші фахівці розгортають продукт та впроваджують його у ваш бізнес. Проводиться налаштування, підключаються додаткові послуги. За необхідності ваші співробітники проходять навчання при використанні продукту. Ми надаємо гарантійну технічну підтримку.
Розгортання та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги наших послуг Бекенд розробки

Ми комплексно підходимо до вирішення завдання, тому ведемо проект від обговорення ідеї до її реалізації – повного запуску та впровадження у бізнес. Також надаємо гарантійну технічну підтримку та стежимо, щоб все працювало ідеально.

Важливою частиною процесу розробки є не просто написання коду, а створення архітектури додатку. Від її якості залежить коректна взаємодія елементів, швидкість роботи, простота подальшого розвитку та підтримки. Також важливо враховувати взаємодію бекенду та фронтенду. Фахівці з фронтенду та бекенду мають працювати як одне ціле. 

Серед переваг розробки бекенд у компанії WEZOM ми наводимо наступні:

  • Повний цикл backend-розробки. Ми беремо на себе відповідальність за увесь цикл розробки, починаючи від продумування ідеї та планування, завершуючи готовим продуктом та його впровадженням. Вам не доведеться винаймати спеціалістів на стороні, аби вирішити певне завдання.
  • Новітні технології. Ми використовуємо найактуальніші фреймворки та мови програмування. Вони дозволяють реалізувати практично будь-який функціонал та впровадити потужні інструменти. Ми працюємо з GraphQL MySQL, PostgreSQL, SQLite, MongoDB. Використовуємо CI/CD, Kubernetes (K8s), Docker.
  • Наскрізна безпека. Особливу увагу ми приділяємо безпеці продукту. Наше завдання – захистити дані та зробити їх використання комфортним. Ваша конфіденційна інформація захищається якісними інструментами. Це одна з головних переваг, які надає персональна back-end розробка.
  • Масштабованість. Ми думаємо заздалегідь, як ви покращуватимете свій бізнес і розширюватимете його можливості. Тому важливо, щоб сервери, що обираються, могли витримувати підвищене навантаження і розробку додаткового функціоналу. Використання якісних технологій дозволяє надалі масштабувати діджитал продукт.

Зателефонуйте нам у WEZOM, щоб обговорити деталі. Ми зрозуміємо, які є вимоги до проекту, зможемо предметно говорити про вартість та строки реалізації. Давайте разом створимо якісний продукт для вашого бізнесу. Впроваджуйте нові технології та випереджайте конкурентів!

 

Відгуки клієнтів

Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Як довго триває процес розробки бекенда?
Чимало команд розробників починають розробку продукту з UI/UX дизайну. Ми одразу паралельно починаємо створювати серверну частину, тому що від її працездатності залежать можливості продукту. Але розробка бекенда забирає досить багато часу. Потрібно враховувати мікропроцеси, логічні взаємозв'язки та безліч технічних деталей розробки. Тривалість розробки залежить від складності продукту, але, як правило, на бекенд розробку йде від двох-трьох місяців до року.

02.
Скільки коштують послуги backend розробки?
Вартість безпосередньо залежить від складності проекту та строків розробки. Чим складніший функціонал, тим більше часу чи людей буде потрібно, а це прямо впливає на цінник. Докладно розписати вартість продукту можна лише за повного розуміння поставленого завдання. В середньому, розробка backend коштує від 10 тисяч доларів і вище. Відносно точну суму ми можемо назвати лише після консультації.

03.
Які мови програмування ви використовуєте для розробки backend?
Найпопулярнішими мовами для розробки бекенд частин програми є PHP, Python, Ruby, Java, Go, іноді використовується Perl. Ми підбираємо стек технологій залежно від потреб. Наша мета – зробити якісний продукт за оптимальною ціною. Завдяки професійній команді розробників ми можемо використати сучасні технології та робити проекти на Ruby on Rails, Yii, Django.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.