Розробка рішень Data Science для бізнесу

Перетворюйте "мертві" масиви даних на цінну інформацію про ринки та клієнтів.

Які послуги ми надаємо для Data Science

Data Science – це галузь, яка застосовує методи аналізу даних, машинного навчання, статистики та інших дисциплін, аби здобути для бізнесу цінну інформацію з великих масивів даних. Наші фахівці готові надавати послуги в галузі data science за низкою напрямків:

01/
Розробка та інтеграція платформ
Індивідуальне створення та впровадження рішень на базі методів та технологій Data Science: машинне навчання, Big Data, штучний інтелект тощо. Ми готові створити комплексну платформу для управління даними з нуля.
02/
Консалтинг у Data Science
Перед впровадженням тих чи інших рішень для роботи з даними варто детально розглянути проблеми й запит бізнесу, оцінити наявні джерела даних, а за необхідності – також провести дослідження ринку та конкурентів. Це дозволить визначити оптимальні рішення та технології Data Science для вирішення завдання.
03/
Розвиток та супровід рішень Data Science
Реліз продукту для аналізу даних – це лише початок. Надалі його необхідно регулярно оновлювати, налаштовувати під мінливі умови бізнесу, інтегрувати суміжні інструменти та нові технології на кшталт моделей машинного/глибокого навчання.
04/
Інтеграція даних та розробка data-архітектури
Побудова єдиної структури збору, обробки та обміну даними в масштабах усієї організації. Інтеграція розрізнених джерел даних в єдину універсальну базу для спрощення, прискорення та підсилення операцій бізнесу.

Ключові індустрії для яких ми розробляємо інноваційні Data Science рішення

Наразі послуги в сфері data science мають попит у всіх галузях, що пов’язані зі збором, накопиченням та обробкою даних. Назвемо лише деякі індустрії, які можуть здобути з цих технологій величезну користь.

Маркетинг. Рішення для data science дозволяють аналізувати поведінку, потреби та вподобання клієнтів, сегментувати аудиторію, створювати персоналізовані пропозиції, прогнозувати попит, вимірювати ефективність кампаній, оптимізувати ціноутворення та бюджети.
Фінанси та банкінг. Інструменти Data Science допомагають виявляти шахрайство, управляти ризиками, моделювати фінансові ринки, розробляти стратегії управління активами, автоматизувати фінансові процеси, надавати консультації та рекомендації, покращувати сервіс та досвід клієнтів.
Медицина. Підходи Data Science в медицині сприяють діагностиці, лікуванню та профілактиці захворювань. Аналіз масивів медичних записів, результатів тестів та знімків допомагає оцінювати ефективність методів терапії та ліків, сприяє розробці нових препаратів та вдосконаленню підходів до лікування.
Логістика. Застосування методів Data Science для аналізу ланцюжків постачання дозволяє оптимізувати маршрути транспорту, використання складських площ, формування запасів тощо. Аналіз масивів логістичних даних відкриває можливості планування попиту для скорочення витрат, забезпечення максимальної продуктивності та екологічності бізнесу.
Виробництво. Data Science допомагає виробникам в будь-яких галузях підвищити продуктивність операцій, скоротити видатки, задовольнити попит і потреби клієнтів, покращити соціальний та екологічний вплив свого бізнесу за допомогою методів AI, ML та спеціалізованого програмування.
Медіа та розваги. Інструменти та підходи Data Science дозволяють аналізувати вподобання, емоції та відгуки аудиторії, аби готувати персоналізований контент, рекомендації та рекламу. Вони також відкривають шлях до нової доби генерації контенту під запити та інтереси споживача.

Переваги послуг Data Science для бізнесу

Що дає Data Science бізнесу? Отримайте переваги від цієї послуги для збільшення прибутковості!

Управління продуктивністю

Data Science допомагає бізнесу вимірювати та покращувати свою ефективність, спираючись на релевантні дані для встановлення цілей, моніторингу показників, оцінки результатів та внесення коректив. Це дозволяє організації оптимізувати свої ресурси, процеси, продукти та послуги для досягнення найкращих результатів.

Побудова data-культури в організації

Впровадження методів Data Science сприяє розвитку корпоративної культури, в якій дані використовуються як основа для прийняття рішень на всіх рівнях організації. Сама якість даних організації при тому покращується – вони очищуються від помилок, прогалин, дублікатів та незв’язності.

Моніторинг ринку та пошук нових можливостей

Data Science дозволяє бізнесу ефективно аналізувати даних про своїх клієнтів, конкурентів, актуальні технології, тренди тощо. Усе це допомагає краще розуміти своє бізнес-середовище, усвідомлювати свої сильні та слабкі сторони, а також виявляти нові можливості для зростання та інновацій.

Швидка адаптація та управління ризиками

Data Science дозволяє бізнесу швидко та ефективно обробляти великі обсяги даних, виявляти закономірності, тенденції та аномалії, отримувати цінні висновки, що сприяють стратегічному плануванню. Ці дані допомагають управляти ризиками, скорочувати вразливість бізнесу до форс-мажорів та людського фактора.

Кроки реалізації рішень з Data Science


01/

Визначення вимог

На старті проєкту визначається його ключова мета, а також функції та параметри IT-продукту, який необхідно створити. Вимоги до проєкту визначаються у тісній комунікації з клієнтом. За необхідності на цьому етапі також проводяться дослідження ринку, цільової аудиторії продукту, рішень конкурентів тощо.
Визначення вимог

02/

Проєктування та дизайн

Розробники працюють над загальною архітектурою нової IT-платформи для аналізу даних. Команда визначає її базові елементи, внутрішню логіку, протоколи, технології, норми безпеки тощо. Водночас команда дизайнерів готує макети інтерфейсу та сценарії користувацького досвіду, розробляє форми візуалізації моделей.
Проєктування та дизайн

03/

Підготовка даних, побудова моделей

Команда фахівців Data Science формує базу даних – проводить їх збір, перевірку, очищення та структурування. Підготовлені дані використовуються для моделювання – використання статистичних і математичних методів, технологій ШІ та спеціалізованого програмування для здобуття з бази даних цінної інформації.
Підготовка даних, побудова моделей

04/

Валідація моделей та тестування продукту

На цьому етапі перевіряється якість, точність, надійність та ефективність моделей, що були побудовані на попередньому етапі. Продукт також проходить через контроль якості – структурне, функціональне, регресійне тестування тощо.
Валідація моделей та тестування продукту

05/

Розгортання та підтримка продукту

На фінальному етапі продукт для аналізу даних розгортається у робочому середовищі для бізнесу, цей процес супроводжується остаточним налаштуванням та навчанням персоналу. Команда розробників переходить до пострелізної підтримки платформи, що охоплює роботу над помилками, покращення та роботу над подальшим розвитком продукту.
Розгортання та підтримка продукту

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Чому обрати саме нас для розробки Data Science рішень?

Для того, щоб відповісти на питання "чому обрати саме нас?" ми зібрали наші ключові переваги, які нас виділяють:

Глибоке розуміння потреб бізнесу

Ми розробляємо IT-продукти для корпоративних клієнтів майже 25 років. Тож наша команда здобула неоціненний досвід, чітке розуміння ринків та потреб бізнесу у сферах виробництва, логістики, eCommerce, виробництва, енергетичного сектору тощо.

Націленість на результат

Ми віримо в індивідуальний підхід до розробки, тож починаємо кожен проєкт з дослідження ключових потреб та інтересів бізнесу клієнта. Наші фахівці прагнуть поставити себе на місце клієнта, аби створити для нього по-справжньому практичне та ефективне рішення.

Кейси роботи з технологіями data-аналізу та ML

Наша команда зібрала під одним дахом найкращих фахівців ринку, які постійно вивчають нові тренди та технології Data Science. Ми маємо досвід створення продуктів на базі машинного та глибокого навчання, засобів Big Data тощо.

Гарантія якості

Ми забезпечуємо для клієнтів повну прозорість процесу розробки, приділяємо величезну увагу комплексному тестуванню наших продуктів, аби гарантувати їм стабільність та безпеку даних. Наша команда гарантує якість послуги розробки рішень data science на релізі й готова миттєво усунути будь-які технічні проблеми в гарантійний термін.

Відгуки клієнтів

Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Як обираються та аналізуються дані для розробки ефективних рішень Data Science?
У рамках підходу Data Science дані обираються та аналізуються за допомогою низки методів та технік, які включають збір, очищення даних, пошук ознак, пошук моделі, валідацію, тестування моделі, візуалізацію даних, розгортання та підтримку. Ці етапи допомагають розв'язувати практичні проблеми бізнесу.

02.
Які використовуються особливі технології чи інструменти для впровадження проєктів Data Science?
Сьогодні розробка рішень data science може потребувати спеціалізованих мов програмування (Python, R, Java, Scala), спеціальних фреймворків та бібліотек (TensorFlow, PyTorch, Scikit-learn, Pandas, NumPy), спеціальних платформ (Google Cloud, AWS, Azure тощо), алгоритмів ML та DL, а також засобів візуалізації даних (Matplotlib, Seaborn, Plotly, Tableau тощо).

03.
Як забезпечується точність результатів в проєктах Data Science?
Для точності моделей варто подбати про наявність якісних та релевантних даних, забезпечити валідацію та тестування моделей на різних наборах даних (тренувальний, тестовий, перехресний тощо), регулярно оцінювати якість моделей за допомогою чітких метрик та співвідносити їх з реальною практикою бізнесу.

04.
Як відбувається підтримка та обслуговування проєктів Data Science після їх впровадження?
Підтримка та обслуговування продукту Data Science після релізу включає низку аспектів:, моніторинг роботи моделей та даних, їхнє налаштування, оновлення та вдосконалення, виправлення помилок, проблем та конфліктів. Сюди ж можна віднести консалтинг та навчання персоналу для користування продуктом.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.