0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка рішень Data Science для бізнесу

Що таке Data Science?

Це робота з великими даними неструктурованої інформації. До таких відносяться статистика пошукових запитів, різні бази даних та інша інформація, яка не має чіткої структури. Фахівець, який працює з великими даними, займається аналітикою та розробкою алгоритмів, щоб упорядкувати дані та оптимізувати процеси. Data Science для бізнесу допомагає оцінити аналіз поведінки аудиторії, зрозуміти потреби, персоналізувати товари та послуги.

Навіщо збирати та аналізувати дані?

Бізнес дані є цінною інформацією, яка допомагає розвивати компанію, приймати правильні рішення та оптимізувати  бізнес процеси. Збирати дані необхідно для того, щоб орієнтуватися на потреби клієнтів, розуміти конкурентів, покращити якість обслуговування, зробити продукт більш ефективним та затребуваним.

Робота з великими даними дозволяє персоналізувати підхід до клієнта та збільшити прибуток. Ефективне керування складом, контроль залишків, планування закупівель, оцінка затребуваності товару – це лише мала частина можливостей, які надає Data Science для бізнесу. Аналіз даних необхідний зростання компанії та оптимізації робочих процесів. Багато з них можна автоматизувати, спростити та діджиталізувати.

Приклади data science business solutions

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Як працює Data Science

По суті, це робота з інформацією, яка не має структури. Під час роботи з великими даними використовується математична статистика та машинне навчання. На основі даних фахівець розробляє алгоритм і з його допомогою прогнозує та визначає тенденції, вивчає поведінку та знаходить закономірності, які допоможуть бізнесу розвиватися.

Сам алгоритм є формулою. Але бізнес дані не мають єдиної формули, щоразу вона виводиться на основі зібраної інформації. Це дозволяє підбирати практично будь-яку інформацію та виконувати будь-які завдання.

Data Science для бізнесу використовується дуже активно. Вона застосовується у різних сферах:

  • Фінанси. Проведення кредитного скорингу та визначення, чи можна видавати клієнту кредит; оцінка ймовірності настання страхового випадку; розрахунок кількості готівки у банкоматах.
  • Рітейл. Визначення якості рекламних кампаній, розміщення товарів, оцінка перспективи розробки нових продуктів.
  • Наука. Створення віртуальних об'єктів, обробка колекцій.
  • Промисловість. Оцінка ефективності виробництва, запобігання розкраданню, нещасним випадкам, контролю якості.
  • Телекомунікації та розваги. Вивчення потреб клієнта, оцінка інтересів, розрахунок потенційного контенту, розробка нових медіа інструментів.

Це далеко не всі напрямки, де корисний Data Science для бізнесу. Існує міф, що для невеликих компаній використання інструментів роботи з великими даними не потрібне. Насправді, якщо вівся електронний облік хоча б 1-2 роки, то це вже можна вважати великими даними. Їх обробка допоможе структурувати інформацію та зрозуміти, що потрібно бізнесу для його зростання, просування та оптимізації.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором