click fraud detection

ПРОСУВАННЯ АНГЛОМОВНОГО САЙТУ

SEO
solution

РОЗКРУЧУВАННЯ АНГЛОМОВНИХ ПРОЕКТІВ

Англомовний сегмент інтернету дуже великий. Тут для будь-якого підприємця відкриваються відмінні можливості для розвитку і розширення власного бізнесу. Але в першу чергу слід налагодити комунікацію з потенційними клієнтами, тому перший крок по освоєнню західних ринків - просування англомовного сайту.
ЯК ПОЧАТИ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Розкрутку англомовного сайту, як і будь-якого іншого, ми завжди рекомендуємо починати з оцінки його конкурентоспроможності. Якщо сайт безнадійно застарів, або спочатку розроблявся з мінімальним функціоналом і шаблонним дизайном, його просування дасть не найкращий результат. У таких випадках найкращим рішенням буде розробка нового ресурсу, а вже після - його просування.

При пошуковому просуванні англомовного сайту ми не рекомендуємо поспішати або використовувати сірі методи. В першу чергу важливо зробити сайт привабливим для користувача, а вже після - зайнятися підвищенням його видимості.

con
trol
Повністю знімемо з вас функціональне навантаження
КОНТРОЛЬ 
ОТРИМАНИХ 
РЕЗУЛЬТАТІВ
Вам знадобиться 1 година в місяць на контроль виконаних робіт і динаміки результатів
01
Особистий кабінет з можливістю контролю робіт в онлайн-режимі
02
Можливість обговорити результати з кожним фахівцем команди в телефонному або онлайн-режимі
03
Щотижнева і щомісячна звітність, адаптована для комфортного сприйняття
04
Контроль виконаних завдань по кожному фахівцю команди
unli
mited
НЕОБМЕЖЕНИЙ ОБСЯГ
ВИКОНУВАНИХ 
РОБІТ
Ми будемо просувати ваш ресурс відразу по всіх параметрах, постійно покращуючи всі показники
01
Просуваємо необмежену кількість ключових запитів і сторінок сайту
02
Виконуємо в 7 разів більший обсяг робіт за той самий бюджет, що й інші компанії
03
Не обмежуємо час роботи фахівця. Всі завдання виконуються до отримання результату по seo просування сайту в пошукових системах Google, Yandex
04
Усуваємо всі недоліки, а не тільки консультуємо, що потрібно зробити
Проекти
НАША ЕФЕКТИВНІСТЬ 
ПІДТВЕРДЖЕНА 
ЦИФРАМИ
Наші кейси скажуть за нас
Термін просування
24 місяці
Трафік із seo
c 4.5к до 17К
seo case
Укрбуд
Website
Витрати клієнта
$3580
ROI,%
764
Прибуток клієнта
$257150
seo case
Lester
Website
Витрати клієнта
$1500
ROI,%
155
Прибуток клієнта
$19180
seo case
54 Kards
Website
РЕЗУЛЬТАТ
НАШОЇ СПІВПРАЦІ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Етапи просування

За своїм принципом SEO-просування англомовного сайту мало чим відрізняється від просування в російськомовному сегменті мережі, адже чинники ранжирування Google однакові незалежно від мови. Але відмінності все-таки є, а тому розглянемо процес розкрутки більш детально.

 1. Технічний аудит сайту. Комплексна перевірка технічного стану ресурсу і якості пошукової оптимізації. В результаті ви отримуєте чек-лист з готовим планом робіт і розрахунок їх вартості.
 2. Маркетингові дослідження. Аналітики вивчають цільову аудиторію сайту, а також ключових конкурентів, щоб вибудувати грамотне позиціонування бренду і налагодити якісну комунікацію з ЦА.
 3. Збір семантичного ядра. Як і в рунеті, англомовні запити діляться на високо і низькочастотні, а також на кілька ключових типів: інформаційні, комерційні, навігаційні та ін. Як правило, на комерційних запитах, особливо високочастотних, конкуренція надто висока, а тому стратегія просування будується на залученні користувачів за інформаційними запитами та їх подальшої конверсії в клієнта за допомогою ланцюжка продажу.
 4. Аналіз і оптимізація контенту на сайті. У США та інших англомовних країнах контент грає ключову роль в просуванні ресурсу. Чим він якісніший і корисніший, тим більше цільових відвідувачів отримає сайт. Тому важливий не тільки технічний аналіз: унікальність, водність, щільність ключів, а й оцінка професійного редактора або фахівця сфери.
 5. Стратегія лінкбілдінга. Зовнішні посилання - ще один пункт, якому слід приділити особливу увагу. Біржі посилань для англомовних сайтів не працюють взагалі, адже ризик потрапити під фільтр занадто високий. Тому нарощувати контрольну вагу необхідно за допомогою гостьових публікацій на відвідуваних ресурсах, а також за рахунок репоста від інших користувачів, які діляться вподобаним контентом.

Якість контенту - один з найбільш важливих факторів. Тому слід заздалегідь знайти англомовного автора або перекладача, який буде займатися наповненням сторінок.

Вартість послуги

Вартість просування англомовного сайту в Google залежить від безлічі факторів:

 • розмір сайту;
 • рівень конкуренції;
 • технічний стан ресурсу;
 • послуги авторів або перекладачів;
 • вік домену;
 • доменна зона.

Фахівцям необхідно ретельно вивчити ресурс, перш ніж вони зможуть розрахувати бюджет на його розкрутку. Саме тому перший етап в списку робіт - технічний аудит.

Якщо ви хочете визначити точну вартість розкрутки ресурсу або отримати безкоштовну консультацію, можете зв'язатися з нами телефоном, або будь-яким зручним вам способом, зазначеним на сайті.