0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Просування англомовного сайту

Розкрутка англомовних проектів

Світовий ринок досить великий, і якщо Ви хочете вийти на міжнародний ринок і розвивати свій бізнес під США або Великобританію, тим самим розшріяючи та збільшуючи обсяги своїх продажів, то перший крок для вашого сайту, це розкрутка англомовного сайту.

Як розпочати просування англомовного сайту?

Якщо у Вас є сайт, і ви хочете його просувати під закордонні ринки, то перше з чого варто почати це: аналіз своєї ніші та виявлення конкурентів, їх сильних та слабких сторін із погляду SEO. Аналіз ніші, допоможе сформувати розуміння, що очікувати від конкурентів, прикинути бюджети, які необхідні для просування сайту, вибудувати стратегію за якою буде просуватися ваш сайт у потрібному вам регіоні.

Це чимось схоже на відкриття бізнесу, початковий етап, може дати вам зрозуміти що ваш чекає на ринку, наприклад США, який обсяг трафіку ви можете отримувати, яка у вас буде конверсія і скільки ви можете заробляти, працюючи на закордонний ринок.

Результат нашої співпраці

faq

Часті питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Етапи просування

За своїм принципом SEO-просування англомовного сайту мало чим відрізняється від просування в російськомовному сегменті мережі, адже фактори ранжування Google однакові поза залежно від мови. Але відмінності все-таки є, тому розглянемо процес розкрутки більш детально.

 1. Технічний аудит сайту. Комплексна перевірка технічного стану ресурсу та якості пошукової оптимізації. В результаті ви отримуєте чек-лист із готовим планом робіт та розрахунок їх вартості.
 2. Маркетингові дослідження. Аналітики вивчають цільову аудиторію сайту, а також ключових конкурентів, щоб побудувати грамотне позиціонування бренду та налагодити якісну комунікацію з ЦА.
 3. Збір семантичного ядра. Як і в рунеті, англомовні запити діляться на високо і низькочастотні, а також на кілька ключових типів: інформаційні, комерційні, навігаційні та ін. Як правило, на комерційних запитах, особливо високочастотних, конкуренція занадто висока, а тому стратегія просування будується на залученні користувачів за інформаційними запитами та їх подальшою конверсією в клієнта за допомогою ланцюжка продажу.
 4. Аналіз та оптимізація контенту на сайті. У та інших англомовних країнах контент грає ключову роль просуванні ресурсу. Чим він якісніший і корисніший, тим більше цільових відвідувачів отримає сайт. Тому важливим є не тільки технічний аналіз: унікальність, водність, щільність ключів, а й оцінка професійного редактора або спеціаліста сфери.
 5. Стратегія лінкбілдингу. Зовнішні посилання – ще один пункт, якому слід приділити особливу увагу. Біржі посилань для англомовних сайтів не працюють взагалі, адже ризик потрапити під фільтр дуже високий. Тому нарощувати посилальну вагу необхідно за допомогою гостьових публікацій на відвідуваних ресурсах, а також за рахунок репостів від інших користувачів, які діляться контентом, що сподобався.

Якість контенту – один із найважливіших факторів. Тому слід заздалегідь знайти професійного автора або перекладача, який займатиметься наповненням сторінок.

Вартість послуги

Вартість просування англомовного сайту в Google залежить від багатьох факторів:

 • розмір сайту;
 • рівень конкуренції;
 • технічний стан ресурсу;
 • послуги авторів або перекладачів;
 • вік домену;
 • доменна зона.

Фахівцям необхідно ретельно вивчити ресурс, перш ніж вони зможуть розрахувати бюджет на його розкручування. Саме тому перший етап у списку робіт – технічний аудит.

Якщо ви хочете визначити точну вартість розкрутки ресурсу або отримати безкоштовну консультацію, можете зв'язатися з нами по телефону, або будь-яким зручним для вас способом, вказаним на сайті.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором