Експертна розробка мобільних додатків

МОБІЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Розробляємо високоякісні нативні мобільні додатки

Команда WEZOM розробляє високоякісні мобільні додатки для бізнесу. Нативні застосунки створюються під конкретну операційну систему (Android, iOS), що гарантує швидкість, енергоефективність та повну сумісність з можливостями ОС - від камери та сповіщень, до платіжної системи.

Створення мобільного додатку – це можливість обігнати конкурентів, виділитись серед інших компаній, популяризувати свої послуги та бренд.

ANDROID розробка
01
Потрібен додаток для Android? В нас є міцна команда розробників із величезним досвідом проектів для мобайлу. Використовуємо для нативної розробки сучасні мови програмування Java та Kotlin, офіційну платформу Android Studio. Тестуємо кожен етап роботи, що дозволяє отримати надійний, функціональний та швидкий застосунок.
iOS розробка
02
Ми впораємося з найскладнішими завданнями iOS-розробки, із дотриманням усіх гайдлайнів Apple та урахуванням особливостей iPhone. Застосунки створюємо сучасною мовою SWIFT, багаторазово тестуємо на помилки, тому вони відповідають усім стандартам якості та безпеки App Store.
Cross Platform App
03
Розробка кросплатформених додатків дає змогу створювати додатки, що працюють на кількох операційних системах із використанням однієї кодової бази. Це економить час і ресурси, полегшуючи підтримку та оновлення програми.
Single Page Application
04
Single Page Application (SPA) передбачає створення веб-додатків, які завантажують усю необхідну інформацію на одній сторінці, забезпечуючи швидший і плавніший користувацький досвід. При використанні SPA переходи між різними розділами сайту відбуваються практично миттєво, без перезавантаження сторінки.
Progressive Web App
05
Включає створення веб-додатків, що поєднують функції веб-сайтів і мобільних додатків, пропонуючи високу продуктивність і офлайн-режим. Ці додатки адаптовані для роботи на будь-якому пристрої, забезпечуючи зручність використання і високу швидкість завантаження.

Наш стек мобільних технологій створення додатків

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
JAVA
JAVA – надпоширена мова програмування для створення нативних додатків під android та кросплатформних застосунків. JAVA підтримується величезною спільнотою розробників, має безліч бібліотек та зручностей (автодоповнення коду, робота з файлами, налаштування, обробка даних), що спрощують та пришвидшують розробку.
SWIFT
SWIFT – прогресивна мова програмування для створення нативних додатків під iOS. Вона дозволяє написати чистий, безпечний, надійний код з нуля, забезпечити високу продуктивність, якісно протестувати додаток. Застосунки, створені за допомогою SWIFT, відрізняються швидкістю і надійністю.
KOTLIN
KOTLIN – мова програмування для нативної розробки мобільних застосунків під Android. Серед переваг – висока безпека й продуктивність, лаконічний синтаксис, що мінімізує кількість помилок. Мова має чимало спільного з Java, розробники люблять її за доступність та систему типів.
FLUTTER
FLUTTER – це фреймворк для кросплатформної розробки застосунків під Android та iOS, заснований на мові Dart. Серед переваг – високопродуктивні інтерфейси, велика кількість віджетів для розробки й тестування додатка. Розробники цінують FLUTTER за швидке перезавантаження, яке дозволяє миттєво оцінити зміни в проекті.
Xamarin
Xamarin – інструменти для розробки кросплатформних додатків на iOS, Android, Windows Phone. Серед переваг – можливість використовувати 90% спільного коду для створення застосунку для різних платформ. Також Xamarin дозволяє легко інтегрувати сторонні бібліотеки та інструменти, зокрема SDK соцмережі, аналітику тощо.
React Native
React Native – надпопулярний фреймворк для створення додатків під iOS та Android з використанням JavaScript та бібліотеки React. Серед переваг – сумісне використання коду для обох платформ, безліч бібліотек та модулів. Застосунки, створені на React Native, працюють швидко.

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ЗАСТОСУНКІВ: ОСНОВНІ ЕТАПИ


01/

Публікація в App Store / Google Play

Коли застосунок буде створений й протестований, потрібно запустити мобільний додаток в App Store (iOS) або Google Play (Android). Цей процес складається з кількох етапів:

  • Реєстрація клієнта на відповідних платформах.
  • Фінішна перевірка додатка на відповідність вимогам щодо публікації в App Store або Google Play. Ми створюємо застосунок згідно з усіма правилами, проте вони постійно оновлюються, тому перш ніж опублікувати, ми додатково перевіряємо актуальні гайдлайни.
  • Публікація додатка – цей процес може зайняти декілька днів, а іноді й декілька тижнів.

Після публікації застосунку, не варто забувати про його підтримку та оновлення.

Публікація в App Store / Google Play

02/

Під'єднання аналітики

Під'єднання аналітики до мобільного додатку дозволяє зібрати й проаналізувати дані:

  • Використання стороннього сервісу (Google Analytics, Firebase Analytics), що надає інструменти для збору, обробки, аналізу даних про поведінку користувачів. Щоб під'єднати сервіс, у застосунок додають спеціальну бібліотеку або SDK.
  • Створення власної аналітичної системи з нуля – варіант для великого бізнесу, що може собі дозволити витрати на такий проект. Для розробки потрібно створити спеціальну бібліотеку або SDK, що буде збирати дані про поведінку користувачів, відправляти їх на сервер для подальшої обробки й аналізу.
  • Використання інструментів, що вбудовані в мобільні платформи Android або iOS. Вони дозволяють збирати дані щодо продуктивності застосунку та поведінки користувачів.
Під'єднання аналітики

03/

Тестування та налагодження

Щоб мобільний додаток працював стабільно, без помилок та збоїв, слід тестувати кожен етап розробки. Це дозволяє вчасно виявити помилки.

Технічне тестування додатка проводять QA-фахівці. Тестувальник перевіряє усі функції додатка, переконується, що застосунок працює коректно у різних умовах (зміна швидкості інтернету, на різних пристроях, на різних версіях Android чи iOS). Обов'язково тестується продуктивність, безпека, інтеграція з різними системами та сервісами (базою даних, аналітичними програмами, платіжними системами).

Всі виявлені помилки зразу виправляють програмісти. Коли тестування певного етапу завершиться, вони переходять до наступної фази робіт.

Тестування та налагодження

04/

Розробка функціонала

Яким буде функціонал, залежить від призначення додатка. Наприклад, якщо це інтернет-магазин, застосунок має надавати можливість відкласти товар у кошик, здійснити оплату та покупку, відстежувати статус замовлення, залишити відгук тощо.

Всі функції додатка обмірковують ще на етапі створення ТЗ, а команда розробників має втілити їх в життя. Фронтендери працюють з інтерфейсом. Їх завдання – “оживити” макети екранів, створені дизайнером, з'єднати їх між собою. Бекенд розробники програмують внутрішню частину додатка – архітектуру, логіку, сервер, базу даних, API.

Розробка функціонала – один з найскладніших етапів, його терміни залежить від складності та масштабів проекту.

Розробка функціонала

05/

Дизайн інтерфейсів

Завдання дизайнера – зробити так, щоб інтерфейс не лише стильно виглядав, але й щоб користувач міг швидко та легко знаходити потрібні функції та опції.

Розробка інтерфейсу складається з таких етапів:

  • Вивчення фірмового стилю компанії (його логотипи, кольори тощо), цільової аудиторії.
  • Створення макетів екранів, які дозволять візуалізувати взаємодію користувача застосунком.
  • Розробка візуального дизайну – прості форми, лаконічний текст, єдина кольорова гама. Окрема увага приділяється кнопкам, шрифтам, анімації тощо.

При розробці дизайну мобільного додатку варто пам'ятати, що на першому місті – зручність, а не краса. Якщо користувач заплутається у навігації, він імовірно  відмовиться від застосунку.

Дизайн інтерфейсів

06/

Проектування інтерфейсу

Проєктування інтерфейсу – це створення верхньорівневого макету, який відображає структуру та розташування елементів додатка. Макет допоможе визначити:

  • Як схематично виглядатиме інтерфейс – його структура, відображення основних елементів, їх розташування на екрані. Також на цьому етапі ми визначаємо, які функції та кнопки будуть головному екрані, а до яких варто надати доступ через меню.
  • Як користувачі взаємодіятимуть з додатком, скільки переходів зроблять, щоб виконати цільову дію.
  • Які функції будуть доступні, які з них є найважливішими для користувачів і мають бути пріоритетними.

Макет допоможе як клієнту, так і розробникам. Вони вже на старті проекту мають розуміти, як виглядатиме додаток, чи відповідатиме він потребам користувачів.

Проектування інтерфейсу

07/

Концепція та розробка технічного завдання

Розробка мобільного додатку починається з опрацювання концепції, яка зробить його унікальним, цікавим для клієнтів. Ми визначаємо мету застосунку, яку проблему / завдання він має вирішити. Обов'язково вивчаємо додатки конкурентів, їх сильні та слабкі сторони. Також вивчаємо цільову аудиторію (ЦА), щоб чітко знати, чим застосунок може їх зацікавити.

Далі обираємо платформу, на якій буде працювати додаток (Android,  iOS, кросплатформа) й розробляємо технічне завдання. ТЗ міститиме опис архітектури додатка, технологій, що будуть використані при розробці, функцій та можливостей застосунку.

Концепція та розробка технічного завдання

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги мобільних застосунків для бізнесу

  • Збільшення кількості клієнтів

Застосунок легко просувати та рекламувати, спираючись на потреби цільової аудиторії. Кількість клієнтів зростає, розширюється географія впливу бізнесу, ядро ​​цільової аудиторії.

  • Оптимізація бізнесу

Варто замовити мобільний застосунок, щоб оптимізувати робочі процеси, а багато з них – автоматизувати. Спрощується робота менеджерів, компанія може працювати 24/7, формується фінансова звітність, статистика, документообіг.

  • Розширення можливостей

Вирішили додати новий товар чи послугу? Зробіть це за лічені хвилини у застосунку, рекламуйте, просувайте товар серед потенційних клієнтів. Можливості бізнесу значно розширюються.

  • Масштабування компанії

Бізнесу легше знайти нових партнерів, додати товари чи послуги, оновлювати ціни та інформацію, впроваджувати нові інструменти, що дозволяють масштабувати компанію та залучати нових клієнтів.

  • Підвищення іміджу

Розробка мобільних додатків під iPhone та Android позитивно впливає на імідж компанії. Користувачі бачать, що компанія відкрита, оновлює інформацію й активно розвивається. Наявність застосунку підвищує статус та імідж.

  • Комунікація із клієнтами

Якщо замовити мобільний застосунок комунікація з клієнтами стане набагато простішою та швидшою. Відповідайте на запитання, створюйте форми для спілкування, дізнавайтеся про потреби, відстежуйте дії клієнтів. Це допоможе чітко розуміти, як розвивається компанія.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Найпоширеніші запитання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Яка інформація потрібна, щоб розрахувати вартість розробки додатка?

Аби оцінити вартість проекту, потрібно зібрати таку інформацію:

  • Опис ідеї, цілі, концепції проєкту.
  • Характеристика конкурентів, цільової аудиторії (за наявності).
  • Платформа, для якої потрібно створити застосунок.
  • Дизайн – макет, концепція, ідея (за наявності).
  • Які функції повинен містити додаток.
  • З якими сторонніми сервісами потрібно інтегрувати застосунок.

Якщо ви звертаєтесь за розробкою під ключ, то імовірно не матимете відповідей на усі ці питання. Це нормально, наш менеджер допоможе вам зорієнтуватися в особистій консультації.


02.
Яким компаніям рекомендовано мати мобільний додаток?
Мобільний застосунок корисний для будь-якої компанії, що прагне розвивати свій бізнес, забезпечити ефективну взаємодію з клієнтами. Наприклад, роздрібні магазини завдяки додатку здатні поліпшити лояльність клієнтів до свого бізнесу, спростити процедуру купівлі, полегшити доставку товарів. Туристичні компанії через додаток можуть надати клієнтам інформацію щодо розкладу екскурсій, бронювання, місцевих пам'яток тощо.

03.
Скільки часу триває створення додатку?
Термін виконання проекту залежить від різних факторів, зокрема складності додатка, вимог до функціональності, дизайну, платформи, для якої він розробляється. Простий застосунок з однією функцією (наприклад, калькулятор зарплатні) можна зробити впродовж кількох тижнів. Розробка соціальної мережі або інтернет-магазину триватиме понад 7 місяців, а особливо складні проекти можуть затребувати не менше року.

04.
Чи можу я стежити за розробкою?
Так, ви зможете відстежувати усі етапи створення додатку, спілкуватися з командою. В практиці WEZOM ми закріплюємо за кожним клієнтом менеджера, який залишатиметься на зв’язку завжди. Ми проводимо презентації за підсумками кожного спринта розробки, готуємо детальні звіти. Менеджер буде завчасно повідомляти про важливі етапи проекту та реагувати на форс-мажори.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.