Експертна розробка мобільних додатків

МОБІЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ
Експертна розробка мобільних додатків
bg image

Розробляємо високоякісні нативні мобільні додатки

Команда WEZOM розробляє високоякісні мобільні додатки для бізнесу. Нативні застосунки створюються під конкретну операційну систему (Android, iOS), що гарантує швидкість, енергоефективність та повну сумісність з можливостями ОС - від камери та сповіщень, до платіжної системи.

Створення мобільного додатку – це можливість обігнати конкурентів, виділитись серед інших компаній, популяризувати свої послуги та бренд.

ANDROID розробка
01/
Потрібен додаток для Android? В нас є міцна команда розробників із величезним досвідом проектів для мобайлу. Використовуємо для нативної розробки сучасні мови програмування Java та Kotlin, офіційну платформу Android Studio. Тестуємо кожен етап роботи, що дозволяє отримати надійний, функціональний та швидкий застосунок.
iOS розробка
02/
Ми впораємося з найскладнішими завданнями iOS-розробки, із дотриманням усіх гайдлайнів Apple та урахуванням особливостей iPhone. Застосунки створюємо сучасною мовою SWIFT, багаторазово тестуємо на помилки, тому вони відповідають усім стандартам якості та безпеки App Store.
Cross Platform App
03/
Розробка кросплатформених додатків дає змогу створювати додатки, що працюють на кількох операційних системах із використанням однієї кодової бази. Це економить час і ресурси, полегшуючи підтримку та оновлення програми.
Розробка на Flutter
04/
Це потужний інструмент, який дозволяє створювати красиві та функціональні додатки для Android і iOS, використовуючи єдину кодову базу. Наші розробники здатні реалізувати будь-які функціональні вимоги для вашого проекту.

Наш стек мобільних технологій створення додатків

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

SWIFT

SWIFT – прогресивна мова програмування для створення нативних додатків під iOS. Вона дозволяє написати чистий, безпечний, надійний код з нуля, забезпечити високу продуктивність, якісно протестувати додаток. Застосунки, створені за допомогою SWIFT, відрізняються швидкістю і надійністю.

KOTLIN

KOTLIN – мова програмування для нативної розробки мобільних застосунків під Android. Серед переваг – висока безпека й продуктивність, лаконічний синтаксис, що мінімізує кількість помилок. Мова має чимало спільного з Java, розробники люблять її за доступність та систему типів.

FLUTTER

FLUTTER – це фреймворк для кросплатформної розробки застосунків під Android та iOS, заснований на мові Dart. Серед переваг – високопродуктивні інтерфейси, велика кількість віджетів для розробки й тестування додатка. Розробники цінують FLUTTER за швидке перезавантаження, яке дозволяє миттєво оцінити зміни в проекті.

React Native

React Native – надпопулярний фреймворк для створення додатків під iOS та Android з використанням JavaScript та бібліотеки React. Серед переваг – сумісне використання коду для обох платформ, безліч бібліотек та модулів. Застосунки, створені на React Native, працюють швидко.

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ЗАСТОСУНКІВ: ОСНОВНІ ЕТАПИ


01/

Концепція та розробка технічного завдання

Розробка мобільного додатку починається з опрацювання концепції, яка зробить його унікальним, цікавим для клієнтів. Ми визначаємо мету застосунку, яку проблему / завдання він має вирішити. Обов'язково вивчаємо додатки конкурентів, їх сильні та слабкі сторони. Також вивчаємо цільову аудиторію (ЦА), щоб чітко знати, чим застосунок може їх зацікавити.

Далі обираємо платформу, на якій буде працювати додаток (Android,  iOS, кросплатформа) й розробляємо технічне завдання. ТЗ міститиме опис архітектури додатка, технологій, що будуть використані при розробці, функцій та можливостей застосунку.

Концепція та розробка технічного завдання

02/

Проектування інтерфейсу

Проєктування інтерфейсу – це створення верхньорівневого макету, який відображає структуру та розташування елементів додатка. Макет допоможе визначити:

 • Як схематично виглядатиме інтерфейс – його структура, відображення основних елементів, їх розташування на екрані. Також на цьому етапі ми визначаємо, які функції та кнопки будуть головному екрані, а до яких варто надати доступ через меню.
 • Як користувачі взаємодіятимуть з додатком, скільки переходів зроблять, щоб виконати цільову дію.
 • Які функції будуть доступні, які з них є найважливішими для користувачів і мають бути пріоритетними.

Макет допоможе як клієнту, так і розробникам. Вони вже на старті проекту мають розуміти, як виглядатиме додаток, чи відповідатиме він потребам користувачів.

Проектування інтерфейсу

03/

Дизайн інтерфейсів

Завдання дизайнера – зробити так, щоб інтерфейс не лише стильно виглядав, але й щоб користувач міг швидко та легко знаходити потрібні функції та опції.

Розробка інтерфейсу складається з таких етапів:

 • Вивчення фірмового стилю компанії (його логотипи, кольори тощо), цільової аудиторії.
 • Створення макетів екранів, які дозволять візуалізувати взаємодію користувача застосунком.
 • Розробка візуального дизайну – прості форми, лаконічний текст, єдина кольорова гама. Окрема увага приділяється кнопкам, шрифтам, анімації тощо.

При розробці дизайну мобільного додатку варто пам'ятати, що на першому місті – зручність, а не краса. Якщо користувач заплутається у навігації, він імовірно  відмовиться від застосунку.

Дизайн інтерфейсів

04/

Розробка функціонала

Яким буде функціонал, залежить від призначення додатка. Наприклад, якщо це інтернет-магазин, застосунок має надавати можливість відкласти товар у кошик, здійснити оплату та покупку, відстежувати статус замовлення, залишити відгук тощо.

Всі функції додатка обмірковують ще на етапі створення ТЗ, а команда розробників має втілити їх в життя. Фронтендери працюють з інтерфейсом. Їх завдання – “оживити” макети екранів, створені дизайнером, з'єднати їх між собою. Бекенд розробники програмують внутрішню частину додатка – архітектуру, логіку, сервер, базу даних, API.

Розробка функціонала – один з найскладніших етапів, його терміни залежить від складності та масштабів проекту.

Розробка функціонала

05/

Тестування та налагодження

Щоб мобільний додаток працював стабільно, без помилок та збоїв, слід тестувати кожен етап розробки. Це дозволяє вчасно виявити помилки.

Технічне тестування додатка проводять QA-фахівці. Тестувальник перевіряє усі функції додатка, переконується, що застосунок працює коректно у різних умовах (зміна швидкості інтернету, на різних пристроях, на різних версіях Android чи iOS). Обов'язково тестується продуктивність, безпека, інтеграція з різними системами та сервісами (базою даних, аналітичними програмами, платіжними системами).

Всі виявлені помилки зразу виправляють програмісти. Коли тестування певного етапу завершиться, вони переходять до наступної фази робіт.

Тестування та налагодження

06/

Під'єднання аналітики

Під'єднання аналітики до мобільного додатку дозволяє зібрати й проаналізувати дані:

 • Використання стороннього сервісу (Google Analytics, Firebase Analytics), що надає інструменти для збору, обробки, аналізу даних про поведінку користувачів. Щоб під'єднати сервіс, у застосунок додають спеціальну бібліотеку або SDK.
 • Створення власної аналітичної системи з нуля – варіант для великого бізнесу, що може собі дозволити витрати на такий проект. Для розробки потрібно створити спеціальну бібліотеку або SDK, що буде збирати дані про поведінку користувачів, відправляти їх на сервер для подальшої обробки й аналізу.
 • Використання інструментів, що вбудовані в мобільні платформи Android або iOS. Вони дозволяють збирати дані щодо продуктивності застосунку та поведінки користувачів.
Під'єднання аналітики

07/

Публікація в App Store / Google Play

Коли застосунок буде створений й протестований, потрібно запустити мобільний додаток в App Store (iOS) або Google Play (Android). Цей процес складається з кількох етапів:

 • Реєстрація клієнта на відповідних платформах.
 • Фінішна перевірка додатка на відповідність вимогам щодо публікації в App Store або Google Play. Ми створюємо застосунок згідно з усіма правилами, проте вони постійно оновлюються, тому перш ніж опублікувати, ми додатково перевіряємо актуальні гайдлайни.
 • Публікація додатка – цей процес може зайняти декілька днів, а іноді й декілька тижнів.

Після публікації застосунку, не варто забувати про його підтримку та оновлення.

Публікація в App Store / Google Play

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги мобільних застосунків для бізнесу

 • Збільшення кількості клієнтів. Застосунок легко просувати та рекламувати, спираючись на потреби цільової аудиторії. Кількість клієнтів зростає, розширюється географія впливу бізнесу, ядро ​​цільової аудиторії.
 • Оптимізація бізнесу. Варто замовити мобільний застосунок, щоб оптимізувати робочі процеси, а багато з них – автоматизувати. Спрощується робота менеджерів, компанія може працювати 24/7, формується фінансова звітність, статистика, документообіг.
 • Розширення можливостей. Вирішили додати новий товар чи послугу? Зробіть це за лічені хвилини у застосунку, рекламуйте, просувайте товар серед потенційних клієнтів. Можливості бізнесу значно розширюються.
 • Масштабування компанії. Бізнесу легше знайти нових партнерів, додати товари чи послуги, оновлювати ціни та інформацію, впроваджувати нові інструменти, що дозволяють масштабувати компанію та залучати нових клієнтів.
 • Підвищення іміджу. Розробка мобільних додатків під iPhone та Android позитивно впливає на імідж компанії. Користувачі бачать, що компанія відкрита, оновлює інформацію й активно розвивається. Наявність застосунку підвищує статус та імідж.
 • Комунікація із клієнтами. Якщо замовити мобільний застосунок комунікація з клієнтами стане набагато простішою та швидшою. Відповідайте на запитання, створюйте форми для спілкування, дізнавайтеся про потреби, відстежуйте дії клієнтів. Це допоможе чітко розуміти, як розвивається компанія.

Відгуки клієнтів

Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Найпоширеніші запитання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Яка інформація потрібна, щоб розрахувати вартість розробки додатка?

Аби оцінити вартість проекту, потрібно зібрати таку інформацію:

 • Опис ідеї, цілі, концепції проєкту.
 • Характеристика конкурентів, цільової аудиторії (за наявності).
 • Платформа, для якої потрібно створити застосунок.
 • Дизайн – макет, концепція, ідея (за наявності).
 • Які функції повинен містити додаток.
 • З якими сторонніми сервісами потрібно інтегрувати застосунок.

Якщо ви звертаєтесь за розробкою під ключ, то імовірно не матимете відповідей на усі ці питання. Це нормально, наш менеджер допоможе вам зорієнтуватися в особистій консультації.


02.
Яким компаніям рекомендовано мати мобільний додаток?
Мобільний застосунок корисний для будь-якої компанії, що прагне розвивати свій бізнес, забезпечити ефективну взаємодію з клієнтами. Наприклад, роздрібні магазини завдяки додатку здатні поліпшити лояльність клієнтів до свого бізнесу, спростити процедуру купівлі, полегшити доставку товарів. Туристичні компанії через додаток можуть надати клієнтам інформацію щодо розкладу екскурсій, бронювання, місцевих пам'яток тощо.

03.
Скільки часу триває створення додатку?
Термін виконання проекту залежить від різних факторів, зокрема складності додатка, вимог до функціональності, дизайну, платформи, для якої він розробляється. Простий застосунок з однією функцією (наприклад, калькулятор зарплатні) можна зробити впродовж кількох тижнів. Розробка соціальної мережі або інтернет-магазину триватиме понад 7 місяців, а особливо складні проекти можуть затребувати не менше року.

04.
Чи можу я стежити за розробкою?
Так, ви зможете відстежувати усі етапи створення додатку, спілкуватися з командою. В практиці WEZOM ми закріплюємо за кожним клієнтом менеджера, який залишатиметься на зв’язку завжди. Ми проводимо презентації за підсумками кожного спринта розробки, готуємо детальні звіти. Менеджер буде завчасно повідомляти про важливі етапи проекту та реагувати на форс-мажори.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.