Data Analytics

ВІД ХАОТИЧНОГО НАТОВПУ ДО ОРГАНІЗОВАНОЇ АРМІЇ: НЕХАЙ ВАШІ ДАНІ БОРЮТЬСЯ ЗА ВАС

ЩО ТАКЕ АНАЛІТИКА ДАНИХ?

Аналітика даних - це насамперед процес аналізу необроблених даних для пошуку тенденцій та відповідей на запитання. При цьому, це поняття включає в себе низку технік, що використовуються для досягнення різних цілей.

У процесі аналізу даних є деякі компоненти, які можуть допомогти у реалізації різноманітних ініціатив. Комбінуючи ці компоненти, успішна ініціатива аналізу даних надасть чітку картину того, де ви знаходитесь, де ви були і куди вам слід йти.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

ДЕ ДАНІ ПЕРЕТВОРЮЮТЬСЯ НА ГРОШІ

Data Analytics знайшла своє застосування в багатьох сферах і продовжує підкорювати серця власників бізнесу. Це інструмент, який зробить вашу роботу простішою та продуктивнішою, допоможе вийти на новий рівень. Відповідно хочуть опанувати цей інструмент представники різних напрямків.

  • e-Commerce: аналіз даних про ринок та ваших користувачів допомагає передбачити попит, оптимізувати цінову політику, відстежити шлях користувача та надати йому покращений, персоналізований сервіс. Таке рішення допоможе вам утримати наявних користувачів, залучити нових та вийти на нові ринки.
  • Real Estate: аналітика даних перевернула цю індустрію, і замість того, щоб орієнтуватися на минуле у прийнятті рішень, компанії отримали можливість передбачати майбутнє. Тепер є змога показувати клієнтам об'єкти на основі їх переваг, пропонувати вигідніші угоди, навіть прораховувати наперед вартість ще непобудованого житла та його ремонту, щоб надати клієнтам максимум інформації для прийняття рішень.
  • Logistics & Supply Chain: відстеження інформації протягом усього ланцюжка поставок, розуміння найімовірніших сценаріїв результату, запобігання ризикам, покращення взаємодії всередині компанії та із зовнішніми партнерами - все це можна отримати завдяки впровадженню аналітики даних у сферу логістики.
  • Healthcare: завдяки аналітиці даних у організацій з охорони здоров'я з'явилася можливість надавати користувачам лише важливу для них інформацію, нагадувати про записи чи необхідність перевірок виходячи з їхньої медичної картки, полегшити постановку діагнозу та документообіг усередині організацій, а також покращити взаємодію із зовнішніми партнерами.
  • Fintech: аналіз даних веде до прийняття найкращих рішень, допомагає краще розуміти тенденції, автоматичний аналіз та візуалізація даних у вигляді графіків залишає людям завдання лише зробити висновки, і звільняє їх час для прийняття важливих бізнес-рішень.

Завдання кожної сфери різні, відповідно і способи та цілі аналізу будуть різними, але є одне загальне правило: аналітика даних веде до підвищення ефективності, зростання бізнесу та прибутку.

Процес
ЕТАПИ РОБОТИ
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
ПОПЕРЕДНІЙ АНАЛІЗ
Ми поринаємо у ваш бізнес, щоб визначити, які завдання потрібно вирішити.
Визначено чіткі вимоги до інструменту та мети, яких потрібно досягти за допомогою нього.
ЗБІР ТА ПІДГОТОВКА ДАНИХ
Вивчаємо ті дані, які є і надходять до вашої компанії, у разі відсутності – пропонуємо розробку інструменту для збору даних.
Повне розуміння вхідних даних їх структури та функцій майбутнього інструменту.
РОЗРОБКА ІНСТРУМЕНТУ АНАЛІТИКИ
Створюємо програмну частину інструменту для аналітики даних та інтерфейс керування ним.
Ваше рішення втілене в життя та готове приносити прибуток бізнесу.
ВПРОВАДЖЕННЯ ТА АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ
Запускаємо інструмент у роботу, допомагаємо налагодити процеси всередині компанії, аналізуємо ефективність рішення та надаємо технічну підтримку.
Data Analytics у вашій компанії запущена та дає свої результати.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Перетворюйте дані на гроші з командою WEZOM                

Якщо у вас є дані, але ви не знаєте, з чого почати та як їх використовувати – не хвилюйтеся. Ми підкажемо, що робити далі.    

По-перше, потрібно визначити, яку бізнес-проблему потрібно вирішити за допомогою наявних у вас даних. Наприклад, ви намагаєтеся визначити рівень відмови від кошика покупок та причини такої поведінки?                  

По-друге, наявність даних автоматично не означає, що ви можете використовувати їх для вирішення проблеми. Більшість організацій збирають дані протягом десяти років або більше. Проте, це неструктуровані та безладні дані – так звані «брудні дані». Вам потрібно буде очистити їх, помістивши у структурований формат, перш ніж ви зможете використати його.     

По-третє, вам потрібно розробити інструмент, який проаналізує та візуалізує усі необхідні дані. Це має бути такий інструмент, який зможе моделювати дані, щоб отримувати ідеї, які допоможуть вам вирішити ваші бізнес-проблеми. Аналітика даних - досить складне та дороге рішення, тому потрібно ретельно зважити рішення по впроваджуванню та все продумати.                 

Якщо ви не до кінця розумієте, що саме варто враховувати при ухваленні такого рішення - ви можете звернутися до фахівців, які дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть зосередитися на головному.                  

Компанія WEZOM пропонує свої послуги з розробки рішень для Data Analytics. У нас великий досвід та висока експертність у кожній сфері. Наші фахівці занурюються у ваш бізнес та шукають рішення, які стануть максимально корисними та прибутковими для вас.                              

Залишіть заявку на сайті, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способом, і наш менеджер відповість на всі ваші запитання, пояснить усе на прикладах та запропонує вирішення вашої проблеми на безоплатній консультації.

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором