Розробка рішень для аналітики

З хаотичного натовпу до організованої армії: нехай ваші дані борються за вас
Розробка рішень для аналітики
bg image

Що таке рішення для аналітики?

Аналітика даних – це насамперед процес аналізу необроблених даних для пошуку тенденцій та відповідей на запитання. Поняття Data Analytics об’єднує найсучасніші практики та технології збору, обробки, аналізу та візуалізації даних. Це шлях до перетворення величезних “сирих” масивів даних на цінну інформацію для бізнесу. Ось лише деякі напрямки Data Analytics, з якими працює наша команда

01/
Розробка та інтеграція рішень для Data Analytics
Створення та налаштування IT-інфраструктури для збору, зберігання, обробки, аналізу та візуалізації даних. Для цього ми застосовуємо новітні підходи, такі як хмарні й периферійні обчислення, Big Data, засоби ШІ, дата-майнінг тощо.
02/
Консалтинг Data Analytics
Допомога у визначенні бізнес-потреб, цілей, джерел даних, методів аналізу, інструментів та платформ роботи з даними – аж до розробки стратегії й плану впровадження Data Analytics.
03/
Підтримка та управління рішеннями для Data Analytics
Забезпечення надійності, безпеки, доступності, масштабованості, розвитку та продуктивності рішень для Data Analytics, а також надання консультацій, навчання, моніторингу, аудиту тощо.
04/
Послуги DataOps
Налагодження механізмів та процесів управління даними, автоматизація безперервного обміну даних між data-менеджерами та споживачами даних в організації. Побудова єдиної архітектури надійного зберігання, обміну та оперативної обробки даних для бізнесу.
image

Індустрії для яких ми пропонуємо передові рішення з аналітики даних

Підходи Data Analytics можна використовувати у будь-яких індустріях, які передбачають накопичення величезних інформаційних масивів. Наведемо лише декілька прикладів індустрій, яким потрібна розробка рішень для аналізу даних.

Банкінг та фінанси. Data Analytics допомагає фінансовим установам систематизувати дані про клієнтів, транзакції, ринки та регуляторні норми для оцінки вартості активів, прогнозування, забезпечення безпеки, боротьби з шахрайством, персоналізації сервісу та послуг для клієнтів тощо.
Виробництво. Технології Data Analytics допомагають виробникам використовувати величезні масиви даних для превентивного техобслуговування обладнання, забезпечення безпеки на виробництві, підвищення продуктивності тощо. Водночас ринкові дані можна застосовувати для прогнозування трендів та попиту на продукцію.
Медіа та розваги. Інструменти аналітики данних допомагають медіа-бізнесу збирати та обробляти дані про аудиторію (демографія, рівень доходу, поведінка в мережі тощо) для створення та просування дійсно затребуваного контенту. Підходи Big Data дозволяють персоналізувати видачу матеріалів та рекламу.
Охорона здоров’я. Підходи Data Analytics допомагають досліджувати знеособлені дані сотень тисяч пацієнтів задля покращення діагностики, методів лікування, профілактики та досліджень хвороб, а також для оптимального використання обмежених медичних ресурсів.
Освіта. Практики Data Analytics допомагають освітнім установам використовувати дані про студентів, викладачів, курси, оцінки, відгуки тощо для покращення навчальних планів, методик, матеріалів та результатів навчання, а також для персоналізації навчання під індивідуальні потреби.
Транспорт та логістика. Рішення для аналізу даних допомагають транспортним та логістичним компаніям використовувати бази відомостей про маршрути, вантажі, пасажирів, погоду, трафік тощо для покращення ефективності, надійності, безпеки та зручності перевезень, а також для зниження витрат та шкідливих викидів.

Які переваги отримує бізнес від послуг Data Analytics?

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Висока якість прийняття рішень

Розробка інструментів з аналізу даних дозволяє бізнесу використовувати актуальну інформацію як основу для прийняття обґрунтованих та своєчасних рішень. Відтак у компанії з’являється простір для опрацювання різних сценаріїв та гнучкої стратегії.

Покращення якості сервісу, послуг та продуктів

Компетентна робота з даними дозволяє бізнесу краще розуміти своїх клієнтів: їхні поведінку, вподобання, очікування, відгуки тощо. Це відкриває шлях до покращення сервісу, створення продуктів та послуг, які відповідають потребам та очікуванням клієнтів.

Підвищення ефективності та продуктивності

Ґрунтовний аналіз показників організації дозволяє визначити проблемні зони в її операціях та усунути їх. Засоби Data Analytics дозволяють бізнесу використовувати дані для автоматизації рутинних та складних процесів, які потребують швидкості, точності та надійності.

Оптимізація витрат

Розробка рішень аналізу даних відкриває бізнесу можливість прогнозувати ринковий попит й зовнішні фактори для оптимізації запасів, планування виробництва та відповідної мінімізації витрат. Робота з даними допомагає бізнесу оптимізувати використання ресурсів, таких як матеріали, енергія, трудові години персоналу, транспорт тощо.

Управління ризиками

Послуги data analytics дозволяють бізнесу використовувати свої дані для прогнозування ринкових трендів та гнучкої адаптації до мінливих умов. Методи data-аналізу також корисні у секторі безпеки: їх застосовують для моніторингу аномальної та підозрілої активності, в боротьбі з шахрайством тощо.

Розкриття потенціалу та інновацій

Ефективна робота з даними стає одним з головних факторів конкурентної боротьби, адже дозволяє завчасно виявляти нові тренди та можливості ринку. Відтак компанії з механізмами Data Analytics стають лідерами у створенні та виведенні на ринок нових перспективних продуктів.

Етапи роботи


01/

Попередній аналіз

Ми поринаємо у ваш бізнес, щоб визначити, які завдання потрібно вирішити. Визначено чіткі вимоги до інструменту та мети, яких потрібно досягти за допомогою нього.
Попередній аналіз

02/

Збір та підготовка даних

Вивчаємо ті дані, які є і надходять до вашої компанії, у разі відсутності – пропонуємо розробку інструменту для збору даних. Повне розуміння вхідних даних їх структури та функцій майбутнього інструменту.
Збір та підготовка даних

03/

Розробка інструменту аналітики

Створюємо програмну частину інструменту для аналітики даних та інтерфейс керування ним. Ваше рішення втілено в життя та готове приносити прибуток бізнесу.
Розробка інструменту аналітики

04/

Впровадження та аналіз результатів

Запускаємо інструмент у роботу, допомагаємо налагодити процеси всередині компанії, аналізуємо ефективність рішення та надаємо технічну підтримку. Data Analytics у вашій компанії запущена та дає свої результати.
Впровадження та аналіз результатів

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Чому варто обрати Wezom для розробки рішень з аналітики даних?

В нас є низка переваг, які врешті підсилюють бізнес наших клієнтів.

20+ років досвіду в індустрії

Наша команда виникла у 1999 році – з того часу ми реалізували понад 2 тисячі успішних диджитал-проектів для бізнесу у різних сферах, розробили з нуля сотні корпоративних IT-платформ, отримали безліч галузевих сертифікатів та винагород..

Найкращі фахівці у сфері Data Analytics

У WEZOM працюють понад 280 сертифікованих фултайм-фахівців. Ми формуємо окрему стабільну команду під кожний проєкт і залучаємо найкращих професіоналів на ринку, тож можемо гарантувати результат.

Індивідуальний підхід

На відміну від багатьох інших команд, ми розпочинаємо наші проєкти не з технічного завдання, а з ґрунтовно дослідження бізнесу та індустрії клієнта. Наш шлях полягає в пошуку індивідуальної та унікальної формули IT-продукту для кожного бізнесу – лише так можна досягти найкращих результатів.

Гарантія якості

Ми приділяємо особливу увагу комплексному тестуванню продуктів до релізу та оперативно виправляємо будь-які технічні негаразди з продуктом протягом гарантійного продукту. Відтак наші клієнти можуть бути впевнені в безпеці і стабільності своєї платформи.

Відгуки клієнтів

Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Які методи та алгоритми застосовуються при аналізі даних?
Фахівці у сфері data-аналізу широко застосовують методи математичного і статистичного аналізу, засоби візуалізації даних тощо. Вони також використовують алгоритми машинного (ML) та глибокого навчання (DL), нейромережі та інші новітні технології ШІ.

02.
Як розробляються та впроваджують моделі прогнозування та аналітичні дашборди?
Така розробка охоплює етапи формулювання завдання та збору даних, їхньої попередньої обробки та очищення, аналізу та моделювання, візуалізації та презентації дашборду, а також тестування й оптимізації моделі. Цей процес може варіюватися та доповнюватись з огляду на завдання та специфіку проєкту.

03.
Як в розробці продукту для аналізу даних враховуються майбутні зміни в бізнес-процесах та вимоги до аналітичних рішень?
Аби врахувати у розробці продукту усі можливі перспективи розвитку бізнесу та ринку як такого, варто розпочинати проєкт з ґрунтовної бізнес-аналітики, що включатиме аналіз індустрії, позиції конкурентів, запити аудиторії та особливості процесів у компанії клієнта. Крім того, в архітектуру продукту слід закласти потенціал до масштабування та розвитку в будь-якому напрямку.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.