Розробка індивідуальних SAP-рішень

Комплексні платформи для керування підприємством.

SAP рішення для бізнесу

SAP система – це оптимальне рішення автоматизації бізнесу та зведення всіх процесів до єдиної системи. Вона дозволяє повністю контролювати всі робочі процеси, управляти компанією, відстежувати результати роботи співробітників, складати звіти, вести зручний документообіг. Це інструмент взаємодії між відділами компанії. SAP дозволяє знизити витрати на обслуговування, підвищити ефективність, прибутковість та вивести бізнес на новий рівень.

01
Інтеграція операційних процесів та комунікації з клієнтами
SAP система дозволяє вдосконалити та оптимізувати робочі процеси та покращити комунікацію з клієнтами. Це єдина система, яка дає можливість усім відділам компанії отримувати своєчасну інформацію та докладні покрокові дії для роботи з клієнтами та всередині команди. Це інструмент автоматизації робочих процесів.
02
Існуючі прогалини у диджиталізації компанії будуть закриті
Головне завдання диджиталізації – вивести компанію на новий рівень та подати її в онлайн просторі. Але перехід створює масу складнощів, крім того, виникають прогалини у вигляді ефективної взаємодії відділів. Система автоматизації SAP дозволяє закрити ці прогалини та налагодити комунікацію як усередині компанії, так і із зовнішнім світом.
03
Висока ефективність операційних процесів
Інформація оновлюється швидко і одночасно для всіх відділів, звітності складаються в реальному часі, менеджери чітко знають кількість залишку на складах, топ-менеджмент повністю бачить, як працює компанія, які етапи можна оптимізувати і поліпшити. Впровадження системи SAP дозволяє підвищити ефективність всіх бізнес-процесів.
04
Скорочення витрат - складських, трудових
Завдяки оптимізації за допомогою діджитал інструментів компанія значно скорочує витрати на утримання складу, покращує логістику, знижує ймовірність помилок, прораховує всі кроки і вибудовує логіку управління бізнесом. Вона закриває всі потреби компанії завдяки гнучким налаштуванням та підвищує ефективність роботи співробітників.

Кому може бути корисним створення SAP?

Система автоматизації SAP може бути корисною для наступних ніш:

 • Сфера обслуговування. Контроль за персоналом, оцінка ефективності працівників, розробка алгоритмів взаємодії з клієнтом та інші можливості дозволяють підвищити якість обслуговування.
 • Виробництво. SAP система впроваджується для покращення логістики, оптимізації роботи, підвищення ефективності праці та автоматизації рутинних процесів.
 • Будівельна сфера. Автоматизація управління робочими процесами та оптимізація дій, що прискорює роботу та якість.
 • Сфера ритейлу. SAP системи корисні для компаній, що займаються гуртовими продажами. Контролюють роботу одразу всіх відділів.
 • Управління вантажами та логістикою. Інструменти знижують витрати та покращують логістику.

SAP системи застосовуються для середнього та великого бізнесу, окупаються на тривалій дистанції, але показують результат з перших днів впровадження.

Етапи роботи


01/

Моделювання бізнес-процесів

Фахівці визначають, що дасть система автоматизації SAP для бізнесу і які процеси потребують автоматизації Формується чітке бачення завдання, а також шляхи її реалізації та підбір інструментів, які необхідно впровадити
Моделювання бізнес-процесів

02/

Складання картки процесів підприємства

На підставі змодельованих процесів складається карта процесів, що дозволяє зрозуміти, який функціонал системи SAP необхідний Визначається функціонал, орієнтовна вартість та швидкість розробки та впровадження
Складання картки процесів підприємства

03/

Аналіз функціональності SAP та вимог змодельованих процесів

Фахівці оцінюють, чи зможуть SAP вирішити поставлені завдання та змодельовані процеси Вносяться коригування та аналізується розбіжність між змодельованими процесами та функціоналом інструментів автоматизації
Аналіз функціональності SAP та вимог змодельованих процесів

04/

Визначення рамок проекту впровадження SAP

Визначаються чіткі рамки, що дозволяють зрозуміти, які завдання вирішуватиме система SAP, і які процеси будуть впроваджуватися. Формується повний функціонал системи, її можливості та процеси, які вирішуватимуться з її допомогою
Визначення рамок проекту впровадження SAP

05/

Налаштування системи SAP

Фахівці налаштовують SAP та коригують налаштування відповідно до вимог та завдань компанії Проводиться етап впровадження системи SAP на підприємство
Налаштування системи SAP

06/

Тестування налаштованої системи SAP

Перевіряється функціональність та робота з реальними даними У разі потреби робиться коригування налаштувань. Головне завдання – досягти поставленої мети
Тестування налаштованої системи SAP

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Чому варто замовити розробку SAP рішення у WEZOM

Існує кілька причин, чому варто замовити впровадження SAP системи у ваш бізнес у компанії Wezom:

 • наші фахівці розбираються у впровадженні SAP, ми докладно вивчаємо специфіку бізнесу та пропонуємо оптимальні рішення, які допоможуть покращити робочі процеси;
 • ми представляємо докладні звіти на кожному етапі, всі вони вивчаються та попередньо обговорюються;
 • кожен платіж, який ви робите, прописаний у договорі, жодних прихованих додаткових витрат або неприємних несподіванок;
 • ми завжди підбираємо оптимальне рішення, наше завдання – швидко та ефективно впровадити SAP системи та запустити їх;
 • Ваші співробітники отримують консультації та проходять навчання з використання нових технологій, попередньо ми оцінюємо їх можливості та розуміння того, з чим належить працювати;
 • надаємо технічну підтримку та гарантійне обслуговування, у разі виявлення проблем оперативно вирішуємо їх.

Наша компанія потурбується про те, щоб система SAP була впроваджена коректно та в стислі строки. Приходьте до нас до офісу або зателефонуйте нам, щоб дізнатися подробиці, обговорити деталі та розпочати впровадження системи автоматизації бізнес-процесів.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке система SAP?
Система автоматизації SAP – це програмне забезпечення, що дозволяє автоматизувати бізнес-процеси компанії та звести рутинні завдання до мінімуму. Вона дозволяє контролювати діяльність підприємства, збирати всі дані до єдиної системи та вирішувати завдання відділу фінансів, логістики та складського обліку, торгівлі та взаємодії з клієнтами. Що таке SAP система простими словами: це програма, яка повністю веде бізнес та допомагає адмініструвати його за допомогою мобільного телефону чи комп'ютера.

02.
Які результати надає впровадження SAP?
Знижує витрати на забезпечення діяльності складу, покращує роботу працівників, дозволяє уникати помилок людського фактора, прискорює роботу з клієнтами. SAP система допомагає диджиталізувати бізнес, впровадити нові інструменти, допомагає відстежувати бізнес-ланцюжки процесів та виявляти точки втрати фінансів, організувати електронну комерцію. Підходить для підприємств середнього та великого формату. Дозволяє запровадити мобільний облік та спростити комунікацію всередині компанії.

03.
Як розраховується вартість розробки SAP?
Система автоматизації SAP має ліцензію користувача. Її вартість відрізняється залежно від функціонала та безлічі інших умов. Крім того, процес впровадження SAP у бізнес за допомогою спеціалістів оплачується окремо. Розрахувати докладну вартість можна під час консультації, коли будуть зрозумілі завдання та підібрані інструменти реалізації. Ви можете зателефонувати нам і записатися на консультацію, щоб ми детально прорахували вартість впровадження системи SAP у ваш бізнес.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.