Розробка індивідуальних SAP-рішень

Комплексні платформи для керування підприємством.
Розробка індивідуальних SAP-рішень
bg image

SAP рішення для бізнесу

SAP система – це оптимальне рішення автоматизації бізнесу та зведення всіх процесів до єдиної системи. Вона дозволяє повністю контролювати всі робочі процеси, управляти компанією, відстежувати результати роботи співробітників, складати звіти, вести зручний документообіг. Це інструмент взаємодії між відділами компанії. SAP дозволяє знизити витрати на обслуговування, підвищити ефективність, прибутковість та вивести бізнес на новий рівень.

01/
Інтеграція операційних процесів та комунікації з клієнтами
SAP система дозволяє вдосконалити та оптимізувати робочі процеси та покращити комунікацію з клієнтами. Це єдина система, яка дає можливість усім відділам компанії отримувати своєчасну інформацію та докладні покрокові дії для роботи з клієнтами та всередині команди. Це інструмент автоматизації робочих процесів.
02/
Існуючі прогалини у диджиталізації компанії будуть закриті
Головне завдання диджиталізації – вивести компанію на новий рівень та подати її в онлайн просторі. Але перехід створює масу складнощів, крім того, виникають прогалини у вигляді ефективної взаємодії відділів. Система автоматизації SAP дозволяє закрити ці прогалини та налагодити комунікацію як усередині компанії, так і із зовнішнім світом.
03/
Висока ефективність операційних процесів
Інформація оновлюється швидко і одночасно для всіх відділів, звітності складаються в реальному часі, менеджери чітко знають кількість залишку на складах, топ-менеджмент повністю бачить, як працює компанія, які етапи можна оптимізувати і поліпшити. Впровадження системи SAP дозволяє підвищити ефективність всіх бізнес-процесів.
04/
Скорочення витрат - складських, трудових
Завдяки оптимізації за допомогою діджитал інструментів компанія значно скорочує витрати на утримання складу, покращує логістику, знижує ймовірність помилок, прораховує всі кроки і вибудовує логіку управління бізнесом. Вона закриває всі потреби компанії завдяки гнучким налаштуванням та підвищує ефективність роботи співробітників.
image

Кому може бути корисним створення SAP?

SAP системи застосовуються для середнього та великого бізнесу, окупаються на тривалій дистанції, але показують результат з перших днів впровадження.

Система автоматизації SAP може бути корисною для наступних ніш:

Сфера обслуговування. Контроль за персоналом, оцінка ефективності працівників, розробка алгоритмів взаємодії з клієнтом та інші можливості дозволяють підвищити якість обслуговування.
Виробництво. SAP система впроваджується для покращення логістики, оптимізації роботи, підвищення ефективності праці та автоматизації рутинних процесів.
Будівельна сфера. Автоматизація управління робочими процесами та оптимізація дій, що прискорює роботу та якість.
Сфера ритейлу. SAP системи корисні для компаній, що займаються гуртовими продажами. Контролюють роботу одразу всіх відділів.
Управління вантажами та логістикою. Інструменти знижують витрати та покращують логістику.

Етапи роботи


01/

Моделювання бізнес-процесів

Фахівці визначають, що дасть система автоматизації SAP для бізнесу і які процеси потребують автоматизації. Формується чітке бачення завдання, а також шляхи її реалізації та підбір інструментів, які необхідно впровадити.
Моделювання бізнес-процесів

02/

Складання картки процесів підприємства

На підставі змодельованих процесів складається карта процесів, що дозволяє зрозуміти, який функціонал системи SAP необхідний. Визначається функціонал, орієнтовна вартість та швидкість розробки та впровадження.
Складання картки процесів підприємства

03/

Аналіз функціональності SAP та вимог змодельованих процесів

Фахівці оцінюють, чи зможуть SAP вирішити поставлені завдання та змодельовані процеси. Вносяться коригування та аналізується розбіжність між змодельованими процесами та функціоналом інструментів автоматизації.
Аналіз функціональності SAP та вимог змодельованих процесів

04/

Визначення рамок проєкту впровадження SAP

Визначаються чіткі рамки, що дозволяють зрозуміти, які завдання вирішуватиме система SAP, і які процеси будуть впроваджуватися. Формується повний функціонал системи, її можливості та процеси, які вирішуватимуться з її допомогою.
Визначення рамок проєкту впровадження SAP

05/

Налаштування системи SAP

Фахівці налаштовують SAP та коригують налаштування відповідно до вимог та завдань компанії. Проводиться етап впровадження системи SAP на підприємство.
Налаштування системи SAP

06/

Тестування налаштованої системи SAP

Перевіряється функціональність та робота з реальними даними. У разі потреби робиться коригування налаштувань. Головне завдання – досягти поставленої мети.
Тестування налаштованої системи SAP

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Чому варто замовити розробку SAP рішення у WEZOM

Існує кілька причин, чому варто замовити впровадження SAP системи у ваш бізнес у компанії Wezom:

  • наші фахівці розбираються у впровадженні SAP, ми докладно вивчаємо специфіку бізнесу та пропонуємо оптимальні рішення, які допоможуть покращити робочі процеси;
  • ми представляємо докладні звіти на кожному етапі, всі вони вивчаються та попередньо обговорюються;
  • кожен платіж, який ви робите, прописаний у договорі, жодних прихованих додаткових витрат або неприємних несподіванок;
  • ми завжди підбираємо оптимальне рішення, наше завдання – швидко та ефективно впровадити SAP системи та запустити їх;
  • Ваші співробітники отримують консультації та проходять навчання з використання нових технологій, попередньо ми оцінюємо їх можливості та розуміння того, з чим належить працювати;
  • надаємо технічну підтримку та гарантійне обслуговування, у разі виявлення проблем оперативно вирішуємо їх.

Наша компанія потурбується про те, щоб система SAP була впроваджена коректно та в стислі строки. Приходьте до нас до офісу або зателефонуйте нам, щоб дізнатися подробиці, обговорити деталі та розпочати впровадження системи автоматизації бізнес-процесів.

Відгуки клієнтів

Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке система SAP?
Система автоматизації SAP – це програмне забезпечення, що дозволяє автоматизувати бізнес-процеси компанії та звести рутинні завдання до мінімуму. Вона дозволяє контролювати діяльність підприємства, збирати всі дані до єдиної системи та вирішувати завдання відділу фінансів, логістики та складського обліку, торгівлі та взаємодії з клієнтами. Що таке SAP система простими словами: це програма, яка повністю веде бізнес та допомагає адмініструвати його за допомогою мобільного телефону чи комп'ютера.

02.
Які результати надає впровадження SAP?
Знижує витрати на забезпечення діяльності складу, покращує роботу працівників, дозволяє уникати помилок людського фактора, прискорює роботу з клієнтами. SAP система допомагає диджиталізувати бізнес, впровадити нові інструменти, допомагає відстежувати бізнес-ланцюжки процесів та виявляти точки втрати фінансів, організувати електронну комерцію. Підходить для підприємств середнього та великого формату. Дозволяє запровадити мобільний облік та спростити комунікацію всередині компанії.

03.
Як розраховується вартість розробки SAP?
Система автоматизації SAP має ліцензію користувача. Її вартість відрізняється залежно від функціонала та безлічі інших умов. Крім того, процес впровадження SAP у бізнес за допомогою спеціалістів оплачується окремо. Розрахувати докладну вартість можна під час консультації, коли будуть зрозумілі завдання та підібрані інструменти реалізації. Ви можете зателефонувати нам і записатися на консультацію, щоб ми детально прорахували вартість впровадження системи SAP у ваш бізнес.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.