IT & Digital Послуги

Поєднуємо в єдину систему продаж, маркетинг, виробництво, документи, склад та логістику.

Послуги розробки

Ми допомагаємо компаніям розробляти нові цифрові продукти, а також оптимізувати існуючі онлайн-сервіси, орієнтовані на клієнтів для Інтернету та мобільних пристроїв.
Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
Існує багато різних видів програмного забезпечення, ми ж розробляємо будь-яке ПЗ на потреби клієнтів. Завдяки індивідуальному підходу, вирішуємо завдання та проблеми бізнесу, допомагаємо покращити роботу персоналу, оптимізувати всі процеси та розширити можливості підприємства.
Ми розробляємо не просто сайти, ми створюємо цілеспрямовані системи та сервіси, які будуть розв'язувати проблеми вашого бізнесу, роблячи його ефективнішим та прибутковішим. Розробляючи кастомні інструменти для рішення ваших завдань ми створюємо цілі взаємопов'язані механізми диджиталізації вашого підприємства.
Наша мета – не просто технічно-бездоганні веб-ресурси, а індивідуальні веб-рішення, які допомагають оптимізувати бізнес-процеси, підвищити продуктивність, знизити ризики та витрати, покращити взаємодію з клієнтами, вийти на новий рівень та масштабувати компанію.
Зручність та доступність ваших інструментів - на першому місці. Ми допомагаємо підібрати тип застосунку, який закриє ваші потреби та вирішить завдання, вдосконалюємо логістику, створюємо бездоганний продукт, щоб ваш бізнес міг зростати та вдосконалюватися.
Нові технології швидко вдосконалюються та набирають обертів. Наша команда постійно опановує надсучасні інструменти і готова застосувати їх на практиці.
Стабільний прибуток — це регулярна праця над проектом. І технічна підтримка сайту відіграє у цьому важливу роль, забезпечуючи доступне та якісне функціонування ресурсу.

Процес роботи

Як ми працюємо
01
Strategy
Стратегічна сесія
Customer Discovery
Market Research
Product Strategy
02
Design
UX Design
Vision
UI Design
Front-end/Верстка
03
Engineering
Програмування
Інтеграція CRM/ERP
Підключення сервісів
Тестування та запуск
04
Support
Моніторинг безпеки
Тех. підтримка 24/7
Моніторинг доступності
Понад 2000+ клієнтів за 20+ років роботи
Чи готові почати ваш проєкт?

Стек технологій

Ми вивчаємо нові технології в міру їх появи, щоб можливості нашої команди зі створення інструментів для вас нічим не обмежувалися. Для кожного проекту ми підбираємо індивідуальний набір технологій, який стане оптимальним інструментом створення продукту.
Усі технології

Індустрії

У нас великий досвід роботи у великій кількості напрямків. Але є ті, в яких ми розробили не один проект, та занурилися настільки глибоко, що тепер пропонуємо вам не лише створення сайтів, але й підбір та реалізацію рішень ваших завдань.
Усі Індустрії
Усі Індустрії
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.