IT & Digital Послуги

Поєднуємо в єдину систему продаж, маркетинг, виробництво, документи, склад та логістику.
IT & Digital Послуги
bg image
TOP IT Service 2023
TOP Software Developers in USA
TOP Web Development Companies
GoodFirms
TOP USA awards 2023
IT Rating

Послуги розробки

Ми допомагаємо компаніям розробляти нові цифрові продукти, а також оптимізувати існуючі онлайн-сервіси, орієнтовані на клієнтів для Інтернету та мобільних пристроїв.
Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
IT рішення
Існує багато різних видів програмного забезпечення, ми ж розробляємо будь-яке ПЗ на потреби клієнтів. Завдяки індивідуальному підходу, вирішуємо завдання та проблеми бізнесу, допомагаємо покращити роботу персоналу, оптимізувати всі процеси та розширити можливості підприємства.
Системи та сервіси
Ми розробляємо не просто сайти, ми створюємо цілеспрямовані системи та сервіси, які будуть розв'язувати проблеми вашого бізнесу, роблячи його ефективнішим та прибутковішим. Розробляючи кастомні інструменти для рішення ваших завдань ми створюємо цілі взаємопов'язані механізми диджиталізації вашого підприємства.
WEB розробка
Наша мета – не просто технічно-бездоганні веб-ресурси, а індивідуальні веб-рішення, які допомагають оптимізувати бізнес-процеси, підвищити продуктивність, знизити ризики та витрати, покращити взаємодію з клієнтами, вийти на новий рівень та масштабувати компанію.
Мобільні додатки
Зручність та доступність ваших інструментів - на першому місці. Ми допомагаємо підібрати тип застосунку, який закриє ваші потреби та вирішить завдання, вдосконалюємо логістику, створюємо бездоганний продукт, щоб ваш бізнес міг зростати та вдосконалюватися.
Emerging Technology
Нові технології швидко вдосконалюються та набирають обертів. Наша команда постійно опановує надсучасні інструменти і готова застосувати їх на практиці.

Процес роботи

Як ми працюємо
Strategy
01
Strategy
Стратегічна сесія
Customer Discovery
Market Research
Product Strategy
Design
02
Design
UX Design
Vision
UI Design
Front-end/Верстка
Engineering
03
Engineering
Програмування
Інтеграція CRM/ERP
Підключення сервісів
Тестування та запуск
Support
04
Support
Моніторинг безпеки
Тех. підтримка 24/7
Моніторинг доступності
Понад 2000+ клієнтів за 20+ років роботи
Чи готові почати ваш проєкт?
stages bg

Стек технологій

Ми вивчаємо нові технології в міру їх появи, щоб можливості нашої команди зі створення інструментів для вас нічим не обмежувалися. Для кожного проекту ми підбираємо індивідуальний набір технологій, який стане оптимальним інструментом створення продукту.
Усі технології

Індустрії

У нас великий досвід роботи у великій кількості напрямків. Але є ті, в яких ми розробили не один проект, та занурилися настільки глибоко, що тепер пропонуємо вам не лише створення сайтів, але й підбір та реалізацію рішень ваших завдань.
Усі Індустрії
Усі Індустрії

ЧОМУ ОБРАТИ WEZOM ДЛЯ IT РОЗРОБКИ?

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Понад 20 років в індустрії

Команда WEZOM була заснована у 1999 році. За 24 роки ми подолали величезний шлях: від невеличкої херсонської веб-студії, до міжнародної компанії з офісами в Україні, США, Польщі та Німеччині. На нашому рахунку понад дві тисячі успішних проєктів.

Досвід розробки комплексних IT-рішень з нуля

Наша команда має неоціненний досвід створення ERP, CRM та TMS-систем, що застосовуються у сферах, логістики, eCommerce тощо. Ми готові пройти разом з вами увесь цикл розробки – від першої консультації, до релізу продукту і подальшої підтримки.

Понад 280 фултайм-співробітників

Наш найважливіший актив – команда талановитих та досвідчених фахівців: менеджери, аналітики, маркетологи, дизайнери, розробники, тестувальники. Ми формуємо фахову і стабільну команду під кожен наш проєкт, тож можемо гарантувати результат.

Клієнтоорієнтованість

Наш головний підхід у роботі над проєктами: “робити так, як робили б для себе”. Ми завжди прагнемо поставити себе на місце клієнта та зрозуміти потреби його бізнесу. Це дозволяє обирати оптимальні рішення та створювати ефективні, практичні продукти.

Прозорість

Ми прагнемо надати своїм клієнтам максимально чітке бачення проєкту: вони мають розуміти, як витрачаються їхні інвестиції. Ми регулярно презентуємо клієнтам результати спринтів і готові надати будь-які форми звітності.

Гарантія якості та безпеки

У розробці наших продуктів ми робимо акцент на стабільність, швидкодію та захист даних клієнта. Кожен продукт проходить через ретельне функціональне та регресійне тестування.

Відгуки клієнтів

Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.