click fraud detection

ПРО НАС

професіоналізм і клієнтоорієнтований підхід до справи, починаючи з першого контакту й до завершення проекту
Hello
World
Ми найбільша і найдосвідченіша команда в Україні
ПРИСТРАСНА Й 
КРЕАТИВНА
Ми чудово розуміємо, яким повинен бути інтернет-продукт і як цього досягти. Ми об'єднуємо майстерність із новаторським мисленням, для того щоб реалізувати усі ваші ідеї та побажання. Ми пропонуємо виключний рівень сервісу і прагнемо стати довготривалими партнерами.
Наші офіси
МИ МАЄМО 10 
ОФІСІВ У РІЗНИХ 
МІСТАХ І КРАЇНАХ
Якщо у вас є бажання і можливість зустрітися віч-на-віч і обговорити усі питання, які виникли, то ви можете приїхати у будь-який з наших офісів. На вас усюди чекатиме виключний рівень сервісу й компетентні спеціалісти.
best
team
Наша команда - це найцінніше
з того, що у нас є
МИ ОТРИМУЄМО 
ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД 
СВОЄЇ РОБОТИ
Зовсім невипадково у нашому агентстві зібралася найсильніша команда проектувальників і дизайнерів інтерфейсів, frontend і backend програмістів, маркетологів, експертів у галузі розробки мобільних додатків, спеціалістів з тестування цифрових продуктів, просування і багато-багато інших чудових спеціалістів.
swimpool
donsifon
mdv-germany
Відгуки наших клієнтів
SWIMPOOL
Луків Артем
«Дуже важливо, що у колективі працюють люди, для яких немає нічого неможливого. Якщо хочеш бути професіоналом - працюй із професіоналами!»
DONSIFON
Ірина Москаленко
MDV-GERMANY
Лариса Минова
«Студією Wezom був розроблений сайт для нашої компанії. За результатами роботи хочемо відзначити професіоналізм фахівців компанії, підхід, орієнтований на клієнта, готовність працівників допомогти і вирішити будь-які запитання в ході проекту.

Сайт вийшов досить цікавим, не перевантаженим і простим у використанні, що і було потрібно спочатку. Залишилися невеликі недоробки, які своєчасно виправляються. Особливо хочемо відзначити роботу менеджерів Євгена Паталяка, i також Олесі Веселівської, яка супроводжує наш проект на всіх стадіях.

В даний момент працюємо з студією Wezom в напрямку просування нашого сайту. Сподіваємося на плідну і результативну роботу, в результаті чого наш сайт вийде на лідируючі позиції в пошукових системах, а ми отримаємо новий приплив клієнтів. Бажаємо колективу студії Wezom професійних успіхів і хороших клієнтів.»

qua
lity
Якість 100%
ЦЕ ОСНОВА
Якість - це основа стратегії розвитку й процвітання нашого агентства. Ваш проект може бути невеликим, складним, або ж повністю божевільним, ми у будь-якому випадку реалізуємо його на найвищому рівні.

Ми не беремо брак! Ми не робимо брак! Ми не передаємо брак!

Для забезпечення якості ми використовуємо цілу низку методик, правильно відпрацьованих процесів й інструментів.

01
Якісна структура проекту досягається за рахунок етапу проектування інтерфейсу майбутнього інтернет-продукту.
02
Якісний дизайн забезпечується за рахунок супроводу проекту арт-директором на всіх етапах виробництва.
03
Якісний клієнтський код (HTML, CSS и JS) забезпечується за рахунок перевірки кожного рядка на відповідність стандартам W3C спеціальними програмами-лінтерами й залучення у процес перевірки інших front-end розробників команди (peer code review).
04
Якісний сервісний код (PHP) забезпечується за рахунок перевірки кожного рядку на відповідність стандартам PSR-4 спеціальними програмами-лінтерами й залучення у процес перевірки інших back-end розробників команди (peer code review).
05
Якісне функціонування готового інтернет-продукту забезпечується за рахунок функціонального тестування відділом QA.
06
Якісна допомога у рішенні усіх проблем із безпекою, порушенням коду клієнтом, втратою даних і доступністю ресурсу в інтернеті забезпечується нашим відділом технічної підтримки.
Transpa
rency
прозорість
ЦЕ КЛЮЧ
Ми вважаємо, що прозорість і комунікація є ключем до створення якісного інтернет-продукту.
01
Раз на тиждень ми повідомляємо про просування проекту і встановлюємо пріоритети для наступної ітерації.
02
Ви завжди можете зв'язатися з командою проекту через чат-кімнату вашого проекту на Slack.
03
Ви отримуєте повний доступ до нашої системи керування (Jira).
04
Ви також можете кожного дня відслідковувати хід роботи і продивлятися останню версію проекту онлайн у будь-який час на проміжному сервері.
Бажаєте працювати у WEZOM?
ЦЯ РОБОТА 
СТАНЕ НАЙКРАЩОЮ 
У ВАШОМУ ЖИТТІ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Надсилайте ваше резюме, і якщо ви відповідаєте нашим вимогам,
то ми обов'язково вам зателефонуємо!