Створення та просування сайтів – IT компанія WEZOM

IT & Digital
рішення
Розробляємо IT-екосистеми та допомагаємо трансформувати B2B, B2C, D2C бізнес
з гарантією!
Розробляємо IT-екосистеми та допомагаємо трансформувати B2B, B2C, D2C бізнес
TOP IT Service 2023
GoodFirms
TOP USA awards 2023
IT Rating
Forbes
Awwards
Стек технологій
Ми пропонуємо технологічні знання та досвід для створення ефективних програмних рішень, які відповідають потребам та цілям вашого бізнесу.
Усі технології
Наш підхідМи пройдемо з вами увесь шлях розробки – від першої консультації, до релізу проєкту. А також, організуємо подальшу підтримку.
Наш підхід
9
кроків створення ефективних IT рішень
Процес роботи
Ми отримали понад 30 найвідоміших і найпрестижніших нагород цифрової індустрії
30+
Понад 280+ сертифікованих фул-тайм спеціалістів
280+
Ми реалізували більше 1000 веб-проектів, використовуючи різні технології та CMS
1000+
Ми отримали понад 30 найвідоміших і найпрестижніших нагород цифрової індустрії
30+
Понад 280+ сертифікованих фул-тайм спеціалістів
280+
Про компанію
Нові кейси
Протягом 22 років ми набули крутого досвіду й краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок та як визначити маршрут та інструменти для руху вперед.
450+
реалізованих проєктів у IT
Усі кейси
Усі кейси

Що кажуть клієнти

Top Rated
The highest quality results and client satisfaction
Exellent mobile
Top App Development Companies in Ukraine 2021
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko

Ми диджиталізуємо бізнеси, створюємо екосистеми

Нові технології – це не самоціль, й не прогрес заради прогресу. Вони мають робити наше життя кращим, дарувати нові можливості, розкривати творчий потенціал людини. Місія IT компанії WEZOM – трансформувати бізнес за допомогою технологій, надавати йому інструменти для сталого зростання.

Економіка майбутнього буде насамперед цифровою, а отже, інвестування у діджитал бізнес вже ніяк не уникнути. Питання лише в тому, як отримати з цих інвестицій максимальну віддачу. Наша продуктова ІТ компанія створює цифрові рішення для бізнесу вже понад 20 років. Ми твердо знаємо, як робити IT-продукти для вирішення прикладних завдань, уникаючи типових помилок, неочевидних проблем та “зливу” бюджетів.

Послуги IT компанії WEZOM спрямовані на тих, хто розуміє колосальну важливість та потенціал діджиталу. E-commerce, логістика, девелопмент, ритейл - практично будь-який складний бізнес приречений на стагнацію та занепад без постійного розвитку в "цифрі".

Ми пропонуємо створення комплексних IT рішень для бізнесу: можемо створити корпоративний сайт, а можемо спроектувати масштабну діджитал-екосистему, яка радикально змінить роботу компанії. Але WEZOM – не просто продуктова IT компанія, адже ми не хочемо продати вам якусь розробку й забути про це. Натомість ми працюємо на якість та гарантуємо результат. Наша кінцева мета – зробити ваш бізнес кращим.

На сьогодні ІТ компанія WEZOM зібрала у своєму портфоліо десятки успішних кейсів диджиталізації: створення сайтів, мобільних застосунків, профільного кастомного софту та масштабних цифрових платформ для корпоративних завдань. Наша розробка IT рішень завжди випливає насамперед з потреб клієнта та спирається на передові технологічні тренди.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.