Створення та просування сайтів – IT компанія WEZOM

IT & Digital
рішення
Розробляємо IT-екосистеми та допомагаємо трансформувати B2B, B2C, D2C бізнес
з гарантією!
Розробляємо IT-екосистеми та допомагаємо трансформувати B2B, B2C, D2C бізнес
Наш підхідМи пройдемо з вами увесь шлях розробки – від першої консультації, до релізу проєкту. А також, організуємо подальшу підтримку.
Наш підхід
9
кроків створення ефективних IT рішень
Процес роботи
Ми отримали понад 30 найвідоміших і найпрестижніших нагород цифрової індустрії
30+
Понад 280+ сертифікованих фул-тайм спеціалістів
280+
Ми реалізували більше 1000 веб-проектів, використовуючи різні технології та CMS
1000+
Ми отримали понад 30 найвідоміших і найпрестижніших нагород цифрової індустрії
30+
Понад 280+ сертифікованих фул-тайм спеціалістів
280+
Про компанію
Нові кейси
Протягом 22 років ми набули крутого досвіду й краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок та як визначити маршрут та інструменти для руху вперед.
450+
реалізованих проєктів у IT
Усі кейси
Усі кейси

Що кажуть клієнти

Тимур Сніжко
Директор по маркетингу СК "Країна"
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie

Ми диджиталізуємо бізнеси, створюємо екосистеми

Нові технології – це не самоціль, й не прогрес заради прогресу. Вони мають робити наше життя кращим, дарувати нові можливості, розкривати творчий потенціал людини. Місія IT компанії WEZOM – трансформувати бізнес за допомогою технологій, надавати йому інструменти для сталого зростання.

Економіка майбутнього буде насамперед цифровою, а отже, інвестування у діджитал бізнес вже ніяк не уникнути. Питання лише в тому, як отримати з цих інвестицій максимальну віддачу. Наша продуктова ІТ компанія створює цифрові рішення для бізнесу вже понад 20 років. Ми твердо знаємо, як робити IT-продукти для вирішення прикладних завдань, уникаючи типових помилок, неочевидних проблем та “зливу” бюджетів.

Послуги IT компанії WEZOM спрямовані на тих, хто розуміє колосальну важливість та потенціал діджиталу. E-commerce, логістика, девелопмент, ритейл - практично будь-який складний бізнес приречений на стагнацію та занепад без постійного розвитку в "цифрі".

Ми пропонуємо створення комплексних IT рішень для бізнесу: можемо створити корпоративний сайт, а можемо спроектувати масштабну діджитал-екосистему, яка радикально змінить роботу компанії. Але WEZOM – не просто продуктова IT компанія, адже ми не хочемо продати вам якусь розробку й забути про це. Натомість ми працюємо на якість та гарантуємо результат. Наша кінцева мета – зробити ваш бізнес кращим.

На сьогодні ІТ компанія WEZOM зібрала у своєму портфоліо десятки успішних кейсів диджиталізації: створення сайтів, мобільних застосунків, профільного кастомного софту та масштабних цифрових платформ для корпоративних завдань. Наша розробка IT рішень завжди випливає насамперед з потреб клієнта та спирається на передові технологічні тренди.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.