Створення WEB застосунків

Простий і доступний онлайн-сервіс для кожного користувача.
Створення WEB застосунків
bg image

Особливості web додатків

Розробка web-застосунку відкриває нові можливості для бізнесу. Завдяки хмарним рішенням такий продукт працює на будь-якому пристрої через браузер. Проста взаємодія з клієнтами дозволяє надавати їм зручний та якісний сервіс. Це сучасний інструмент для диджиталізації компанії, який спрощує бізнес-процеси та позиціонує вас в онлайн-просторі.

01/
eCommerce платформи
Створюйте великі торгові майданчики, використовуючи ресурси хмарного сховища. Ваші дані безпеки, обсяг інформації майже не обмежений, доступ до неї можна швидко отримати з будь-якого пристрою. Розробка веб-додатків для комерційних платформ дозволяє розширити аудиторію та підвищити продажі завдяки зрозумілій взаємодії.
02/
Системи автоматизації бізнесу
Ми створюємо інструменти для управління бізнесом, які допомагають спростити та автоматизувати багато процесів, покращити працездатність, розширити можливості та підвищити рівень технологічності. Позбавляйтеся рутинних процесів, покращуйте комунікацію з клієнтами і всередині компанії.
03/
Агрегатори даних
Підвищуйте рівень маркетинг-стратегії та збирайте необхідну інформацію за рахунок впровадження агрегаторів даних. Керуйте бізнес-даними за допомогою сучасних технологій, підвищуйте точність і використовуйте веб-додаток для покращення взаємодії. Поєднуйте інформацію з різних джерел.
04/
SaaS платформи
Розробка веб-додатку дозволяє реалізувати якісні SaaS платформи та пропонувати рішення для клієнтів. Швидкий запуск проектів, недорогі рішення, широкий функціонал – все можливе під час використання SaaS. Ми наголошуємо на безпеці та швидкості роботи.

Переваги Web додатка від WEZOM

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Доступ з будь-якого пристрою

Завдяки адаптивності web застосунок коректно працює на будь-якому пристрої з будь-якою операційною системою. Користувач завжди отримує оновлену версію.

Швидка масштабованість

Без переписування коду або зміни архітектури застосунку можна масштабувати його та збільшити навантаження. Тому при розширенні компанії не потрібно витрачати великі кошти для збільшення можливостей.

Високий рівень безпеки

Дані захищені від втрати, регулярно створюються резервні копії, а рівень мережної безпеки на висоті.

Висока продуктивність

Завдяки хмарному зберіганню даних та зовнішнім серверам забезпечується стабільна робота при великих навантаженнях. Особисті кабінети дозволяють структурувати відвідувачів та створити різні права доступу.

Використання потужних інструментів

Під час розробки web-застосунків можна реалізувати практично будь-яку ідею, створюються унікальні інструменти під конкретні завдання, що дозволяє розширити можливості компанії.

Інтеграція із сервісами

Підключення сторонніх сервісів до web-застосунку можливе. Платіжні системи, соціальні мережі, інструменти комунікації впроваджуються у застосунок та коректно взаємодіють.

З чого складається розробка web-додатку


01/

Аналітика бізнесу та виявлення потреб

Вивчаються особливості сфери підприємства, конкуренти, цільова аудиторія. На основі зібраних даних вибудовується стратегія розробки веб-додатку.
Аналітика бізнесу та виявлення потреб

02/

Складання технічного завдання

Створюється концепція, підбирається стек технологій, створюється ТЗ для фахівців. Формується чіткий план дій та покроковий інструктаж.
Складання технічного завдання

03/

Прототипування веб-застосунків

Робиться прототип, визначається розміщення елементів та функціональні особливості. Завдяки прототипу стає зрозуміло, як проходитиме розробка web додатків.
Прототипування веб-застосунків

04/

Розробка дизайну інтерфейсу

Створюються графічні елементи, підбирається стиль оформлення, визначається розміщення компонентів. Робиться візуальна частина програми, елементи розташовуються згідно з прототипом.
Розробка дизайну інтерфейсу

05/

Адаптивна верстка веб-програми

Зміна розмірів елементів для коректного відображення різних пристроїв. Перевіряється відображення на екранах різних розмірів, так як веб-додаток працює через браузер на будь-якій ОС.
Адаптивна верстка веб-програми

06/

Програмування

Створюється код, починається технічна розробка веб-додатку. Основна частина створення продукту втілюються всі задуми.
Програмування

07/

Тестування веб-застосунків

Проводяться тести на навантаження, наявність помилок у коді, безпеку. Тести допомагають підготувати додаток до успішного релізу.
Тестування веб-застосунків

08/

Запуск та технічна підтримка

Встановлення доменного імені, налаштування та запуск програми, надання технічної підтримки. Ми стежимо, щоб продукт працював правильно, миттєво усуваємо неполадки.
Запуск та технічна підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Чому варто замовити розробку веб-застосунків у нас

Компанія WEZOM пропонує послугу розробки веб-застосунків для бізнесу. Ми створюємо якісні діджитал продукти, які приносять вигоду та користь клієнтам. Детально опрацьовуємо структуру, інтерфейс, дизайн, пишемо код, проводимо тестування та допомагаємо запустити сервіс. Нас обирають наші клієнти з таких причин:

  • понад 20 років надаємо послуги з диджиталізації;
  • проводимо консультації, докладно пояснюємо, що та як відбувається, створюємо звітності;
  • виділяємо персональну команду розробників, яка повністю занурюється у ваш проект;
  • детально аналізуємо цільову аудиторію, вивчаємо особливості бізнесу та підбираємо оптимальні варіанти реалізації ідеї;
  • повністю супроводжуємо вас від початку обговорення до повного запуску;
  • надаємо технічну гарантійну підтримку після запуску;
  • здатні реалізувати будь-яку ідею та створити продукт будь-якої складності;
  • підбираємо оптимальний стек технологій, який дозволяє зробити якісну розробку, але при цьому не дорого коштуватиме;
  • працюємо прозоро, ви завжди знаєте, за що саме та яку суму платите;
  • консультант завжди на зв'язку, оперативно вирішуємо поставлені завдання.

Зателефонуйте нам. Ми проконсультуємо, відповімо на запитання, зможемо розрахувати орієнтовну вартість та строки реалізації проекту. Давайте разом диджиталізуємо ваш бізнес!

Відгуки клієнтів

Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Для чого потрібні веб-застосунки?
Вашій компанії потрібна розробка web-застосунків, якщо ви точно не знаєте, що саме використовує ваша аудиторія під час взаємодії з бізнесом - мобільний пристрій або комп'ютер. Крім того, веб-застосунки простіше просувати, їх не потрібно попередньо встановлювати, можна легко змінити функціонал, поліпшити або щось переробити. Веб застосунок потрібний бізнесу для позиціювання компанії в інтернеті та просування послуг.

02.
На чому розробляють веб-застосунки?
Використовується різноманітний стек технологій, включно з HTML, CSS, JavaScript, PHP, TypeScript, Java, SQL. Головна особливість – такий продукт не має інсталятора або ярлика для запуску. Усі дані зберігаються у хмарному сервісі, щоб скористатися продуктом, необхідно звернутися до сервера. Для цього в пошуковому рядку набирається доменне ім'я застосунку. Стек технологій підбирається залежно від потреб продукту.

03.
Скільки коштує розробка застосунку?
Розробка веб-застосунку містить безліч кроків та дій. На вартість впливає низка факторів, у тому числі вибір стеку технологій, складність реалізації проекту, кількість фахівців, що залучаються, та інші. Розрахувати орієнтовну вартість ми можемо на консультації компанії WEZOM. Коли ми зрозуміємо завдання та способи їхньої реалізації, зможемо зорієнтувати за ціною. Загалом, розробка веб-застосунків вписується в кошторис від $10 000.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.