0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Створення WEB додатків

Створення web програми

Розробка web-додатку відкриває нові можливості для бізнесу. Завдяки хмарним рішенням такий продукт працює на будь-якому пристрої через браузер. Проста взаємодія з клієнтами дозволяє надавати їм зручний та якісний сервіс. Це сучасний інструмент для диджиталізації компанії, який спрощує бізнес-процеси та позиціонує вас в онлайн-просторі.

Щасливі клієнти

Переваги веб-додатків

Незважаючи на те, що розробка веб-додатків складніше, дорожче і довше, вона має безліч переваг і підходить для ведення бізнесу. Це активний діджитал інструмент, здатний залучати цільову аудиторію, підвищувати лояльність та виконувати низку бізнес-процесів. Давайте розберемо ключові переваги.

 • Захист даних. Усі дані зберігаються на хмарному сервісі. Незважаючи на те, що це сторонній ресурс, кожен сервіс приділяє особливу увагу захисту інформації та збереження конфіденційності. Тому ви можете бути впевнені, що дані ваших користувачів надійно захищені та застраховані. Вони ніяк не пов'язані з вашим обладнанням, тому втратити їх випадково знищити або пошкодити просто неможливо. Резервне копіювання гарантує збереження даних.
 • Інтеграція з іншими системами. Розробка web-додатків – це великий комплекс заходів, спрямований створення якісного диджитал продукту. Незважаючи на те, що досвідчена команда може самостійно розробити всі компоненти, просто немає необхідності. Можна зменшити вартість розробки, якщо використовувати сторонні послуги. Веб-програми легко інтегруються з іншими системами. Наприклад, не потрібно розробляти власний сервіс розсилки листів чи платіжну систему. Вони легко підключаються за допомогою API.
 • Налаштування під різні платформи. Головна перевага веб-програми – здатність працювати з різними операційними системами та платформами. Вам не потрібно створювати багато продуктів під окремі пристрої. Web програма працює через браузер. Легко можна налаштувати під різні платформи, а ваші клієнти матимуть доступ до ресурсу незалежно від типу пристрою.
 • Оновлення програмного коду. Щоб внести до правки у функціонал традиційного софту, потрібно чимало часу та ресурсів: від змін у коді - до тестування та дистрибуції нової версії серед користувачів. Розробка веб-додатків влаштована інакше. Для внесення правок потрібно зовсім небагато часу. Крім того, результат одразу буде видно, зміни миттєво вносяться. Тому фактично в режимі реального часу можна контролювати працездатність програми, стежити за змінами та коригувати функціонал та інтерфейс.
Процес
З чого складається розробка web-додатку
ЕТАП
РОБОТИ
Результат

Аналітика бізнесу та виявлення потреб

Вивчаються особливості сфери підприємства, конкуренти, цільова аудиторія.
На основі зібраних даних вибудовується стратегія розробки веб-додатку.

Складання технічного завдання

Створюється концепція, підбирається стек технологій, створюється ТЗ для фахівців.
Формується чіткий план дій та покроковий інструктаж.

Прототипування веб-застосунків

Робиться прототип, визначається розміщення елементів та функціональні особливості.
Завдяки прототипу стає зрозуміло, як проходитиме розробка web додатків.

Розробка дизайну інтерфейсу

Створюються графічні елементи, підбирається стиль оформлення, визначається розміщення компонентів.
Робиться візуальна частина програми, елементи розташовуються згідно з прототипом.

Адаптивна верстка веб-програми

Зміна розмірів елементів для коректного відображення різних пристроїв.
Перевіряється відображення на екранах різних розмірів, так як веб-додаток працює через браузер на будь-якій ОС.

Програмування

Створюється код, починається технічна розробка веб-додатку.
Основна частина створення продукту втілюються всі задуми.

Тестування веб-застосунків

Проводяться тести на навантаження, наявність помилок у коді, безпеку.
Тести допомагають підготувати додаток до успішного релізу.

Запуск та технічна підтримка

Встановлення доменного імені, налаштування та запуск програми, надання технічної підтримки.
Ми стежимо, щоб продукт працював правильно, миттєво усуваємо неполадки.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Що така веб-додаток

Веб-додаток – це повноцінна програма, що розробляється спеціально для бізнесу. Але на відміну від традиційного програмного забезпечення, розгортання відбувається не за клієнта, а за хмарного сервісу. Простіше кажучи, ця програма не має інсталятора, її не потрібно ставити на комп'ютери користувачів. Достатньо вбити в пошуковий рядок зареєстрований домен, і людина відразу отримує доступ до програми.

Розробка веб-додатків не надто відрізняється від традиційного програмування. Створюється інтерфейс, робляться робочі модулі, інтегруються сторонні послуги. Стек технологій також схожий. Продукт інтерактивний, користувачі можуть взаємодіяти із ним. Наприклад, залишати заявки на покупку, дивитися каталоги, знайомитися з послугами, коментувати.

Веб-додаток можна використовувати в різних сферах бізнесу. Можливо   реалізована соціальна мережа, як клієнтів, так внутрішнього використання у компанії. Це може бути інструмент, яким будуть скористатися ваші співробітники та клієнти, наприклад, калькулятор розрахунку. Можна створити систему бронювання для готелів, ресторанів, кінотеатрів.

Найчастіше розробка веб-додатків використовується в комерційній сфері. Пояснити це просто. Для створення інтернет-магазину у звичайному середовищі необхідно зробити сайт, адаптувати його під різні екрани пристроїв, або розробляти окрему програму. У результаті запуск коштує дорого.

Веб-додаток універсальний. Користувач може однаково комфортно заходити як із комп'ютера, так і з телефону. Операційна система не має значення, тому що для запуску веб-додатку використовується браузер.

Різниця між сайтами та програмами

Зовні веб-додаток нагадує сайт. Щоб отримати доступ до нього, в пошуковий або адресний рядок необхідно вбити доменне ім'я. Але ідея та концепція сайту та програми відрізняються. Перший є джерелом інформації, як правило, він потрібен для того, щоб клієнт міг ознайомитися з компанією, дізнатися про особливості роботи та умови співпраці. Наприклад, сайт-візитка чи корпоративний портал.

Веб-програма забезпечує інтерактивність. Користувач повинен зробити якийсь крок, щоб взаємодіяти з ресурсом. Розробка web-додатку набагато складніше. Продукт функціональний, особлива увага приділяється інтерфейсу користувача і побудові логічних взаємозв'язків компонентів. Потрібна більш розвинена обчислювальна потужність, використовуються різні інструменти та платформи для створення діджитал продукту. Сайт же влаштований дещо простіше.

Сайт – це сукупність кількох сторінок, у яких перебуває контент. Він використовується для блогів, спільнот, в освітній та розважальній сфері, містить пізнавальну інформацію. Підходить для демонстрації продукту, просування бренду. Веб-програма може бути реалізована як одна сторінка, на якій виконуються різні сценарії. Основне завдання – взаємодія з користувачем.

Інтегруємо веб-додаток з іншими сервісами

Однією з переваг Web розробки є можливість інтеграції сторонніх сервісів. Це дозволяє суттєво розширити функціонал, спростити взаємодію користувачів із бізнесом, надати нові можливості. При цьому для власника такий підхід є дуже вигідним з фінансової точки зору. Інтеграція значно дешевше, ніж розробка власного інструмента. Але що саме можна інтегрувати у веб-додаток? Ось кілька прикладів:

 • Служби доставки. Якщо вам потрібно інтегрувати послуги доставки, просто скористайтесь пропозиціями від компаній. Тож ви розширюєте можливості свого бізнесу, перекладаючи логістику доставки товару на стороннє підприємство.
 • Мобільні програми. Практично будь-які мобільні програми можна інтегрувати у веб-продукт. Розширюйте функціонал за рахунок додаткових функцій, підключайте пряму взаємодію із соціальними мережами, підключайте можливість швидкого набору номера.
 • Системи обліку. Системи аналітики та обліку дозволяють збирати дані, статистику, відстежувати ефективність бізнесу, розуміти потреби клієнта. Розробка власних інструментів коштуватиме дорого, але можна інтегрувати сторонні послуги.
 • CRM. Для роботи із клієнтами CRM є необхідним інструментом. Він допомагає налаштовувати комунікацію всередині компанії та взаємодіяти з клієнтами найефективніше. В ідеалі розробити власну CRM та інтегрувати її у веб-додаток. Так ви зможете використати можливості продукту по максимуму. Але можна інтегрувати коробкові рішення.
 • Платежні системи. Розробка web програми дозволяє інтегрувати платіжну систему та підключати оплату прямо через систему. Це чудова можливість підвищити продажі, розширити способи оплати та надати клієнтам можливість вибирати найбільш підходящий варіант.

Практично будь-якої сервис, що надає API, можна впровадити у свій інтернет ресурс. Наші фахівці зроблять це правильно і з найменшими фінансовими та тимчасовими витратами.

Які існують види веб-додатків

Існує велика кількість різновидів веб-додатків, які відрізняються за своїми функціональними можливостями, призначенням та умовами роботи. Але є 3 основні види, які визначають стек технологій та особливість розробки:

 • МПА. Це багатосторінковий додаток. Він надсилає запит на сервер і оновлює сторінку в той момент, коли з нею відбувається будь-яка дія. Структура досить складна та підходить для насичених продуктів та масивних проектів.
 • SPA. Це односторінковий додаток. Під час здійснення якоїсь дії вона динамічно оновлює сторінку, не використовується повне перезавантаження. Підходить для більшості типів веб-застосунків.
 • PWA. Це своєрідний гібрид. Формально користувач ставить додаток на пристрій. У нього з'являється ярлик на робочому столі. А сам користувач може увімкнути офлайн доступ і заходити в програму без наявності браузера або інтернету. При цьому все одно звернення йде на сервер хмар.

Залежно від завдань вибирається той чи інший вид. Розробка web-додатків починається з того, що визначаються завдання, формується загальна ідея, і на її основі вибирається відповідний вид розробки.

Чому варто замовити розробку веб-додатків у нас

Компанія WEZOM пропонує послугу розробки веб-додатків для бізнесу. Ми створюємо якісні діджитал продукти, які приносять вигоду та користь клієнтам. Детально опрацьовуємо структуру, інтерфейс, дизайн, пишемо код, проводимо тестування та допомагаємо запустити сервіс. Нас обирають наші клієнти з таких причин:

 • більше 20 років надаємо послуги диджиталізації;
 • проводимо консультації, докладно пояснюємо, що і як відбувається, створюємо звітності;
 • виділяємо персональну команду розробників, яка повністю занурюється у ваш проект;
 • детально аналізуємо цільову аудиторію, вивчаємо особливості бізнесу та підбираємо оптимальні варіанти реалізації ідеї;
 • повністю супроводжуємо вас від початку обговорення до повного запуску;
 • надаємо технічну гарантійну підтримку після запуску;
 • здатні реалізувати будь-яку ідею та створити продукт будь-якої складності;
 • підбираємо оптимальний стек технологій, який дозволяє зробити якісну розробку, але при цьому не дорого коштуватиме;
 • працюємо прозоро, ви завжди знаєте, за що і яку суму платите;
 • консультант завжди на зв'язку, оперативно вирішуємо поставлені завдання.

Зателефонуйте нам. Ми проконсультуємо, відповімо на запитання, зможемо розрахувати орієнтовну вартість та терміни реалізації проекту. Давайте разом диджиталізуємо ваш бізнес!

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором