Створення сайту для служби таксі

Створення сайту для служби таксі
bg image

Особливості розробки сайту таксі

Під час розробки сайту таксі слід врахувати основні вимоги до наступних ресурсів:

  • функціональність;
  • зручний інтерфейс;
  • адаптивність під різні типи пристроїв;
  • висока швидкість завантаження, особливо з мобільного телефону.

Як правило, користувачі, зацікавлені в негайному замовленні таксі, шукають насамперед вартість та контактні дані. Тому слід розміщувати таку інформацію на видному місці, при цьому контакти мають бути на кожній сторінці сайту.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки

Перед створенням сайту для служби таксі, необхідно виконати детальні дослідження основних конкурентів та цільової аудиторії. Це важливо, оскільки дозволяє сформувати позиціювання ресурсу, що базується на сильних сторонах вашого підприємства та слабкостях конкурентів. Після збирання даних приступають до планування та розробки самого сайту. Розглянемо це докладніше:

  1. Створення прототипу – модель сайту, де схематично зображається інтерфейс та основні інфоблоки сторінок, а також структура сайту.
  2. Замальовка дизайну. Формується на основі фірмового стилю та вимог UI/UX регламенту.
  3. Адаптивна верстка. Сайт адаптують під перегляд з різних типів пристроїв: мобільних, ПК, планшетів та інших.
  4. BackEnd. Налаштування серверної частини ресурсу та оптимізація швидкості завантаження сторінок.
  5. Тестування. Ретельна перевірка всіх елементів сайту на правильність роботи.
  6. Просування. Комплексна розкрутка ресурсу в пошукових системах та соцмережах, а також налаштування клієнтських каналів в інтернеті: реклама, контент-маркетинг, розсилання та інше.

Щоб сайт приносив користь для бізнесу вже у перші місяці роботи, його слід заздалегідь підготувати до просування. Тому ще на етапі розробки фахівці виконують первинну пошукову оптимізацію, а також підключають наскрізну аналітику та послуги збирання статистичних даних.

Після запуску сайту важливо якомога раніше розпочати його просування: реклама, контент-маркетинг, зовнішня оптимізація. Це дозволить максимально ефективно використовувати власний веб-ресурс, не гаючи часу в очікуванні перших клієнтів з органічної видачі.

Відгуки клієнтів

Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Навіщо службі таксі потрібний бізнес-сайт?
Створення власного сайту дозволяє службі таксі бути ближчою до клієнтів. Завдяки цьому бізнес отримує інструмент комунікації зі споживачами, що збільшує заявки. Також це дає змогу налагодити зворотний зв'язок, таким чином покращуючи сервіс служби таксі. Все це збільшує кількість клієнтів й, відповідно, прибуток бізнесу.

02.
Скільки часу знадобиться для створення сайту?
Складно одразу визначити час, який знадобиться для створення сайту таксі. Спочатку потрібно обговорити ідею проекту, завдання та строки його виконання. З іншого боку, у процесі роботи строки можуть змінюватися. Це залежить від кількості нових завдань та коректив. Також на час створення проекту впливає досвід та чисельність команди розробників. Зв'яжіться з менеджерами та вони зорієнтують щодо строків.

03.
Чи мають сайти гарантійну підтримку?
Послуги WEZOM включають не лише розробку, тестування та запуск проекту, але й подальше гарантійне обслуговування. Перший місяць після запуску воно здійснюється безплатно, потім надається на платній основі. У разі замовлення гарантійної підтримки за сайтом закріплюється окремий співробітник нашої компанії, який перебуває на зв'язку та готовий прийти на допомогу.

04.
Як замовити розробку сайту для служби таксі у WEZOM?

Розробка сайту для служби таксі – проект, що потребує високопрофесійних навичок від кожного учасника команди з розробки: маркетолога, дизайнера, програміста, аналітика та тестувальника. Не менш важливою є й участь самого замовника.

Тож ми рекомендуємо перед замовленням сформувати основні цілі, які ви ставите перед ресурсом, а також KPI для вимірювання його ефективності. Це дозволить вибудувати ефективнішу комунікацію з розробниками. Крім того, якщо цілі визначені та відомі всій команді спочатку, це допоможе уникнути перероблювань та доопрацювань.


Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.