Створення сайту для служби таксі

Особливості розробки сайту таксі

Під час розробки сайту таксі слід врахувати основні вимоги до наступних ресурсів:

  • функціональність;
  • зручний інтерфейс;
  • адаптивність під різні типи пристроїв;
  • висока швидкість завантаження, особливо з мобільного телефону.

Як правило, користувачі, зацікавлені в негайному замовленні таксі, шукають насамперед вартість та контактні дані. Тому слід розміщувати таку інформацію на видному місці, при цьому контакти мають бути на кожній сторінці сайту.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки

Перед створенням сайту для служби таксі, необхідно виконати детальні дослідження основних конкурентів та цільової аудиторії. Це важливо, оскільки дозволяє сформувати позиціювання ресурсу, що базується на сильних сторонах вашого підприємства та слабкостях конкурентів. Після збирання даних приступають до планування та розробки самого сайту. Розглянемо це докладніше:

  1. Створення прототипу – модель сайту, де схематично зображається інтерфейс та основні інфоблоки сторінок, а також структура сайту.
  2. Замальовка дизайну. Формується на основі фірмового стилю та вимог UI/UX регламенту.
  3. Адаптивна верстка. Сайт адаптують під перегляд з різних типів пристроїв: мобільних, ПК, планшетів та інших.
  4. BackEnd. Налаштування серверної частини ресурсу та оптимізація швидкості завантаження сторінок.
  5. Тестування. Ретельна перевірка всіх елементів сайту на правильність роботи.
  6. Просування. Комплексна розкрутка ресурсу в пошукових системах та соцмережах, а також налаштування клієнтських каналів в інтернеті: реклама, контент-маркетинг, розсилання та інше.

Щоб сайт приносив користь для бізнесу вже у перші місяці роботи, його слід заздалегідь підготувати до просування. Тому ще на етапі розробки фахівці виконують первинну пошукову оптимізацію, а також підключають наскрізну аналітику та послуги збирання статистичних даних.

Після запуску сайту важливо якомога раніше розпочати його просування: реклама, контент-маркетинг, зовнішня оптимізація. Це дозволить максимально ефективно використовувати власний веб-ресурс, не гаючи часу в очікуванні перших клієнтів з органічної видачі.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Навіщо службі таксі потрібний бізнес-сайт?
Створення власного сайту дозволяє службі таксі бути ближчою до клієнтів. Завдяки цьому бізнес отримує інструмент комунікації зі споживачами, що збільшує заявки. Також це дає змогу налагодити зворотний зв'язок, таким чином покращуючи сервіс служби таксі. Все це збільшує кількість клієнтів й, відповідно, прибуток бізнесу.

02.
Скільки часу знадобиться для створення сайту?
Складно одразу визначити час, який знадобиться для створення сайту таксі. Спочатку потрібно обговорити ідею проекту, завдання та строки його виконання. З іншого боку, у процесі роботи строки можуть змінюватися. Це залежить від кількості нових завдань та коректив. Також на час створення проекту впливає досвід та чисельність команди розробників. Зв'яжіться з менеджерами та вони зорієнтують щодо строків.

03.
Чи мають сайти гарантійну підтримку?
Послуги WEZOM включають не лише розробку, тестування та запуск проекту, але й подальше гарантійне обслуговування. Перший місяць після запуску воно здійснюється безплатно, потім надається на платній основі. У разі замовлення гарантійної підтримки за сайтом закріплюється окремий співробітник нашої компанії, який перебуває на зв'язку та готовий прийти на допомогу.

04.
Як замовити розробку сайту для служби таксі у WEZOM?

Розробка сайту для служби таксі – проект, що потребує високопрофесійних навичок від кожного учасника команди з розробки: маркетолога, дизайнера, програміста, аналітика та тестувальника. Не менш важливою є й участь самого замовника.

Тож ми рекомендуємо перед замовленням сформувати основні цілі, які ви ставите перед ресурсом, а також KPI для вимірювання його ефективності. Це дозволить вибудувати ефективнішу комунікацію з розробниками. Крім того, якщо цілі визначені та відомі всій команді спочатку, це допоможе уникнути перероблювань та доопрацювань.


Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.