ПЗ для сільського господарства

Автоматизація сільського господарства та оптимізація бізнес-процесів в аграрній галузі
ПЗ для сільського господарства
bg image

Роль програмного забезпечення для аграрної галузі

Давно минули часи, коли аграрії працювали наосліп, на свій страх та ризик. Нині їх сфера діяльності – це високотехнологічна галузь з використанням ШІ та GPS-технологій. У таких реаліях стає очевидним, що галузева специфіка агробізнесу потребує унікальних бізнес-процесів та спеціалізованих рішень. І це зовсім не пуста забаганка, адже в агросекторі потрібно враховувати безліч факторів, від прогнозу погоди та складу ґрунту до розрахунку логістики та боротьби з розкраданням урожаю та палива.


01
Ефективне керування агропідприємством.
Нові агротехнології та ПЗ допомагають складати графіки посівів, збирання врожаю, застосування добрив та інших агротехнічних заходів. Це знижує ризики та підвищує ефективність процесів

02
Управлінські рішення сільського господарства.
Індивідуальний софт дозволяє оптимізувати використання землі, води, добрив та інших ресурсів для зростання врожаю та рентабельності.

03
Моніторинг та аналітика в сільському господарстві.
Ця функція дозволяє моніторити стан посівів, погодні умови та інші параметри. Крім того, аграрне ПЗ для обліку та аналітики дозволяє компаніям приймати своєчасні та зважені рішення.

04
Точне землеробство.
Інтеграція аграрних систем з технологіями GPS і дронів уможливлює точне землеробство, приймаючи аграрні рішення на основі даних.

05
Інновації у сільському господарстві.
Автоматизація поливу, збирання, обробітку ґрунту та інших операцій дозволяє розвантажити персонал від виконання безлічі рутинних завдань.

Ключові клієнти

Відданість найвищим стандартам якості виробництва, широкий досвід і щире прагнення допомогти нашим клієнтам забезпечили нам стратегічну співпрацю з компаніями-лідерами ринку в багатьох секторах і регіонах.

Які завдання вирішує ПЗ для сільського господарства

Спеціалізоване програмне забезпечення для ніші сільського господарства виконує широкий спектр завдань, спрямованих на покращення ефективності, управління ресурсами та прийняття обґрунтованих рішень у кожній галузі агросектору. Але й без урахування управління посівами та збиранням, моніторингу ресурсів та погодних умов, аналітики даних та переваг точного землеробства, ПЗ для аграрного бізнесу вирішує багато завдань, адже функціонал залежить від побажань клієнта

Зокрема аграрне програмне забезпечення для оптимізації може виконувати такі завдання:


Автоматизований бухгалтерський облік
Програмне забезпечення для сільського господарства містить системи обліку для агропідприємств - витрат, доходів, інвестицій та інших фінансових операцій, пов'язаних із сільським господарством.

Управління та моніторинг співробітників
Персоналізовані рішення для агропідприємств допомагають складати графіки роботи, відстежувати ефективність працівників та оптимізувати використання трудових ресурсів.

Маркетинг та продаж
Технологічні рішення для сільськогосподарських підприємств включають інструменти для управління реалізацією продукції, а також аналіз ринку та попиту – це дозволить агробізнесу залишатися максимально ефективним та рентабельним. Тут можна згадати як рішення для зернової галузі, так і ПЗ для борошномельних підприємств.

Дотримання нормативів та стандартів
Індивідуальне ПЗ для агробізнесу допомагає фермерам і підприємствам дотримуватись правил і стандартів безпеки харчових продуктів, екологічних норм та інших регуляційних вимог.

Процес розробки аграрного ПЗ


01
Збирання вимог та підготовка ТЗ

Збирання вимог та підготовка ТЗ

Розробка продукту починається з вивчення проблеми клієнта. На цьому етапі розробники співпрацюють з експертами у галузі сільського господарства, а також вивчають аналогічні спеціалізовані рішення для аграріїв на ринку.

02
Проєктування логіки та дизайну майбутньої системи

Проєктування логіки та дизайну майбутньої системи

Після збирання вимог розробники починають проєктувати архітектуру майбутнього ПЗ. На цьому етапі підключаються до роботи UI/UX-дизайнери, завданням яких є зробити продукт зручним для користувачів.

03
Розробка продукту

Розробка продукту

На цьому етапі програмісти починають активно писати код, реалізуючи задумані функції та можливості. Для цього вони використовують різні мови програмування та інструменти розробки – все залежить від потреб проекту та вимог клієнта. Оскільки це індивідуальна розробка, це може бути як CRM або ERP, так і WMS.

04
Тестування

Тестування

Розроблений софт проходить ретельний контроль якості, а саме: функціональному тестуванню, тестуванню на проникнення, тестуванню сумісності та іншим перевіркам.

05
Інтеграція

Інтеграція

Після тестування у розробку інтегруються різні сторонні сервіси та інструменти, головна мета яких – забезпечити системі максимальну функціональність та зручність для користувачів.

06
Впровадження та навчання

Впровадження та навчання

Після успішного тестування та оптимізації розробка безпосередньо впроваджується на сільськогосподарських підприємствах. Також проводиться навчання майбутніх користувачів, щоб вони могли працювати з новим ПЗ.

07
Техпідтримка та оновлення

Техпідтримка та оновлення

Розробники забезпечують підтримку ПЗ у гарантійний та, за попередньою домовленістю, післягарантійні періоди та реагують на зворотний зв'язок користувачів.

bg image

Стек технологій

Ми вивчаємо нові технології в міру їх появи, щоб можливості нашої команди зі створення інструментів для вас нічим не обмежувалися. Для кожного проекту ми підбираємо індивідуальний набір технологій, який стане оптимальним інструментом створення продукту.
Усі технології
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Що кажуть клієнти

Тимур Сніжко
Тимур Сніжко
Директор по маркетингу СК "Країна"
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
Kseniia Lyskina
CEO&Owner

Часті питання

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
Phone

01
У чому особливості аграрного програмного забезпечення порівняно зі звичайними програмами для бізнесу?
Головною особливістю аграрного програмного забезпечення можна сміливо назвати його адаптацію до унікальних вимог та специфіки сільського господарства, що дозволяє підвищувати ефективність будь-якого обраного напряму агробізнесу. Завдяки спеціалізації та інтеграції з агротехнологіями, таке ПЗ здатне вивести будь-який бізнес на якісно новий рівень розвитку.

02
Який бюджет потрібний для індивідуального аграрного ПЗ?
Вартість індивідуальної розробки завжди залежить від безлічі факторів, зокрема від складності продукту, його функціоналу, необхідного часу на розробку та кількості необхідних інтеграцій. У будь-якому випадку для точного визначення бюджету проекту слід звертатися до менеджерів компанії розробників.

03
У чому переваги індивідуальної розробки програмного забезпечення для сільського господарства?
Індивідуальна розробка програмного забезпечення для агросектору має цілу низку переваг, використовуючи сучасні технології для середніх і великих агропідприємств під конкретні потреби бізнесу. Це забезпечує аграріям оптимальне та ефективне управління ресурсами на агропідприємстві.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Phone
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!